Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kirkbyboy

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: Kirkbyboy »

Spokojnie spokojnie.... już byliśmy liderem na sylwestra I jako jedyni nie raz to potrafiliśmy sp....ć
Trzeba wzmocnić skład w zimie kimś kreatywnym w środku I grac równo zwłaszcza w styczniu I lutym.
Wynik shity pokazuje jak ciężko będzie (nam tez)

klosinho

Post autor: klosinho »

akhrem9 pisze:Dopiero ósma kolejka a oni czują, że mistrzostwo im przepada, stąd karteczki. Oby inni też ich kąsili, bij mistrza!
A my nie czujmy, że już je wygraliśmy :)

Psychicznie...fajny mentalny strzał w plecy w 95 minucie.

Teraz oby ten Manchester pokonać

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Nigdy tak nie myślałem, ale jeśli przewaga zacznie się utrzymywać bądź powiększać, LM po wyjściu z grupy będzie można odpuścić. Inaczej nie damy rady. A Pep i jego drużyna będzie pod większą presją by nas gonić i zaliczać dobre wyniki w Europie. W dodatku City cisną też te inne krajowe puchary. Jest jeszcze zbyt wcześnie, ale po dwóch finałach LM i dwudziestoletnim oczekiwaniu mistrzostwo jest priorytetem.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Nikt nie przypisuje nam mistrza już w październiku. Cieszymy się z tego co jest. Cieszymy się, że inne drużyny grają z City jak z równym rywalem. Ba nawet potrafią wygrywać z nimi, a nie tylko ugrać remis fartem. To pokazuje jak się liga w końcu zmieniła, jak kilka kontuzji City potrafi ich pogrążyć, bo pamiętam jak ktoś mówił, że mają mega skład, super rezerwy, a jak jest widzimy. Naprawdę jestem dobrej myśli.

Spejson

Post autor: Spejson »

Wiem że zabrzmi to kontrowersyjnie. Jeśli do KMS przewaga bedzie sie utrzymywać powinniśmy odpuścić totalnie ten puchar oraz wszystkie inne włącznie z LM. City bedzie grać na wielu frontach my zaś powinniśmy grać tylko w PL a w LM mieszać składem. Nie mówię o totalnym olaniu Lm i graniu rezerwami ale o dużej rotacji. A wszystkie armaty zostawiamy na PL bo takiej szansy już możemy nie mieć. Od 7 roku życia wspaieram ten klub. Jestem wręcz zdesperowany by zobaczyć tego mistrza na Anfield po 3 przeżytych przegranych wyścigach
- Najlepszy obrońca, z którym grałem w Liverpoolu i najgorszy strzelec, z jakim kiedykolwiek grałem! - Stevie Gerrard na temat Carraghera

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Chyba byłem i nadal jestem jednym z nielicznych tutaj,który nigdy nie zachwycał się City.
A już to udowadnianie,że mają praktycznie dwie równorzędne jedenastki wywoływało u mnie tylko pewien odruch głowy(politowanie).
Nie,"pepowcy" nie są tacy fantastyczni jak ich malowano.
Widać to było już w końcówce poprzedniego sezonu kiedy na dużym farcie wygrali ze Spurs i Leicester.
Ale to się musiało kiedyś skończyć.
A takiej mega kadry też nie mają(moim zdaniem żaden klub nie posiada) co widać po kontuzjach w obronie,braku Sane I KdB czy słabszej formie Bernardo Silvy albo Jesusa.

Ale mnie to jakoś ani nie dziwi ani nie matrwi.
Oby ich czas się skończył a nadszedł jedyny słuszny czyli nasz-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

paranormalnY

Post autor: paranormalnY »

City gra stoperem, który będąc ostatnim zawodnikiem przed własną bramką idzie "na raz" i statystki rywali wyglądają tak:
- strzały celne: 2
- bramki: 2
love the game hate the business
Obrazek

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

ynwa19 pisze:Chyba byłem i nadal jestem jednym z nielicznych tutaj,który nigdy nie zachwycał się City.
A już to udowadnianie,że mają praktycznie dwie równorzędne jedenastki wywoływało u mnie tylko pewien odruch głowy(politowanie).
Nie,"pepowcy" nie są tacy fantastyczni jak ich malowano.
Widać to było już w końcówce poprzedniego sezonu kiedy na dużym farcie wygrali ze Spurs i Leicester.
Ale to się musiało kiedyś skończyć.
A takiej mega kadry też nie mają(moim zdaniem żaden klub nie posiada) co widać po kontuzjach w obronie,braku Sane I KdB czy słabszej formie Bernardo Silvy albo Jesusa.

Ale mnie to jakoś ani nie dziwi ani nie matrwi.
Oby ich czas się skończył a nadszedł jedyny słuszny czyli nasz-:)
Jest nas dwóch, co najmniej.

