Premier League 2014/2015

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Mudrikos

Re: Premier League 2014/2015

Post autor: Mudrikos »

kamilg0700 pisze:
Gorah pisze:A tymczasem managerem w Newcastle może zostać... Coloccini?

http://www.independent.co.uk/sport/foot ... 49277.html
https://www.youtube.com/watch?v=_QM4bnQCRNs - idealna reakcja ;)

Podobnie zareagowałem czytając na forum, że Carra powinien zostać tymczasowym menadżerem :lol:

impiii

Post autor: impiii »

Sky Sports News HQ ‏@SkySportsNewsHQ
Sky Sources: West Brom in talks with Tony Pulis #SSNHQ
Pulis -> WBA
Pardew -> Crystal Palace
Coloccini -> Newcastle

wiele wskazuje na to, że tak to będzie wyglądać. Pulis znowu uratuje WBA i będzie wielbiony chociaż jest na tym samym poziomie co Hodgson. Dajcie mu jakiś klub z aspiracjami a jestem pewny, że sobie nie poradzi.
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.

RoseT

Re: Odp: Premier League 2014/2015

Post autor: RoseT »

impiii pisze:Pulis znowu uratuje WBA i będzie wielbiony chociaż jest na tym samym poziomie co Hodgson. Dajcie mu jakiś klub z aspiracjami a jestem pewny, że sobie nie poradzi.
Polis to według mnie dobry fachowiec co pokazał w zeszłym sezonie zajmując 11 miejsce z Crystal Pałace. Wcześniej przez kilka lat prowadził z powodzeniem Stoke.

july600lfc

Post autor: july600lfc »

@impiii
Ale to, że Pulis nie poradzi sobie w lepszym klubie, jest niemal pewne.
Gościu jednak nigdy nie spadł z ligi, a już kilka lat trenuje (zwykle zespoły zagrożone owym spadkiem). Ma pewne wypracowane schematy i styl, który przynosi korzyści wymierne do ambicji zespołów, które prowadzi. Na słabsze kluby jest w sam raz. Właściwie gwarancja utrzymania w lidze i od czasu do czasu, miejsca w środku tabeli. Na lepsze zespoły jednak to jednak nie wystarczy, a wątpię by ze swoim stylem był w stanie wywalczyć awans do LM, czy coś. ;)

Awatar użytkownika
Sparrow

Post autor: Sparrow »

RoseT pisze:
impiii pisze:Pulis znowu uratuje WBA i będzie wielbiony chociaż jest na tym samym poziomie co Hodgson. Dajcie mu jakiś klub z aspiracjami a jestem pewny, że sobie nie poradzi.
Polis to według mnie dobry fachowiec co pokazał w zeszłym sezonie zajmując 11 miejsce z Crystal Pałace. Wcześniej przez kilka lat prowadził z powodzeniem Stoke.
A ten styl Stoke za jego kadencji to palce lizać. Kunszt futbolu prezentowali nam wówczas The Potters.

matys87

Post autor: matys87 »

Racja, aż strach było jechać na Britania Stadium, bo albo cię uszkodzą fizycznie lub psychicznie ich "stylem gry"

Vitinic

Post autor: Vitinic »

Naprawdę chciałbym się przez ostatnie cztery miesiące martwić, że nas do ligi rugbystów przepiszą, a nie tym że po spektakularnej wygranej udało nam się wskoczyć na 8 miejsce. Pullis zmienia byle popioły w proch feniksa i za to czapki z głów, najlepiej z daszkiem.
Co do reszty się nie wypowiem, Carra już wszystko idealnie podsumował.

RoseT

Post autor: RoseT »

Sparrow pisze: A ten styl Stoke za jego kadencji to palce lizać. Kunszt futbolu prezentowali nam wówczas The Potters.
Stylu można oczekiwać od ekip aspirujących do mistrzostwa. Co da ładna dla oka gra zespołom z dolnej części tabeli? Dla nich liczy się przede wszystkim zdobycz punktowa. Nieważne w jakim stylu zdobyta.

HubertPL

Post autor: HubertPL »

Już jutro Tottenham - Chelsea i Southampton - Arsenal.
Totki pewnie sromotnie przegrają jak zwykle z lepszymi zespołami, Arsenal liczę, że straci punkty na wyjeździe ze Świętymi. Jeden warunek my nie możemy stracić punktów z Lisami i może znów dużo się zbliżyć do top4.
Obrazek

robert1970

Post autor: robert1970 »

HubertPL pisze:Już jutro Tottenham - Chelsea i Southampton - Arsenal.
Totki pewnie sromotnie przegrają jak zwykle z lepszymi zespołami, Arsenal liczę, że straci punkty na wyjeździe ze Świętymi. Jeden warunek my nie możemy stracić punktów z Lisami i może znów dużo się zbliżyć do top4.

Trzeba liczyć ,że wyniki ułożą się dla nas korzystnie , po cichu liczę na remisy zespołów będącymi aktualnie przed nami .
A co do Tottenhamu to na ostatnie osiem spotkań u siebie ,przegrali z Chelsea tylko jedno.
Może więc pogromu nie będzie. :D

w0rst

Post autor: w0rst »

Ja liczę na brak sabotażu w naszym składzie w postaci Gerrarda obok Lucasa lub Lovrena na ŚO. Inaczej o wyniki naszych meczów się nie boję.
5 punktów straty do TOP4 po tak fatalnej rundzie to cud. Będziemy idiotami jak nie wykorzystamy tej szansy.

Fakt :P
Chociaż jak Jetzu skład wrzucił to wiem, że nie będzie tak kolorowo :(
Ostatnio zmieniony 31 gru 2014, o 19:45 przez w0rst, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Andrzej

Post autor: Andrzej »

w0rst pisze:Ja liczę na brak szantażu w naszym składzie w postaci Gerrarda obok Lucasa lub Lovrena na ŚO.
Chyba sabotażu nie szantażu
Kiedy życie daje ci cytrnę...
... dodaj spirytusu i zrób cytrynówkę

Piwus94

Post autor: Piwus94 »

United remisuje drugi mecz z rzędu. Dobra okazja na zbliżenie się, już tylko na 6 pkt. do trzeciego miejsca :)

Asahi

Post autor: Asahi »

Sędziowanie tragiczne, kto by się spodziewał że Oliver tak obniży loty.
Obrazek

Alexandre

Post autor: Alexandre »

Asahi pisze:Sędziowanie tragiczne, kto by się spodziewał że Oliver tak obniży loty.
Na korzyść United jak mniemam ? :D
Ten sezon w Pl jest tak wyrównany, że my grając dotychczas taką kupę możemy sezon skończyć na 3 miejscu i to mi się podoba, szczególnie że łapiemy wiatr w żagle i powrót Sturridge'a na horyzoncie .
E: United ma ogromnego farta i De Gea na bramce tak to zapewne byliby za nami w tabeli.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2015, o 16:50 przez Alexandre, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Zablokowany