Premier League 2014/2015

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

MARBOCK

Re: Premier League 2014/2015

Post autor: MARBOCK »

W tym meczu lepsze wrażenie zostawiła drużyna Sunderlandu. Van Gaal próbuję wdrożyć zbyt ambitną taktykę, brakuje wykonawców. Transfer Di Marii jest im potrzebny jak świni krawat. Bez dobrego stopera, który będzie sterował resztą obrony i klasowym środkowym pomocniku nic z tego nie będzie.

omnia

Post autor: omnia »

Tak z ciekawości, to na jakiej pozycji Angel miałby u nich grać? Na wahadle? Di Maria dobrze sobie radzi w środku pomocy, ale tylko jeżeli gra obok niego ktoś kto zabezpiecza tyły. Wydaje mi się, że Argentyńczyk potrzebuje swobody do rozgrywania piłki i rozpędzenia się. Van Gaal nie ma graczy do tego by grać preferowanym przez niego ustawieniem i ten transfer tego nie zmieni. United pogrąża się w przeciętności , a ich zdesperowane ruchy na rynku są tylko powodem do radości :)

Awatar użytkownika
tilburg

Post autor: tilburg »

Mecz widziałem, dziwnie się to ogląda. Przy SAF zawsze takie mecze wygrywali.
Właśnie tak pokazała się teraz Chelsea w tym sezonie - zupełnie bez szału, ale uważnie w obronie i 3 punkty są.

To prawda, że Di Maria wcale nie wydaje się brakującym elementem. Przy tej taktyce, Mata - RvP i Rooney wyglądaja bardzo mocno. O dziwno, faworyt Moyes, czyli Kroos to byłoby coś co mogłoby tam zaskoczyć bardzo.

Im ciszej o nowościach w obronie United tym lepiej dla nas. Oni są w sytuacji, że jakbyśmy im wypożyczli Coates i Toure, to byliby do przodu :)
THIS IS ANFIELD

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

Jeśli LvG kupi tych zawodników co czytałem(Blind i Vidal) dopiero wtedy będzie w stanie coś z tej drużyny skleić + DI Maria możliwe, że będzie się czego bać. W ogóle zacząłem myśleć i też zwróćcie uwagę ilu zawodników odeszło z Utd, których chcieli się pozbyć. Z tego co wiem to nikt(jeśli się mylę poprawcie mnie - nie chodzi o wypożyczenia(Nani) tylko transfery definitywne).
Co do meczu to drużyna, która w zeszłym sezonie cudem się utrzymała dziś gra o wiele lepiej i ładniej od diabłów. Dla mnie to lekki szok, ale jak się spojrzy na środek pomocy i obrony od razu z tego szoku się wychodzi jak po dotknięciu różdżki.

Mimo całej nienawiści do United szkoda mi tego klubu, który z tronu spadł z wielkim hukiem i na razie nie widać by mieli poczynić coś by wrócić do czołówki. Oczywiście akurat kibiców tego klubu mi nie żal, przez to jak drwili z Nas po tym jak LFC miało słabsze momenty i mam nadzieję, że teraz pora na to byśmy to My wygrywali tyle co Oni.

@Down
Cholera ich tam wie kogo kupią, bo raczej kasy im na pewno wystarczy. Blinda nie widziałem w lidze, ale strzelam w ciemno, że gra lepiej niż Cleverly i Fletcher, a z Herrerą czy możliwe, że Vidalem(wiadomo Włochy brak kasy jakieś 50mln i by go puścili) stworzyliby jakiś w miarę porządny środek pola. Nie mówię, że ich kupią, ale nigdy nie wiadomo.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2014, o 19:36 przez Rahk8, łącznie zmieniany 1 raz.

FreddieMercury

Post autor: FreddieMercury »

Rok temu przed sezonem powiedziałem, że United nie będzie w TOP4 i nie byli nawet blisko, teraz przed 1 kolejką powiedziałem, że nie będą nawet w TOP5 i myślę, że również problemów nie będzie. Everton to na ten moment drużyna od nich o wiele lepsza. Razem z Tottenhamem, United mogą sobie piątkę przybić i walczyć o 6/7 miejsce.

@Rahk8

Van Gaal kupi Vidala i Blinda ? Wątpię. Na Di Marie płaci 90 mln euro + 10 mln euro zmiennych i pensję nie małą. Na Vidala nie mają szans, bo Juventus go nie sprzeda. A Blind ? Jeden dobry mecz z Hiszpanią, a później zgasł, w Ajaxie też gra średnio ( oglądałem go w kilku meczach).

