Premier League 2017/2018

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Django

Re: Premier League 2017/2018

Post autor: Django »

mousen23 pisze:W niedawnym wywiadzie piłkarz Watford, Abdoulaye Doucoure powiedział, że jego największym marzeniem jest gra w Liverpoolu. W ostatnich tygodniach dużo mówi się o odejściu Francuza z Vicarage Road. (Express)
------Keita------Doucoure-----

-----------Jorginho-------------

Rez. Henderson, Milner, Lallana, Wijlandum, OX

Czy tak będzie wyglądał środek LFC w przyszłym sezonie?? Nie miałbym nic przeciwko, nawet jestem ZA as fuck :). TO byłby jeden z najlepszych środków w Europie, a na pewno najciemniejszy :D
Obrazek

mousen23

Post autor: mousen23 »

Plan transmisji 32. kolejki Premier League w nc+:
sobota, 31 marca

13:25 Crystal Palace - Liverpool, CANAL+ SPORT 2
komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny

15:55 Manchester United - Swansea, CANAL+ SPORT 2
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

18:25 Everton - Manchester City, CANAL+ SPORT 2
komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

niedziela, 1 kwietnia

14:25 Arsenal - Stoke, CANAL+ SPORT
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

16:55 Chelsea - Tottenham, CANAL+ SPORT
komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

W Guardian pojawiła się 11 sezonu (prywatna opinia dziennikarza). https://www.theguardian.com/football/20 ... ty-burnley
Średnio się z nią zgadzam, a że zajebiście nudzi mi się w pracy, to przedstawiam swoją wersję:

--------------David De Gea------------------
--Walker--Verthongen--Van Dijk--Alonso--
------Fernandinho--Kante--De Bruyne------
---------Salah--Firmino--Hazard-----------

DDG - zdobył chyba najwięcej punktów dla Mułów, świetne parady, świetna gra na przed polu, świetna gra nogami, regularny.
Walker - 1840 skutecznych podań, 6 asyst. W tym sezonie jest wyborny, bardzo dobra gra w obronie.
Verthongen - Pewniejszy, wyższy i mocniejszy od Otamendiego, 29 występów w lidze w tym sezonie.
VVD - Wiem, ta pierwsza część sezonu, ale z marszu podniósł jakość naszej defensywy o wysoki procent Hajty. No i podania ma cudne.
Alonso - bardzo dobry w grze w powietrzu, zarówno w obronie jak i w ataku. Najlepszy wynik bloków, przechwytów i wybić wśród LO ligi
Kante + Fernandinho - środek nie do przejścia, przechwyty, podania, przejęcia, kluczowe podania, utrzymywanie się przy piłce
KDB - Najlepszy rozgrywający na świecie, słabo gdyby go tu zabrakło
Salah + Firmino - :)
Hazard - Ciągnie całą Chelsea za uszy, gra wszędzie, jest absolutnie zajebisty i do bólu regularny.

Ławka: Ederson, Aguero, Ericksen, Otamendi, Mane, Dembele, Trippier

@Down Ech niestety mogłem wybrać tylko 11 (+7) :( Sorry ale dla mnie i Aguero i Frimino są bardziej wartościowymi piłkarzami niż Kane, może wstawcie w odpowiedzi po prostu kontrpropozycje, hm ?
Ostatnio zmieniony 29 mar 2018, o 15:49 przez PyrkaLFC, łącznie zmieniany 2 razy.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

AlexLFC

Post autor: AlexLFC »

PyrkaLFC pisze:W Guardian pojawiła się 11 sezonu (prywatna opinia dziennikarza). https://www.theguardian.com/football/20 ... ty-burnley
Średnio się z nią zgadzam, a że zajebiście nudzi mi się w pracy, to przedstawiam swoją wersję:

DDG - zdobył chyba najwięcej punktów dla Mułów, świetne parady, świetna gra na przed polu, świetna gra nogami, regularny.
Walker - 1840 skutecznych podań, 6 asyst. W tym sezonie jest wyborny, bardzo dobra gra w obronie.
Verthongen - Pewniejszy, wyższy i mocniejszy od Otamendiego, 29 występów w lidze w tym sezonie.
VVD - Wiem, ta pierwsza część sezonu, ale z marszu podniósł jakość naszej defensywy o wysoki procent Hajty. No i podania ma cudne.
Alonso - bardzo dobry w grze w powietrzu, zarówno w obronie jak i w ataku. Najlepszy wynik bloków, przechwytów i wybić wśród LO ligi
Kante + Fernandinho - środek nie do przejścia, przechwyty, podania, przejęcia, kluczowe podania, utrzymywanie się przy piłce
Salah + Firmino - :)
Hazard - Ciągnie całą Chelsea za uszy, gra wszędzie, jest absolutnie zajebisty i do bólu regularny.

