Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

SEB

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: SEB »

Wczoraj walkę o Sancho przegrało City.
Dzisiaj odpada United:
Old Trafford is slowly falling apart and will cost at least £200m to repair.

If the Glazers aren't prepared to fix Man Utd's famous stadium, somebody else must.

Manchester musi zakręcić kurek przez rozpadające się Old Trafford.
Obrazek

Mufi

Post autor: Mufi »

Według najnowszych informacji ang. prasy Man City może stracić tytuł mistrza Anglii za sezon 13/14, pokłosie łamania FFP, co za tym idzie - tytuł zostałby przyznany drugiemu zespołowi w tabeli czyli ... nam.
Gerrard miałby tytuł mistrza Anglii.
Wiadome nic pewnego, ale zawsze jakiś cień szansy jest :P.

mazi

Post autor: mazi »

Mufi pisze:Według najnowszych informacji ang. prasy Man City może stracić tytuł mistrza Anglii za sezon 13/14, pokłosie łamania FFP, co za tym idzie - tytuł zostałby przyznany drugiemu zespołowi w tabeli czyli ... nam.

Wolał bym aby do tego nie doszlo. Już przerabialiśmy podobne sytuacje w naszej rodzimej lidze, i takie mistrzostwo nie jest jasne klarowne, i nie smakuje tak samo. Zwłaszcza ze nie dochodziło tu do żadnej korupcji, mistrzostwo City wywalczyło jednak na boisku. Jestem ja najbardziej za karaniem ich, ale do przodu. Są kary finansowe, ujemne puknty, nie wiem cokolwiek można zarządzić.

EDIT: A dodatkowo zostanie jeszcze kompromitacja klub z Manchesteru, która będzie już chyba zawsze z nimi kojarzona, nawet w przypadku nowych sukcesów
TAK

Django

Post autor: Django »

Mufi pisze:Według najnowszych informacji ang. prasy Man City może stracić tytuł mistrza Anglii za sezon 13/14, pokłosie łamania FFP, co za tym idzie - tytuł zostałby przyznany drugiemu zespołowi w tabeli czyli ... nam.
Tym samym w tym roku zdobywamy 20 tytuł Mistrza Angli i United szlag trafia... Like it ;)
Obrazek

Cha3ek

Post autor: Cha3ek »

E tam ja bym się cieszył, za taki sezon możemy wygrać 2.

Mufi

Post autor: Mufi »

mazi pisze:

Wolał bym aby do tego nie doszlo. Już przerabialiśmy podobne sytuacje w naszej rodzimej lidze, i takie mistrzostwo nie jest jasne klarowne, i nie smakuje tak samo. Zwłaszcza ze nie dochodziło tu do żadnej korupcji, mistrzostwo City wywalczyło jednak na boisku. Jestem ja najbardziej za karaniem ich, ale do przodu. Są kary finansowe, ujemne puknty, nie wiem cokolwiek można zarządzić.

EDIT: A dodatkowo zostanie jeszcze kompromitacja klub z Manchesteru, która będzie już chyba zawsze z nimi kojarzona, nawet w przypadku nowych sukcesów
Sęk w tym, że to własnie ma polegać na odjęciu punktów w sezonach, gdzie padały nieścisłości finansowe City czyli w latach 2012-2016, dzięki temu własnie Liverpool miałby "zdobyć" ten tytuł. Nie wiadomo ile w tym prawdy.

@down
Nie , od 2012/2013. Bez obawy - United tytułu nie dostanie ;)
Ostatnio zmieniony 16 lut 2020, o 18:14 przez Mufi, łącznie zmieniany 1 raz.

paranormalnY

Post autor: paranormalnY »

Mufi pisze:w latach 2012-2016
Czy dotyczy to też sezonu 2011/12?
love the game hate the business
Obrazek

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

A ja będę niepopularny i napiszę tak:perspektywa otrzymania tytułu mistrza Anglii za sezon 13/14 jest kusząca ale z tego byłoby więcej szkody niż pożytku.
Zawsze potem kibice innych drużyn by nam tego majstra wytykali,byłoby "wieczne" gadanie że na boisku nie potrafiliśmy to chcemy przy zielonym stoliku poprawić bilans.
I chociaż opinia fanów pozostałych klubów nie jest dla mnie mega ważna to jednak po co nam te ich ciągłe,późniejsze bajdurzenie?

