Tomasz Kuszczak

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Fionnghuala

Post autor: Fionnghuala »

Manchesterowi United gratulujemy FC KUSZCZAKOW.... :lol:
arogancki dupek
anka1892

Post autor: anka1892 »

Ja tylko chce zaznaczyc, ze Tomek od takich osobistosci jak np. Rooney, Ferdinand, Giggs i Neville moze sie wiele nauczyc... :lol: Coz to za charaktery, indywidualnosci. Wcale nie napisalam, ze to beda pozytywne rzeczy. :P :wink:

Pozdrawiam :)
korek303

Post autor: korek303 »

[quote:bf8437237a=siaralfc]a ja tam nie placze, ze tera beda mieli wielki wzrost fanow, wiekszosc to beda tzw. sezonowcy, a z innego kubelka to ja sie ciesze, ze Kuszczak jest w ManU, pamietajcie, ze i tak zawsze wygrywa lepszy 8)

[color=blue:bf8437237a]...wiesz,mamy jako narod tak malo sukcesow,nawet lawa Kuszczaka w MU wprowadza ludzikow w euforie....
[/color:bf8437237a] Korek, a dlaczego by sie nie cieszyc z tej lawki Tomka?, trza sie cieszyc z rzeczy prostych ^^

peace...:roll:

ps; ...dobrze mu tak(ironia;b)[/quote:bf8437237a][color=darkblue:bf8437237a].....wiesz, w sumie dokladnie :)

Pozdro![/color:bf8437237a]
Obrazek
NienawidzĂŞ wegetarian,poÂżerajÂą Âżarcie mojemu Âżarciu....
Awatar użytkownika
Moloko

Post autor: Moloko »

U nas sa FC Dudki a teraz w ManU FC Kuszczaki. A kto wie, moze ci kibice Liverpoolu przeniosa sie do Manchesteru?! ZGROZA :o !

Tak czy inaczej gratuluje Tomkowi, bo niejednemu pilkarzowi marzy sie przejscie do takiego wielkiego klubu jak (chociaz go nie cierpie) Manchester United. Wiadomo jest, ze przynajmniej jeden sezon bedzie zawsze drugim bramkarzem, ale pamietajmy ze Kuszczak jest jeszcze mlody i wiele sie nauczy. Na przyklad od van der Sara. Ja sie bardzo cieszylam z tej wiadomosci.
Obrazek
korek303

Post autor: korek303 »

[quote:448c947016=Moloko]U nas sa FC Dudki a teraz w ManU FC Kuszczaki. A kto wie, moze ci kibice Liverpoolu przeniosa sie do Manchesteru?! ZGROZA :o !

Tak czy inaczej gratuluje Tomkowi, bo niejednemu pilkarzowi marzy sie przejscie do takiego wielkiego klubu jak (chociaz go nie cierpie) Manchester United. Wiadomo jest, ze przynajmniej jeden sezon bedzie zawsze drugim bramkarzem, ale pamietajmy ze Kuszczak jest jeszcze mlody i wiele sie nauczy. Na przyklad od van der Sara. Ja sie bardzo cieszylam z tej wiadomosci.[/quote:448c947016][color=darkblue:448c947016].....oj, jako fan LFC nie zgadzam sie,ze MU jest wielkim klubem :badhappy: ,jeszcze dolozyc do tego Everton i ban od Aira na 100promili :lol: ,po cichu sie zgadzam :wink:

Pozdro![/color:448c947016]
Obrazek
NienawidzĂŞ wegetarian,poÂżerajÂą Âżarcie mojemu Âżarciu....
Awatar użytkownika
Moloko

Post autor: Moloko »

[quote:4c0352dadf=korek303][quote:4c0352dadf=Moloko]U nas sa FC Dudki a teraz w ManU FC Kuszczaki. A kto wie, moze ci kibice Liverpoolu przeniosa sie do Manchesteru?! ZGROZA :o !

Tak czy inaczej gratuluje Tomkowi, bo niejednemu pilkarzowi marzy sie przejscie do takiego wielkiego klubu jak (chociaz go nie cierpie) Manchester United. Wiadomo jest, ze przynajmniej jeden sezon bedzie zawsze drugim bramkarzem, ale pamietajmy ze Kuszczak jest jeszcze mlody i wiele sie nauczy. Na przyklad od van der Sara. Ja sie bardzo cieszylam z tej wiadomosci.[/quote:4c0352dadf][color=darkblue:4c0352dadf].....oj, jako fan LFC nie zgadzam sie,ze MU jest wielkim klubem :badhappy: ,jeszcze dolozyc do tego Everton i ban od Aira na 100promili :lol: ,po cichu sie zgadzam :wink:

