Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Sobi

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: Sobi »

Jest już jakaś data kiedy PL wraca do gry?
W Liverpoolu są dwie wielkie drużyny: Liverpool i jego rezerwy.” - Bill Shankly

Django

Post autor: Django »

Wobec ostatnich wydarzeń jestem niemal pewny, że Premier League w tym roku kalendarzowym nie wróci. Być może Anglia przejdzie na system wioska-jesień, ale do takich decyzji daleko. Niestety, z footballem w znanym dotychczas kształcie możemy się pożegnać na kilka ładnych lat.
Obrazek

kamil6

Post autor: kamil6 »

Django pisze:Wobec ostatnich wydarzeń jestem niemal pewny, że Premier League w tym roku kalendarzowym nie wróci. Być może Anglia przejdzie na system wioska-jesień, ale do takich decyzji daleko. Niestety, z footballem w znanym dotychczas kształcie możemy się pożegnać na kilka ładnych lat.
A to dlaczego? Ja osobiscie mieszkam w Londynie, widze ze powoli wszystko sie otwiera zgodnie z planem Johnsona. A ostatnim punktem zdjecia ograniczen, jest wlasnie wejscie na stadion fanow, zaplamowany na koniec wrzesnia/poczatek pazdziernika.
Sezon kalendarzowy zazwyczaj konczy sie pod koniec maja, takze nic nowego nie odkryles ze nie zdazy wrocic
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly

Awatar użytkownika
Negrys

Post autor: Negrys »

Django pisze:Wobec ostatnich wydarzeń jestem niemal pewny, że Premier League w tym roku kalendarzowym nie wróci. Być może Anglia przejdzie na system wioska-jesień, ale do takich decyzji daleko. Niestety, z footballem w znanym dotychczas kształcie możemy się pożegnać na kilka ładnych lat.
Nawet nie warto komentować i uznać to za humor dnia.. :)

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

6 pozytywnych przypadków Covid-19
1x Burnley - asysten trenera Ian Woan
3x Watford - 1 zawodnik, 2 członków sztabu
1x - ?

Django

Post autor: Django »

kamil6 pisze:
A to dlaczego? Ja osobiscie mieszkam w Londynie, widze ze powoli wszystko sie otwiera zgodnie z planem Johnsona. A ostatnim punktem zdjecia ograniczen, jest wlasnie wejscie na stadion fanow, zaplamowany na koniec wrzesnia/poczatek pazdziernika.
Sezon kalendarzowy zazwyczaj konczy sie pod koniec maja, takze nic nowego nie odkryles ze nie zdazy wrocic
Po raz kolejny apeluje o czytanie ze zrozumieniem (albo powrót do podstawówki). Mówiłem o roku kalendarzowym.

Wyraziłem tylko swoją opinię, czas pokaże czy Ty miałeś rację czy ja ;)
Negrys pisze:
Nawet nie warto komentować i uznać to za humor dnia.. :)
Bo??
Obrazek

firo9

Post autor: firo9 »

@Django nie warto tego komentować, bo powoli staje się jasne, że sezon w czerwcu wróci, a Ty piszesz o tym, że nie będzie go w tym roku.

Poza tym trochę niesmaczne i nudne są już te teksty typu wróć się do podstawówki, naucz się czytać ze zrozumieniem. Naprawdę nie można napisać czegoś w stylu "kolego, ale ja pisałem o roku kalendarzowym, mogłeś mnie źle zrozumieć". Budujmy to zdrowe relacje, peace :)

Awatar użytkownika
Negrys

Post autor: Negrys »

dokładnie sezon 12 cz 19 czerwiec wraca i tyle w temacie. Czekamy na fetę mistrzowską!

mateo227
Kontakt:

Post autor: mateo227 »

Jak dobrze że ludzie zaczynaja się znów tu kłócić i prowokować. To oznacza że futbol wraca na dobre.

<3
Follow me on twitter:
https://twitter.com/ma22eo

klosinho

Post autor: klosinho »

Zgodnie z reklamą pewnego banku kosmici wylądowali na planecie.
Premier League w roku kalendarzowym wróci. Grać będą na bank normalnie, jedynie może tak być, że w tym roku kalendarzowym bez kibiców.

Mufi

Post autor: Mufi »

Negrys pisze:dokładnie sezon 12 cz 19 czerwiec wraca i tyle w temacie. Czekamy na fetę mistrzowską!
Na fetę to sobie dłuuuuugo poczekamy.

@Django
Nie wiem na czym bazujesz pisząc takie bzdury. 2 tyg przed startem Bundesligi więcej zawodników tam miało pozytywny wynik i jakoś wystartowali.

Pożegnać się z taka formuła na dłuższy czas ? Myślę, że pod koniec roku już będą pełne stadiony. Piszesz abstrakcje, nie oparte na niczym.

Footballpurist84

Post autor: Footballpurist84 »

Czy mógłbyś odpowiedzieć na pytania:

Z powodu jakich wydarzeń Twoim zdaniem Premier League nie wystartuje w roku 2020?

Drugiego zdania nie komentuję...

Na kilka ładnych lat? Mógłbyś sprecyzować? Bardziej 2 lata czy 3-4?

Wiktor94

Post autor: Wiktor94 »

Premier League wróci w tym roku kalendarzowym i sezon zostanie dokończony. Mam 90% pewności.

kamil6

Post autor: kamil6 »

Faktycznie, zle zrozumiałem ale to brzmi jeszcze bardziej komicznie. Ja jestem przekonany ze wroci na przelomie Czerwca/Lipca a kibice pod koniec roku.
Napisz prosze na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski bo naprawde, czasami wydaje mi sie ze ktos cos pisze zeby tylko napisac...
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly

firo9

Post autor: firo9 »

Eh wygląda na to, że @django przytrollował, a my to wszyscy łyknęliśmy. Wątpię, że ktoś byłby tak głupi po dłuższym zastanowieniu xD

ODPOWIEDZ