Znienawidzone kluby

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
oficjalny
Kontakt:

Re: Znienawidzone kluby

Post autor: oficjalny »

Czasami zamiast wylewać niechęć na klawiaturę, lepiej skorzystać ze starej, sprawdzonej szkoły szydery: https://p.twimg.com/AspYEt9CQAMWvXQ.jpg

Z niecierpliwością czekam na prezentację nowych koszulek ManU! 8)

edit: @down no proszę, więc zdjęcie jest autentyczne.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2012, o 19:31 przez oficjalny, łącznie zmieniany 1 raz.
To work hard and have our supporters behind us and believing until the end, you run a little bit more. ~ Rafael Benitez
Kurdt

Post autor: Kurdt »

oficjalny pisze:Czasami zamiast wylewać niechęć na klawiaturę, lepiej skorzystać ze starej, sprawdzonej szkoły szydery: https://p.twimg.com/AspYEt9CQAMWvXQ.jpg

Z niecierpliwością czekam na prezentację nowych koszulek ManU! 8)
Odbyła się wczoraj.
Groove is in the heart.

http://www.twitter.com/bartekryt
Anka1980
Kontakt:

Post autor: Anka1980 »

http://www1.skysports.com/football/news ... -apologise

"It seems like Ferguson is the president of England," he is quoted as saying by Ole.

"Every time he speaks badly about a player or says terrible things about me, nobody says that he has to apologise.

"[But] when someone comes out with a joke or banter, you have to apologise - but I won't apologise."

Oj prawda :)
Liverpool(f)ANKA
Awatar użytkownika
Qemists

Post autor: Qemists »

Moje znienawidzone kluby to:
stal żeszuf
cracovia
tarnovia
oraz united, te z Manchasteru.
Unia Tarnów&Liverpool Football Club supporter.
Awatar użytkownika
Bozno1892

Post autor: Bozno1892 »

Napisze tylko 5 najbardziej znienawidzonych przeze mnie klubów

1.Man United - Wiadomo
2.Chelsea - Za Romka
3.Tottenham - Nie lubię ich za to że są zainteresowani prawie każdym zawodnikiem , którym my jesteśmy zainteresowani. Nie lubiałem Redknappa , Boassa też nie lubię.
4.ŁKS - Jestem Za Widzewem
5.Legia Warszawa - Jestem za Widzewem

Wisły Kraków też nie lubię.
Awatar użytkownika
bayer

Post autor: bayer »

Postanowiłem w tym temacie podzielić się filmikiem o Naszym sąsiedzie, jednak wyjątkowo nie będzie to miło negatywnego przesłania, a wręcz przeciwnie:) Tony Hibbert wreszcie strzelił :D A kibice jak śpiewali tak zrobili :)
http://www.sadistic.pl/tony-hibbert-pie ... 131495.htm
Awatar użytkownika
zocha94
Kontakt:

Post autor: zocha94 »

1. Manchester United - nie trzeba tłumaczyć
2. Barcelona - za całe "więcejniżklub", "więcejniżteatrzyk", "więcejniżDNABarcy"
3. Chelsea - budowanie drużyny na kasie, nie lubię ich zawodników, wykupili nam pół składu
- Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną. - Steven Gerrard
HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

1.Manchester United - też wiadomo, dlaczego.
2.Barcelona - sikanie przy samej wymowie nazwy ich klubu, te ciągłe pierdo... symulacje, za ich popieprzonych fanów, z którymi nie pogadasz o piłce, bo Barcelona zawsze i wszędzie najlepsza i to inne drużyny symulują, nie Barcelona.
3.Chelsea - nienawidzę całego tego klubu. szydzę z ich zawodników. każdy z nich to pieprzony sprzedawczyk i judasz. pukają wlasne zony nawzajem, myślą, że mają jakąś HISTORIĘ < HAHAHAHHA >, mają plastikowych kibiców, a ich jakieś tam sukcesy oparte są tylko na kasie Romka.

Nie lubię też City, czy PSG. psują całą piłkę swoimi nieskończonymi zielonymi.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
Gerrinzo7

Post autor: Gerrinzo7 »

HappyBlancik pisze:1.Manchester United - też wiadomo, dlaczego.
2.Barcelona - sikanie przy samej wymowie nazwy ich klubu, te ciągłe pierdo... symulacje, za ich popieprzonych fanów, z którymi nie pogadasz o piłce, bo Barcelona zawsze i wszędzie najlepsza i to inne drużyny symulują, nie Barcelona.
3.Chelsea - nienawidzę całego tego klubu. szydzę z ich zawodników. każdy z nich to pieprzony sprzedawczyk i judasz. pukają wlasne zony nawzajem, myślą, że mają jakąś HISTORIĘ < HAHAHAHHA >, mają plastikowych kibiców, a ich jakieś tam sukcesy oparte są tylko na kasie Romka.

