Znienawidzone kluby

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maytman
Znaczy się Mateusz

Znienawidzone kluby

Post autor: Maytman »

Byl kiedyœ temat "Jakich zespolow (oprocz LFC) jestes jeszcze fanem?", a ja mam dla was odwrotne pytanie ;)

Ja osobiœcie nie nawidze Realu Madryt - po prostu nie cierpie ich polityki transferowej, zenuj¹cego gwiazdorstwa, i zalosnych pilkarzy dla ktorych licza sie tylko pieni¹dze... (Oprocz fenomenalnego Ikera - szacunek dla niego, w koncu wychowanek :D )

A jakie jest wasze zdanie?
Zapraszam do ankiety :P
Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

Nie znosze Realu M, Man Utd, Bayernu M. Wlaœnie w takiej kolejnosci :p

Temat fajny tylko ankieta nadaje sie pod pytanie: "Ktorego z TYCH CZTERECH klubow najbardziej nie lubisz ?"
Awatar użytkownika
Maytman
Znaczy się Mateusz

Post autor: Maytman »

Pete Mitchell pisze:
Temat fajny tylko ankieta nadaje sie pod pytanie: "Ktorego z TYCH CZTERECH klubow najbardziej nie lubisz ?"
Nie wiem jak edytowac ankiete... byla jeszce opcja inne, ale najwidoczniej sie nie dodala :P
Redbull

Post autor: Redbull »

Brrrrrrrrrr bardzo draznišcy temat :D

No to pierwszy klub jakiego nie lubie to juz tradycyjnie Real Madryt... Denerwujš mnie w kazdym calu, centymetrze i milimetrze wrrrr... Wielkie gwiazdeczki pilkarskie..:/ Podziwiam tych pilkarzy ktorzy na oferty Realu powiedzieli jedno stanowcze "NIE"
< brawo > A ci ktorzy powiedzieli "tak" liczyli na œwietlan¹ przyszloœc a czasami przyszlo im walczyc z krytyk¹ prasy, cienk¹ pass¹ klubu... Duzo sie przeliczylo.. ale coz pazerni niektorzy s¹.. i kaska zrobila swoje.. ich polityka byla denna, miliony na zawodnika (jednego) w lato, potem jakoœ pomyœleli i coœ tam racjonalniej kupili.. ale odnieœli niezly sukces w zimowym okienku kupili Gravesena :lol: pierwszy zakup w tym okienku :lol: ogolnie nie rozumie czemu maj¹ przydomek galacticos :?: na taki przeciez sobie trzeba zapracowac :!: no coz wiecej sie nie wypowiem bo nie przywyklem do uzywania slow "Real Madryt"

No to drugim niezbyt lubianym klubem jest Chelsea.. Kaska, kaska i jeszcze raz kaska.. Nie wygrali Pucharu Champions League tylko dlatego ze go nie mozna kupic :lol: pelno moich znajomkow lubilo bardzo Barce.. pojawil sie sponsor The Blues i w tym sezonie oczywiœcie wszyscy radoœnie mieli na ustach tylko "Chelsea".. Sprzeczaliœmy sie pierw czy wygra Chelsea czy Liverpool ten puchar o ktory grali (niezbyt pamietam jaki).. Wygrala niestety Chelsea i mi tr¹bili jaka jest lepsza, ale stwierdzilem ze wygrala bo miala szczeœcie (chyba jedn¹ bramk¹).. No coz mecz z Juve w LM i spekulacje koniec The Reds.. ale nie przepiekna bramka Garcii, i bylem wtedy pewien wygranej i ich zjadlo.. mecz z Chelsea nic piekniejszego nie moglo byc.. tyle zakladow i co okazalo sie ze w prestizowych rozgrywkach Liverpool byl gor¹ :) Coz to byla za radoœc i znow nie zawiodl Garcia :) Potem to juz fomalnoœci :lol: Duzo osob lubi Chelsea bo maj¹ kase i licz¹ ze mog¹ wygrywac :D Liczyc zawsze mozna ale nie zawsze da sie doliczyc :)
Obrazek
"GdybyÂśmy sprowadzili do druÂżyny KakĂŞ lub Ronaldinho w miejsce Gerrarda, druÂżyna byÂłaby sÂłabsza." - Jamie Carragher
http://rapidshare.com/files/32921466/BD1.mdb.html
Olka1

