Premier League 2018/19

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Wrubel84

Re: Premier League 2018/19

Post autor: Wrubel84 »

Emocje emocje emocje. Remis chyba nas wszystkich cieszy, do nas należy dzisiaj wskoczyć na fotel lidera. Patrząc na mecz i drugą połowę to kiedy Chelsea pali się grunt pod nogami zaczynają panikować, być niedokładni, Hazard traci piłki, z kolei MU po zdobyciu pierwszego gola zaczęli grać pewniej i śmielej. Mou wyskoczył jak z procy ... do ... właśnie nie wiadomo kogo. Pewnie na Twitterze będzie odpowiedź.
Mecz, a raczej druga połowa całkiem miła do oglądania.

Awatar użytkownika
josif

Post autor: josif »

Wrubel84 pisze:Emocje emocje emocje. Remis chyba nas wszystkich cieszy, do nas należy dzisiaj wskoczyć na fotel lidera. Patrząc na mecz i drugą połowę to kiedy Chelsea pali się grunt pod nogami zaczynają panikować, być niedokładni, Hazard traci piłki, z kolei MU po zdobyciu pierwszego gola zaczęli grać pewniej i śmielej. Mou wyskoczył jak z procy ... do ... właśnie nie wiadomo kogo. Pewnie na Twitterze będzie odpowiedź.
Mecz, a raczej druga połowa całkiem miła do oglądania.
To był Marco Ianni.
War. War never changes

FootballClub

Post autor: FootballClub »

Obejrzałem sobie skrót meczu City-Burnley i przecierałem oczy ze zdziwienia. Jak profesjonalny bramkarz jakim jest Hart nie rzucił się do żadnej piłki, która wpadła do siatki. Pal licho gdyby to było raz, albo dwa. Natomiast piec to już trochę przesada.

ziaja

Post autor: ziaja »

FootballClub pisze:Obejrzałem sobie skrót meczu City-Burnley i przecierałem oczy ze zdziwienia. Jak profesjonalny bramkarz jakim jest Hart nie rzucił się do żadnej piłki, która wpadła do siatki. Pal licho gdyby to było raz, albo dwa. Natomiast piec to już trochę przesada.
Hart mniej więcej tak broni od kilku sezonów. Nic nowego.
Obrazek

michaello724

Post autor: michaello724 »

Pierwsze trzy bramki to jeszcze do wytłumaczenia ale dwie ostatnie to jakby miał sekundę opóźnienia.

GUNS

Post autor: GUNS »

Tak patrzę z nudów na grę tego Maddisona z Leicester i to taki trochę Eden Hazard z biedronki... kontrola, przyspieszenie z piłką, przegląd pola fajnie zapowiada się ten chłopak.

Radbug

Post autor: Radbug »

GUNS pisze:Tak patrzę z nudów na grę tego Maddisona z Leicester i to taki trochę Eden Hazard z biedronki... kontrola, przyspieszenie z piłką, przegląd pola fajnie zapowiada się ten chłopak.
To dobrze patrzysz. W każdym dotychczasowym meczu PL robił na mnie ogromne wrażenie. Chyba zawsze był najlepszy w całej ekipie Lisów, a przecież dołączył dopiero w tym sezonie i ma zaledwie 21 lat. Przyszłość angielskiej piłki.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Rcolor

Post autor: Rcolor »

Bardzo dobry mecz Arsenalu, pewnie w obronie, doskonale w ataku, bardzo dobre zmiany. No chyba czeka nas ciężki mecz....

micer222

Post autor: micer222 »

GUNS pisze:Tak patrzę z nudów na grę tego Maddisona z Leicester i to taki trochę Eden Hazard z biedronki... kontrola, przyspieszenie z piłką, przegląd pola fajnie zapowiada się ten chłopak.
Jak go zobaczyłem to pomyślałem że fajnie by było gdyby do nas trafił.
P. S. Akcja na 3 1 palce lizać. Mam nadzieję że nasz przód będzie robił takie akcje wkrótce

Awatar użytkownika
Sektor51

Post autor: Sektor51 »

Dziwny mecz, powinien być karny i czerwona dla Holdinga, później poprzeczka dla Lester. A w rewanżu 2 x klepki jak na amatorskiej i 3:1 dla armatek...

micer222

Post autor: micer222 »

Na Emirates będzie trzeba tam od początku ruszyć na bramkę i zdobyć przewagę w 1 połowie bo 2 połowy maja bardzo dobre

lorenalex

Post autor: lorenalex »

Różnie mógł się ułożyć ten mecz. Chilwell z dużym potencjałem. Myślę, że pod okiem Jurgena mógłby się szybko rozwinąć.
Torreira poukładał środek, żadna bezpańska piłka nie przechodzi. A Guendouzi wchodzi przy dobrym wyniku i jeździ wślizgiem w 90-minucie.
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
https://streamable.com/5dg0ey

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

Rcolor pisze:Bardzo dobry mecz Arsenalu, pewnie w obronie, doskonale w ataku, bardzo dobre zmiany. No chyba czeka nas ciężki mecz....
Chyba oglądałeś tylko drugą połowę. W pierwszej połowie Lisy jechały z nimi jak z juniorami, mogło i powinno być 3:1. Nieskutecznosc, brak szczęścia i chujowy sędzia. Jeśli zagrają tak wysoko z nami to jestem przekonany że to wykorzystamy, obrona Arsenalu jest bardzo słaba co pokazuje ilość straconych bramek.
Owszem, w drugich polowach grają bardzo dobrze, dużo strzelają, ale myślę że jeśli bedziemy bronić tak jak dotychczas to damy radę.

Awatar użytkownika
mensajero

Post autor: mensajero »

Gwoli ścisłości, nieobecni obrońcy w Arsenalu: Koscielny, Monreal, Sokratis, Kolasinac. W meczu z Lisami grał na prawej Bellerin(podstawowy zawodnik), Mustafi (podstawowy zawodnik), Holding i Lichtsteiner(PO) na LO. W drugiej połowie Emery przesunął na LO Xhakę i do środka wprowadził Guendouziego. Możliwe, że na mecz z LFC wszyscy nieobecni obrońcy będą dostępni, a wtedy Holding i Lichtsteiner prawdopodobnie nie zagrają. Emery dokładnie analizuje każdego przeciwnika, więc myślę, że wyjście wysoko na Lisy nie oznacza, że wyjdzie wysoko na LFC. Mecz z LFC będzie dla Arsenalu testem, ale myślę, że dla nich ważniejsze jest regularne punktowanie ze słabszymi rywalami niż odbieranie ich czołówce. Takie same 3pkt można zyskać lub stracić z Fulham i z City.

ODPOWIEDZ