Premier League 2018/19

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
ynwa19

Re: Premier League 2018/19

Post autor: ynwa19 »

Dlaczego Oliver nie podyktował rzutu karnego za zagranie ręką przez Walkera to pozostanie(niestety) jego tajemnicą.
Z przebiegu meczu i stworzonych sytuacji to remis 1:1 byłby więcej niż sprawiedliwy.
Ale futbol nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością.

Jutro musimy wygrać na Cardiff a potem wierzyć w....MU-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

AlbertRiera

Post autor: AlbertRiera »

Ja już praktycznie nie wierzę. MU miało chwilę po odejściu Mourinho, ale ostatnio to West Ham na Old Trafford wyglądał lepiej, a Barcelona obnażyła wszystkie ich braki - i to żadna wybitna Blaugrana przecież w tym sezonie.

Poza tym jutro wątpię, że wygrają na Goodison i mogą podejść do meczu na wyjebce.

Zresztą nas jutro czeka też ciężki bój i pewny zwycięstwa nie jestem.

Awatar użytkownika
burmanek
Kontakt:

Post autor: burmanek »

werdzio1996 pisze:Tylko ze liga mistrzów to będzie dla nas puchar pocieszenia.
Może dla ciebie najbardziej prestiżowy puchar w Europie to jest nagroda pocieszenia. Też marzę o wygraniu ligii, naprawdę. Zrobiliśmy bardzo dużo żeby ten tytuł mieć, jest to nasz najlepszy sezon. To może jednak nie wystarczyć. Ale LM to na pewno nie jest nagroda pocieszenia, wygranie jej to byłby ogromny sukces.

Ale z was wszystkich panienki. Co każdy mecz City lament tutaj.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2019, o 15:41 przez burmanek, łącznie zmieniany 1 raz.

july600lfc

Post autor: july600lfc »

ynwa19 pisze:Dlaczego Oliver nie podyktował rzutu karnego za zagranie ręką przez Walkera to pozostanie(niestety) jego tajemnicą.
Przestańcie być tak zaślepieni. Tak samo był karny dla City za faul na Bernardo. Nie liczyłbym na MU, są za słabi. Sprawa mistrzostwa jest już niestety rozstrzygnięta, dzisiaj była ostatnia szansa na jakąś stratę punktów MC.

Flymf

Post autor: Flymf »

Ja tylko przypomnę:

viewtopic.php?f=1&t=4608&p=472899#p472899

Także nie ma się czego obawiać, w maju i tak będziemy świętować.

Lapiduszek

Post autor: Lapiduszek »

july600lfc pisze:
ynwa19 pisze:Dlaczego Oliver nie podyktował rzutu karnego za zagranie ręką przez Walkera to pozostanie(niestety) jego tajemnicą.
Przestańcie być tak zaślepieni. Tak samo był karny dla City za faul na Bernardo. Nie liczyłbym na MU, są za słabi. Sprawa mistrzostwa jest już niestety rozstrzygnięta, dzisiaj była ostatnia szansa na jakąś stratę punktów MC.
Podaj mi jeszcze najbliższe numery totka okej ?

Boniek89

Post autor: Boniek89 »

Nie dramatyzujcie. Widać, że są już mocno zmęczeni sezonem, mogą potracić punkty na OT, nie wykluczyłbym także jakiegoś remisu z Leicester. Wszystko jest możliwe w tej fazie sezonu. Skupmy się na tym, żeby wygrać swoje mecze i zobaczymy co z tego wyjdzie na koniec sezonu.

Awatar użytkownika
burmanek
Kontakt:

Post autor: burmanek »

Flymf pisze:Ja tylko przypomnę:

viewtopic.php?f=1&t=4608&p=472899#p472899

Także nie ma się czego obawiać, w maju i tak będziemy świętować.
Brawo Flymf, masz swój kolejny sukces i powód do radości, City znowu wygrało

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Byłby to jeden z najgorszych sezonów Pepa, gdyby po nieuznaniu gola w 90min odpadł z LM i w ostatnich tygodniach o milimetry przegrał lige. Mocno zachwiałoby to jego reputacją i psychiką. Z czymś takim, tak ogromną porażką jeszcze w życiu się nie zetknął. Myślę, że bardzo by go to podłamało. Przez całą karierę sukcesów mieć nie będzie i kiedyś przyjdzie znużenie, wypalenie, kumulacja wszystkiego co negatywne. Dziwne, że mistrzostwo zależy od United, ale w piłce liczą się słupki. Te w lidze i te finansowe. Liga Mistrzów zapewnia olbrzymie możliwości i to o nie będą walczyli. Szkoda jedynie, że jak my pomimo wygrania wszystkich spotkań swego celu mogą również nie wypełnić. Rywali mają bardzo trudnych.
Szkoda, że pomimo tak fantastycznego sezonu można zostać z niczym. To przykre.

Redi

Post autor: Redi »

july600lfc pisze:
W obu sytuacjach nie mogło być nawet mowy o rzucie karnym. Ludzie, ja rozumiem, że chcielibyście aby ten karny ułatwił nam droge do mistrzostwa, ale nie róbcie przez to z siebie zaślepionych ignorantów.

Awatar użytkownika
sebix129

Post autor: sebix129 »

City nie grało dzisiaj nic specjalnego i tym bardziej szkoda że nie udało się jakoś kurczakom wcisnąć tego gola :( Jedyna nadzieją w United jeśli im się nie uda to już raczej nikomu. Niesamowite że po takim sezonie prawdopodobnie znowu się nie uda :(

Awatar użytkownika
Sektor51

Post autor: Sektor51 »

Jest jeszcze Brendan...

aro8

Post autor: aro8 »

In Brendan we trust

klosinho

Post autor: klosinho »

Sektor51 pisze:Jest jeszcze Brendan...
aro8 pisze:In Brendan we trust
powodzenia...właśnie leje ich West Ham

DrGh0st

Post autor: DrGh0st »

Leicester już nie gra o Ligę Europy tzn szanse są minimalne. Zatem resztę sezonu dograją na luzie. Old Trafford to ostatnia szansa jak dla mnie.
Nie zapominajcie De Bruyne dzisisaj złapał kontuzję
"I wtedy Klopp rzekł:
Ty jesteś Virgil czyli opoka a na tej opoce zbuduje Liverpool mój, a przeciwnicy go nie przemogą."

ODPOWIEDZ