Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Aldor

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: Aldor »

Flips pisze:Moim zdaniem ten transfer to troche strzał w kolano i może to być właśnie ten detal, który przechyli szalę mistrzostwa na naszą stronę.
Trudno upatrywac w tym detalu szans na nasze mistrzostwo biorac pod uwage, ze oni moga zagrac na skrzydle Mahrezem, Berdnardo i Sterlingiem, od biedy pewnie i Jesus, De Bruyne czy Silva jako boczni rozgrywajacy tez dadza rade bo juz tak grywali. Kiedy my na lawce mamy Shaqiriego, z ktorego Klopp nie korzysta, a planem na rezerwowych na skrzydla sa Origi czy Wijnaldum. Sane pewnie chce odejsc bo jest zbyt dobry na siedzenie na lawce, ale watpliwym jest, ze City go pusci.
omnia

Post autor: omnia »

Sane wypada na pół roku. Smutne, ale dzięki temu ich ofensywa nie jest już tak kompletną.
Aguero, Sterling, B. Silva, Mahrez, Jesus
vs
Firmino, Salah, Mane, Shaqiri, Origi
Moim zdaniem przepaści nie ma :)
Bakan

Post autor: Bakan »

Zapraszam na nowy odcinek!

Moje przedsezonowe rokowania, przegląd kadr i ocena transferów:

https://www.youtube.com/watch?v=hsS2qujjiB8
MILF

Post autor: MILF »

Już wiem dlaczego PL wprowadziła VAR dopiero teraz.. :lol: :lol:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
Redi

Post autor: Redi »

Już po pierwszej kolejce na drugim za City ?
Nero

Post autor: Nero »

De Bruyne to złoto. To jest największy transfer MC w tym sezonie.
omnia

Hattrick Sterlinga. Ciekawe ile ich uzbiera w tym sezonie. Odkąd go jeszcze w U18 śledziłem regularnie zalicza progress i kto wie czy nie będzie się liczył regularnie w walce o złotą piłkę w ciągu najbliższych kilku lat, bo wciąż jest młody. Najlepszy piłkarz który opuścił naszą akademię w XXI wieku?
AlbertRiera

Post autor: AlbertRiera »

City szybko wszystkim i nam wyjaśniło. West Ham nie nawiązał walki - czyli znowu mamy pod górę, że większość drużyn się ich boi i nawet nie próbuje walczyć.

Sterling jest dobry, ale bez przesady...
Awatar użytkownika
Krawiec

Post autor: Krawiec »

Bez paniki, przecież West Ham już któryś raz z kolei dostaje baty w pierwszej kolejce.
tyryryry
zawad2

Post autor: zawad2 »

AlbertRiera pisze:City szybko wszystkim i nam wyjaśniło. West Ham nie nawiązał walki - czyli znowu mamy pod górę, że większość drużyn się ich boi i nawet nie próbuje walczyć.

Pytanie czy TOP 3 (może 4) tej ligi zasługuje jedynie na określenie dobry. Zwłaszcza, że nabrał regularności w grze.
Ja rozumiem, uzasadnione negatywne nastawienie, ale bez przesady....
Kartas

Post autor: Kartas »

AlbertRiera pisze:City szybko wszystkim i nam wyjaśniło. West Ham nie nawiązał walki - czyli znowu mamy pod górę, że większość drużyn się ich boi i nawet nie próbuje walczyć
Czyli to samo co z nami, rywale nogi szeroko rozkładają. Tylko City ma więcej klasy i jakości w drużynie więc ich forma i rozwalanie rywali jest na jeszcze większym poziomie niż naszym.
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Muszka

Post autor: Muszka »

Czyli tak jak mówiłem, po co wydawać kasę na solidną ławkę, skoro City Pepa i tak w tym sezonie 95+ punktów ugra. My walczymy o 2. miejsce i wzmocnienia porobimy jak Pep sobie z City odejdzie, bo wtedy będziemy mogli mniej więcej z nimi powalczyć. Gość jest po prostu za dobry w prowadzeniu drużyny z nielimitowanymi środkami.

Dlatego ja się nie spinam bo cudu nie będzie, City i tak tydzień w tydzień będzie po 3/4-0 wygrywać a drużyny nawet nie będą im stawiały oporu bo po co skoro i tak przegrają.
Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

W sieci napotkałem komentarze, że nie mamy podjazdu i City nas wyjaśniło. Później wchodzę na forum i przecieram oczy ze zdumienia, po prostu nie wierzę w to, co wygadujecie. Chłopaki, dajcie na luz.

West Ham z taką grą dostanie oklep od Norwich.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Akurat West Ham lubi się podkładać pod CIty, a rzucać kłody pod nogi Liverpolowi. Całe West Ham i "menczesterowski patriota" Manuel Pellegrini pff.
omnia

zawad2 pisze:
AlbertRiera pisze:City szybko wszystkim i nam wyjaśniło. West Ham nie nawiązał walki - czyli znowu mamy pod górę, że większość drużyn się ich boi i nawet nie próbuje walczyć.

Pytanie czy TOP 3 (może 4) tej ligi zasługuje jedynie na określenie dobry. Zwłaszcza, że nabrał regularności w grze.
Ja rozumiem, uzasadnione negatywne nastawienie, ale bez przesady....
Otóż to. Na pozycji skrzydłowego razem z Salahem i Mane zostawiają konkurentów daleko z tyłu. A jeżeli chodzi o MPV całej ligi to jest w jednym gronie ze wspomnianą dwójką, De Bruyne i VVD, a z całego grona jest najmłodszy.
ODPOWIEDZ