Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
firo9

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: firo9 »

Muszka pisze:
Edamskiser pisze:Martwi jedynie to, ze w Ligue1 PSG mialo 12 punktow przewagi i jeden mecz zalegly wzgledem drugiej Marsylii. Oczywiscie przewaga LFC jest zdecydowanie wieksza, bo nam potrzeba 2 zwyciestw a PSG ~5 ale roznie moze byc ;/ Trzeba byc dobrej mysli ;)
Dopiero w maju na spotkaniu podejmą decyzję czy przyznać mistrza PSG czy nie.
To w takim razie sezon na "PSG to aktualnie zdecydowanie najlepsza drużyna we Francji ze znaczącą przewagą, w pełni zasługują na mistrza" rozpoczęty. #zprzymrużeniemoka :D

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Mnie to zastanawia jedno. UEFA chce dograć rozgrywki europejskie. Jeszcze nie wiadomo w jaki sposób, ale z tego co można było wyczytać chcą wyłonić zwycięzców Ligi Mistrzów i Ligi Europy. A z takiej Eredivisie czy Ligue 1 kilka zespołów było jeszcze w grze w tych pucharach. I mniej więcej od początku marca mają wakacje do startu nowego sezonu, który nie wiadomo kiedy się rozpocznie. I będą mieli podczas tak długiej pauzy stawiać się na pojedyncze spotkania w LM czy LE?
Jak ja już bym pragnął powrotu do normalności...
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

Dubel

Post autor: Dubel »

@up

Dokładnie jak zauważyłeś - ciekawy jestem jak decyzja rządowa ma się do występów francuskich drużyn w pucharach w trwającej edycji. Czy w ogóle wzięli to pod uwagę. Generalnie mam wrażenie, że ta decyzja została podjęta przez rząd kompletnie autorytarnie, bez jakichkolwiek konsultacji z władzami związku, Ligue 1 czy klubami.

@down

Ciekawy jestem ich propozycji rozwiązania tego problemu - ciekawe gdzie by chcieli zagrać.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2020, o 23:36 przez Dubel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

Dubel pisze:@up

Dokładnie jak zauważyłeś - ciekawy jestem jak decyzja rządowa ma się do występów francuskich drużyn w pucharach w trwającej edycji. Czy w ogóle wzięli to pod uwagę. Generalnie mam wrażenie, że ta decyzja została podjęta przez rząd kompletnie autorytarnie, bez jakichkolwiek konsultacji z władzami związku, Ligue 1 czy klubami.
Al Khelafi:
"Szanujemy decyzję francuskiego rządu. W porozumieniu z UEFĄ chcemy dalej uczestniczyć w LM w czasie i w miejscu, w którym zostanie ona zorganizowana. Jeśli nie będzie można grać we Francji, zagramy za granicą zapewniając każdemu najlepsze warunki zdrowotne"

Redi

Post autor: Redi »

Mufi pisze:Kolejna liga anulowana, francuska.

Zobaczycie, że PL też anulują. Nad Liverpoolem jest jakieś fatum.
Kolego, pomyliły Ci się delikatnie pojęcia.

Przedwcześnie zakończona =/= anulowana.
Aktualnie przedstawiane są propozycje zakończenia rozgrywek, ze spadkami i mistrzostwami.
W każdym z 3 proponowanych rozwiązań mistrzem jest PSG, zmieniają się jedynie dalsze miejsca - np. w jednym chyba Lyon łapie się do pucharów.

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Dzialacze...czy to sa ludzie to ciagle trwaja dyskusje! :P
Przyklad z Niemiec pokazujacy absurdalnosc posuniec tzw "lesnych dziadkow".

Sytuacja w Bundeslidze-pilka reczna,mezczyzni:

1. THW Kiel 26 gier 44 pkt
2. SG Flensburg-Handewitt 27 42
3. SC Magdeburg 27 39
4. TSV Hannover-Burgdorf 27 36
5. Füchse Berlin 27 35
6. Rhein-Neckar Löwen 26 34

Do rozegrania jecze 7 kolejek+mecze zalegle.Zarzad Niemieckiego Zwiazku do spraw mezczyzn przyznal tytul THW Kiel

A teraz kobiety:

1. Borussia Dortmund 18 gier 34 pkt
2. SG BBM Bietigheim 18 33
3. TuS Metzingen 18 30
4. HSG Blomberg-Lippe 18 26
5. Thüringer HC 17 24
6. TSV Bayer 04 Leverkusen 18 23

Do rozegrania 8 kolejek(mniejsza liga)+mecze zalegle.
I teraz gwozdz programu-tytulu BVB nie przyznano!!! (zarzad do spraw kobiet) a podstawowym argumentem jest rewanz Dortmundu w hali wicelidera-tak jakby z gory wiadomo bylo,ze Borussia go przegra a przez to straci(juz do konca) pozycje lidera.

Kompletna paranoja moim zdaniem bo przeciez sytuacje w tabeli sa prawie identyczne.
Wiekszosc ludzi sledzacych sprawe nie rozumie tej decyzji.

