Premier League 2013/2014

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Premier League 2013/2014

Post autor: AirCanada »

Trzeba będzie powoli założyć nowy wątek, chociaż jak powszechnie wiadomo, jeszcze nawet terminarza nowego sezonu nie mamy.

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... %2522%257D

W każdym razie Jose Mourinho oficjalnie potwierdzony nowym (starym) menadżerem Chelsea.

Gebe

Re: Premier League 2013/2014

Post autor: Gebe »

Nowy sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Pierwsze 3 zespoły tego sezonu zmieniają szkoleniowców. Liczę na dobre wzmocnienia Liverpoolu, żeby nawiązać walkę i żeby sezon był jeszcze ciekawszy :)

dymos

Post autor: dymos »

AirCanada pisze:Trzeba będzie powoli założyć nowy wątek, chociaż jak powszechnie wiadomo, jeszcze nawet terminarza nowego sezonu nie mamy.

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... %2522%257D

W każdym razie Jose Mourinho oficjalnie potwierdzony nowym (starym) menadżerem Chelsea.
Czyli to, co przez wielu bylo oczekiwane stalo sie faktem. Ciekawe jak sobie poradzi, mysle, ze Chelsea moze byc najpowazniejszym kandydatem na mistrza, razem z United. Wroca te wielkie bitwy z The Special One. Mam nadzieje, ze ze wzgledu na Brendana nie bedzie jezdzil po Liverpoolu jak za czasow Beniteza.

W przetasowaniach Top klubow w Anglii upatruje Naszej szansy. Wierze w uczciwa prace w przygotowaniach, umiejetne transfery i chce troche szczescia, bo bedzie Nam potrzebne.

PS. Zauwazyl ktos, ze na inauguracje sezonu Mourinho zagra przeciw Guardioli? Och, losie slodki..

Awatar użytkownika
xMariuszx
Kontakt:

Post autor: xMariuszx »

Mam nadzieje,ze za niedlugo znow bd toczyc pasjonujace boje w LM z jego chelsea.

thevoice

Post autor: thevoice »

Jak co roku powtarzamy sobie "następny sezon będzie wyjątkowy", ale już dawno nie było w tym stwierdzeniu tyle prawdy! Trzy pierwsze kluby zmieniają trenerów, pojawia się tym samym wiele pytań. Jak będzie wyglądała liga bez Sir Alexa? Jak będzie sprawowała się Chelsea z nowym/starym trenerem? Czy Moyes poradzi sobie z United? Co będzie się działo z Man City? Kto przejmie i jak poprowadzi (ostatnio naprawdę świetnie grający) Everton? A to dopiero pytania dotyczące zmian managerskich...

Co do zawodników - gdzie w sierpniu będą Suarez, Bale, Rooney, Reina? Już dawno tylu czołowych graczy nie planowało zmiany otoczenia. A to dopiero początek czerwca...

Naprawdę BARDZO mnie interesuje jak w tym całym zamieszaniu odnajdzie się LFC. Ciekawe jaka jedenastka wybiegnie na murawę w pierwszym meczu... Kto wie, może w końcu (po raz pierwszy od pamiętnego sezonu 2008/2009) uda nam się wygrać pierwszy mecz sezonu ;)

impiii

Post autor: impiii »

Niesamowicie ciekawie zapowiada się nowy sezon Premier League. Cztery z siedmiu czołowych zespołów zmieni swojego trenera. Pierwsze potwierdzenie już mamy - Mourinho w Chelsea. Decyzja chyba nikogo nie dziwi. Jose chciał wrócić do Anglii - Chelsea chciała Portugalczyka. Ciekawi mnie kogo the Special One pociągnie ze sobą do Londynu. Myślę, że może to być któryś z Niemców. Stawiałbym na Khedire ponieważ w Chelsea brakuje takiego nominalnego defensywnego pomocnika. Mikel jednak to nie ta sama półka co chociażby Essien w najwyżej formie czy kiedyś Makelele.

Teraz czekamy na potwierdzenie przejścia Pellegriniego do City oraz Martineza (?) do Evertonu :wink:
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.

Awatar użytkownika
bayer

Post autor: bayer »

Wszystko może się przewrócić do góry nogami. Wiele klubów ma lub będzie mieć nowych trenerów.

Arsenal ma miec wreszcie duże pieniądze na wzmocnienia, a i nie zanosi się na to że kolejny filar drużyny odejdzie.

