Sędziowanie w Premier League

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

RemigiouLFC

Sędziowanie w Premier League

Post autor: RemigiouLFC »

To co teraz wyprawiają arbitrzy w PL to są jakieś żarty. Dawniej 3-4 lata temu było kilku "ulubieńców" kibiców (jak słynny 12-nasty zawodnik Man Utd, Howard Webb), ale teraz ta grupa rozrosła się do granic możliwości. W samych meczach Liverpoolu zostały podyktowany karny z kapelusza, rozdane 2 niesprawiedliwe czerwone kartoniki i kilka niepodyktowanych ewidentnych karnych.
Jaka jest wasza opinia? Może według niektórych poziom sędziowania się poprawił? Liczę na kulturalną rozmowę w dość kontrowersyjnym temacie.
Obrazek

Juluz
Moderator

Re: Sędziowanie w Premier League

Post autor: Juluz »

Jeśli chodzi o dzisiejszą decyzję, to jest to istną głupotą. Shelvey nie pozostaje bez winy - idiotyczne wejście, gdzie zagrożenia dla nas nie było, ale na czerwoną to się nie łapało, na żółtą owszem.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

ATB

Post autor: ATB »

Śmieszne... Nie, jednak to nie jest już śmieszne. To mnie wkurwia. Hasley miał lepszy ogląd sytuacji, a zdaje się, że dał czerwo dopiero po konsultacji z bocznym. Jak już ku*wa rozdawał to mógł dać czerwoną zarówno Jonjo i Evansowi. Byłoby więcej miejsca na grę.

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Najbardziej wkurza mnie jedna rzecz... taki Suarez, ktory jest uważany za symulanta, płaczka itp, pokutuje za to w kazdym meczu. Sedziowie po faulu na nim pokazują "grać dalej", nie w kazdej sytuacji ale czesto, o podyktowaniu karnego po faulu na nim to nawet mowy nie ma:P
A taki Ferguson, ktory krzyczy przy linni po każdej stykowej sytuacji, nawet po tych ktore widzi z 70 metrów a sedzia z 15 i jesli tylko decyzja jest nie po jego mysli to od razu robi wrzawę... pozniej na konferencji miesza arbitra z błotem, oskarża o wypaczanie wyników, przez co wywiera na nim presje i w kolejnym meczu arbiter w stykowej sytuacji woli podjac decyzje po mysli Fergusona, dla swietego spokoju bo to wiela postac.... Z Fergusonem nic sie nie robi, a pilkarze ktorzy symulują sa wytykani palcami. Arbiter pod presja, popełnia wiecej błedów, ktorych i tak jest duzo...

PS. Dziek Ci Steven!!!! Pokażcie Gumochlastowi że nawet jego arbitrzy nic nie pomoga!!!:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

RemigiouLFC pisze:Jaka jest wasza opinia?

Tragedia. :(
Jak długo jeszcze ci ludzie będą w tak bezczelny sposób wpływać na przebieg spotkań w najstarszej i najwspanialszej lidze świata to pojęcia nie mam ale wiem jedno, że wprowadzenie możliwości korygowania decyzji sędziów w sytuacjach niejasnych MUSI być wdrożona w życie.
Tak dalej być nie może. Niewyobrażalne, że w tak ogromnym biznesie ludzka pomyłka może zniweczyć wszystko...

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

A show w roli sędziego dalej trwa.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Norbert123

Post autor: Norbert123 »

i co może jeszcze ktoś powie, że był karny ? nie było karnego tak jak nie było faulu Jojno...pier***one symulanty z ManU...
You'll never walk alone...

Awatar użytkownika
RosolakLFC

Post autor: RosolakLFC »

Najlepsza liga na świecie a sędziowie pokroju Lyczmańskiego ! Kpina, kpina, kpina !

Awatar użytkownika
Johnny Szostie

Post autor: Johnny Szostie »

to już nie jest śmieszne. cyrk. odechciewa sie oglądac, mam dość i ide sobie na spacer z psem.
Wieszcz na wioskę.
https://twitter.com/LegionAzuI

Awatar użytkownika
faLLeN

Post autor: faLLeN »

W pewnym momencie komentator zaczął gadać, że diabły czekają na tą jedną akcję po której strzelą bramę, jakby to była tylko kwestia czasu. Od razu sobie pomyślałem, że na karnego czekają z takim sędzią, bo na co?

To jest śmiech po prostu. Van Per$ie wchodzi w Suso wyprostowaną nogą i yellow card. Przecież to sie w bani nie mieści.

kaszkin

Post autor: kaszkin »

Sędzia nas okradł z wszystkiego dzisiaj! Graliśmy w 10, po niesłusznej czerwonej kartce. Mimo wszystko graliśmy wspaniale, prowadziliśmy mecz. Ten skurczybyk zauważył, że gra w 10 to mało i musiał pomóc im bardziej! Podyktował karnego z dupy! Piszę tego posta, RvP wchodzi z prostą nogą w Suso, i co? Brak słów. Dawno tak nie bluzgałem.

Awatar użytkownika
antistar
Kontakt:

Post autor: antistar »

to już nie jest śmiech na sali. to jest rechot na sali i nakrywanie się jajami przy upadaniu na plecy.
Szkoda, że znowu dajemy się stukać Mułkom przez sędziego.

edit: "po konsultacji z Marcinem Rosłoniem, sędzia pokazał ile doliczy czasu dodatkowego" piękny tekst :)
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2012, o 16:19 przez antistar, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Adam_LFC

Post autor: Adam_LFC »

Dawno nie pisałem. Dawno się nie udzielałem.
Nie wytrzymałem. Jak można w taki sposób prowadzić tego rodzaju pojedynek? Kto wyraża zgodę na desygnowanie takiego człowieka na mecz, który ma podwójnie ważny charakter (debry Anglii + ceremonia przez rozpoczęciem spotkania). Za dzisiejsze widowisko powinno wstydzić się całe FA.
Hańba.
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE :) YNWA!
Obrazek
"You are not alone."

Wietor

Post autor: Wietor »

Awatar użytkownika
aefka

Post autor: aefka »

Mam nadzieję, że ktoś ( Brendan ) na konferencji pomeczowej powie coś na temat sedziowania, bo jak tak dalej można ?.. To sie w pale nie mieści, dziękuję muszę ochłonąć.
Obrazek

ODPOWIEDZ