Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Footballpurist84

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: Footballpurist84 »

Szpieg1 pisze:
everlast pisze:No dobrze,ale masz swiadomosc,ze klub to nie tylko pilkarze? Ze jest tez mnostwo innych pracownikow i jak klub nie bedzie zarabiac to bedzie trzeba ich zwalniac albo obcinac pensje?
Ja to myślę, że piłkarze doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jak nie grają to klub nie zarabia, inni pracownicy nie zarabiają i może to się też skończyć tym, że np. kluby będą miały dół finansowy, zostaną renegocjowane kontrakty z powodu braku możliwości grania, będą zwolnienia itd.
Po prostu wszystko jest niepewne, śmiertelność wirusa, jego potencjalne zagrożenie czy wpływ na organizm
stąd pewnie niektóre wypowiedzi trenerów czy przedstawicieli piłkarzy.
Nie ma co winić kogokolwiek niezależnie od zarobków czy pozycji społecznej, niektórzy się boją, niektórzy nie. Sam nie wiem jakbym się zachował choć generalnie od początku tej szopki nie chciałem nie pracować przez 1,5 miesiąca (niestety tyle czasu nie pracowałem) no ale cóż, nie da się tego odwrócić.

Nasze pisanie na forum nic nie zmieni, Ci co będą chcieli grać i zarabiać zagrają, Ci co nie to nie, nie będą grać to nie będą zarabiać i wtedy klub zacznie się zastanawiać nad kontraktami.
Wyzywanie kogokolwiek bo ma własne zdanie czy się czegoś boi jest przykre (to nie do cytowanego Twojego posta everlast, cytowałem go tylko do mojego pierwszego akapitu).

Proszę tam wyżej się wstrzymać z wielokrotnością wykrzykników, na forum nie krzyczymy, jeden wykrzyknik na zdanie wystarczy.
A mi się wydaje, że wielu piłkarzy ma w d*pie czy klub zarabia czy nie. Wiedzą że mają kontrakty i uważają iż należy się im 100% wypłaty. I tak jest, dostają wszystko zgodnie z ustaleniami na kontraktach.

Rose nawet przyznał, że nie słucha wiadomości rządowych. On ma to totalnie w du*ie, kasa co tydzień wpływa na konto więc po co ma wracać na murawę? Myślisz, że się martwi o finanse klubu? Wmówił sobie ze nie wraca i nie interesują go fakty, opinie specjalistow itp. Po prostu lepiej siedzieć na czterech literach i otrzymywać pełne wynagrodzenie zapisane w kontrakcie.

Mądry człowiek, piłkarz wie, że trzeba wrócić aby dograć sezon, aby kluby otrzymały pieniądze za prawa do transmisji. Wtedy pracodawca nie straci tyle ile by stracił gdy do gry wrócą za X miesięcy. Wrócić aby dać znak ludziom, "powoli wracamy do normalności".

Jeśli rząd da zielone światło na wznowienie sezonu, powstanie sprecyzowany plan gry, treningów itp piłkarze mają obowiązek powrotu.

A może w Polsce piłkarze powiedzą "boimy się grać bo w Czarnobylu palą się lasy". I co wtedy? Pozwolić na siedzenia w domach? Mimo że specjaliści powiedzą, że zagrożenia nie ma?

Kuuucyk17

Post autor: Kuuucyk17 »

Footballpurist84 pisze:Kwadrans meczu BVB : Schalke 04, oglądam na kolanach modląc się aby nikt z piłkarzy wysokiego ryzyka zarażenia i śmierci przez wirusa przeżył to spotkanie i następne dni...

Strasznie to wygląda jak muszą w grupie 22 osób biegać i wciąż myśleć o zdrowiu swoim i rodzin...

Edit

Piłkarze przed rzutem różnym się dotykają!!!

Zmieniam zdanie!!!

Aguero masz rację, ryzyko jest zbyt wielkie. Poczekajmy rok do wynalezienia szczepionki...
I co teraz, koniec żartu, czas się śmiać? Nie rozumiem po co takie wpisy tutaj są, chyba tylko po to żeby prowokować. Nie wiem co Aguero powiedział, ale fajnie to podsumował Abraham. Powiedział, że nie chce wracać na boisko dlatego, że boi się zarazić od kogoś na boisko bo ma w domu ojca który choruje na astmę. I jak myśli sobie że może go zarazić to nie chce wracać na boisko. I ja w pełni go rozumiem. W tej samej wypowiedzi mówi też o tym że jakąś opcją jest zamieszkanie w hotelu na czas tego wszystkiego. Nie wiem jakie zdanie mają wszyscy piłkarze, ale niektórzy po prostu się boją że mogą zarazić kogoś z rodziny i nic w tym dziwnego. Oczywiście nie mówię tutaj o kwestiach finansowych bo to zupełnie co innego, ale śmianie się z piłkarzy dlatego że boją się zarazić wirusem jest według mnie trochę nie na miejscu.

