Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

hyuga
Kontakt:

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: hyuga »

A ja nie tak sobie to wyobrażałem. Początek sezonu jak z bajki, mając taką przewagę trudno było to zmarnować. Mistrzostwo było tylko kwestia czasu. Potem trochę słabszej gry, myśli typu "tylko nie znowu" i pandemia. Wrócą do gry? Nie wrócą? Już wtedy czułem, że cokolwiek się stanie i tak mamy mistrza. Chyba wtedy byłem bardziej nakręcony niż dzisiaj, gdzie prawdę mówiąc była to tylko formalność...

Nie mniej jednak czapki z głów dla chłopaków i Jurgena. Ten odjazd z początku sezonu okazał się sprintem na złoty medal. Oczywiście cieszę sie, że po tylu latach obejrzymy LFC z najważniejszym dla nas trofeum, ale klub przyzwyczail nas do tych wszystkich emocji, nerwowki, wyliczeń i teraz czuję lekki niedosyt :)

Z drugiej strony może taki relatywnie spokojny tytuł da wszystkim trochę oddechu?

YNWA i dziękujemy!
Obrazek

kijuss

Post autor: kijuss »

Wielka sprawa , mistrzostwo po 30 latach , szkoda że w takich okolicznościach ale najważniejszy triumf.Mam jeszcze jedno marzenie byśmy przegonili United w ilości zdobytych tytułów :)

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

A więc nie takie City straszne jak je malują 😂
Coś czuję, że to Chelsea może być naszym głównym rywalem w kolejnym sezonie. Zwłaszcza jeśli podtrzymają wykluczenie szejków z LM.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Wiadome jest, że lepiej wybiec na boisko z ławki uradowanym jak w LM, cieszyć się z kibicami, zbierać gratulacje. Ale w czasie tej pandemii widok naszych chłopaków oglądających razem mecz, ich radość, odliczanie, okrzyki, śpiewy jest dla mnie równie wspaniały. Kto nie widział wywiadu z Kloppem, polecam, łzy same się cisną. Mega człowiek, najlepszy jakiego można mieć w zespole. Teraz czas wypatrywać dostępnych koszulek mistrzowskich.

Khazim

Post autor: Khazim »

Gratulacje dla tych wszystkich nas, najwytrwalszych, czekających tyle lat i pewnie w wielu przypadkach tak jak w moim, niedowierzających wciąż, że to się dzieje! Dla tej całej zgrai forumowiczów, w szczególności tych starych koni, którzy nawet jeśli dzisiaj już tylko tu zaglądają a rzadziej dają o sobie znać, to przez te wszystkie lata w tym naszym internetowym gronie wspólnie czekali i się w końcu doczekali!

Jeszcze dwie sprawy ode mnie. Chyba podobnie jak zdecydowana większość z nas nie mam doświadczenia w świętowaniu mistrza, stąd moje pytanie kiedy będziemy mogli podnieść puchar? Czy już za tydzień na Etihad? Czy jest to w ogóle wiadome?

Druga sprawa: https://youtu.be/snOok5C1dww
Polecam obejrzeć tym którzy nie widzieli, a poza tym pytam czy ktoś wie może gdzie można nabyć koszulkę którą ma Jamie?
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek

Django

Post autor: Django »

Łe, tyle lat czekania, powinno byc od razu. Jurgen OUT.

Spoiler:
Obrazek

Pistolerro

Post autor: Pistolerro »

Has anyone seen this man? #WheresGary
https://www.youtube.com/watch?v=6D73jqLNhuc

dzemek

Post autor: dzemek »

Myślicie, że Pep odejdzie z City/zostanie zwolniony na koniec sezonu?

Mlody91

Post autor: Mlody91 »

Miałem taka wizję... że wszyscy piłkarze sztab trenerski etc podczas świętowania powinni wszystkie swoje medale zawiesić na karku Stevena Gerrarda...Nie ma żadnego innego człowieka stąpającego po tej ziemi, który by bardziej zasługiwał na ten tytuł. Ja czekałem od czasów Jurka Dudka, Owena, Heskiego - pierwsza moja koszulka Emile Heskey 8 zielona ;-) Brawo MY!
Sir Jurgen Klopp

keinnasenhasen

Post autor: keinnasenhasen »

dzemek pisze:
26 cze 2020, o 12:38
Myślicie, że Pep odejdzie z City/zostanie zwolniony na koniec sezonu?
A dlaczego miałby to zrobić na rok przed końcem umowy?

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Awatar użytkownika
arvedui
Redaktor

Post autor: arvedui »

Rewelacja, ląduje na dysku

Awatar użytkownika
Negrys

Post autor: Negrys »

https://www.youtube.com/watch?v=MtlJzTuwuMQ

Było do przewidzenia że ludzie wyjda na ulice :D Piękne obrazki, szkoda ze w takim czasie tego Koronawirusa,A naprawde obrazki były by fenomenalne jak by naprawde wszyscy wyszli na ulice świetować razem z piłkarzami :)

Oby za rok świetowaniu nam nikt nie przeszkodzil :D

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Puchar mamy otrzymać po meczu z Chelsea, ktory zostanie przelozony ze wzgledu na gre Chelsea w 1/2 Fa cup.. W zaleznosci od losowania bedzie to 21/22/23.07

ODPOWIEDZ