Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

ElFirmino

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: ElFirmino »

Czuję, że to wszystko zakończy się karą finansową i brakiem LM na sezon, ewentualnie zakazem transferowym. Z początku zawsze jest wielkie straszenie, a później nic z tego nie wynika.

everlast

Post autor: everlast »

podejrzewam,ze skonczy sie na karze finansowej

mazi

Post autor: mazi »

Ogląda ktoś Chelsea Manchester?
Ja moze od 75 minuty, i troche zazskoczony jestem wynikiem. Załapałem się też na uratowanie dupska United varem (oczywiście słusznym)
TAK

Mario17

Post autor: Mario17 »

Co niektórzy piszą że tytuł przy "zielonym stoliku" nie będzie słusznym rozwiązaniem. A ja napisze tak... że los "odda" to co nam perfidnie zabrał. Radzę uważnie śledzić poczynania swojej ulubionej drużyny. Mam na myśli pewien "spalony" po którym można śmiało stwierdzić że padł gol. Tego meczu w ten świateczny wieczór nie przegraliśmy! A to zmieniało diametralnie sytuacje w tabeli. I o ironio wspominałem to zawsze aż do pojawienia się tych spekulacji w które trzeba przyznać nie można wierzę choc perspektywa 6 tutułów to coś bezprecendesowego choćby dla ideii zdjęcia piętna SG (jak kto słusznie zauważył)

Nevermore1969

Post autor: Nevermore1969 »

tradycyjna w tym sezonie wygrana United... czyli Chelsea grała a ManUTD strzelało gole (po kontrze i rogu chyba, chyba bo na chwilkę musiałem wybyć do kuchni i widziałem tylko jak piłka wpada do bramki gospodarzy po główce ŚO United), bardzo pechowa porażka londyńczyków (dwa nieuznane gole, sporo zmarnowanych sytuacji) powoduje, że za pierwszą trójką mamy duży ścisk w tabeli

Cha3ek

Post autor: Cha3ek »

Dokładnie tak. Pierwsza w tym sezonie dobra wrzutka AWB, a potem rożny. Chelsea miała sporo okazji, ale jak zwykle nieskutecznie. Brakło troszkę Abrahama.

paranormalnY

Post autor: paranormalnY »

Przecież to była kolejna kompromitacja sędziów (tych na murawie jak i tych przed ekranem):
- brak czerwonej kartki dla Maguire za kopniecie w cojones Batshuayia na początku spotkania
- nieuznana pierwsza bramka dla gospodarzy po faulu (popchnięcie rywala przy wyskoku) gdzie rzekomy faulujący był sam najpierw popchnięty
- odgwizdanie ręki Mounta gdzie przyjmował brzuchem i trafił w słupek (gdyby nie gwizdek piłka została by pewnie dobita do pustej bramki) - nie mam tu 100% pewności, ale akcja powinna zostać puszczona i ewentualnie VAR by to skorygował - a tak sędzia zabił akcję.
love the game hate the business
Obrazek

danio442
Kontakt:

Post autor: danio442 »

paranormalnY pisze:Przecież to była kolejna kompromitacja sędziów (tych na murawie jak i tych przed ekranem):
- brak czerwonej kartki dla Maguire za kopniecie w cojones Batshuayia na początku spotkania
- nieuznana pierwsza bramka dla gospodarzy po faulu (popchnięcie rywala przy wyskoku) gdzie rzekomy faulujący był sam najpierw popchnięty
- odgwizdanie ręki Mounta gdzie przyjmował brzuchem i trafił w słupek (gdyby nie gwizdek piłka została by pewnie dobita do pustej bramki) - nie mam tu 100% pewności, ale akcja powinna zostać puszczona i ewentualnie VAR by to skorygował - a tak sędzia zabił akcję.

Z pierwszymi dwoma punktami zgadzam się w 100% natomiast jeśli chodzi o akcję Mounta to wcześniej była ręka Batshuayia i to odgwizdał sędzia i nawet gdyby tego nie zrobił,a Mount trafił do bramki,a nie w jej obramowanie to gola i tak by nie było

everlast

Post autor: everlast »

z ta reka to dla mnie jet troche chory przepis. jak obronca dostanie przypadkiem to nie ma karnego,ale jak atakujacy dostanie to bramka jest nieuznana.

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kara dla City jest szansą dla United. Oby zamiast nich było Sheffield albo Wolves.

Awatar użytkownika
michalfc8

Post autor: michalfc8 »

Myślałem że Lisy postawią się City i urwą punkty, ale z drugiej strony jest jeszcze kilka minut. Szkoda że w pierwszej połowie nie podyktowano karnego dla Leicester. Ale co jak co to mecz ciekawy.
Obrazek

ks77

Post autor: ks77 »

Czego oczekujesz? Drukarz z VAR uratowal city w 1 polowie. Jak sie ma immunitet, to mozna spokojnie wliczac punkty, jak to sie stalo w tym meczu.

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Rozumiem,że arbitrzy mają ciężką pracę i muszą podejmować decyzje w ułamkach sekund ale między innymi dlatego wprowadzono VAR aby im pomagać.

Lecz po obejrzeniu fragmentów meczu Leicester-City mogę stwierdzić tylko jedno:to jest k.....GRANDA i jawne oszustwo w biały dzień.
Jakim cudem ręka KdB nie kwalifikowała sie do podyktowania karnego a zagranie gracza Lisów już tak???

Panowie sędziowie:WSTYD! a panowie z FA:co to ma być?
Dlaczego w hokeju sędziuje drużynie Kanady np arbiter z....Kanady i nie ma problemów a w PL teoretycznie neutralni rozjemcy podejmują absurdalne decyzje powodujące,że my kibice zaczynamy wątpić w ich uczciwość!?

Świecie:quo vadis?
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

mazi

Post autor: mazi »

W całym tym zamieszaniu z Varem kibice róznycch drużyn przepychają się między sobą jak to drużyna przeciwników ma z górki, a ich drużyna jest pokrzywdzona. Jak to mecze są drukowane, a to zawsze dla United a to zawsze dla Liverpoolu a to zawsze dla City, bla bla bla. Prawda jest taka, że poprostu poziom sędziowania w Anglii jest żenujący, a sędziowie są nieogarnięci. Var miał przykryć niedostatki a tylko je uwypuklił. Jedne druzyny czasem mają więcej szczęscia inne mniej, zalezy jak trafi, ale patrząc szerzej, tam co kolejke są jakieś ogromne kontrowesje....
TAK

consigliere

Post autor: consigliere »

na miejscu Southgate'a wziąłbym Mason Greenwooda na Euro. chłopak jest w zasadzie obunożny, ma naturalny talent, doskonały strzał i już teraz spore umiejętności, a przede wszystkim nie boi się wychodzić poza schemat. 18-letni Rashford nie robił na mnie aż takiego wrażenia.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

ODPOWIEDZ