Transfery Premier League - Lato 2018

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Juluz
Moderator

Transfery Premier League - Lato 2018

Post autor: Juluz »

Przypominam tylko, że okno transferowe w Premier League otwiera się 17 maja. Zostanie także szybciej zamknięte, równo z wystartowaniem kolejnego sezonu.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!
MILF

Re: Transfery Premier League - Lato 2018

Post autor: MILF »

Leicester dogadane z Porto odnośnie Ricardo Pereiry - £24 milion.
https://www.abola.pt/Nnh/Noticias/Ver/730791

Man Utd domyka transfer Freda.
https://www.manchestereveningnews.co.uk ... t-14694064
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
Kodi

Post autor: Kodi »

I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Mufi

Post autor: Mufi »

Kompletnie nie rozumiem tego co robi Arsenal.
Po co im on ? Rozumiem, że rezerwa dla Bellerina, ale Arsenal potrzebuję kogoś za Bellerina a nie alternatywę za Niego...
I jeszcze 34 lata, a już zaraz przejdzie Sokratis (30) , zamiast przebudowywać zespół i Go odmładzać, bo od 2 sezonów widać że ten Arsenal jest kiepski to oni sprowadzają grajków na 2/3 sezony.
Dalej bez podjazdu do TOP4. Ten gość jest za wolny, za stary i za mało mobilny na tą ligę. PL to nie SerieA gdzie emeryci sobie świetnie radzą.
Skończą jak nasz Liverpool po Benitezie, zobaczycie. Chude lata przed The Gunners.

@DOWN
LM a liga to są 2 różne bajki kolego :) On raczej Arsenalowi w niej nie pomoże z logicznych powodów :)
Ostatnio zmieniony 5 cze 2018, o 16:37 przez Mufi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

Nie żeby coś, ale w LM Lichy sobie dawał radę, zresztą podobnie jak równie stary Alves.

@Up
Śmiem się nie zgodzić z tobą, z wyjątkiem o LM, ale na prawdę uważasz że jest różnica między Atletico a inną drużyną z topu w LE/LM?
Ostatnio zmieniony 5 cze 2018, o 22:11 przez Bolo, łącznie zmieniany 1 raz.
Mufi

OFICJALNIE : Fred piłkarzem Manchesteru United.

Szczerze ? Gdyby nie zainteresowanie MU i teraz ten transfer nawet bym nie widział kto to jest. Dla mnie kot w worku. Na tle ukraińskiej ligi to pewnie by nawet Welbeck się wyróżniał. Sezon pokaże czy to jakiś dobry grajek.
52 miliony funtów to sporo. My za Fabinho mniej zapłaciliśmy a przynajmniej wiemy, że to sprawdzona jakość w Europie.

@Down
Ctrl + C - Ctrl + V , ale ok zmienię :)
Ostatnio zmieniony 5 cze 2018, o 16:50 przez Mufi, łącznie zmieniany 2 razy.
pitero

Post autor: pitero »

Mufi pisze:OFICJALNIE FRED PIŁKARZEM MANCHESTERU UNITED!
A kim jest ten Fred, że z taką ekscytacją to ogłaszasz?
Django

Post autor: Django »

Proszę proszę, świeża krew na boki obrony - tego było im trzeba!! Jestem pod wrażeniem. I ta przepiękna reklama zachęcająca do wizyty w Rwandzie... Miejsce w TOP12 zagwarantowane!!
Obrazek
Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

A ja widzę sens takiego ruchu. Backup dla Bellerina i ostatnia szansa dla Hiszpana na ogarnięcie się. Jak wróci na właściwe tory to dobrze (dla Kanonierów), jak nie, to w tym sezonie zastapi go Lichsteiner, a ewentualna przebudowa na pozycji RB będa się martwić za rok. W tym sezonie Arsenal ma o wiele większe dziury do załatania.
Mufi