Django

Post autor: Django »

Kuuucyk17 pisze:Nie wiem jakie zdanie mają wszyscy piłkarze, ale niektórzy po prostu się boją że mogą zarazić kogoś z rodziny i nic w tym dziwnego. Oczywiście nie mówię tutaj o kwestiach finansowych bo to zupełnie co innego, ale śmianie się z piłkarzy dlatego że boją się zarazić wirusem jest według mnie trochę nie na miejscu.
To co mają powiedzieć ludzie tacy np jak ja, którzy przez CAŁY CZAS trwania pandemii mieli kontakt z ludźmi i codziennie, powtarzam codziennie jechali do pracy?? Oni nie ryzykują??

Otóż tacy ludzie jak ja, Ty, czy większość forumowiczów to dla piłkarzy najgorszego sortu plebs, oni zarabiają mało, nie są medialni, więc nikt się nimi nie interesuje. CO innego piłkarzyki - gwiazdki. Jak się boi, że go zarazi, to niech do niego nie jeździ i zamieszka no w hotelu. Nie to żebym zaglądał mu do portfela, ale akurat jego stać. Ja do swoich rodziców w czasie pandemii też nie jeżdżę, pomimo że nie są na nich chorzy.

Pi*dy, a nie mężczyźni.
Obrazek

everlast

Post autor: everlast »

jak sa ME albo MS to sa skoszarowani przez miesiac. Teraz moznaby zrobic to samo i nikogo z rodziny nie zaraza, bo sie nie beda z nimi widywac. To taki problem byc miesiac skoszarowanym, jak teraz 2 miesiace non stop siedzieli w domu z rodzina? Ilu sportowcow przebywa 2/3 roku na zgrupowaniach poza krajem, bez bezposredniego kontaktu z rodzina.
Przeciez to mozna zorganizowac,zeby byli odizolowani.

P.S. tez do rodzicow nie jezdzilem przez 3 tygodnie.

Kuuucyk17

Post autor: Kuuucyk17 »

Nigdzie nie napisałem że nie mogą grać, albo że nie powinni grać, to jest temat na inną dyskusję i po prostu o tym nie pisałem. Ja po prostu rozumiem, że piłkarz może się tego bać (że zarazi się wirusem). Ja nie jestem piłkarzem, ale pracuję i również się boję że się zarażę. Ale czy to jest powód żeby się ze mnie śmiać? Żeby mówić że nie jestem prawdziwym mężczyzną bo się boję? Nie sądzę. Oczywiście nie mówię że ktoś tak do mnie mówi, tylko staram się przedstawić swój punkt widzenia na to wszystko.

I nie bardzo mnie obchodzi to co oni myślą np. o mnie, czy uważają mnie za plebs czy nie. Staram się stanąć z boku i popatrzeć na to obiektywnie.

Awatar użytkownika
19emsi48

Post autor: 19emsi48 »

Kuuucyk17 pisze:Nigdzie nie napisałem że nie mogą grać, albo że nie powinni grać, to jest temat na inną dyskusję i po prostu o tym nie pisałem. Ja po prostu rozumiem, że piłkarz może się tego bać (że zarazi się wirusem). Ja nie jestem piłkarzem, ale pracuję i również się boję że się zarażę. Ale czy to jest powód żeby się ze mnie śmiać? Żeby mówić że nie jestem prawdziwym mężczyzną bo się boję? Nie sądzę. Oczywiście nie mówię że ktoś tak do mnie mówi, tylko staram się przedstawić swój punkt widzenia na to wszystko.

I nie bardzo mnie obchodzi to co oni myślą np. o mnie, czy uważają mnie za plebs czy nie. Staram się stanąć z boku i popatrzeć na to obiektywnie.
Obiektywnie patrząc to widać, że ta sytuacja prędko nie minie więc trzeba się do niej przystosować czyt. zacząć funkcjonować w miarę normalnie co tyczy się również piłkarzy. Nawet w przypadku zakażenia przez któregoś z piłkarzy to ich zdrowe, silne i wytrenowane organizmy poradzą sobie z tym czymś. Dlatego nie ma co beczeć inni ludzie normalnie pracują wiec trzeba zacząć grać
Na Śląsku górnicze życie, tak długie jak serca bicie...