Post autor: Olka1 »

Ja zdecydowanie nie lubie (maly eufemiz:)) Realu madryt. Ninawidze kiedy okreœlani s¹ jako Krolewscy, bo niby dlaczego?... Przykladem moze byc np. ten sezon, w ktorym nic nie osi¹gneli. Mam wrazenie ze jedyne co sie liczy w tym zespole to pieni¹dze, dzieki korym mog¹ zdobyc njwieksze gwiazdy pilki na œwiecie, ktore potem marnuj¹ sie na lawce (patrz :arrow: Owen ). Chwala Stevenowi ze nie dal sie im przekupic :):):)
Jedyny pilkarz ktorego jako- tako szanuje to Raul, ktory gra tam odkšd pamietam i zawsze to jego kojarzylam z tš druzynš.[/list]
"The greatest thing You'll ever learn is just to love and be loved in return "- Moulin Rouge
KochamLFC

Post autor: KochamLFC »

W zupelnoœci zgadzam sie z wypowiedzi¹ Olki :)
Awatar użytkownika
lfc

Post autor: lfc »

man utd,bayern monachium,milan,inter nie lubie wspominac o tych klubach wogle ale juz do czerwonosci doprowadzaj¹ mnie kluby chelsea i real!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :x :( :? :cry: !!!!!!!!!!!!!!!!Nienawidze ich!!!!!Nie to ze maj¹ ogrom kasy to jeszcze podkradaja utalentowanych graczy innym biedniejszym klubom!Utrudniaja tez pozyskiwanie graczy podbijajac ich ceny do granic mozliwoœc!W obydwu nie liczy sie przywi¹zanie do barw klubowych(szczegonie do realu choc i bedzie tak z chelsea!).Pytacie dlaczego real nosi ksywke "krolewscy".Otoz juz wam tlumacze!Jakiœ bardzo m¹dry czlowiek i znawca jezykow przekrecil j¹ z poprawnej nazy KUREWSCY na krolewscy(ale to byl pacan :D ).Dobija mnie to w tych obydwu gej- klubach ze wydaje im sie ze s¹ tacy dobzi i wszystko im wolno!Dobrze ze w tym sezonie(z reszta i w tamtym tez)inne kluby europejskie pokazaly miejsce w szyku tym bufonom!Pamietam tansparent kibicow LFC z meczu z chelsea:Mozecie kupic drogich pilkarzy,Mozecie kupic piekny stadion,Mozecie nawet kupic sobie kibicow!Jednak nigdy nie kupicie sobie takiej historii jak¹ posiada Liverpool F.C!!!!!!!!!!Pozatym kluby te nie maja prawdziwych kibicow!Nie no moze maj¹ ale takich prawdziwych mozna zliczyc na palcach jednej reki!LFC ma ich bardzo wielu!Kibicow ktorzy s¹ z nim na dobre i na zle(nie mylic z oglupiaj¹cym serialem z tvp :D )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S:Przyznam sie ze jest cos co lubie(wyœmiewac sie :twisted: ) w tych klubach a mianowicie w chelsea ze prowadzi ja wielki prostak,debil i zlodziej abrmowicz roman,a w realu to ze uwielbiam wyœmiewac sie z tych jego gwiazdeczek!Nic nie graja a kosza miliony!PARANOJA!
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

:evil: STAND UP IF HATE MU :evil:

To chyba wystarczy prawda :?: 8)

Moja czarna lista przedstawia sie nastepujšco:

1. Manchester United

2. Real Madryt

3. Chelsea Londyn

Myœle, ze nie trzeba innym uzytkownikom Naszego forum tlumaczyc DLACZEGO wlaœnie te kluby :wink:

Pozdrawiam
*Pati_LFC*

Post autor: *Pati_LFC* »

Chelsea, Chelsea i jeszcze raz Chelsea! Myslš ze jak majš miliardy to ze sa najlepsi...parodia, szkoda mi na nich slow....
ObrazekObrazekObrazek

FC LIVERPOOL - The Best Of The Best!!!
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Maytman pisze:Ja osobiœcie nie nawidze Realu Madryt - po prostu nie cierpie ich polityki transferowej
:P
A czym jeœli moge wiedziec w chwili obecnej rozni sie nasza polityka transferowa???Roznica jest taka ze Benitez ma mniej pieniedzy i to wszystko.To jest wlaœnie polityka transferowa rodem z Hiszpanii.