Alonso XDD, VVD ktory przez pierwsza czesc sezonu nie gral nic w Soton. Hazard ktory wlasnie nie jest regualrny tylko punktuje falami XD Jestes duzo bardziej kontrowersyjny niz ten dziennikarz.

PS. Mane na ławce kosztem Sterlinga czy Sane tez razi

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Tak jak nieobecność Kane'a w 18 :?
Obrazek

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

[email protected] W obu brak Herrego Kane'a. Nie jestem mega fanem tego piłkarza ale jednak gdybym to ja miał sporządzać XI to na pewno bym go uwzględnił. Z chęcią również zabrał bym sobie kilkanaście minut życia i dołączył się zamieszczając własne typy ale szczerze mówiąc oglądam w 90% jedynie mecze z naszym udziałem. Od wielkiego dzwonu jakieś pojedynki gigantów ale to wszystko. Chyba za mało do wyrażania opinii :P

Edit. Aaa, co mi szkodzi z drugiej strony. Prosz
--------------De Gea
Walker---Otamendi----Van Dijk
----------------Kante
Salah-----De Bruyne----Eriksen
--------------Silva
---------Firmino---Kane

Ultraofensive :badhappy:
The world is yours

Mufi

Post autor: Mufi »

De Gea
Walker - Otamendi - Vertonghen - Alonso
De Bruyne - Kante - Silva
Salah - Kane - Sterling/Sane

Inaczej tego nie widzę :)

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Mufi pisze:De Gea
Walker - Otamendi - Vertonghen - Alonso
De Bruyne - Kante - Silva
Salah - Kane - Sterling/Sane

Inaczej tego nie widzę :)
W każdym aspekcie się zgadzam, sam nawet nie wiem czy sterling czy Sane, ale za ten sezon raczej Raheem, choć w perspektywie czasu Sane go przerośnie ;)

Alonso odstaje poziomem od reszty, ale serio żaden lewy obrońca w tym sezonie szczególnie się nie wyróżnia.

E: Choć przed sezonem oczekiwałem, że trójka ofensywna może wyglądać tak: Mane - Kane - Sane :x
Salah wszystko zepsuł :(
Obrazek

kacciq

Post autor: kacciq »

Co jak co ale wstawić VVD do 11-tki tego sezonu mogli tylko kibice Liverpoolu i to tylko ci którzy z obiektywizmem nie mają wiele wspólnego :lol: nieźli jesteście

consigliere

Post autor: consigliere »

PyrkaLFC pisze:
"11" Guardiana to muzealny egzemplarz śmieciowego dziennikarstwa na Wyspach, ale ta twoja też jest osobliwa ..pomijam już fakt że van Dijk przez pół roku się kompromitował i zagrał raptem kilka dobrych spotkań, ale od lat nie było w Anglii zespołu który by tak zdominował ligę jak City i mają oni tyle samo przedstawicieli co żenująca Chelsea? :D
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

No co mam Ci napisać:P ? Kogo mam wyjąć? Jakoś nie widzi mi się, żeby ani Sterling ani Sane zajęli miejsce Hazarda. Pewnie ten Alonso nie jest graczem, który w normalnych okolicznościach wylądowałby w 11stce sezonu, ale w City na tą pozycje, trzeba by było wziąć kogoś z grupy: Mendy/Delph/Danilo/Zinczenko - no i którego wybrać?. Być może rzeczywiście Otamendi in Van Dijk out.

@Down no to chyba go nie przeglądasz. Fajnie, że doje*ałeś szyderczy elaborat, ale mogłes już zaproponować jakąś kontrpropozycje dla porównania.

