Sędziowanie w Premier League

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

AlbertRiera

Re: Sędziowanie w Premier League

Post autor: AlbertRiera »

Piękny popis VARu z tym karnym dla Sheffield :D

Kur...dołek w FA. Kiedy ktoś z tym gównianym sędziowaniem zrobi porządek?

Nodramawegotlallana

Post autor: Nodramawegotlallana »

Tych angielskich sędziów trzeba po prostu zaj***ać.

Awatar użytkownika
foxtrote92

Post autor: foxtrote92 »

Najpierw karny z d***, teraz SHU nie dostaje ewidentnego karnego. W Anglii ten VAR jest daremny. Ci ludzie mając do wyboru młotek i śrubokręt i tak do wykręcania śrubki wybrali by to pierwsze.
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

AlbertRiera

Post autor: AlbertRiera »

Dla tych, którzy nie widzieli Maguire vs Azpilicueta:

https://www.youtube.com/watch?v=ZvP9V_kQIUM

bugi

Post autor: bugi »

Jak miło poczytać ból dupy odnośnie VARu, po tym jak mnie zmieszano z błotem, jeszcze przed wprowadzeniem Varu w Anglii, gdy twierdziłem, że kontrowersje nadal będą a być może nawet jeszcze większe, niż bez Varu :D
Obrazek

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Rozczaruję Kolegę.To nie VAR jako system jest zły i ludzie mają ból pewnej części ciała tylko osoby obsługujące wydają absurdalne decyzje.
Jedni nie zauważają ewidentych rzeczy,które jak ja to zawsze obrazowo mówię "nawet Stevie Wonder by to widział" :P a inni "zapominają" przepisy.
Homo sapiens to oczywiście gatunek nie pozbawiony ułomności ale bez przesady.
To sędziowie są winni a nie VAR!
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

lfc777

Post autor: lfc777 »

VAR tylko udowadnia jakim rakiem jest FA.
Rzucil bym nawet lekka teorie spiskowa ze np jak damy karny za faul za polem karnym, ale noga jest na linii to opinia publiczna zajmie sie linczowaniem VAR-u, bo przeciez 'trzeba by gwiznac bo VAR pokazal noge na lini' i fajnie mozna przycmic powalenie Maquire'a - to taki zwykly nudny faul kto by sie interesowal.
FA przepycha Utd, przy okazji miesza w innym meczu a ludzie jak widac zwalaja wine na VAR - plan idealny !

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

bugi pisze:
25 paź 2020, o 21:34
Jak miło poczytać ból dupy odnośnie VARu, po tym jak mnie zmieszano z błotem, jeszcze przed wprowadzeniem Varu w Anglii, gdy twierdziłem, że kontrowersje nadal będą a być może nawet jeszcze większe, niż bez Varu :D
Kolejny raz dopowiadasz sobie coś o czym nikt nie mówi :roll:
To nie VAR jest problemem tylko przepisy na zasadzie których działa oraz nie dostowanie przepisów obowiązujących w piłce do VARu.

bugi

Post autor: bugi »

VAR to VAR, widze że nie rozumiecie, że VAR funkcjonuje jako całość a mało mnie obchodzi że poszczególne składowe VARU są chujowe lub mniej chujowe bo ja oceniam VAR w perspektywie ogólu a nie jak wy, że kamera w rogu boiska jest zła, ale ta na środku już dobra, sędzia przed monitorem jest dobry ale ten rysujący linie już jest zły. VAR to VAR :lol:
To dobrze wiedzieź, że teraz przepisy są złe xd
Obrazek

