Premier League 2014/2015

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Filip

Re: Premier League 2014/2015

Post autor: Filip »

Przynajmniej w przypadku walki o majstra będziemy ponownie mieć mocnego rywala u siebie w późniejszej fazie turnieju - City oczywiście.

Awatar użytkownika
Qwerty
Kontakt:

Post autor: Qwerty »

Nie wiem, czy widzieliście reklamę nowych strojów Man United. Same stroje nie są jakieś super, ale ten film robi wrażenie.

https://www.youtube.com/watch?v=GlgwByv ... e=youtu.be

Wyobraźcie sobie takie coś z Warriorem/Standard Chartered na ulicach Liverpoolu.

Awatar użytkownika
david2233

Post autor: david2233 »

Beznadziejnie wygląda ten ich szefrolet... . Dzięki Bogu, że my mamy SC. Chociaż Carsberg miażdżyl wszystko.
Obrazek

GUNS

Post autor: GUNS »

Co za beznadziejne logo... mogli jeszcze większe dowalić albo najlepiej zamiast numeru na plecach logo a zamiast nazwiska nazwę. Film całkiem fajny ale te koszulki to porażka większa niż nasze swetry.

E: ale wyjazdowe to jeszcze gorsze.
Obrazek

Asahi

Post autor: Asahi »

Koszulki nie są ze, logo trochę za duże no ale nie wygląda to jakoś tragicznie. Jednak trzeba przyznać, że prezentacja zrobiona zajebiście. Nie, żeby mi się nie podobał pomysł z wyjściem z kontenera, ale... :lol:
Obrazek

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

Koszulki szału nie robią ot takie zwykłe jak w latach 80 bez żadnych udziwnień i to logo... wygląda strasznie. Wszystkie stroje Warriora dla nas podobały mi się bardziej może dlatego, że to koszulki MU albo dlatego, że lubię oryginalne stroje.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

No filmik naprawdę fajny.... teraz jeszcze Ci rozśpiewani kibice z filmiku, musieli by zastąpić pikników na trybunach :) a koszulka, jak koszulka... bez porównania, do za dużego Carlsberga ;)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

Post autor: Alex »

Qwerty pisze:Nie wiem, czy widzieliście reklamę nowych strojów Man United. Same stroje nie są jakieś super, ale ten film robi wrażenie.

https://www.youtube.com/watch?v=GlgwByv ... e=youtu.be

Wyobraźcie sobie takie coś z Warriorem/Standard Chartered na ulicach Liverpoolu.

ja pierdykam, ale tani populizm. Oczywiście musiał być Azjata i wytyk w stronę kibiców protestujących przeciw Glazerom.

A Shrek to się chyba z tydzień musiał uczyć tej frazy...

Khazim

Post autor: Khazim »

Manchester Manchesterem, ale filmik i koncepcja bardzo fajna i miła dla oka. Ogólnie stroje niczym specjalnym się nie wyróżniają, nie licząc oczywiście wielkiego jak jupiter loga, które głównie swoim rozmiarem pogarsza ich wygląd. Gdybym był wredny to mógłbym powiedzieć, że aktualnie nie muszą już tyle trenować co wcześniej, więc mają czas na kręcenie takich produkcji. Na szczęście nie jestem takim człowiekiem, więc to przemilczę. :roll:
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek

Pustelnik

Post autor: Pustelnik »

Koszulki byłyby genialne gdyby był sam napis Szefrole. To logo psuje wszystko.
Pozostałe ich koszulki takie były. Duży napis i co najwyżej małe logo.

Film natomiast genialny. Nie wiem tylko po kiego grzyba Shreku popsuł całą atmosferę na sam koniec.

