Premier League 2018/19

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

D1di

Re: Premier League 2018/19

Post autor: D1di »

4-0-1 bo właśnie z tym Watfordem przegrał.

FootballClub

Post autor: FootballClub »

W tej koncowce wiele moga odegrac byli trenerzy LFC, dla ktorych mysle, ze Liverpool jest waznym klubem w sercu i na pewno by chcieli zeby w koncu zdobyl tytul. Poza tym licze na United. Musza zagrac na 100% bo Top4 ucieka. Na reke by bylo gdyby MU i Tottenham odpadli z ligi mistrzow co wcale nie jest nieprawdopodobne. Wtedy cala sile skupiaja na lidze i meczaczach z obywatelami. Niestety tez trzeba patrzec w pierwszej kolejnosci na siebie i odrobic prace domowa.

MasterItaliano

Post autor: MasterItaliano »

Taktyka City w ostatnich meczach to szybkie wbcie pierwszej bramki, kontrolowanie meczu przez ciągłe posiadanie piłki, czekanie na ewentualne błędy przeciwnika... na Crystale to może wystarczyć, na Totki, M i L niekoniecznie... poza tym liczę na Brendana, ma coś do udowodnienia. Guardiola to idealny rywal dla niego. Swego czasu można powiedzieć, ze Rodgers wzorowal się na nim... oby uczeń przerósł mistrza!

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

MasterItaliano pisze:Taktyka City w ostatnich meczach to szybkie wbcie pierwszej bramki, kontrolowanie meczu przez ciągłe posiadanie piłki, czekanie na ewentualne błędy przeciwnika... na Crystale to może wystarczyć, na Totki, M i L niekoniecznie... poza tym liczę na Brendana, ma coś do udowodnienia. Guardiola to idealny rywal dla niego. Swego czasu można powiedzieć, ze Rodgers wzorowal się na nim... oby uczeń przerósł mistrza!
Roy i Rafa zrobili swoje. Teraz czas na Brendana 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

werbatin pisze:Wielbiciele wszechwielmocnej, największej na świecie, nieomylnej drużyny świata - City - to jest Wasz moment!
Już za chwilkę Liga Mistrzów (...)
Myślę, że Koguty wyjdą na murawę Etihad z gaciami wysoko podniesionymi.
Obrazek

klosinho

Post autor: klosinho »

werbatin pisze:
werbatin pisze:Wielbiciele wszechwielmocnej, największej na świecie, nieomylnej drużyny świata - City - to jest Wasz moment!
Bez Kane'a to sobie mogą wyjść z podniesionymi...ale pieluchami...To dwa inne zespoły (z nim i bez niego) jak wiesz.

everlast

Post autor: everlast »

To prosze podaj ich wyniki w tym sezonie bez Kane’a.

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Ale jak taki POTWÓR i WSZECHMOCNA drużyna mogła PRZEGRAĆ w rozgrywkach, które dla niej są absolutnym priorytetem?
Postrach futbolu, maszyna do wygrywania, zdobywca poczwórnych koron przez najbliższe 50 lat. Ależ kibice tego forum muszą być smutni i przerażeni tym zjawiskiem, że ich bóstwo przegrało. Jaka tu będzie żałoba jak oddadzą nam mistrza w tym sezonie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

klosinho pisze:
werbatin pisze:
Bez Kane'a to sobie mogą wyjść z podniesionymi...ale pieluchami...To dwa inne zespoły (z nim i bez niego) jak wiesz.
Na wiosnę jak dobrze pamietam, gdy Kane wrócił po kontuzji to drużyna przegrała definitywnie szanse na mistrzostwo i włączyła się do walki o top4.

Kane jest piłkarzem, którego cięzko pozostawić na ławce, gdy jest zdrowy. Ale paradoksalnie w rewanżu jego nieobecność może być pozytywem. Raz, że wzrost Kane'a w meczu z City się szczególnie nie przyda, dwa - wyjść na Etihad z zamiarem kontry takimi piłkarzami jak Lucas czy Son 8) to jest najbardziej realny scenariusz
Zamurować środek pola, zostawić dwóch tych wariatów z przodu i tylko Eriksen niech piłeczki rzuca :happy: :happy: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

consigliere

Post autor: consigliere »

werbatin pisze:Ale jak taki POTWÓR i WSZECHMOCNA drużyna mogła PRZEGRAĆ w rozgrywkach, które dla niej są absolutnym priorytetem?
Postrach futbolu, maszyna do wygrywania, zdobywca poczwórnych koron przez najbliższe 50 lat. Ależ kibice tego forum muszą być smutni i przerażeni tym zjawiskiem, że ich bóstwo przegrało. Jaka tu będzie żałoba jak oddadzą nam mistrza w tym sezonie...
nie tylko kibice tego forum muszą być zaskoczeni, pamiętam jak guru angielskiej piłki Twarowski pisał na twitterze że tak potężnej drużyny nie widział od lat :D

