Premier League 2013/2014

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Michal1302

Re: Premier League 2013/2014

Post autor: Michal1302 »

Mam pytanie do osób, które oglądały mecz Chelsea-AV, czy przy golu Ivanović'a nie było czasem spalonego, bo mi się transmisja cięła i nie widziałem dobrze? :/

raf
Redaktor

Post autor: raf »

Będzie cholernie ciężko w sobotę. No chyba, że wyprztykali się ze wszystkich sił na Stamford Bridge. Ale trzeba przyznać, że mecz naprawdę na poziomie.
@UP
Ja tam spalonego się nie dopatrzyłem.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2013, o 22:47 przez raf, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
elooplfc

Post autor: elooplfc »

Jeżeli nasi defensywni pomocnicy (Gerrard, Leiva) nie odetną od podań Benteke, który potrafi zrobić coś z niczego, to czeka Mignoleta bardzo bardzo ciężka robota. Ten koleś wydaje się jednym z najlepszych napastników w lidze, i Agger ze Skrtelem będą potrzebować pomocy od graczy ze środka pola. Aston Villa po dzisiejszym meczu udowodniła, że nie jest to ten sam zespól co w poprzednim sezonie. Czyżby Ressurection - Newcastle vel. 2?
Obrazek

Nole

Post autor: Nole »

elooplfc pisze:Jeżeli nasi defensywni pomocnicy (Gerrard, Leiva) nie odetną od podań Benteke, który potrafi zrobić coś z niczego, to czeka Mignoleta bardzo bardzo ciężka robota. Ten koleś wydaje się jednym z najlepszych napastników w lidze, i Agger ze Skrtelem będą potrzebować pomocy od graczy ze środka pola. Aston Villa po dzisiejszym meczu udowodniła, że nie jest to ten sam zespól co w poprzednim sezonie. Czyżby Ressurection - Newcastle vel. 2?
Ze Skrtelem ? Jak dla mnie murowanym kandydatem jest Toure. Jednak masz racje mówiąc, że jeżeli nie upilnujemy Benteke to możemy mieć kłopoty, dodajmy jeszcze do tego Agbonlahora i naszą słabą skuteczność to może być ciężko.

Hills
Moderator
Kontakt:

Post autor: Hills »

Owszem, Villa zagrała dobre spotkanie, ale to my przystąpimy do meczu w roli faworytów. Arsenal to już inny klub, a Chelsea oswaja się z nowym trenerem, więc niekoniecznie pierwsze spotkania z tymi drużynami to "ciężki start". Nie uwłaczam umiejętnościom i waleczności Aston Villi, ale Liverpool naprawdę nie powinien spotkania z nimi przegrać.

notabene

Premier League 2013/2014

Post autor: notabene »

Tiki-taka w Liverpoolu - Everton Martineza od podszewki

Jak w pierwszym oficjalnym spotkaniu pod wodzą Roberto Martineza spisał się Everton?
Obecny sezon jest dla Evertonu szczególny. Na Wyspach główkują, jak liverpoolczycy poradzą sobie bez Davida Moyesa, który na stałe wprowadził ich do czołowej ósemki Premier League. Główkują tym intensywniej, że Szkota zastąpił Roberto Martinez. Obserwatorzy są bowiem podzieleni co do tego, jakie jest prawdziwe, to szkoleniowe, oblicze Martineza. Wszyscy pamiętamy, że Wigan potrafiło grać futbol przyjemny dla oka, techniczny, oparty na dziesiątkach/setkach podań, wymienności pozycji; że ponadto niespodziewanie sięgnęło po Puchar Anglii. Ale pamiętamy też, że Martinez nie zajął w Premier League miejsca wyższego niż 15, że ligowy byt ratował w okolicznościach nadzwyczajnych, rzutem na taśmę, że pomimo zdobycia Pucharu Anglii „The Latics” spadli do Championship Division, a w latach 2010-2013 Wigan straciło w lidze najwięcej bramek spośród wszystkich drużyn – aż 196.
Zrodlo: http://www.transfery.info/60027,tiki-ta ... -podszewki
Obrazek
"What´s the noise, Bill?"
"That´s the sound of the boys coming up the hill."