Mudrikos

Post autor: Mudrikos »

Nie wiem czy do dobrego działu skieruję to pytanie ale chciałem zaczerpnąć od Was opinii na temat opuszczania największych gwiazd ligi angielskiej, i nie tylko, na rzecz ligi hiszpańskiej. Np. Ronaldo, Bale, Suarez byli największymi gwiazdami swoich drużyn i jednymi z największych w lidze. Rok temu rozchwytywany przez wszystkich gigantów Neymar również wybrał Hiszpanie, kwestią było tylko czy to będzie Real czy Barca. W Hiszpanii pensje największych gwiazd nie są zdecydowanie wyższe niż w Anglii.
Stąd moje pytania: Czy nie uważacie, że liga angielska traci przez to na atrakcyjności? Czy Hiszpańska BBVA to ciekawsza liga od BPL? Kto teraz po Balu i Suarezie może zostać wybrany graczem sezonu?

Awatar użytkownika
rafalqu

Post autor: rafalqu »

Może marka klubu inne gwiazdy i pogoda?

Gracz sezonu? np. Yaya T. lub inny grajek jak Daniel S. Sergio A.
Obrazek

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Mudrikos pisze:Stąd moje pytania: Czy nie uważacie, że liga angielska traci przez to na atrakcyjności? Czy Hiszpańska BBVA to ciekawsza liga od BPL? Kto teraz po Balu i Suarezie może zostać wybrany graczem sezonu?
Póki w Hiszpańskiej jest hegemonia 2/3 drużyn, dopóty angielska będzie atrakcyjniejsza.
Lecz po prostu Real i Barcelona są na Topie i dlatego. Poza tym Neymar chyba sam wiedział, że ze Swoimi gabarytami nie dałby za bardzo tu rady, chociaż jak już parokrotnie w innych wątkach w innym kontekście pisałem, David Silva czy Juan Mata mimo wszystko dają radę. Poza tym w Hiszpanii lepsza pogoda.
A kto zostanie graczem sezonu ? Marzy mi się Sterling, lecz na zdrowy rozsądek przymierzałbym tutaj Hazarda bądź Y.Toure. Może do walki włączy się Sturridge, Aguero czy Silva. Takie moje typy, zależy głównie od kontuzji, bo jeśli Daniela ominą, to bez wątpienia będzie bił się o koronę króla strzelców.

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Lepsi piłkarze chcą grać w Anglii. Np wolą Arsenal, Chelsea, Tottenham niż Seville, Valencie. Natomiast najlepsi chcą grać w Hiszpanii. Nie ulega wątpliwości że właśnie tam są dwa największe kluby w Europie i wybór jest po części zrozumiały, jeżeli nie jest się przywiązanym uczuciowo do jakiegoś angielskiego klubu. Angielski futbol na tym traci, ale potem przychodzą najlepsi absolwencie szkółek francuskich, holenderskich i innych do Anglii i koło się zamyka.

Następnym piłkarzem w kolejce do Hiszpanii może być Hazard :wink:
Obrazek

mati65095

Post autor: mati65095 »

Czy nie uważacie, że liga angielska traci przez to na atrakcyjności? Czy Hiszpańska BBVA to ciekawsza liga od BPL? Kto teraz po Balu i Suarezie może zostać wybrany graczem sezonu?
Oczywiście, że liga traci na swojej atrakcyjności. I to dużo. Tacy piłkarze jak Suarez czy Ronaldo zawsze dodają odrobinę magii. Ludzie kochają oglądać najlepszych piłkarzy w akcji. Mecz, w którym występuje jakaś tam gwiazda zawsze będzie ciekawszy. Wielcy piłkarze przyciągają tłumy.
Co do drugiego pytania to myślę, że tu zdania są podzielone. Według mnie PL jest dużo ciekawsza od BBVA mimo że najlepsi grają w hiszpańskiej. W Anglii więcej klubów liczy się nie tylko w walce o Mistrza, co walce o Top4. Nie ma tu Bale'a czy innego Neymara ale wiele innych mniej lub bardziej znanych piłkarzy, którym umiejętności nie brakuje. W lidze hiszpańskiej liczą się dwie, no dobra trzy drużyny. Każda z nich oferuje ciekawy futbol ale ogrywanie co tydzień ogórków nie jest wcale takie super. Takie jest moje zdanie można sie ze mną nie zgadzać. A graczem sezonu, myślę że zostanie Hazard.

Zablokowany