Premier League 2018/19

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Fryzbi
Kontakt:

Re: Premier League 2018/19

Post autor: Fryzbi »

Jeżeli takie spory miały miejsce (nie będę przeczesywać forum, bo szkoda mi czasu), to oczywiście bugi ma rację. Mnie również męczą ludzie, którzy pod każdym meczem wypisują kontrowersyjny wynik, a że to ktoś urwie punkty, a że to ktoś zaskoczy, a jedyną przesłanką do tego jest przeczucie, albo emocjonalne podejście do spotkania. Mimo, że prawdopodobieństwo takiego zdarzenia to zazwyczaj 20-30%, to i tak twardo zawsze będzie pisanie o ww. zdarzeniach z zbyt dużą dozą pewności. Jak raz na 10 się uda, to prorok się ujawni i pochwali, jak nie - nic się nie stało. Otóż bugi wskazuje, że owszem, stało się i trzeba nabrać trochę pokory.
Tak samo jest co mecz przed naszym spotkaniem, z połowa komentarzy to "obawiam się tego meczu, bo nam mogą urwać punkty..." No jasne że mogą urwać, zawsze jest takie niezerowe prawdopodobieństwo. Ale żeby kibic pierwszej drużyny w lidze po przepołowieniu sezonu musiał drżeć przed każdym spotkaniem, z byle drużyną z dolnej części tabeli?

qensheimer

Post autor: qensheimer »

Kaczorro pisze:Bo oryginalnie, w języku angielskim, ta statystyka dotyczyła dwóch porażek z rzędu w lidze. Faktycznie, ostatnia taka sytuacja miała miejsce 40 miesięcy temu.
Tak, tak. Mój błąd. Tu moje sprostowanie. Chodziło oczywiście o dwie porażki z rzędu w ligowych starciach.

Manchester City - 1 miesiąc temu
Tottenham - 4 miesiące temu
Manchester United - 5 miesięcy temu
Arsenal - 5 miesięcy temu
Chelsea - 10 miesięcy temu
Liverpool - 40 miesięcy temu

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Harry Kane wypada z gry do końca marca z powodu kontuzji kostki, dokładnie uszkodzone więzadła w lewej kostce.

sarumanisthari

Post autor: sarumanisthari »

Do początku marca. Z nami zagra.

Awatar użytkownika
wokawojz

Post autor: wokawojz »

Oglądałem własnie pojedynek Lisów z Wilkami i muszę przyznać, że ten Neves jest niesamowity. Bez niego Jota nia miałby dziś hattricka. Jego zagrania są nie z tej ziemi. Mam nadzieję, że wyciągniemy go latem.
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D

Fanlive94

Post autor: Fanlive94 »

To prawda, kapitalny mecz Nevesa. Zresztą widowisko było palce lizać :)

slojek
Kontakt:

Post autor: slojek »

Ktoś wyjaśni obecność Boruca w bramce kosztem Begovicia?

ziaja

Post autor: ziaja »

slojek pisze:Ktoś wyjaśni obecność Boruca w bramce kosztem Begovicia?
Begović jest jednym z najgorszych bramkarzy premier league w tym sezonie
Obrazek

Kodi

Post autor: Kodi »

ziaja pisze:
slojek pisze:Ktoś wyjaśni obecność Boruca w bramce kosztem Begovicia?
Begović jest jednym z najgorszych bramkarzy premier league w tym sezonie
I tak jestem zdziwiony, że Begovic tak długo utrzymywał swoją pozycje - nazwisko czasem robi swoje :wink:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

slojek
Kontakt:

Post autor: slojek »

Czyli są, szanse że rodak dogra ten sezon do końca jako 1-szy bramkarz?

july600lfc

Post autor: july600lfc »

Tottenham za sprawą Harry'ego Winksa wyciągnął zwycięstwo w ostatniej minucie meczu z Fulham, ale kontuzji doznał Dele Alli. Prawdopodobnie coś z mięśniem dwugłowym uda i czeka go zapewne kilku tygodniowa przerwa. Po stracie Kane'a i Sona sytuacja kadrowa Spurs robi się dramatyczna.

adamne

Post autor: adamne »

Jeśli Alli wypadł na dłużej to im nie zazdroszczę. Czekają ich zaraz 4 mecze w ciągu 10 dni i nie bardzo jest kim rotować. A na odpuszczenie pucharów nie mogą sobie pozwolić bo to największa ich szansa na trofeum w tym sezonie.