Man Utd ma byłego trenera Evertonu co może okazać się szokiem dla druzyny, wcale nie uważam że pewne jest spokojne kontynuowanie myśli szkoleniowej gumożuja.

W City pewnie wyląduje Pellegrini - świetny trener który jednak szybko popadł w niełaskę w gwiazdorskim Realu. W city pewnie będzie mogł liczyc na wiecej czasu i spokoju

Everton stracił trenera który przez 10 lat był ojcem tej ekipy. Wyciągnął ich z dołka, wątpie żeby teraz jego następca (możliwe iż będzie to Martinez) utrzymał drużynę na tym poziomie. Nie zdziwie się jak Moyes zabierze ze sobą Fellainego czy Bainsa.

Chelsea z Mou będzie bardzo grozne a wiadomo że Chelsea już teraz jest mocna.

Tottenham albo zrobi dobre i tanie transfery i znowu będzie w czubie, albo straci Walijczyka co spowoduje utratę 70% wartości tej drużyny.

No i gdzieś na końcu jesteśmy My. Z niepewną przyszłością Suareza, kontuzjowanym Danielem, niepewnym transferem Aspasa który raczej nie bedzie godnym następcą Suareza, choć pewnie w przypadku transferu urusa kupimy kogoś godnego na to miejsce. Do tego mamy niepwena sytaucję z bramkarzem. Zostało dużo czasu do nowego sezonu, ale mam nadzieje że wszystkie transfery zrobimy możliwie szybko, ortaz że szybko odejdą gracze ktorzy będą chcieli, lub zmuszeni do odejscia. Ogolnie uważam że mamy niezłą sytuację, a jesli zostanie Urus to moze byc swietnie. :)

Awatar użytkownika
Bonsky

Post autor: Bonsky »

Szykuje się niezwykle interesujący sezon, który może obfitować w niespodzianki. Musimy naprawdę dobrze zainwestować nasze pieniądze. Mówi się o ogromnych kwotach jakie będą miały do dyspozycji topowe kluby (Mourinho dla przykładu ma podobno mieć do wydania aż 160 milionów funtów). Jak w tym wszystkim odnajdzie się Liverpool? Naszą zaletą na pewno będzie to, że Brendan zostaje u nas na kolejny rok. Kluby z czołówki gremialnie zmieniają managerów, nie każdemu musi to wyjść na dobre.

Z ciekawości zabawię się w typowanie top6 na koniec przyszłego sezonu (zajrzę tu za rok i zobaczę czy miałem rację :wink: )

1.Chelsea
2.City
3.Man U
4.Arsenal
5.Liverpool
6.Tottenham

Redman

Post autor: Redman »

Nie przeżywajcie ludzie tak tych trenerów. Co się zmieni? Do City przyjdzie Pellegrini - to osłabienie? Do Chelsea wrócił Mou, osłabienie? Może być nawet jeszcze gorzej dla nas, jak już się tak podniecacie. Piszą to niektórzy tak, jakbyśmy mieli dzięki temu wyprzedzić całą czołówkę, bo u nas zachował się wielki Rodgers. Widzisz i nie grzmisz...
Obrazek

Awatar użytkownika
lstyle

Post autor: lstyle »

Ciekaw jestem jak w nowym sezonie poradzi sobie United. Nowy szkoleniowiec, w dodatku Rooney, oraz Nani wydaja sie byc na wylocie. Evra takze ponoc interesuje sie AS Monaco, a wiecznie mlody Scholes wydaje sie, ze w koncu konczy kariere. Pewnie jakies przemeblowanie w skladzie sie jeszcze odbedzie, tak jak chociazby wsrod mlodziezy ( http://manusite.pl/?co=aktualnosci&id=36458 )

Wiem ze United to kolektyw, ale nie oszukujmy sie. Przyszly sezon to okazja, jakich zbyt czesto sie nie dostaje, aby powaznie namieszac w TOP4. I patrzac na te wszystkie czynniki jakie mamy, nowi trenerzy, oraz gwiazdy ktore moga odejsc z klubow stwarzaja niesamowita okazja, ktora musimy wykorzystac. No bo kiedy, jak nie teraz? :D

@Bonsky typowanie typowaniem, a ja bym zaryzykowal, i postawil Liverpool na 3 miejscu, a co. ^^
In Rodgers I Trust.

