Transfery Premier League - zima 2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

kacciq

Re: Transfery Premier League - zima 2020

Post autor: kacciq »

tasebo pisze:
kacciq pisze:[...] Jest jeszcze Llorente, który według mnie nie będzie wcale niżej w hierarchii od Polaka. [...]
Masz na myśli Fernando Llorente, piłkarza Napoli?
O ja, ale dowaliłem :lol: no tak, mentalnie jeszcze jestem w zeszłym sezonie. Tak czy inaczej podtrzymuję to co pisałem, Piątek w rywalizacji z Kane nie ma żadnych szans, nie tylko dlatego że jest po prostu dużo słabszym piłkarzem, ale też dlatego że Kane to Anglik, ulubieniec kibiców, faworyzowany przez całe środowisko w którym się obraca. Nie ma najmniejszych szans, żeby Polak posadził go na ławce.
mazi

Post autor: mazi »

ynwa19 pisze:Koledzy racza zartowac jak mysle z tym angazem Piatka do Spurs???
Przy calej dozie sympatii do rodaka to Tottenham na chwile obecna to dla niego za wysokie progi.
Nasz reprezentant jawi mi sie dotychczas jako meteoryt jednego sezonu i nie bardzo chce mi sie wierzyc aby udzwignal presje wystepow pod batuta Mou a takze ma moim zdaniem zbyt malo umiejetnosci czysto pilkarskich.

Nie rozumiem tej maniery w Polsce rzucania sie z motyka na slonce ala Kapustka na Leicester-wiecej umiaru i realnej oceny wlasnych umiejetnosci by sie przydalo.Chyba,ze znowu motorem napedowym calej sprawy jest pijawka! zwana menedzerem.

Moim zdaniem kierunek PL to w ogole jest zla opcja.Lepiej byloby chyba aby jezeli juz chce/musi zmienic lige to warto by pomyslec o Hiszpanii albo Portugalii oraz ewentualnie Hola.....eee Niderlandach :P

Akurat dzwiganie presji u Piątka to najmniejszy problem. Serio jeśli ktoś się zagłębi w jego kariere, to non stop natyka się na relacji ludzi którzy z nim współpracowali, że facet jest strasznie silny mentalnie, i nie odczuwa kompletnie presji. Czytałem kiedyś gdzies nawet że porównywał ktoś jego mentalnosc do Cristiano Ronaldo (nie umiejetnosci tylko mentalnosc), gosc ktory nigdy się nie spala w trudnych meczach. Forma to inna kwestia
TAK
Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Pepe Reina w Aston Villi na resztę sezonu. Może i on pomoże w zdobyciu tytułu przez Liverpool zatrzymując naszych rywali :) .
MILF

Post autor: MILF »

Tottenham have agreed a deal with PSV Eindhoven for winger Steven Bergwijn.
https://www.skysports.com/football/news ... for-winger
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
SEB

Post autor: SEB »

Inter potwierdza pozyskanie Erkisena.
Obrazek
BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

SEB pisze:Inter potwierdza pozyskanie Erkisena.
Dziwny ruch Eriksena. Co prawda w Interze buduje się fajny skład, to Eriksen na ta chwilę mógłby wybrać dużo lepszy klub. Dobrze pamiętam, że Eriksenowi wygasał kontrakt teraz w czerwcu lub w przyszłym roku ?
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?
Gagarin

Post autor: Gagarin »

BadBoy1920h pisze:
Dziwny ruch Eriksena. Co prawda w Interze buduje się fajny skład, to Eriksen na ta chwilę mógłby wybrać dużo lepszy klub. Dobrze pamiętam, że Eriksenowi wygasał kontrakt teraz w czerwcu lub w przyszłym roku ?
Teraz w czerwcu

A propos jakoś tydzień temu Sheffield United zakupiło z Nottingham Forest lewego obrońcę i naszego wychowanka, niejakiego Jacka Robinsona.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mateusz95LFC

Post autor: Mateusz95LFC »

BadBoy1920h pisze:
Kasa misiu kasa...

Mówi się, że Duńczyk ma liczyć na zarobki ponad 3 razy większe niż w Tottenhamie. Na dobrą sprawę mam mieszane odczucia co do transferów Interu - Lukaku i Eriksen to dobrzy piłkarze, ale serio Young i Moses? XD
Obrazek
MILF

Post autor: MILF »

Według mnie wspomniani przez Ciebie Young i Moses na realia ligi włoskiej są wystarczająco dobrzy.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
nexetpl

Post autor: nexetpl »

nie chodzi tu nawet o realia ligi, Conte potrafił z Mosesem wygrać Premier League z pokaźną liczbą punktów i dam głowę, że Young od razu zacznie lepiej grać pod wodzą takiego trenera i, co najważniejsze, poza United. Ten klub po prostu wysysa z piłkarzy talent i nie mam pojęcia jak to działa.