Hazard, Sane, Sterling
Spoiler:
Nie no kurde rzeczywiście słaby ten Hazard. Tworzy więcej sytuacji i ma więcej kluczowych podań w drewnianej Chelsea z Drinkwaterem, Morata i Giroud, niż i Sterling i Sane w przeładowanym gwiazdami City. W City gra cała drużyna zajebiście, w Chelsea z przodu tylko Hazard i Willian. Może gdyby Morata trafił więcej goli niż 10 z oddanych 66 strzałów, to licznik asyst Hazarda wyglądałby tak imponująco jak u Sane, ale to chyba nie wina Hazarda, że w Chelsea na szpicy gra taka pi*da. I że niby Kante to 1/3 Doucoure? Ok, tylko po jakich dragach? Mają tyle samo kluczowych podań, za to Kante wygrywa w ilości przechwytów i wygranych przebitek, grając do tego mecze w LM, mierząc się z większą presją (związaną m.in. z tym, że ma swoją renomę) i niańcząc cały gówniany środek Chelsea. I znajdź lepszego LB w tym sezonie niż Alonso. Liga jest strasznie uboga w tym sezonie na tej pozycji.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2018, o 21:44 przez PyrkaLFC, łącznie zmieniany 2 razy.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

PyrkaLFC pisze:W Guardian pojawiła się 11 sezonu (prywatna opinia dziennikarza). https://www.theguardian.com/football/20 ... ty-burnley

Salah + Firmino - :)Hazard - Ciągnie całą Chelsea za uszy, gra wszędzie, jest absolutnie zajebisty i do bólu regularny.

Ja rozumiem, że takie wybieranie 11 sezonu to sprawa mocno subiektywna, ale gorszego posta to dawno na tym forum nie widziałem, serio :lol:

VVD, który w piłkę na poważnie gra od stycznia? Gra świetnie, ale liga zaczęłą się w sierpniu i taka jedenastka dotyczyły całego sezonu.
Alonso jak najbardziej w 11 sezonu. Ale najgorszej.
Ngolo Kante też nieźle. w tym sezonie taka 1/3 Doucoure.
No i Hazard. Faktycznie, ciągnie tą Chelsea za uszy w tym sezonie. Aż do 5 miejsca. Nie to co jakiś Kane czy Aguero.
Brak Sane, Sterlinga.. no nie można tego brać na poważnie.

"Alonso - bardzo dobry w grze w powietrzu, zarówno w obronie jak i w ataku. Najlepszy wynik bloków, przechwytów i wybić wśród LO ligi"
Najlepszy wynik wybić? to tak jakby chwalić kogoś za największą ilość fauli, albo wślizgów :) Martin Skrtel też miał zawsze ogromną ilość wybić i w stastykach ładnie to wyglądało. A, że brało się to z tego, że wybijał na oślep większość piłek, które każdy dobry obrońca by spokojnie rozprowadził podaniem to inna sprawa.

Regulamin forum znasz?/ MOD
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

Django

Post autor: Django »

Czy ktoś mi wyjaśni sens typowania XI sezonu na 7 czy 8 kolejek do końca rozgrywek?? :?
Obrazek

Przemko

Post autor: Przemko »

Django pisze:Czy ktoś mi wyjaśni sens typowania XI sezonu na 7 czy 8 kolejek do końca rozgrywek?? :?

Dokładnie, 20% sezonu zostało, jedna piąta jego całości, a tu już podsumowania gotowe. Dziennikarze to robią na tej samej zasadzie jak markety dwa miesiące przed świętami choinki w sklepach stroją, szukają tematu którym się ktoś zainteresuje, ale mnie to nie przekonuje, zaczekajmy do końca sezonu.
Obrazek

michall

Post autor: michall »

Zluzujcie. Artykuł zaczyna się od słów, że to jedenastka na ten moment. Poza tym jeśli nie analizuje się jakoś mega dokładnie, tylko pobieżnie - tak jak ten dziennikarz, to wydawanie sądów na koniec sezonu jest obiektywne niż w takim momencie jak teraz, zgrubsza wszystko wiadomo, ale jeszcze trochę zostało. Nie ma takiego wpływu forma na koniec sezonu.

Zablokowany