Premier League 2020/21

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ralf088

Re: Premier League 2020/21

Post autor: Ralf088 »

A jeśli Chelsea wygra z Leicester, a my z Burnley, to z równą ilością punktów drużyna Rodgersa jest nad nami ?
Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

Zlituj się, na poprzedniej stronie (lub dwie wstecz) masz wszystko dokładnie rozpisane.
everlast

Post autor: everlast »

To puchary mamy juz pewne. Teraz tylko wygrac te 2 mecze, najlepiej roznica 3 bramek a nie 2 i mamy LM( na 99% No chyba,ze Lisy wygraja to mamy pewną)
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

To chyba wszyscy juz troche ochlonelismy po wczorajszych emocjach lecz PL gra dalej.
Juz jutro konfrontacja Chelsea-Leicester a w niej do wyboru dwa warianty dla nas:
-opcja pierwsza czyli The Blues nie wygrywaja wiec moga na koniec maksymalnie uzbierac 67 badz 68 pkt a wiec zalezymy juz wtedy tylko od siebie
-opcja druga czyli porazka Lisow.Jezeli juz to najlepiej tak z 2:0 albo nawet 3:0 ale przyjmijmy ten mniejszy wynik.Wowczas ekipa Brendana mialaby roznice bramek +19.Zakladajac,ze wygraliby w ostatnim pojedynku ze Spurs az! 3:0(utopijne troche ale rozwazmy to) to osiagneliby +22 a to oznacza,ze nasze 2 absolutnie konieczne zwyciestwa moga byc z przewaga jednego gola co daloby juz +23 w bramkach.

Tak wiec wyglada to w teorii dosyc dobrze aczkolwiek w opcji drugiej nie na 100% pewnie
Ja jednak jestem dobrej mysli i sadze,ze dwie wygrane dadza LM.

Damy rade LFC :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Nie może być lekko na koniec sezonu. Roy Hogson odejdzie z Crystal po ostatnim gwizdku, co sam zapowiedział. To znaczy nie mniej nie więcej, że Orły zepną się na ostatni mecz swojego trenera i mogą nam uprzykrzyć życie, bardziej niż by można się spodziewać. A niestety w historii mają takie mecze. Dobre, że będą kibice na Anfield, będzie 12 zawodnik.

Ważniejsza dzisiaj jednak jest potyczka Chelsea z Leicester, mega ważny mecz. Z naszego pkt widzenia chyba lepiej, aby wygrały lisy, choć ktoś może mieć inny pkt widzenia.
Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Ja właśnie kompletnie nie wiem jaki wynik byłby dla nas lepszy w tym spotkaniu. Tak jak zazwyczaj bez problemu, bez większej analizy można spokojnie ocenić jaki rezultat ma paść w danym meczu, by było to, jak to się mówi, pod nas, tak tu nie mam pojęcia. Cóż... Najważniejsze byśmy my wygrali swoje ostatnie dwa spotkania. W zasadzie nie wiem czy tu może nam jakiś konkretny wynik dziś pomóc, czy to zwycięstwo Chelsea, triumf Leicester czy też remis. Nie wiadomo czy rozpatrywać też to pod kątem kto ma większą szansę na wpadkę w ostatniej kolejce z tych dwóch ekip. Nie ma co analizować, jutro po naszym spotkaniu będzie wiele wiadomo, kiedy każdemu zostanie do rozegrania jeden mecz.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
everlast

Przy porazke Chelsea, teoretycznie mozemy zremisowac i wysoko wygrac. Przy porazce Lisow,musimy oba wygrac w tym dobrze byloby miec z 3-4 bramki do przodu z tych dwoch spotkan. Przy remisie taka roznica,ze musimy po prostu oba wygrac.
Szymek
Kontakt:

Post autor: Szymek »

Wygrana Leicester lub remis w dzisiejszym meczu z Chelsea spowoduje, że Liverpool nie będzie musiał oglądać się już na inne zespoły w kontekście 4 miejsca przy wygraniu wszystkich swoich meczy do końca rozgrywek.
Obrazek
Glajskor

Post autor: Glajskor »

Liverpoolczyk pisze: 18 maja 2021, o 17:20 Ja właśnie kompletnie nie wiem jaki wynik byłby dla nas lepszy w tym spotkaniu. Tak jak zazwyczaj bez problemu, bez większej analizy można spokojnie ocenić jaki rezultat ma paść w danym meczu, by było to, jak to się mówi, pod nas, tak tu nie mam pojęcia. Cóż... Najważniejsze byśmy my wygrali swoje ostatnie dwa spotkania. W zasadzie nie wiem czy tu może nam jakiś konkretny wynik dziś pomóc, czy to zwycięstwo Chelsea, triumf Leicester czy też remis. Nie wiadomo czy rozpatrywać też to pod kątem kto ma większą szansę na wpadkę w ostatniej kolejce z tych dwóch ekip. Nie ma co analizować, jutro po naszym spotkaniu będzie wiele wiadomo, kiedy każdemu zostanie do rozegrania jeden mecz.
Ale nad czym się tutaj zastanawiać? :roll: Wystarczy spojrzeć na tabelę, mija kilka sekund i już wszystko jest jasne.