Kaczorro pisze:A ja widzę sens takiego ruchu. Backup dla Bellerina i ostatnia szansa dla Hiszpana na ogarnięcie się. Jak wróci na właściwe tory to dobrze (dla Kanonierów), jak nie, to w tym sezonie zastapi go Lichsteiner, a ewentualna przebudowa na pozycji RB będa się martwić za rok. W tym sezonie Arsenal ma o wiele większe dziury do załatania.
Załóżmy, że Bellerin się nie ogarnie, Lichtsteiner jest za słaby na PL. Znowu zajmą miejsce poza top4. To o jakiej ty przebudowie na PO myślisz ? Do klubu bez LM nie przyjdzie żaden wartościowy zawodnik, a jak to będzie klub który od 3 sezonów już tam nie gra to w ogolę...
Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

@Mufi
Załóżmy, że Bellerin się nie ogarnie i poleci, a Lichy okazuje się totalnym crackiem, strzela 20 bramek i 29 asyst ma. Jaki sens takie dywagacje mają?

A jeśli nie mylę się to Mane do nas przeszedł gdy klub nie grał w LM?
CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Co do dyskusji na temat Lichtsteinera ja bym rzekł tak. Nie nasz cyrk, nie nasze małpy. Nie ma się co emocjonować. Chociaż po prawdzie, gdyby to odemnie zależało, wolał bym, żeby to ta Londyńska siedziała w top4. Nie wiem, może dlatego, że wychowywałem się na wielkim Arsenalu, totki to był taki dzisiejszy West Ham a Chelsea była wtedy nowym nieprzyzwoitym tworem wielkiej kasy

Down @ Kono I Yarmo nawet nie wiem gdzie grają ale nie wiem jakiego poziomu oczekujesz jeśli uważasz że Costa i William się nie spełnili
Ostatnio zmieniony 6 cze 2018, o 01:11 przez CzerwonyBartek, łącznie zmieniany 2 razy.
The world is yours
consigliere

Post autor: consigliere »

Fred to kolejny przykład utalentowanego zawodnika którego kariera wyhamowała z powodu zbyt długiego pobytu na peryferiach wielkiej piłki. Yarmolenko, Konoplyanka, Willian czy Douglas Costa - zaden z nich się na Zachodzie nie zrealizował, nie zdziwie sie jesli Fred pójdzie ich śladem..

nie wiem jak się ma sytuacja z kontraktem Andera, ale jeśli nie przedłużono z nim umowy to MU potrzebuje jeszcze przynajmniej jednego człowieka do środka
Mufi pisze:Do klubu bez LM nie przyjdzie żaden wartościowy zawodnik
z tego co pamiętam di Maria i Pogba trafili do niegrającego w Lidze Mistrzów MU, a Coutinho, Suarez i Sturridge do niegrającego w Lidze Mistrzów Liverpoolu. ba, do niegrającego w Lidze Mistrzów Arsenalu trafili Aubameyang i Lacazette. mam wymieniać dalej?
hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

Nie ma co się przejmować MU dopóki jest tam Mourinho.
Aldor

Post autor: Aldor »

Mufi pisze: Załóżmy, że Bellerin się nie ogarnie, Lichtsteiner jest za słaby na PL. Znowu zajmą miejsce poza top4. To o jakiej ty przebudowie na PO myślisz ? Do klubu bez LM nie przyjdzie żaden wartościowy zawodnik, a jak to będzie klub który od 3 sezonów już tam nie gra to w ogolę...
Mane, Salah, Coutinho, Firmino, Suarez, a nawet Clyne, Matip czy Sturridge to przyklady tylko z naszego zespolu. A nas w LM nie bylo nie 3 lata, a z 10. Chociaz to zalezy co rozumiesz przez "wartosciowy", ale zakladam, ze nie oznacza to oszlifowanego diamentu z topu, ale raczej kazdego zawodnika, ktory moze dac odpowiednia jakosc zespolowi od razu badz w przyszlosci.
ODPOWIEDZ