Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

keinnasenhasen

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: keinnasenhasen »

Watford zasługuje na degradację za "całokształt twórczości". Klub fatalnie zarządzany. Angielski odpowiednik Korony Kielce. Mam nadzieję, że polecą.
Aston Villa ma fajną historię, Bournemouth trenera, którego nie da się nie lubić i nie cenić. Po wczorajszym meczu chyba jednak Wisienki będziemy żegnać.
A dziś na przystawkę świetnie zapowiada się United vs West Ham.

ks77

Post autor: ks77 »

Ładna parada Pogby. Jest w lepszej formie niż DeGea :)

Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

Panowie, bo trochę nie w temacie jestem przez wakacje 8)

Powiedzcie mi, bo City anulowali baba, tak? Więc liczy się tylko top 4?

Ostatni meczyk to Leicester - United. Gdyby Lisy pokusiły się o jeden dobry mecz po wznowieniu rozgrywek to United kolejny rok spędzi w Lidze Europy, dobrze rozumiem?

Marzenia czasem się spełniają. Fajnie, jakby Bruno pozwolił im zająć pewne miejsce gwarantujące LE :D

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

Tak, anulowali bana City i dali drobne w postaci 10 mln kary przez co liczy się nadal tylko TOP4 w kontekście Ligi mistrzów.

Mecz między Leicester - United będzie o grę w LM z tym, że Lisy muszą ten mecz wygrać więc wszystko dobrze rozumiesz ;)

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Brewster kolejna brameczkaaa

Sory za zły dział :D

everlast

Post autor: everlast »

Jyuuken pisze:
22 lip 2020, o 21:01
Mecz między Leicester - United będzie o grę w LM z tym, że Lisy muszą ten mecz wygrać więc wszystko dobrze rozumiesz ;)
tak nie do konca, bo jesli Chelsea przegra 2 ostatnie mecze to Lisom brakuje remisu

Mufi

Post autor: Mufi »

Pokazują na nc+ wręczenie pucharu ??

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

By zrobić sobie obraz na ścianie to chyba to zdjęcie najlepsze? Czy macie jakieś inne propozycje?

Obrazek

keinnasenhasen

Post autor: keinnasenhasen »

Tymczasem cuda działy się wczoraj na zapleczu Premier League. Nottingham straciło niemal pewny awans do play off, kiedy to Swansea strzeliło gola w 96 minucie meczu w Reading, a w 95 minucie w swoim meczu Forrest stracili gola samobójczego. Ostatecznie przegrywają ze Swansea różnicą jednego gola w skali całego sezonu. Niebywałe.
Brendford po ponad osiemdziesięciu latach mogło awansować na najwyższy szczebel, a zremisowali u siebie z Barnsley. Mieli świetną serię po restarcie, a w dwóch ostatnich kluczowych meczach jeden punkt i kończą w barażach.

EDIT: rzeczywiście, mój błąd. Brendford przegrał.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2020, o 10:11 przez keinnasenhasen, łącznie zmieniany 1 raz.

MojNick

Post autor: MojNick »

keinnasenhasen pisze:
23 lip 2020, o 09:15
Brendford po ponad osiemdziesięciu latach mogło awansować na najwyższy szczebel, a zremisowali u siebie z Barnsley. Mieli świetną serię po restarcie, a w dwóch ostatnich kluczowych meczach jeden punkt i kończą w barażach.
Brendford przegrało wczoraj tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Oglądałem akurat transmisję na sky i w tym momencie WBA było w całości nastawione na atak by zdobyć zwycięską bramkę i mieć pewny awans (przy ich remisie i wygranej Brendford zamieniliby się miejscami). Nagle poruszenie na ich ławce rezerwowych i wymowny gest trenera że cofamy się i bronimy wyniku.
Emocje rzeczywiście były tam do ostatniej chwili, szkoda Nottingham jednak ten samobój to tylko ratowanie sytuacji, gdyby nie to i tak padła by bramka. Najważniejsze że kilku Polaków trafi do premier league, oby tylko utrzymali miejsca w drużynie.

Nevermore1969

Post autor: Nevermore1969 »

szykuje się pasjonująca ostatnia kolejka, trzymam kciuki za to, by w TOP 4 nie było MUTD, by Wilki zajęły miejsce 6 no i Watford jednak spada? trudno, taki los

o zapleczu PL jest osobny temat, zatem -> poszperajcie, ale faktycznie niezłe jaja były na finiszu, żal mi Brentfordu i Nottingham

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Nowy sezon 2020/2021 rozpocznie sie 12 wrzesnia, a zakonczy 23 maja 2021

Bakan

Post autor: Bakan »

Kto dla was piłkarzem sezonu? Moim zdaniem jeśli nagrodę dostanie Hendo to będzie to mimo wszystko absurd. To był po prostu bardzo dobry sezon tego solidnego piłkarza ale nic ponadto. Najlepszy był bezwględnie De Bruyne. Mam natomiast problem z miejscem numer dwa i trzy. Obie lokaty powinny zostać obstawione przez piłkarzy LFC tylko nie wiem przez których. Ja postawiłbym chyba na TAA i VVD, Mane do rozważenia.

Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

Bakan pisze:
25 lip 2020, o 08:43
Kto dla was piłkarzem sezonu? Moim zdaniem jeśli nagrodę dostanie Hendo to będzie to mimo wszystko absurd. To był po prostu bardzo dobry sezon tego solidnego piłkarza ale nic ponadto. Najlepszy był bezwględnie De Bruyne.
Kwestią są kryteria wyboru najlepszego piłkarza Premier League. Dużo osób za argument podaje liczbę goli i asyst de Bruyne. W tym miejscu przypomnę tylko, że dwukrotnie nagrodę tę zdobywał Kante, który nie wykręcał kosmicznych statystyk. Wpływ zawodnika na grę drużyny? W tym wypadku Henderson jest niewiele gorszy od Belga, o ile w ogóle można mówić o byciu gorszym w tym aspekcie.
Nie zdziwiłby mnie wybór Hendo, patrząc przez pryzmat Kante + zawodnik aktualnego mistrza Anglii.

CRX2

Post autor: CRX2 »

diablinadali pisze:
25 lip 2020, o 20:41
Kwestią są kryteria wyboru najlepszego piłkarza Premier League. Dużo osób za argument podaje liczbę goli i asyst de Bruyne. W tym miejscu przypomnę tylko, że dwukrotnie nagrodę tę zdobywał Kante, który nie wykręcał kosmicznych statystyk. Wpływ zawodnika na grę drużyny? W tym wypadku Henderson jest niewiele gorszy od Belga, o ile w ogóle można mówić o byciu gorszym w tym aspekcie.
Nie zdziwiłby mnie wybór Hendo, patrząc przez pryzmat Kante + zawodnik aktualnego mistrza Anglii.
Kante zdobył tę nagrodę raz.
A zawodnik aktualnego mistrza Anglii chyba ma tu niewielkie znaczenie, skoro 2 ostatnie sezony wygrywało City (zdobywają przy tym odpowiednio podwójną i, pierwszą w historii, krajową potrójną koronę), a nagrody, jak słusznie wspomniał Guardiola, dostali zawodnicy LFC (Salah, Van Dijk).
Według mnie, mimo wszystko, de Bruyne powinien dostać nagrodę.
A jeśli chodzi o wpływ na drużynę, to np. Pope miał ogromny wpływ na to, gdzie jest Burnley, ale nadal jest to ligowy średniak, a poza tym bramkarz raczej nieprędko dostanie nagrodę zawodnika sezonu.

ODPOWIEDZ