Oto jakie scenariusze czekają nas po dzisiejszym meczu Chelsea vs Leicester:

A. Remis = w przypadku zwycięstwa z Burnley, przeskakujemy The Blues w tabeli, mając 1 pkt przewagi, finalnie zajmując 4 miejsce.
B. Zwycięstwo Leicester = zajmujemy 4 miejsce z dwoma punktami przewagi nad 5 miejscem(Chelsea).
C. Zwycięstwo Chelsea = zrównujemy się punktami z Leicester, przeskakując ich jednocześnie w tabeli, mając lepszy bilans bramkowy. Na tę chwilę wynosi on 0, aczkolwiek po tej porażce, w zależności od jej rozmiaru, będzie to: +1,2,3 itd.

Każdy rezultat daje nam top 4, my mamy za zadanie "tylko" wygrywać swoje mecze do końca, a LM zawita na Anfield w przyszłym sezonie, CHYBA, ŻE wydarzy się tragedia.
Jaka, zapytacie?
Załóżmy, że wygrywamy oba spotkania(Burnley+CP) różnicą 1 bramki, Leicester odstrzeli w ostatniej kolejce KFC 4:0, a wcześniej przegrają z Chelsea różnicą 1 bramki. W międzyczasie Chelsea musi ograć AV, rzecz jasna. W takiej sytuacji Lisy wyprzedzają nas w tabeli z lepszym bilansem bramkowym(+1) i lądujemy w LE. Czy to realne? Odpowiedzcie sobie sami. :happy:
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"
adamne

Post autor: adamne »

Ja będę kibicował Lisom. Po pierwsze, do nich mam więcej sympatii (albo mniej antypatii) niż do niebieskich.
Po drugie, Chelsea ma mniej punktów więc mamy mniej do gonienia.
Po trzecie, mają jeszcze finał LM do rozegrania co może wpłynąć na ich występ w ostatnim meczu. Będą musieli się trochę oszczędzać bo MC pewnie będzie grał dość rezerwowym składem w ostatnich kolejkach no i zawodnicy Chelsea mogą mieć z tyłu głowy taką myśl że jak przegrają TOP4 to mogą jeszcze wejść do przyszłorocznej LM wygrywając ją w tym roku.
Ale niestety faworytem dzisiaj są gospodarze, szczególnie że będą mieli doping kibiców.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
Awatar użytkownika
Radbug

Post autor: Radbug »

adamne pisze: 18 maja 2021, o 18:41 Ja będę kibicował Lisom. Po pierwsze, do nich mam więcej sympatii (albo mniej antypatii) niż do niebieskich.
Po drugie, Chelsea ma mniej punktów więc mamy mniej do gonienia.
Po trzecie, mają jeszcze finał LM do rozegrania co może wpłynąć na ich występ w ostatnim meczu. Będą musieli się trochę oszczędzać bo MC pewnie będzie grał dość rezerwowym składem w ostatnich kolejkach no i zawodnicy Chelsea mogą mieć z tyłu głowy taką myśl że jak przegrają TOP4 to mogą jeszcze wejść do przyszłorocznej LM wygrywając ją w tym roku.
Ale niestety faworytem dzisiaj są gospodarze, szczególnie że będą mieli doping kibiców.
Po czwarte w ostatniej kolejce grają z Totkami i w sumie z nimi tez mogą przegrać.
Normalnie powiedziałbym, że Kurczaki im się podłożą, ale Kane nadal walczy o króla strzelców wiec będą grac do końca, choćby dla niego.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Dlaczego superliga to gówno: https://imgur.com/9iXgtPj
Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

Leicester może, Chelsea MUSI. Taka subtelna różnica.
Brendana urządza remis. Zachowają status quo i LM wciąż mają w swoich rękach.
Chelsea pod ścianą. Jeszcze z kwadrans takiego głaskania i naprawdę będą zmuszeni rzucić się Liskom do gardeł.

A Werner to transfer-mem. Co chłop ma niefart w tym sezonie... :)

Wolałbym Rodgersa w LM. Stary znajomy. I zespół jakoś rozsądniej budowany, bez gigantycznej kasy.
Ale Tuchele w lidze będą mocni w przyszłym roku. LM by ich zmusiła do większego wysiłku niż LE. Więc może lepiej by londyńczycy dzisiejszy mecz wygrali?

Jak znam życie to Liverpool ich pogodzi. I wilk będzie syty i owca cała 🤣
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
everlast

no i Lisy mozna powiedziec,ze same sobie strzelily.
Mufi

Post autor: Mufi »

1:0 to w sumie najgorszy możliwy wynik dla nas.

@EDIT
To Chelsea jeszcze jedna i jesteśmy +3 bramki nad Lisami i jeden mecz mniej.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2021, o 22:42 przez Mufi, łącznie zmieniany 2 razy.
Glajskor

Post autor: Glajskor »

Mufi pisze: 18 maja 2021, o 22:39 1:0 to w sumie najgorszy możliwy wynik dla nas
2zerko

Nawet jeśli w "najczarniejszym" scenariuszu wygramy z Burnley i CP różnicą 1 bramki, Leicester będzie musiało odstrzelić KFC 5:0, by nas wyprzedzić w tabeli. No, ale najpierw trzeba te mecze wygrać. :roll:

Edit.

2:1, wracamy do 4:0, którego Leicester będzie potrzebować z KFC, o ile zrealizujemy plan minimum. :happy:
Ostatnio zmieniony 18 maja 2021, o 22:53 przez Glajskor, łącznie zmieniany 1 raz.
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"
ODPOWIEDZ