@wokawojz: Pewnie coś próbują, ale czasu mało i wszyscy wiedzą że są zdesperowani, więc będą zdzierać. Poza tym, ciężko będzie znaleźć kogoś konkretnego kto przyjdzie, wiedząc że za miesiąc wrócą Kane, Son, Alli, Moura i reszta.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2019, o 15:12 przez adamne, łącznie zmieniany 2 razy.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Awatar użytkownika
wokawojz

Post autor: wokawojz »

Jest jeszcze możliwość, że ruszą na rynek transferowy, ale to raczej mało prawdopodobne :wink:
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D

consigliere

Post autor: consigliere »

moim zdaniem Tottenham powinien sięgnąć po Sarabie. udowodnił już swoją klasę w La Liga, ma bardzo przystępną klauzulę odejścia, jest w dobrym wieku. dziwię się że Arsenal wolał wypożyczyć słabszego Suareza.
Pochettino to zdolny trener, ale nie potrafi wyciągać lekcji z własnych błędów. kolejny już sezon niesamowicie eksploatuje najlepszych zawodników, i kolejny raz traci ich w kulminacyjnym momencie sezonu.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

ManiacK

Post autor: ManiacK »

consigliere pisze:moim zdaniem Tottenham powinien sięgnąć po Sarabie. udowodnił już swoją klasę w La Liga, ma bardzo przystępną klauzulę odejścia, jest w dobrym wieku. dziwię się że Arsenal wolał wypożyczyć słabszego Suareza.
Pochettino to zdolny trener, ale nie potrafi wyciągać lekcji z własnych błędów. kolejny już sezon niesamowicie eksploatuje najlepszych zawodników, i kolejny raz traci ich w kulminacyjnym momencie sezonu.
Bo nie ma czym rotować? Już to widzę, jak go Levy błaga o zatwierdzenie transferu, a ten twardo stoi przy swoim i mówi: "nie, mamy zdolną młodzież, Llorente to niewiele gorszy zawodnik od Harryego, nie potrzebujemy żadnych transferów" 8)

Obstawiam, że 2-3 sezony w MU dałoby mu przynajmniej jedno zwycięstwo w lidze - już obecnie zawodnicy w obu klubach są na podobnym poziomie (co tylko pokazuje, jak nieprofesjonalni są zawodnicy MU, którzy "zwolnili" Mourinho - choć z drugiej strony w wielu topowych klubach coś takiego się dzieje, jak nie idzie współpraca na linii trener-zawodnicy, ale chyba nie na taką skalę jednak), a obstawiam, że jeden/dwóch zdolnych poszłoby z nim do United. Dlatego mam nadzieję, że OGS zostanie w MU na kolejny sezon, a Pochettino zostanie w Spurs, bo to IMO da więcej lidze (mógłby też iść do Realu i osłabić bardzo Tottenham, bo nie sądzę, by ktoś udźwignąłby tak dobrze ten zespół, jak on, ale ja osobiście wolę dużo bardziej konkurencyjną ligę, wtedy jak wygramy, zwycięstwo smakować będzie jeszcze lepiej), a przy okazji nie wiadomo jak długo będzie ciągła się ta sielanka w Manchesterze, bo raz raczej nie odkrył Ameryki tą swoją taktyką i w chociażby w przyszłym sezonie już tak fajnie może nie zacząć, a dwa pytanie jak będzie potrafił zareagować, na problemy z formą swoich zawodników czy też zdrowotne w kadrze.

ODPOWIEDZ