Sędziowanie w Premier League

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

danio442
Kontakt:

Re: Sędziowanie w Premier League

Post autor: danio442 »

DrwalSiekiery pisze:
Zyska pisze:Bramkarz może złapać też piłkę zagraną stopą od kolegi, jeżeli jest to zagranie przypadkowe a nie celowe podanie.
Nawet jeśli drwalsiekiery masz rację, to podanie Allisona na głowę Van Dijka było nie zamierzone więc generalnie nie był to błąd sędziego, że puścił grę. Był to poprostu kiks.
Pewnie masz racje, ale warto zaznaczyć, że wcześniej w posiadaniu piłki w pełni kontrolowany sposób byli zawodnicy LFC, a nie jak w przypadku takiego strzału przeciwnicy. To jest naprawdę bardziej skomplikowana sytuacja niż wiekszości się wydaje, ale wydaję mi się, że i tak nie zamkniemy jej ze 100% pewnością. Przynajmniej po mojej stronie.
Sektor51 pisze:Panowie, widzę powstaje praca magisterska nt tej sytuacji, mógłby ktoś podesłać linka, o czym ta „rozprawa”?
LFC miało piłke, poszło normalne podanie do bramkarza nogą, którego złapać nie mogł, kopnął piłkę do przodu ale wyszła mu świeca, spadła VVD na głowę i ten podał ją do AB. AB złapał piłkę. Wydaje mi się, że nie mógł. Linka nie ma. Trzeba by mieć linka do całego meczu.
Nie ma czegoś takiego w przepisach,że bramkarz nie może zagrać na głowę swojego kolegi,a następnie złapać piłkę,lecz każdy normalny sędzia coś takiego by odgwizdał jako grę nie fair lub grę na czas gdyby tak zrobili kilka razy pod rząd. W tej sytuacji sędzia nie miał powodu sądzić,że jest to gra na czas/nie fair bo ta świeca AB była przypadkowa i to,że wcześniej Liverpool miał posiadanie piłki nie miało tutaj żadnego znaczenia.

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

DrwalSiekiery pisze:To jest naprawdę bardziej skomplikowana sytuacja niż wiekszości się wydaje, ale wydaję mi się, że i tak nie zamkniemy jej ze 100% pewnością. Przynajmniej po mojej stronie.
No tak, sa tez ludzie, ktorzy wierza w plaska ziemie. To jest retoryka na podobnym poziomie.

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

A jednak wydało się!-:(
Uchylę rąbka tajemnicy(ma się te wtyki xD)-otóż nasi od 2 miesięcy trenują kontrolowane świece bramkarzy i odegrania głową przez zawodników z pola.Znaleziono lukę w przepisach i w ten sposób będziemy grali od teraz wielokrotnie podczas spotkania kradnąc czas, kiedy będzie korzystny wynik dla nas.
Tylko Dejan ma zakaz, bo jeszcze walnie samobója xD i Hendo,ponieważ......zagra do przodu xDDD
A tak w ogóle to co sobie ten bezczelny Liverpool myśli-chcą tytułu?! Przecież on się po prostu należy! MC -;)
I przedmówca ma rację:ziemia jest płaska,Boga nie ma(to odkrył Gagarin) a Kopernik jest kobietą,zresztą Maria Curie-Skłodowska też hahaha

PS dla wysoce niekumatych-to ironia była ....z tym Bogiem -:) bo oczywiście reszta to prawda xDDD
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Gagarin

Post autor: Gagarin »

ynwa19 pisze:Boga nie ma(to odkrył Gagarin)
Nic takiego nie powiedziałem
Obrazek

kszyhoo

Post autor: kszyhoo »

Ya tam widzę uderzające podobieństwo:p
Obrazek

Awatar użytkownika
DrwalSiekiery
Kontakt:

Post autor: DrwalSiekiery »

Aldor pisze:
DrwalSiekiery pisze:To jest naprawdę bardziej skomplikowana sytuacja niż wiekszości się wydaje, ale wydaję mi się, że i tak nie zamkniemy jej ze 100% pewnością. Przynajmniej po mojej stronie.
No tak, sa tez ludzie, ktorzy wierza w plaska ziemie. To jest retoryka na podobnym poziomie.
ynwa19 pisze:A jednak wydało się!-:(
Uchylę rąbka tajemnicy(ma się te wtyki xD)-otóż nasi od 2 miesięcy trenują kontrolowane świece bramkarzy i odegrania głową przez zawodników z pola.Znaleziono lukę w przepisach i w ten sposób będziemy grali od teraz wielokrotnie podczas spotkania kradnąc czas, kiedy będzie korzystny wynik dla nas.
Tylko Dejan ma zakaz, bo jeszcze walnie samobója xD i Hendo,ponieważ......zagra do przodu xDDD
A tak w ogóle to co sobie ten bezczelny Liverpool myśli-chcą tytułu?! Przecież on się po prostu należy! MC -;)
I przedmówca ma rację:ziemia jest płaska,Boga nie ma(to odkrył Gagarin) a Kopernik jest kobietą,zresztą Maria Curie-Skłodowska też hahaha

PS dla wysoce niekumatych-to ironia była ....z tym Bogiem -:) bo oczywiście reszta to prawda xDDD
hehehHEHHEHHheheh xDDDDD

To ja to może po raz dziesiąty wytłumaczę, rozumiem, że to chęć rozmowy ze mną, bardzo mi miło.
Nigdzie nie napisałem, że Allison ćwiczył świece i że zrobił tego specjalnie. Oczywiście, że to był przypadek. Problem w tym, że wcześniej była pełna kontrola piłki przez graczy lfc przed podaniem do AB. Więc jak to interpretować, od którego momentu? Nie ma tak złożonej sytuacji wymienionej w przepisach nigdzie.