City trzeba ukarać lecz nie wstecz tylko w przód-odjęcie pkt a może nawet wylot z PL?

A tytuły zdobądźmy na placu gry aby nie było żadnych wątpliwości co do tego kto ma siedzieć na najwyższej grzędzie :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

zawad2

Post autor: zawad2 »

ynwa19 pisze:A ja będę niepopularny i napiszę tak:perspektywa otrzymania tytułu mistrza Anglii za sezon 13/14 jest kusząca ale z tego byłoby więcej szkody niż pożytku.
Zawsze potem kibice innych drużyn by nam tego majstra wytykali,byłoby "wieczne" gadanie że na boisku nie potrafiliśmy to chcemy przy zielonym stoliku poprawić bilans.
I chociaż opinia fanów pozostałych klubów nie jest dla mnie mega ważna to jednak po co nam te ich ciągłe,późniejsze bajdurzenie?

City trzeba ukarać lecz nie wstecz tylko w przód-odjęcie pkt a może nawet wylot z PL?

A tytuły zdobądźmy na placu gry aby nie było żadnych wątpliwości co do tego kto ma siedzieć na najwyższej grzędzie :D
W sumie sytacja jest analogiczna względem stosowania dopingu w LA. Tam jakoś przesunięcia miejsc nie rażą i nikt nikomu nie wypomina ;)

emvoo

Post autor: emvoo »

Czy ktoś mógłby podzielić się dostępem do artykułu w sprawie city na the athletic?
LFC Supporter since 1998
First time on Anfield 12.11.2008
First Anfield Match: 24.09.2011 (Liverpool 2:1 Wolverhampton)

Mój blog o tanich podróżach: Janusze Wakacji
Lara Barton - polskie stroje kąpielowe

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

Perspektywa zdobycia dwóch mistrzostw w jednym sezonie, a daj los, dowiedzenia się tego w dniu zdobycia przez Nas mistrzostwa w tym sezonie to sen. Pieprzony sen. Zdjęcie fatum niezdobywania tytułu stało już się faktem, po 30 latach go wzniesiemy, ale sprawienie, że równolegle Gerrard zdobyłby medal za mistrzostwo i zrównanie się z tytułami do United byłoby po prostu czymś kosmicznym... optymizm? W tej sytuacji nie ma pojęcia, które mogłoby to opisać.

Czy jest to możliwe? Wszyscy wiemy, co działo się z Juventusem zaraz po tym jak kadra Italii wróciła z niemieckiego mundialu jako nowy mistrz świata.
A kto spodziewał się przed paroma tygodniami, że City - tak głodne tytułu, którego w tym sezonie bronimy, będzie oficjalnie wyeliminowane z możliwości jego zdobyczy przez 2 lata? Ja na początku traktowałem to jako żart.

Wracając na chwilę do gry Liverpoolu. Kosmos. Nie chodzi tutaj nawet o statystyki czy wyniki. Oglądając te spotkania, widać i czuć głęboki spokój, pewność w każdym calu, morale i gwarant, że zdobędą 3 punkty. Ciekawy jestem, czy na europejskich podwórkach też będziemy tak rządzić i dzielić :wink:
Obrazek

MILF

Post autor: MILF »

Guardiola and Sterling planning to stay at City.
https://www.skysports.com/football/news ... e-uefa-ban
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

paranormalnY

Post autor: paranormalnY »

ynwa19 pisze:A ja będę niepopularny i napiszę tak:perspektywa otrzymania tytułu mistrza Anglii za sezon 13/14 jest kusząca ale z tego byłoby więcej szkody niż pożytku.

Właśnie teraz wszyscy wypominają...poślizg SG, a tak byłoby trochę głupio z tego szydzić - dlatego ja jestem za double-shotem dla LFC.

--------------
MILF pisze:Guardiola and Sterling planning to stay at City.
https://www.skysports.com/football/news ... e-uefa-ban
Ja też zawsze mówię, że więcej nie pije :lol:
love the game hate the business
Obrazek

EjTy90

Post autor: EjTy90 »

Jak wygrywać to tylko uczciwie, 13/14 był strasznie dawno. Cieszmy się tym co mam nadzieję będzie w tym sezonie

Cangur

Post autor: Cangur »

A co w tym nieuczciwego że otrzymamy tytuł za to że City oszukiwało.
Gerrard by majstra na którego pracował uczciwie cały sezon

ODPOWIEDZ