co do Kane'a ..dziwi mnie to że nikt tutaj jeszcze nie odnotował iż Spurs zdobyli bramkę już po tym jak ich napastnik boisko opuścił :wink:
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Jezeli ktos twierdzi,ze druzyna Pepa to "potega" na futbolowym firmamencie to ma slabe pojecie o tym sporcie badz jest za mlody aby moc porownywac.
Do takich prawdziwych poteg! jak Ajax Cruyffa czy ten z poczatku lat 90-tych,Bayernu Beckenbauera,naszego LFC z dwoch dekad 70 i 80,Milanu przez dlugi okres,Juve Platiniego i Bonka,Manchesteru sir Alexa czy Barcy....z Guardiola a nawet Realu CR7 to MC (na dzien dzisiejszy) nie ma podjazdu.
Bo co oni takiego wielkiego dotychczas zdzialali?
Ktos powie:wygrali w rekordowym stylu PL.Ok ale poza tym lipa.
Z calym szacunkiem do pucharow w Anglii to pozostaly bilans jest przecietny.
LM to jedno wielkie pasmo niepowodzen a z 2 sezonow w Pl wygrali tylko raz a jezeli pojdzie po naszej mysli to bedzie z 3.
Wiec badzmy powazni i nie dolaczajmy kogos(klubu) kto nie zasluzyl do panteonu slaw.

I zeby nie bylo:to jest stan obecny,ktory moze sie zmienic choc nie sadze-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

klosinho

everlast pisze:To prosze podaj ich wyniki w tym sezonie bez Kane’a.
Chcesz mi wcisnąć kit, że zawodnik który w tym sezonie w 28 meczach strzela 17 bramek jest dla nich osłabieniem tak?
Statystyka wygranych z nim jest 17 do 10. Czyli bez niego wygrali 4 mecze w całym sezonie. Może mam dodać dla przypomnienia liczby z poprzednich 4 lat?

To fajnie, że strzelili bramkę jak go nie było. Według mnie nie dadzą rady właśnie z powodu jego absencji. Cześć

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

klosinho pisze:
everlast pisze:To prosze podaj ich wyniki w tym sezonie bez Kane’a.
Chcesz mi wcisnąć kit, że zawodnik który w tym sezonie w 28 meczach strzela 17 bramek jest dla nich osłabieniem tak?
Statystyka wygranych z nim jest 17 do 10. Czyli bez niego wygrali 4 mecze w całym sezonie. Może mam dodać dla przypomnienia liczby z poprzednich 4 lat?

To fajnie, że strzelili bramkę jak go nie było. Według mnie nie dadzą rady właśnie z powodu jego absencji. Cześć
Cóż, śmiem twierdzić, że w meczu z Evertonem, gdyby na miejscu Salaha, gdy wyszedł sam na sam był inny piłkarz to wywielibyśmy stamtąd 3 punkty. W meczu na Anfield Kane nawet nie stworzył zagrożenia.

Nie zawsze brak największej gwiazdy może oznaczać osłabienie, a czasami oznacza coś wręcz odwrotnego.
Obrazek

klosinho

Zgadzam się oczywiście. Z mojego punktu widzenia Tottenham "ułożony" jest pod Kane. U nas wymiana kogoś z przodu nie oznacza dużego pogorszenia jakości. Tak jak piszesz, mogłoby tak być gdyby nie grał wtedy Salah.

Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

Wpisując się nieco w retorykę, faktem jest, że Tottenham bez Kane'a w tym sezonie ligowym rozegrał 4 mecze i wszystkie 4 wygrał. Nie ma to przełożenia na mecz z City, czy umniejszanie roli Kane'a, bo te 4 wygrane mecze, to odpowiednio wyjazdowe 2-1 z przedostatnim wtedy Fulham, 2-1 z Watfordem, 1-0 z Newcastle i 3-1 z Lester, rozgrywając te trzy ostatnie mecze na Wembley. Nijak to się ma do pojedynku z City i to jeszcze w randze Ligi Mistrzów, ale to również nie zmienia faktu, że Tottenham zdobył gola przeciwko City już pod nieobecność Kane'a. Niby Koguty uzależnione są od Kane'a, ale niekoniecznie jego nieobecność miałaby w jakikolwiek sposób odbierać szanse na triumf Tottenhamowi.

ODPOWIEDZ