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Redman pisze:Nie przeżywajcie ludzie tak tych trenerów. Co się zmieni? Do City przyjdzie Pellegrini - to osłabienie? Do Chelsea wrócił Mou, osłabienie? Może być nawet jeszcze gorzej dla nas, jak już się tak podniecacie. Piszą to niektórzy tak, jakbyśmy mieli dzięki temu wyprzedzić całą czołówkę, bo u nas zachował się wielki Rodgers. Widzisz i nie grzmisz...
Na siłę się czepiasz kolegi.
Nowy menadżer to niemal zawsze nowy porządek. Wcale nie jest powiedziane, że Mourinho i Pellegrini od samego początku zaczną masowo łapać punkty. To samo w przypadku Moyesa. Każdy z nowych menadżerów będzie chciał wprowadzić kilka zmian, dlatego szczególnie na początku sezonu nie będzie im łatwo o ligowe oczka. To jest nasza szansa. Jeśli dobrze rozpoczniemy sezon, możemy skutecznie rywalizować o 4 miejsce.
Tak jak napisał Bonsky. Pierwsza trójka jest raczej nieosiągalna. Jednak przy odpowiednich wzmocnieniach i tak jak napisałem wyżej, dobrym starcie sezonu możemy wyrwać innym zespołom kwalifikacje do LM.
Jestem bardzo ciekaw ruchów transferowych Wengera i AVB. Jeżeli chodzi o Arsenal, to ich największym plusem może czasem być brak transferów czołowych graczy z klubu. Co sezon odchodzili najlepsi gracze, tym razem tak nie będzie. Bo niby kto ma odejść? Walcott podpisał niedawno nowy kontrakt. Cazorla ma już 28 lat na karku. Giroud i Podolski nie zachwycają. Jeśli dorzucą do tego kilka ciekawych wzmocnień, to ich kadra będzie najlepsza od lat.
Natomiast głównym celem Tottenhamu powinno być zatrzymanie Bale'a. Jeśli się nie uda, to jestem pewien, że dobrze wykorzystają pieniądze z jego transferu. Póki co standardowo są łączeni z każdym możliwym zawodnikiem, ale z upływem czasu na pewno rozpoczną konkretne kroki.
Zobaczymy co to będzie. Przed każdym sezonem jestem pewien, że będzie on niesamowicie interesujący. Tym razem czekam na to samo!
Tabeli na razie nie będę układać, poczekam chociaż do końca Lipca, kiedy kadry zespołów będą już trochę przypominały te z 1 września.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Oficjalnie: Jesus Navas piłkarzem Manchesteru City.

http://sevillafc.es/nuevaweb/actualidad/noticias/29174

Awatar użytkownika
lstyle

Post autor: lstyle »

No ok, Jesus Navas zawodnikiem Man City, ale ten pilkarz nie cierpi czasem na jakis lek przed wyjazdem z rodzinnego miasta, czy to byla zwykla durna plota? :shock: Swoja droga jezeli jednak nie plota, to ciekawi mnie, ze zawodnik zdecydowal sie na jakikolwiek transfer, oraz ze jakikolwiek klub zdobyl sie na jego transfer, lecz gdy sie spojrzy, ze to City...
In Rodgers I Trust.

PiotrekLFC8Gerro

Post autor: PiotrekLFC8Gerro »

Navas cierpiał na lęk przed dłuższymi wyjazdami z Andaluzji. Generalnie to było do tego stopnia zaawansowane że jak pojechał na jakiś mundial czy inne euro któregoś razu to szybciej musiał wracać ze zgrupowania bo nie wytrzymał. Ale z tego co słyszałem już sporo czasu temu to przeszedł wieloletnie leczenie i najprawdopodobniej już wszystko jest ok. Inna sprawa że jest to jeden z najmniej skutecznych skrzydłowych świata - w 388 meczach zaledwie 34 gole (nikt mi nie powie że skrzydłowy jest tylko od asystowania), choć asystami też nie powala aż tak, 77 ich ma na koncie (ostatni sezon - 1 gol i 9 asyst). średnio raz na 4 mecze zdobywa punkt w klasyfikacji kanadyjskiej. Ostatnimi czasy jak oglądałem mecze Sevilli to strasznie mi się jego gra nie podobała, dużo egoizmu w niej było i fatalnych dośrodkowań. Może Pellegrini pomoże mu wejść na wyższy poziom. Z Sevilli zdecydowanie bym kupował Kondogbię a nie Navasa :D

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Jak wyglądałaby tabela Premier League gdyby nie wpadła żadna ze 172 bramek, które zdobyto po indywidualnych błędach zawodników.

Obrazek

Zablokowany