Post autor: Alter »

Van Gaal w konferencji pomeczowej wymienił Vidala w jednym zdaniu z Messim mówiąc o tym, że nie zawsze można ściągnąć graczy, których się chce. Można uciąć domysły

Awatar użytkownika
Sparrow

Post autor: Sparrow »

Również oglądam dosyć często Ajax i zgodzę sie śmiało z tym, że Blind jakiś super nie jest. Blind to na pewno nie jest poziom jakiego oczekują kibice w United, więc... niech go jak najszybciej ściągają.

Alexandre

Post autor: Alexandre »

A Vidal nie powiedział czasami, że zostaje w Juventusie? I z tym Di Marią w United to już pewne? United bez ligi mistrzów są w identycznej sytuacji co my, lecz ich ratuje to, że mają gwiazdy w ataku i znanego trenera, więc to są jedyne dwa argumenty dla których mógłby do nich przyjść topowy piłkarz.
Obrazek

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Alexandre pisze:A Vidal nie powiedział czasami, że zostaje w Juventusie? I z tym Di Marią w United to już pewne? United bez ligi mistrzów są w identycznej sytuacji co my, lecz ich ratuje to, że mają gwiazdy w ataku i znanego trenera, więc to są jedyne dwa argumenty dla których mógłby do nich przyjść topowy piłkarz.
Mają jeszcze jeden argument.

Jeśli w tym roku nie zakwalifikują się do LM to szykuje się exodus, nawet United nie wytrzyma pensji Di Marii, Rooneya, RvP i Maty bez LM, a inni też pewnie za paczkę fajek nie grają.

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

Teraz tak na zupełnie poważnie. Zakładając, że United faktycznie wyda tę fortunę na Di Marię. Gdzie oni go widzą w składzie? Van Gaal jest zapatrzony w to swoje 3-5-2 i nie wierze, żeby zmienił taktykę. I gdzie ten Argentyńczyk ma grac? Jako wing back będzie dawał wiele w ofensywie, ale w obronie to on jest gorszy od Januzaja. Na 10 nie zagra chyba, bo jest tam Mata. W środku pola? Nie wiem czy on tam kiedykolwiek grał w Realu? Chyba nie.

United potrzebują wzmocnień na zupełnie inne pozycje. Środkowych obrońców Van Gaal potrzebuje 3, a w kadrze nie ma ani jednego porządnego. Smaling i Jones to jest żart, z Evansem nie wiem co się dzieje, Blackett to jakiś wynalazek, który może za parę lat wypali, a Rojo to nie wiem jak sobie w środku radzi.

Nie mówiąc już o środku pola gdzie dyrygują Fletcher z Cleveleyem. Nie wierzę, że Van Gaal tego nie widzi. Za tydzień okno transferowe się zamyka a oni jeszcze się nie wzmocnili porządnie. Herrera i Shaw przyszli za ponad 60mln funtów i już obaj kontuzjowani.

Czy ten transfer Di Marii ma jakiś głębszy sens, czy ma na celu pokazanie jedynie, że mimo, że na boisku są słabi to wciąż potrafią przyciągnąc czołowych zawodników?
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

Awatar użytkownika
liverpoolek

Post autor: liverpoolek »

Będzie jakiś gif z Youngiem? Nie widziałem, a ponoć wywinął jakiś kabaret.

Dziękuję.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2014, o 21:01 przez liverpoolek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

liverpoolek pisze:Będzie jakiś gif z Youngiem? Nie widziałem, a ponoć wywinął jakiś kabaret.
Proszę - http://gfycat.com/BitesizedHeavyAmurstarfish

WymiataczJan
Kontakt:

Post autor: WymiataczJan »

Czterech sędziów dało notę 19,5 a jeden nawet 20 :P

007
Kontakt:

Post autor: 007 »

strasznie musicie być cięci na ManU jeśli naprawdę nie widzicie w HD, że bądź co bądź, ale lekko go przyhaczył :wink: Upadek teatralny, ale minimalny kontakt zdecydowanie był. Kilku sędziów na pewno by gwizdnęło.

Awatar użytkownika
MenToS

Post autor: MenToS »

@Up

Co z tego, że był kontakt jak w chwili zderzenia ich nóg, Young szybował już w powietrzu?
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”

Zablokowany