Dlatego z dzialaczami nidgy nie wiadomo,
Ale jak juz pisalem:dla mnie mistrzem Anglii za sezon 19/20 jest juz teraz nasz LFC :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

consigliere

Post autor: consigliere »

Restrykcje we Francji sa bardzo surowe (tam nawet na spacer bez zaswiadczenia wyjsc nie mozesz) wiec decyzka o zakonczeniu sezonu mnie nie dziwi. Na Wyspach podejscie mają bardziej liberalne i wydaje mi sie ze sezon jednak zostanie dograny.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

consigliere pisze:Restrykcje we Francji sa bardzo surowe (tam nawet na spacer bez zaswiadczenia wyjsc nie mozesz) wiec decyzka o zakonczeniu sezonu mnie nie dziwi. Na Wyspach podejscie mają bardziej liberalne i wydaje mi sie ze sezon jednak zostanie dograny.
Ludzie sprawdzacie chociaż informacje które podajecie?
Tu macie filmik z Paryża sprzed 3 dni
https://youtu.be/wN7Pts3zTig
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Piłka prędzej czy później musi zostać wznowiona. A to dlatego, że kluby będą bankrutowały jeden za drugim gdy się rozgrywek nie wznowi. A dopóki nie zostanie wynaleziona szczepionka to tak samo niebezpieczne będzie granie za 2 miesiące (jak się sytuacja opanuje) jak i za rok.

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

część klubów Premier League nie chce wznawiać przerwanego z powodu pandemii koronawirusa sezonu

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... -rozgrywek

consigliere

Post autor: consigliere »

WhiteAngel pisze:
consigliere pisze:Restrykcje we Francji sa bardzo surowe (tam nawet na spacer bez zaswiadczenia wyjsc nie mozesz) wiec decyzka o zakonczeniu sezonu mnie nie dziwi. Na Wyspach podejscie mają bardziej liberalne i wydaje mi sie ze sezon jednak zostanie dograny.
Ludzie sprawdzacie chociaż informacje które podajecie?
Tu macie filmik z Paryża sprzed 3 dni
https://youtu.be/wN7Pts3zTig
Sprawdzam.
https://www.spiegel.de/panorama/ausgang ... ssion=true
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

Django pisze:
Zyska pisze:
Django pisze: Nie ma żadnego kryzysu! I nie będzie. Widać to po ilości przesyłek. Kilka dni temu odbierałem przesyłkę z paczkomatu, czekałem, aż kurier go zasili (powkłada przesyłki to komór). Miał dwa wielkie kartony z drobnicą i troche większymi gabarytami. Mówił, że trzeci raz zasila ten paczkomat tego dnia.

W Poczcie (tu mam informację z pierwszej ręki) przesyłek KEP (paczki, kurier) jest o 150% niż w czasie przedświątecznym
, czyli na miasto około 400 tys dziennie jest 7-8 tys przesyłek (nie licząc w ogóle listówki). To jaki kryzys? Ktoś kupuje, ktoś wysyła, pieniądze są.

Kryzys jaki będzie dotknie najbardziej przede wszystkim tych będących na różnego rodzaju śmieciówkach.

Powiedz osobom pracującym w branży gastronomicznej, rozrywkowej, turystycznej, transportowej, fryzjerom, kosmetykom, nawet handlarzom samochodami czy nieruchomościami, importerom... powiedz im o tym że nie ma kryzysu, bo przecież ludzie przerzucili się na zakupy online.
Nigdzie nie napisałem, że polska gospodarka przeżywa rozkwit, tylko że nie ma kryzysu (w takich rozmiarach jakie przewidywano).

Wymienione przez Ciebie profesje charakteryzują się jednym - każdy tym się zajmujący ma swoją działalność gosp.
O cholera... czyli wszyscy kelnerzy i kucharze, osoby pracujące w biurach turystycznych i hotelach, kierowcy, fryzjerzy, czy kosmetyczki to przedsiębiorcy? Tyle lat człowiek żył w błędzie. W sumie genialne, nie byłoby na kogo odprowadzać składek, skoro każdy samozatrudniony...

RedEscelios

Post autor: RedEscelios »

Albo to jakiś eksperyment spoleczny albo dorabiasz sobie w tvp...

Nie ma kryzysu? Co? Ty wiesz co sie dzieje w miejscowościach turystycznych? Swieradow Zdrój, zakopane, karpacz itp... W kazdym z tych miast co najmniej KILKA TYSIECY MIEJSC NOCLEGOWYCH JEST pustych. Majówka w moim regionie (Karkonosze) to bylo modlenie sie o miejsce parkingowe w mieście. Na chodniku nie widziales kostki brukowej od natloku ludzi.obecnie wszystko stoi puste. Na glownej ulicy w godzinach szczytu moze 20 osob. Miasta oparte na turystyce wyglądają jak z horrorów. A Ty mowisz ze kryzysu nie ma, bo zamiast kupić sobie skarpsty s sklepie zamówiłem je kurierem... Ręce opadają..

A wracajac do meritum - z dnia na dzien napływają coraz milsze sercu plotki o dokończeniu sezonu. Powoli mija mi stan przedzawałowy spowodowany myślą o anulowaniu sezonu, i czuje tylko żal, ze nie mozemy spotkać sie na paradzie w Liverpoolu. Jesli zakończą sezon na aktualnym stanie i nas koronują w ten sposób, yo wgl nie przejmuję się gadaniem pismaków czy fanów innych zespołów, o mistrzu bez dokończenia sezonu. Na litosc boską, mamy taka przewagę, że żaden sensowny dziennikarz ani czlowiek związany z footbolem nie skusi sie nawet o stwierdzenie nnaciaganego tryumfu. A resztą nie warto sie przejmować.

Jestem bardzo ciekaw co z początkiem kolejnego sezonu i połączeniem znian harmonogramu zwiazanych z wirusem z tymi zwiazanymi z MŚ.
Obrazek

foggyvillage1985

Post autor: foggyvillage1985 »

Czy to jest wciąż temat o Premier League ? O czym wy tu piszecie, o Karkonoszach?

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Powrót PL możliwy 12czerwca na 8-10 neutralnych stadionach

https://www.skysports.com/football/news ... ing-season

ODPOWIEDZ