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Ja mam wrażenie, że w Anglii podnoszone są kwestie niejako natury "politycznej". Z jednej strony kluby w strefie spadkowej, które chcą uniknąć spadku i np unieważnienia sezonu, z drugiej nasi bezpośredni rywale, którym nie widzi się nasza wygrana. Innych głosów nie słyszę, a jednocześnie trudno mi zrozumieć dlaczego u niektórych piłkarzy jest taki opór (i to mocno naciągany, bo jak Abraham się martwi to może iść j/w do hotelu), a z drugiej strony czytam o Ekstraklasie i piłkarze wypowiadający się o głodzie gry, że nie mogą się doczekać, to samo w Niemczech. Czyli co, w Anglii piłkarze nie mają głodu gry?

bugi

Post autor: bugi »

No cóż.. Nie trzeba było gadać o unieważnieniu sezonu tylko o zakończeniu ze stanem tabeli na dany moment zawieszenaia rozgrywek, to inaczej kluby by śpiewały wtedy, wręcz pragnęłyby wznowiania rozgrywek.
Obrazek

Awatar użytkownika
list3r

Post autor: list3r »

AustralianMagic pisze:Czyli co, w Anglii piłkarze nie mają głodu gry?
Ten mityczny glod gry to bajka dla dzieciakow. Dobrze sprzedajacy sie romantyzm.

Awatar użytkownika
djdafy

Post autor: djdafy »

Podczas dzisiejszego meetingu kluby Premier League jednogłośnie zadecydowały o powrocie do treningów od wtorku. Grupy po 5 osób, na razie bez bezpośredniego kontaktu.

Całe oświadczenie:
Premier League Shareholders today voted unanimously to return to small-group training from tomorrow afternoon, the first step towards restarting the Premier League, when safe to do so.

Step One of the Return to Training Protocol enables squads to train while maintaining social distancing. Contact training is not yet permitted.

This first stage has been agreed in consultation with players, managers, Premier League club doctors, independent experts and the Government.

Strict medical protocols of the highest standard will ensure everyone returns to training in the safest environment possible.

The health and wellbeing of all participants is the Premier League’s priority, and the safe return to training is a step-by-step process.

Full consultation will now continue with players, managers, clubs, the PFA and LMA as protocols for full-contact training are developed.

Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

list3r pisze:
Ten mityczny glod gry to bajka dla dzieciakow. Dobrze sprzedajacy sie romantyzm.
Bez przesady, wystarczy żeby któryś z piłkarzy (a jest pewnie niemało takich) naprawdę pasjonowali się samą grą w piłkę.

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

list3r pisze:
Ja z piłki nie żyję, a już nie mogę się doczekać orlika. Oni tym bardziej chyba nie mogą się doczekać gry o stawkę.

Awatar użytkownika
list3r

Post autor: list3r »

Jesli chcesz znienawidzic swoje hobby zajmij sie nim zawodowo =].

https://www.dailymail.co.uk/sport/footb ... Tevez.html

Jesli ktos ktos czytal "szpieg w szatni premierleague" to pewnie pamieta fragment, w ktorym autor mowi o tym, ze pilkarze traktuja pilke raczej jak zawod, a sa tacy ktorzy pilki wrecz niecierpia.

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Sześć pozytywnych wyników testów w Premier League
https://anglia.goal.pl/401148-szesc-poz ... eague.html

Premier League chce uroczystej ceremonii wręczenia trofeum dla mistrza Anglii
https://transfery.info/aktualnosci/prem ... lii/136011

kamil6

Post autor: kamil6 »

ScoobyDoo pisze:Sześć pozytywnych wyników testów w Premier League
https://anglia.goal.pl/401148-szesc-poz ... eague.html

Premier League chce uroczystej ceremonii wręczenia trofeum dla mistrza Anglii
https://transfery.info/aktualnosci/prem ... lii/136011

Czyli nie jest zle, pamietam ze w Bundeslidze bylo 10 a jednak zaczeli grac, mozemy raczej byc spokojni o wznowienie rozgrywek, a co za tym idzie i nasze upragnione mistrzostwo...
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly

ODPOWIEDZ