Nole

Post autor: Nole »

Gianluca Di Marzio ‏@dimarzio 1 min

Now @willianborges88 and his agents are in @SpursOfficial centre waiting to sign, while @chelsea offered €37M to #Anzhi. Incredible!
Willian i jego agent już czekali w siedzibie Tottenhamu żeby podpisać kontrakt, gdy nagle Chelsea zaoferowała 37 mln Euro. Hahaha :D Jeżeli przeszedłby do Chelsea do byłby najzabawniejszy ruch tego okna. Pomyślcie sobie siedzi sobie zawodnik w waszym gabinecie razem z agentem, kontrakt już leży na stole, zawodnik trzyma już długopis w ręce, a tu nagle BUM ! dzwoni telefon, agent bierze zawodnika na bok i oznajmiają ci : "Mamy cię w d**ie Chelsea daje większa tygodniówkę i ja chcę tam grać". Ale teraz chciałbym zobaczyć miny kibiców Tottenhamu :D

CzlequsLFC

Post autor: CzlequsLFC »

Independet pisze, że Arsenal chce Benzeme i Di Marie :D

http://www.sport.net/transfer-news-arse ... aria_24868
- Nie martw się Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alan'a Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Obrazek

RoseT

Post autor: RoseT »

Słyszeliście o zamieszaniu związanym z Anelką?
http://asia.eurosport.com/football/prem ... tory.shtml

Według mnie Willian nie przejdzie do Chelsea, po co londyńczykom kolejny pomocnik? Mają ich już aż nadmiar.

Jeff

Post autor: Jeff »

http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... etely.html

Nicolas Anelka odchodzi z WBA i prawdopodobne jest zakończenie kariery. Powodem śmierć brata.

E: @up wyprzedziłeś mnie :(
Niektóre źródła podają, że zmarł agent Anelki natomiast inne piszą o bracie... Być może ten agent jest bratem, sam nie wiem :shock:
Ostatnio zmieniony 22 sie 2013, o 20:20 przez Jeff, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
antistar
Kontakt:

Post autor: antistar »

CzlequsLFC pisze:Independet pisze, że Arsenal chce Benzeme i Di Marie :D

http://www.sport.net/transfer-news-arse ... aria_24868
do działu Humor, albo jakaś Fantastyka czy inne SajensFikszyn
Obrazek

notabene

Premier League 2013/2014

Post autor: notabene »

Oficjalnie: Sinclair w WBA

West Bromwich Albion wypożyczyło Scotta Sinclaira z Manchesteru City do końca obecnego sezonu z możliwością transferu definitywnego.
Steve Clarke, menadżer WBA, dobrze wie na co go stać, ponieważ miał możliwość obserwować go, gdy jeszcze pracował w sztabie szkolenioym Chelsea.

- Scott rozumie, że musi grać w piłkę i dobrze będzie pracować z nim kolejny raz. On czuje, że to jest odpowiedni klub dla niego w tym momencie kariery. Jest typem gracza, którego brakowało nam w drużynie. To typowy skrzydłowy, który jest szybki, bezpośredni i zdobywa bramki. Może grać zarówno z lewej jak i z prawej strony, co zwiększa nasze możliwości w ataku. Znam go dobrze i wiem, że da z siebie 100% podczas gry dla naszego zespołu. On jest sfrustrowany, ponieważ nie dostawał szans na grę w Manchesterze City w poprzednim sezonie i mam nadzieję, że wyładuje tą frustrację na obrońcach Premier League w obecnych rozgrywkach - powiedział Steve Clarke.
Zrodlo: http://transfery.info/60062,oficjalnie-sinclair-w-wba
Obrazek
"What´s the noise, Bill?"
"That´s the sound of the boys coming up the hill."

Awatar użytkownika
Sparrow

Post autor: Sparrow »

Jeff pisze:http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... etely.html

Nicolas Anelka odchodzi z WBA i prawdopodobne jest zakończenie kariery. Powodem śmierć brata.

E: @up wyprzedziłeś mnie :(
Niektóre źródła podają, że zmarł agent Anelki natomiast inne piszą o bracie... Być może ten agent jest bratem, sam nie wiem :shock:
Ben Smith na twitterze pisze, że umarl agent, nie brat Anelki. WBA zamierza dać czas Anelce na podjęcie decyzji a sugestie o zakonczeniu kariery przez Francuza są przedwczesne.

Nie wiem czy jego brat to równiez jego agent ale wiem, ze Ben Smith raczej sie nie myli.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2013, o 21:12 przez Sparrow, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sprytny

Post autor: Sprytny »

Przed chwilą pewna ciekawostka na temat Premier League wpadła mi do głowy. Obecnie 3 kluby w Premier League są prowadzone przez byłych pomocników/pracowników Mourinho - Tottenham(Villas-Boas), Liverpool (Rodgers) oraz WBA (Steve Clarke).

w0rst

Post autor: w0rst »

http://www.transfermarkt.co.uk/pl/nicol ... _3226.html

A kto jest jego agentem? Pomogę nawet nie musisz wchodzić w link. Claude Anelka czyli brat Nicolasa
Przykre jeżeli w takich okolicznościach może zakończyć karierę.

To przepraszam, jednak internet kłamie w ch** :/
Ostatnio zmieniony 22 sie 2013, o 21:15 przez w0rst, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Zablokowany