Potórze w krótkich zdaniach. Allison nie zrobił tego specjalnie. LFC miał przed kiksem kontrole nad piłką. Co brać pod uwagę, kiks czy wcześniejszą kontrole. Wy uważacie że kiks, ja nie jestem pewny.

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

Kiks i probuja Ci to tlumaczyc od poczatku, zreszta nie ma bezposredniego przepisu i karania za zagranie do wlasnego bramkarza. Jedyne na czym mozna sie oprzec to na grze nie fair, na czas czego tutaj oczywiscie nie bylo, ale Ty masz ewidentny problem ze zrozumieniem tego... albo raczej tak jak ktos wspomnial palnales glupstwo i lecisz w zaparte bo glupio sie przyznac.

ps.

Nie wiem co mialo znaczyc to "hehehehehehehHEHEHE xD", ale ja sie z Ciebie nie smieje, jak juz to jest mi przykro.
Tez kiedys tu walnalem glupote i musialem posypac glowe popiolem, zreszta wiele razy tak bylo. Gorzej kiedy ktos zachowuje sie jak Ty. I nie dziw sie, ze nikt nie chce z Toba dyskutowac normalnie bo z plaskoziemcami czy antyszepionkowcami tez nikt na serio nie dyskutuje tylko w najlepszym razie sie z nich smieje i tutaj zachodzi takie samo zjawisko.

Czesc.

Awatar użytkownika
DrwalSiekiery
Kontakt:

Aldor pisze:Kiks i probuja Ci to tlumaczyc od poczatku, zreszta nie ma bezposredniego przepisu i karania za zagranie do wlasnego bramkarza. Jedyne na czym mozna sie oprzec to na grze nie fair, na czas czego tutaj oczywiscie nie bylo, ale Ty masz ewidentny problem ze zrozumieniem tego... albo raczej tak jak ktos wspomnial palnales glupstwo i lecisz w zaparte bo glupio sie przyznac.

ps.

Nie wiem co mialo znaczyc to "hehehehehehehHEHEHE xD", ale ja sie z Ciebie nie smieje, jak juz to jest mi przykro.
Tez kiedys tu walnalem glupote i musialem posypac glowe popiolem, zreszta wiele razy tak bylo. Gorzej kiedy ktos zachowuje sie jak Ty. I nie dziw sie, ze nikt nie chce z Toba dyskutowac normalnie bo z plaskoziemcami czy antyszepionkowcami tez nikt na serio nie dyskutuje tylko w najlepszym razie sie z nich smieje i tutaj zachodzi takie samo zjawisko.

Czesc.
A ty każdą osobę, która ma inny pogląd na dana sytaucję porównujesz do płaskoziemców? Sam powiedziałeś że nie ma zapisu takiej sytaucji, jest nietypowa, bo łączy 2 osobne rzeczy w jedno. Ktoś ma inne zdanie i musi odpisywać na coraz głupsze posty, początkowo dotyczyło to tego, że nie wiem ze bramkarz może złapać piłkę od swojego zawodnika jak zagrywa głową, później że nie chodzi o kiks. I tak w koło macieju.

hehehhe XDDD odnosiło się do użytkowanika, który nie zrozumiał mojej wypowiedzi i napisał pasjonującego posta z dużą ilością XD ale zupełnie napisał nie na temat.

Awatar użytkownika
DrwalSiekiery
Kontakt:

DrwalSiekiery pisze:
Aldor pisze:Kiks i probuja Ci to tlumaczyc od poczatku, zreszta nie ma bezposredniego przepisu i karania za zagranie do wlasnego bramkarza. Jedyne na czym mozna sie oprzec to na grze nie fair, na czas czego tutaj oczywiscie nie bylo, ale Ty masz ewidentny problem ze zrozumieniem tego... albo raczej tak jak ktos wspomnial palnales glupstwo i lecisz w zaparte bo glupio sie przyznac.

ps.

Czesc.
A ty każdą osobę, która ma inny pogląd na dana sytaucję porównujesz do płaskoziemców? Sam powiedziałeś że nie ma zapisu takiej sytaucji, jest nietypowa, bo łączy 2 osobne rzeczy w jedno. Ktoś ma inne zdanie i musi odpisywać na coraz głupsze posty, początkowo dotyczyło to tego, że nie wiem ze bramkarz może złapać piłkę od swojego zawodnika jak zagrywa głową, później przez 2 posty odpisywałem, że pomyliła mi się nba z ręczną, bo jest to najważniejsza informacja w całej dyskusji, później że nie chodzi o kiks. I tak w koło macieju.

hehehhe XDDD odnosiło się do użytkowanika, który nie zrozumiał mojej wypowiedzi i napisał pasjonującego posta z dużą ilością XD ale zupełnie napisał nie na temat.

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Chłopie!Co mi Ty tutaj imputujesz?
Doskonale wiem o co Ci chodzi a mój wpis jest ironią na całą tą dyskusję-:)
Naprawdę nie załapałeś?
Przy okazji:pozdro Gagarin xDDD
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Awatar użytkownika
burmanek
Kontakt:

Post autor: burmanek »

No liniowy to się nie popisał, dwumetrowy spalony :dry:

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Sędziowanie w PL sięgnęło głębokości rowu mariańskiego.

roberthum

Post autor: roberthum »

Znowu sędziowie sie nie popisali. Skandal, żeby nie zobaczyc tak wyraźnego spalonego Milnera. Anglik stał przecież tu obok liniowego...

Sokrates20

Post autor: Sokrates20 »

Nie wyobrażam sobie, żeby po tym meczu nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje.

grzyb

Post autor: grzyb »

Kolejny sędzia z łapanki. Stać tak blisko i nie widzieć brawo !
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam

ODPOWIEDZ