Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

FootballClub

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: FootballClub »

Ja mam wrażenie że to jakiś pie******* sen :)

endless

Post autor: endless »

ScoobyDoo pisze:Co pomysł to lepszy
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-noz ... codziennie
Ja mam jeszcze lepszy. Wszystkie mecze pyknąć bez przerwy. Na pewno się wtedy wyrobią i to będzie wspaniały festiwal futbolu.

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Ludziom się po prostu nudzi. A konkretnie wielu osobom bardzo brakuje futbolu. Przez to prawie codziennie są różne wymysły, pośród których jest wiele głupot. Dziesiątki różnych opcji jak dograć sezon czy jak go zakończyć. Odpalane archiwalne mecze, symulacje spotkań w grze FIFA. Ludzie świrują. W sumie nie ma co się dziwić. Sam od lat śmieję się, jak wielu, z poziomu naszej Ekstraklasy, ale ostatnio całkiem serio myślałem, że jeśli tylko nasza liga grała spotkania, w dodatku przy pełnych trybunach, byłbym w stanie zapłacić parę złotych za transmisję i to nawet nie za potyczkę na szczycie tabeli :roll:

Niestety nastał ciężki czas. Ta niepewność jest dobijająca. Przerwa w Premier League potrwa jeszcze przynajmniej miesiąc. Mam nadzieję, że uda się dokończyć wszystkie rozgrywki ligowe. Trzeba patrzeć optymistycznie. Pewnie wiele osób jak ja myślało, że jak przyjdzie mistrzostwo Anglii to będzie szał radości. Kiedy gdzieś w styczniu cały świat zastanawiał się nie czy, a kiedy, większość fanów The Reds zaczęło się do tytułu przyzwyczajać i choć miało to być coś wspaniałego, to już bez takiego boom jak to jest w przypadku walki do ostatnich kolejek. W takim przypadku jaki mamy, tej długiej pauzy i niepewności, jeśli uda się dograć ten sezon i zapewnimy sobie mistrzostwo Premier League to właśnie będzie chyba taki szał radości jakby walka trwała do ostatnich ligowych spotkań. Radość i ulga jednocześnie.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Oglądał ktoś przed chwilą dokumentalny film na TVP Sport o Hillsborough?
Ciągle jeszcze burzy się we mnie krew a dłonie zaciskają się w pięści jak widzę te manipulacje aparatu "sprawiedliwości" oraz brytyjskiej policji.
Do dziś pamiętam tą nagonkę na naszych fanów.
Kurcze aż na koniec filmu zaschło mi w gardle a oczy zrobiły
się wilgotne!

Justice for 96

YNWA!
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

lfcproud23

Post autor: lfcproud23 »

Filmu nie widziałem, ale za każdym razem kiedy widzę nagrania z tamtego dnia na youtubie trudno mi opanować złość. Ciężko znaleźć odpowiednie porównanie żeby oddać to jak wyładowana ludźmi była trybuna od Leppings Lane, a zachowanie tej przeklętej policji traktującej duszących się ludzi jak awanturujące się bydło... No i komentator Motson powtarzający w kółko kłamliwą wersję policji, jakoby przyczyną problemu byli spóźnieni kibice bez biletu, machinę oszczerstwa sprytnie uruchomiono na poczekaniu już wtedy. Dla mnie nazwa South Yorkshire Police jest równie skompromitowana i zhańbiona jak łódzkie pogotowie po aferze łowców skór. Jeżeli tego w filmie nie było warto zobaczyć jak 8 lat wcześniej praktycznie to samo, tyle że szczęśliwie bez ofiar śmiertelnych miało miejsce w meczu Spurs z Wolves, minęła prawie dekada i kompletnie żadnych wniosków. Okropna historia i okropny widok, który pokazuje, że nawet w najtragiczniejszy i najsmutniejszy dzień potrafi świecić piękne słońce, nigdy nie przestanie mnie to wzruszać i złościć jednocześnie...

AlbertRiera

Post autor: AlbertRiera »

Pojawiają się co raz to nowe koncepcje:

https://www.meczyki.pl/newsy/premier-le ... u/139457-n

Wydawać się może, że bardzo duży nacisk na dokończenie sezonu mają nie tylko klub Premiership i Championship, ale przede wszystkim telewizje. Ciekawe, co na to wszystko koronawirus.

guodzilla
Kontakt:

Post autor: guodzilla »

ynwa19 pisze:Oglądał ktoś przed chwilą dokumentalny film na TVP Sport o Hillsborough?
Ciągle jeszcze burzy się we mnie krew a dłonie zaciskają się w pięści jak widzę te manipulacje aparatu "sprawiedliwości" oraz brytyjskiej policji.
Do dziś pamiętam tą nagonkę na naszych fanów.
Kurcze aż na koniec filmu zaschło mi w gardle a oczy zrobiły
się wilgotne!

Justice for 96

YNWA!
Owszem. Jakby ktoś chciał, to jest dostępny pod tym linkiem: https://sport.tvp.pl/47207228/filmy-esp ... llsborough. Warto...

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Niemiecki wirusolog Christian Drosten uważa, że kibice na trybuny będą mogli wrócić dopiero w przyszłym roku. - Ale nawet to jest optymistyczną prognozą. Jeśli wrócimy do rywalizacji sportowej, to raczej bez publiczności - powiedział w wywiadzie dla gazety "Stern".

Jego zdaniem w tym roku nie wrócą też ligi, czy inne "regularne wydarzenia sportowe".

- To przy obecnym rozszerzaniu pandemii jest po prostu niemożliwe, ponieważ jej wygaśnięcie będzie trwać kilka miesięcy, a obecnie nie ma nawet mowy o takim zjawisku. Jesteśmy cały czas w bardzo zaawansowanej fazie wzrostu zachorowań - zaznaczył.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... _najnowsze

Awatar użytkownika
Robert1966

Post autor: Robert1966 »

Niestety ale to prawda.Ta pandemia to nie żarty.
Popatrzcie ile złego zrobił mecz Atalanty- Valencii...
Ile złego zrobili Hiszpanie..Oby ostatnie zawody z Atletico na Anfield nie były preludium do masowej tragedii.
Jeżeli nam zabraknie sił zostaną jeszcze morze i wiatr .. nadejdzie nasz .

msobolo

Post autor: msobolo »

I zamiast kilku rekordów stworzymy niedościgniony :) Drużyna najpóźniej zdobywająca mistrzostwo!

Xabiz

Post autor: Xabiz »

Co Ty, anuluja sezon i dalej będziemy śrubowac własny rekord czekania na majstra
Impossible is nothing

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Ciekawie z kryzysem poradzili sobie w Norwegii. Zwolnili wszystkich piłkarzy i pracowników.
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... ow/dlhns9v

Awatar użytkownika
Robert1966

Post autor: Robert1966 »

Takie niszowe ligi oraz niszowe kluby mogą sobie na takie kroki pozwolić.
Nie marki będące potęgami.Potraktuję to jako ciekawostkę.
Jeżeli nam zabraknie sił zostaną jeszcze morze i wiatr .. nadejdzie nasz .

Wiktor94

Post autor: Wiktor94 »

Xabiz pisze:Co Ty, anuluja sezon i dalej będziemy śrubowac własny rekord czekania na majstra
Nie wyobrażam sobie, że Liverpool nie zdobędzie w tym sezonie mistrzostwa, ale musi się to odbyć zgodnie z duchem gry. Inaczej mistrzostwo będzie bagatelizowane :(

everlast

Post autor: everlast »

za 20 lat nikt nie bedzie pamietac jak zdobylismy mistrzostwo

ODPOWIEDZ