Pozdro![/color:4c0352dadf][/quote:4c0352dadf]
To byla wypowiedz obiektywna :D. Subiektywna brzmiala by w stylu #[email protected]%@%#^#^ te [email protected]$#!$!$! MenJunajted :D :D :D
No pewnie, ze nie cierpie Red Debils, ale czy mi sie to podoba czy nie, trzeba przyznac, ze ManU to wielki klub.
[color=red:4c0352dadf][b:4c0352dadf]Jednak najlepszym i najwiekszym klubem byl, jest i zawsze bedzie Liverpool FC![/b:4c0352dadf][/color:4c0352dadf]
Ostatnio zmieniony 12 sie 2006, o 21:35 przez Moloko, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
anka1892

Pasuje i tutaj i do humoru:

[b:2f50c22467][i:2f50c22467]"Co sie stalo, co sie stalo
cos nade mna przelecialo.
Rozbolala mnie dzis glowa
ktos mnie kur*a przelobowal"
kto tak piekne bramki puszcza?
Oczywiscie...
Tomek Kuszczak :lol: :P [/b:2f50c22467][/i:2f50c22467]

Pozdrawiam :)
murgrabia

Post autor: murgrabia »

no to mamy nowego bohatera narodowego, w przeciagu ostatnich kilku tygodni.

oczywiscie palme pierwszenstwa dumnie dzierzy [color=orange:db17712106]kubica[/color:db17712106]

boje sie zajrzec na strone MU, gdyz liczba pochwalnych komentarzy przyprawilaby mnie o zawrot glowy.
humor, satyra, bajera :)
Awatar użytkownika
VIpos16

Post autor: VIpos16 »

KUSZCZAK IST THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
IcemanEvo

Post autor: IcemanEvo »

[quote:880bbdca2a=VIpos16]KUSZCZAK IST THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)[/quote:880bbdca2a]

Wyczerpujaca wypowiedz... :wink:

Fakt...Manchester United zyska troche sezonowcow (mowa o polskich kibicach)...

Co do samego transferu...Dobrze to zrobi dla Tomka ,ktory jest utalentowanym bramkarzem i moze sobie wywalczyc miejsce w pierwszym skladzie...
Obrazek
Bilu

Post autor: Bilu »

Napisze w ten sposob...Jezeli o mnie chodzi to ja za talentem jak i za samym Kuszczakiem nie przepadam...dla mnie nie jest on jakims pewnym bramkarzem. Jesli chodzi o Manchester Utd to fanem ich nie jestem, ani tez jakos specjalnie ich nienawidze, po prostu sa mi obojetni. I moje zdanie w tej sprawie jest nastepujace :) dziwie sie Fergusonowi, ze sprowadza do swojej druzyny takiego Kuszczaka wywalajac na niego 2,5 mln funtow + jakichs tam 2 rezerwowych majac u siebie na rezerwie Tima Howarda, ktory uwazam, ze jest bardzo dobrym bramkarzem i przede wszystkim bardziej doswiadczonym niz Kuszczak, oraz Bena Fostera, ktory podobno jest bardzo utalentowanym bramkarzem. Szokiem jest jeszcze dla mnie to, ze taki manager jak Ferguson mowi, ze Kuszczak moze zostac drugim Schmeichelem...to juz pozostawie bez komentarza. Wiadomo, ze pierwszym bramkarzem bedzie Van der Sar jeszcze pewnie przez sezon albo i dwa sezony, tak wiec korzyscia dla Tomka jest to, ze bedzie mial sie od kogo uczyc, ale naprawde majac na lawce Howarda i Fostera sprowadzenie Kuszczaka wydaje mnie sie niepotrzebne. Ale w sumie co mnie to... :)
dlugi26

Post autor: dlugi26 »

ale jaja, Kuszczak wyszedl w pierwszy skladzie, graja pol godziny a on wybronil karnego i dwa niezwykle grozne strzaly !!!!!! JUREK MASZ PRZYKLAD !!!! zeby tylko nasi fani tam nie uciekli:( relacja live na stronach gazety wyborczej.
szak

Post autor: szak »

tacy fani ktorzy by mieli uciec do MU bo tam gra Kuszczak to niech spier*** taki kibicow to my nie chcemy

zeby off topa nie bylo
Gratki dla Tomka zawsze uwazalem go za swietnego bramkarza, ale byly by jaja jakby wygryzl ze skladu Van Der Sara (marzenia)
Kaki

Post autor: Kaki »

No faktycznie, Kuszczak obroni³ karnego, którego sam sobie za³atwi³, jeszcze parê dobrych interwencji, póki co dobry wystêp. Ale ja bym siê wstrzyma³a do koñca meczu z tymi zachwytami. Poza tym to raczej ¼le dla nas, ¿e Man Utd nie traci bramek.
anka1892

No i MU przegra³o... Troche mnie to dziwi :? U siebie z niby "s³abszym" Arsenalem. Tomek obroni³ karnego i to mnie najbardziej dziwi :o :shock: Widzia³ kto¶ mo¿e bramkê Adebayora i wie w jaki sposób pad³a :?: Chocia¿ i tak zaraz ide na sport i na pewno o tym powiedz±, w koñcu takie wydarzenie :P
ODPOWIEDZ