Nie lubię też City, czy PSG. psują całą piłkę swoimi nieskończonymi zielonymi.

Popieram . Ja mam to samo odczucie. Kasa kasa jeszcze raz kasa .
Z kibicem Realu jeszcze się dogadasz, ale jeżeli przyjdzie rozmowa dotycząca piłki to 'kibice' Barcelony zawsze wiedzą najwięcej mimo, że nawet nazwy hymnu nie znają .
Nienawidzę :
1. MU
2. Everton
3. Chelsea
4. Barcelona
To pewnie tyle.
Obrazek
YNWA!:)
Awatar użytkownika
kinio25LFC

Post autor: kinio25LFC »

no teraz z tą Barceloną będzie ciężko ich nie znosić, przynajmniej za styl gry, bo nam też się tiki-taka zapowiada 8)

Moja lista:

1. Man UTD: zwłaszcza za gumożuja i Evrę
2. wspomniana już Barcelona, za rycie psychy młodym i wpajanie kultu Messiego, za symulowanie fauli oraz za tę całą otoczkę kolebki futbolu światowego i nieobiektywną postawę komentujących ich mecze
3. Chelsea: za materialne podejście do futbolu, jest też trochę żalu do nich za Torresa, no ale cóż, nie każdy może podążać jasną stroną mocy
4. Arsenal: po prostu, niby nic szczególnego, ale po prostu jawnie nie trawię dziadów
5. PSG: za totalne psucie rynku, to już nawet przebija to, co City robiło swojego czasu.

City nie można w tej chwili nie lubić, bo to główna zapora przed kolejnymi mistrzostwami dla gumożuja. takie "lubienie z rozsądku" ;)
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki
Awatar użytkownika
Adaminho1

Post autor: Adaminho1 »

1. MU - wiadomo za co Evra, " gumożuja"
2.Barcelona - mam właśnie w szkole wielkich fanatyków Katalończyków i dobrze ujął jeden obrazek z kwejka ich wiedzę o tym klubie. "Kibice rozpaczają po Guardioli, bo innego trenera Barcelony nie znają".
3.Inter - głównie dlatego iż moim 2 zagranicznym klubem któremu kibicuje jest Milan, ale ogólnie ich nie trawię
Obrazek
vitto

Post autor: vitto »

każdy który gra przeciwko LFC :x
Q: You're trapped in a room with a tiger, a rattlesnake, and a Manchester United Fan.
You have a gun with two bullets.
What should you do?

A:
Shoot the United Fan..... Twice.
Alexandre

Post autor: Alexandre »

Lista klubów których nie lubię:
1.Manchester United - Nie trzeba tłumaczyć , odwieczny rywal , Gumożuj mający FA w garści i skarżypyta Evra.
2.Everton - Bo tylko jeden klub rządzi w Liverpoolu :D
3.Manchester City - Nie lubię klubów które wygrywają trofea kasą . Takie City nie było w czołówce było średniakiem przyszli szejkowie i już biją się o mistrza.W dodatku zawyżają cenę na rynkach.
4.Chelsea Londyn - Tak jak wyżej.
5.Barcelona- Za zdolności teatralne i za wszystkich sezonowców którzy lubią Barcelonę z powodu trofeów . W dodatku poziom trollingu tych kibiców jest bardzo , bardzo wysoki.
To na tyle !
Obrazek
Khazim

Post autor: Khazim »

Myślę, że w tej kwestii praktycznie każdy ma takie samo, a przynajmniej bardzo podobne zdanie. :D

No, ale też się odezwę, a więc:
1) MUły
2) Barcelona
3) Everton

Zaskoczeni, prawda? 8)
W sumie to są to takie podstawy, bo tak na dobrą sprawę to do tej trójcy można by dodać każdy zagraniczny klub, z którym grają The Reds. :wink:
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
woytas1995

Post autor: woytas1995 »

Ja nienawidzę:

1. Everton i MU dlaczego wiadomo :D
2.Barcelona - Jeszcze parę lat temu nic do nich nie miałem ale od guardioli zaczynając , może trochę wcześniej zaczynała mnie denerwować tak że teraz jej nienawidzę
3. AC Milan - Nie podobają mi się szczególnie włoskie kluby ale do milan to mnie najbardiej drażni
ODPOWIEDZ