Pozdrawiam
You'll never walk alone
Awatar użytkownika
Mitchell

Olka pisze:Ja zdecydowanie nie lubie (maly eufemiz:)) Realu madryt. Ninawidze kiedy okreœlani s¹ jako Krolewscy, bo niby dlaczego?... Przykladem moze byc np. ten sezon, w ktorym nic nie osi¹gneli.[/list]
Spiesze wyjaœnic, ze przydomek ten nie pochodzi od trofeow osi¹ganych przez wspanialy Real Madryt hi,hi... :wink: lecz od Hiszpanskiego Dworu i jego Krola, ktorzy to od pocz¹tku istnienia klubu wspierali go i mu kibicowali. Real to klub Baskijski jak dynastia krolewska i wiekszoœc Hiszpanow. Katalonczycy dla odmiany s¹ mniejszoœci¹ na polwyspie. Wywodz¹ sie glownie od chlopow i robotnikow (taki ichni proletaryat :D )Przez cale dziesieciolecia mieli "przechlapane" ze strony Baskow ale swojego flagowego klubu rowniez sie dorobili. To dlatego Baskowie i Katalonczycy palaj¹ do siebie wzajemn¹ miloœci¹ i na swoj widok padaj¹ sobie w objecia jak bracia :lol: :wink:
Awatar użytkownika
Mitchell

Krzysiek pisze:
Maytman pisze:Ja osobiœcie nie nawidze Realu Madryt - po prostu nie cierpie ich polityki transferowej
:P
A czym jeœli moge wiedziec w chwili obecnej rozni sie nasza polityka transferowa???Roznica jest taka ze Benitez ma mniej pieniedzy i to wszystko.To jest wlaœnie polityka transferowa rodem z Hiszpanii.

Pozdrawiam
Hm... czym sie rozni ? Ano tym, ze Perez kupuje zawodnikow bardzo znanych i z gloœnymi nazwiskami (czyt. drogich) bez faktycznego uwzglednienia potrzeb klubu. Byle drogi i jak najbardziej efektownie gral (nie mylic z efektywnie). Narodowoœc hiszpanska tez niewiele ma z tym wspolnego bo rodakow kupuj¹ jak na lekarstwo.
Pomimo staran nijak nie moge tego odnieœc do naszego klubu bo ani u nas gloœnych transferow ani zakupow "jak leci bo promocja"

To oczywiœcie subiektywne zdanie. Pozdro.
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Moja "czarna lista" top 5 prezentuje sie nastepujšco:

1. REAL MADRYT
2. ARSENAL LONDYN
3. MANCHESTER UNITED
4. Bayern Monachium
5. Everton FC

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
czorny150

Post autor: czorny150 »

Znienawidzone kluby tak :?: No to tak :

1. Real Madryt
2. ManU
3. Everton
4. Chelsea
5. Legia <- no nie wiem, nie trawie kompletnie i juz.

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ktośka

Post autor: ktośka »

Ja osobiœcie najbardziej na œwiecie nienawidze czelsi i tych jej "fanow".Mi w szkole tez ostatnio sporo ich przybylo i jak widze takich sezonowcow to jest mi ich po prostu zal.Beznadziejny"klub"[jak dla mnie zbieranina].
Na drugim miejscu srenchester united.Jakoœ nie palam do nich zbyt wielk¹ sympati¹.
Na miejscu trzecim sreal.Nie zebym go jakoœ strasznie nienawidzila,ale tak samo jak czelsi zwykla zbieranina.Kupuj¹ wszystkich,a i tak jakichœ szczegolnie imponuj¹cych wynikow nie osi¹gaj¹.
A dalej to:
4.Legia[najbardziej znienawidzony przeze mnie polski klub]
5.Everton
ODPOWIEDZ