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Brak Laporte i nawet Stonesa odbija się tym, że Fernandinho mimo bycia trenowanym przez Pepa pod środkowego obrońcę nie zagra tam tego, co się od niego w City wymaga po latach gry na DMie, poza tym Otamendi swoją grą mu nie pomaga. Ale to sprawa drugorzędna, bo jak przód utrzymuje się przy piłce, to obrona ma mniej sytuacji do popełnienia błędu, ale tu im potrzebny jest Kevin de Bruyne. Bez jego zagrań co do centymetra i świetnego czytania gry City traci połowę gry z przodu, a bez Laporte tyle samo w obronie. Obrońców bocznych mają słabych defensywnie, co tym bardziej im nie ułatwia gry i sam Rodri w środku nie załata wszystkiego, choć IMO nie gra tak dobrze, jak obstawiałem, że będzie - może potrzebuje czasu, jak Fabinho u Nas, kto wie?

Oczywiście przewaga dzisiaj cieszy, ale Liverpool już nauczył, że bez pucharu w rękach nie mamy o czym mówić. Wierzę, że Jurgen doświadczony o zeszły rok sprawi, że wygramy w końcu ten wyścig i skończy się głupie gadanie, ile to lat już czekamy. Obyśmy w styczniu wzmocnili się kimś kreatywnym albo żeby nam jako 'nowy transfer' powstał na nowo zdrowy i nie łamiący się Keita.

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

Niektórzy tutaj zapominają, że jesteśmy Liverpool, a nie Crystal Palace bądź Leicester, żeby odpuszczać wszystko inne by zwiększyć prawdopodobieństwo wygrania PL.

Wszystko zaczyna się podobnie jak w rekordowym sezonie, gdy dogonienie City w lidze było niemożliwe po czym zdobyli największą ilość punktów w sezonie. Nigdy jeszcze nie mieliśmy przewagi 8 punktowej przy tej samej liczbie meczów, nad drużyną, z którą biliśmy się o tytuł.
Cieszy fakt, że mecz z Nimi mamy dopiero bodajże 10 listopada i to na Anfield. W zeszłym sezonie było to Etihad, zaraz po zdobyciu nad nimi przewagi 7 punktowej. Wygrana z Nami o minimetry dała nie tylko 3 punkty, ale i kopa mentalnego. Teraz już tak nie będzie.

Tak jak w zeszłym sezonie Klopp wyciągną wnioski i wygrał Ligę Mistrzów, tak teraz jestem pewien że również wyciągnął wnioski po poprzednim sezonie i wygra mistrzostwo Anglii.
Obrazek

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Najbliższe 4 kolejki czekają nas 3 trudne spotkania

United (A)
Spurs (H)
City (H)

Chyba nie ma lepszego momentu by grać z tymi drużynami - w United kontuzje i beznadziejny nastrój, Spurs bez Llorisa i z formą spadkowicza, City w panice bo ostro odjeżdżamy a w ich obrona tragiczna.

Jeżeli utrzymamy tę przewagę to zacznie się robić ciekawie bo po meczu z nami City czekają pojedynki z Chelsea, Arsenalem, MU i Leicester a my wszystkie te drużyny będziemy już mieli do połowy sezonu odhaczone.

Paulo

Post autor: Paulo »

'Bardzo sie cieszę, że "shity" przegrywają, bo bardzo nie lubię nowobogackich petrodolarowców. Jak kiedyś ruskich z "cwelsi". Już wolałbym Tottenham czy Arsenal.
I jeszcze jedno - prośba, by nie powtarzać bzdur, które niejaki MUNeville powiedział w zeszłym sezonie, że jeśli chcemy się liczyć w walce o mistrza Anglii, trzeba odpuścić LM :lol: Możemy (nawet pisałem, że w sytuacji, gdyby w jakimkolwiek meczu miał grać pierwszy skład, powinniśmy) odpuścić Puchar Ligi. Zresztą, myślę, że młody Arsenal nam to ułatwi pod koniec października :? .

Zobaczymy w przyszłym roku jaka będzie sytuacja z pucharem Anglii, czy damy radę się o niego starać, ale o ligę mistrzów trzeba walczyć zawsze. Mamy skład, który bez problemu poradzi sobie na dwóch frontach. Na czterech może nie, ale te dwa fronty to PL i LM.
Amen.
Paulo

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

UUU kolejna porazka City. Nadal sa oni bardzo pewni siebie i sadza ze powtorzy sie sytuacja z poprzedniego sezonu, kiedy tez mielismy wielka przewage. Ja uwazam, że wszystko sie wyjasni po dwumeczu z City. Jezeli im dowalimy a tym samym powiekszymy przewage to mozna powoli swietowac. Wszystko sie wyjasni w bezposrednich starciach. Tak jak w zeszlym sezonie (te kilkanascie mm odebralo nam mistrza :)).

Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

Mistrza odebrala nam tragiczna forma w dwoch pierwszych miesiacach 2019 roku a nie te 11mm. Poza tym rownie dobrze moglismy wygrac z WHU czy Evertonem a nie zadowalac sie remisami. Teraz byle patrzec na siebie i konsekwentnie punktowac, bo w przypadku LFC to wcale nie jest takie oczywiste :D

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

City to potwór!

ODPOWIEDZ