A propos United. https://www.manutd.com/en/news/detail/m ... -fernandes, kluby dogadane, pozostały jeszcze testy medyczne i detale kontraktu, ale uważam że kwestia Bruno jest już zamknięta. Ciekawe czy on oprze się temu sukkubowi, który siedzi gdzieś w Carrington i pozbawia piłkarzy umiejętności grania w piłkę :D
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek
micer222

Post autor: micer222 »

Mateusz95LFC pisze:
BadBoy1920h pisze:
Kasa misiu kasa...

Mówi się, że Duńczyk ma liczyć na zarobki ponad 3 razy większe niż w Tottenhamie. Na dobrą sprawę mam mieszane odczucia co do transferów Interu - Lukaku i Eriksen to dobrzy piłkarze, ale serio Young i Moses? XD
Moses i Young(jeszcze miał być Giroud) przyszli po to by uzupełnić ławkę w Interze która była bardzo wąska. Co do Eriksena to sądzę że wybrał najlepszy klub w którym może pokazać jeszcze swoje możliwości a myśle że Real czy United z niego zrezygnowali przez to że ostatnio mało grał. Dla Interu jest to zbawienie bo oni nie mieli środka pola od odejścia Nainggolana. Oni mi przypominają nas z poprzedniego sezonu (może za wyjątkiem LM) i myślę że w przyszłym sezonie mogą przegonić Juve
MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

Bruno oficjalnie w United, ciekawy transfer, w Portugalii statystyki świetne. W teorii duże wzmocnienie.
Ciekawe jak poradzi sobie w Anglii.

https://www.instagram.com/p/B78q0xNgNEb ... e=ig_embed
Obrazek

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

MichaLFC pisze:Bruno oficjalnie w United, ciekawy transfer, w Portugalii statystyki świetne. W teorii duże wzmocnienie.

Ja jestem sceptycznie nastawiony do tego zawodnika, może się okaże, że to rzeczywiście świetny deal dla United, choć w Anglii nie dostanie tyle czasu na układanie sobie piłki co w Portugalii więc pewnie nie będzie tak samo błyszczał. Nie dostanie też zapewne czasu na adaptacje do nowych warunków, bo przecież jest kupowany w zimowym okienku do zespołu, który gra z nożem na gardle. Jak mu Ole wrzuci dwóch ludzi od noszenia pianina do środka, żeby robili mu miejsce, to może United będzie potrafiło korzystać z jego walorów, zwłaszcza w występach przeciwko drużynom, w których druga linia broni na odpieprz (gdzie DMowie zachowują się jak Ndidi przy bramce Kompanego w zeszłym sezonie). Ciesze się, że nie trafił do nas.
Do you mind if I blow your mind?

https://www.youtube.com/watch?v=Wz3b7-zmJ2o
navyblue

Post autor: navyblue »

MichaLFC pisze:Bruno oficjalnie w United, ciekawy transfer, w Portugalii statystyki świetne. W teorii duże wzmocnienie.

Sprawdziłem sobie z ciekawości statystyki Bruno do Minamino z Portuagalii i Austrii z paru ostatnich sezonów. Obydwaj strzelali gole średnio co około 190 minut. Podobnie statystyki mają w europejskich pucharach.
consigliere

Post autor: consigliere »

takie porównania nie mają większego sensu. Fernandes i Minamino to piłkarze kompletnie inni. liga portugalska stoi na innym poziom niż austriacka Bundesliga, no i przede wszystkim Sporting nigdy nie miał tak miażdżącej przewagi (piłkarskiej i finansowej) nad resztą stawki, jak Salzburg. Fernandes musiał się dużo bardziej natrudzić aby te niesamowite liczby wykręcić.
mnie osobiście ciężko jest ocenić jak potoczy się kariera Portugalczyka w MU, bo to kompletnie niestabilny klub. ja po kilkunastu miesiącach pracy Solskjeara dalej nie wiem jaką on piłkę chce grać, nie ma nawet pewności czy on dotrwa do końca sezonu na swoim stanowisku. jeżeli docelowo mają oni grać w środku tercetem Matić - Pogba - Fernandes to na papierze wygląda to spoko, ale jeśli Bruno ma być następcą Pogby to MU na tej zamianie jakości nie zyska.

swoją drogą, Sheffield kupiło ciekawego pomocnika Sandera Berge z Genku, Wolverhampton Podence, a Tottenham Bergwijna.
ODPOWIEDZ