Awatar użytkownika
foxtrote92

bugi pisze:
26 paź 2020, o 12:57
VAR to VAR, widze że nie rozumiecie, że VAR funkcjonuje jako całość a mało mnie obchodzi że poszczególne składowe VARU są chujowe lub mniej chujowe bo ja oceniam VAR w perspektywie ogólu a nie jak wy, że kamera w rogu boiska jest zła, ale ta na środku już dobra, sędzia przed monitorem jest dobry ale ten rysujący linie już jest zły. VAR to VAR :lol:
Bugi, ale Twoja logika jest na tyle prymitywna, że tym tokiem myślenia można winić samochody za zabijanie ludzi, a linki holownicze, uznać za maszynki do samobójstw. Jak dam Ci nóż żebyś sobie ukroił kawałek chleba, a Ty nim utniesz komuś ucho to też nóż jest zły czy Ty jesteś niebezpieczny? VAR mógł wznieść sprawiedliwość w piłce na nowy poziom, ale sędziowie w Anglii (i nie tylko) zachowują się jak neandertalczycy co dostali koło i zaczęli bić się nim po głowach. Oczywiście przy założeniu, że te błędy wynikają tylko z głupoty, buty i nieznajomości przepisów.
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.

lfc777

Post autor: lfc777 »

foxtrote92 pisze:
26 paź 2020, o 13:07
bugi pisze:
Bugi, ale Twoja logika jest na tyle prymitywna, że tym tokiem myślenia można winić samochody za zabijanie ludzi, a linki holownicze, uznać za maszynki do samobójstw. Jak dam Ci nóż żebyś sobie ukroił kawałek chleba, a Ty nim utniesz komuś ucho to też nóż jest zły czy Ty jesteś niebezpieczny? VAR mógł wznieść sprawiedliwość w piłce na nowy poziom, ale sędziowie w Anglii (i nie tylko) zachowują się jak neandertalczycy co dostali koło i zaczęli bić się nim po głowach. Oczywiście przy założeniu, że te błędy wynikają tylko z głupoty, buty i nieznajomości przepisów.
Jezu pol zycia sam do samochodu sie pchalem a to maszyna do zabijania! Wkoncu to czy jezdzisz w miare rozwaznie czy pedzisz najebany 150km/h w zabudowanym to tylko 'poszczegolna skladowa samochodu' ktora jest nieistotna.

Kia Ceed na sprzedaz oddam tanio chce zyc :)

Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

bugi pisze:
VAR nie jest wykładnią, tylko narzędziem. To sędziowie podejmują decyzje, a nie VAR jako technologia, więc stwierdzenie "VAR jest chujowy", to jak powiedzieć, że spawarka jest chujowa, bo Janusz nie potrafił zespawać ze sobą 2 elementów zgodnie ze specyfikacją.To nie technologia jest zła tylko ludzie jej używający są ułomni w jej obsłudze.
Po derbach Merseyside to nie VAR został zawieszony tylko sędzia go obsługujący.

Problem VARu jest tylko jeden - ludzie zasiadający za jego monitorami, którzy - celowo lub nie - są niechlujni, by wydać werdykt zgodny nie z prawdą, a z chwilowym widzimisię.

Fanlive94

Post autor: Fanlive94 »

Panowie, dyskusje z bugim nie mają sensu, bo to beton jakich mało, i jak sobie coś wbije do głowy, to zdania nie zmieni. Niech się cieszy, że w jego mniemaniu miał rację. A propos varu w Anglii, to przede wszystkim sędzia główny za KAŻDYM razem powinien iść obejrzeć sytuację i wziąć za to odpowiedzialność. Myślę, że to by zmniejszyło ilość debilnych decyzji z obozu Var.

Awatar użytkownika
foxtrote92

@lfc777
Yyy... Ja nawet nie wiem jak to skomentować. Jak widzę nie dostrzegłeś, że zastosowałem w mojej wypowiedzi środek stylistyczny w postaci przejaskrawionego porównania. Poświęcę więc chwilkę i Ci wyjaśnię. Samochodem możesz kogoś rozjechać, nożem zrobić komuś krzywdę, z okna wypaść, wodą zakrztusić, a tlen może zabić !!! Czy to oznacza, że samochód, nóż, okna, woda i tlen są złe? Nie. To znaczy, że w złych rękach i okolicznościach wszystko może być szkodliwe, bezużyteczne, niebezpieczne itp. i krytykowanie VARu, że to zło ostateczne ma tyle samo sensu co nazwanie samochodu maszynką do zabijania. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