Premier League 2012/13

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Mand

Re: Premier League 2012/13

Post autor: Mand »

Szkoda mi So'ton. Grają ładną piłkę, mają potencjał ofensywny, ale defensywa niestety kuleje. Przegrali z mistrzem i v-ce mistrzem anglii w tych samych rozmiarach, w podobnych okolicznościach. Póki co jest to zespół, któremu najbardziej kibicuję (prócz LFC oczywiście..). Fajnie by było jakby tak ładnie grająca drużyna została wynagrodzona tym 17 miejscem w PL. Należy im się to.
Obrazek

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Takiego zawodnika jak RVP potrzebuje Liverpool. Ale niestety nie ma od odejścia Torresa.
Southampton gra ładną piłkę, ale za to punktów nie dają ( o czym doskonale wie Liverpool ). Być może zaczną punktować jak Swansea w zeszłym roku być może będą słabi jak Derby Country. Oczywiście lepiej trzymać kciuki za "Świętych" niż np. Stoke czy WHU.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

Cha3ek

Post autor: Cha3ek »

House pisze:RVP strzela 3 bramki dla ManU . Takiego napastnika nam trzeba .
No wow. Tak samo jak Cavaniego czy Falcao? Odkrywcze stwierdzenie, że potrzeba nam klasowego napastnika. Tylko który klasowy napastnik zechce grać w drużynie ze środka tabeli? Przepraszam, ze strefy spadkowej.

RVP to jest ktoś kto zastąpi Suareza w mojej drużynie w Fantasy Premier League. Gdyż jak co roku łudziłem się wrzucając 3 graczy Poolu, by bardzo szybko wszystkich wyrzucić.

Manu odrabia wynik w ostatnich 5min. Tak grają mistrzowie, być może przyszli mistrzowie kraju.
Liverpool v-ce czerwoną latarnią. Chciałbym wszystkich wierzących w top4 ostrzec, że mogą się zawieść, gdyż w tym sezonie będziemy mieli jedynie przebłyski formy i jeśli uda nam się zakontraktować konkretnego snajpera w styczniu to istnieje szansa, że powalczymy o europejskie puchary. Przygotujcie się na Everton, Swansea, Sunderland przed nami w tabeli jeszcze sporo kolejek, nie mówiąc o czołowce. (mam nadzieję, że się myle)

Jednocześnie chętniej wierzę Brendanowi w jego tiki-take niż Kennemu w graniu na pałe (tj. Carrolla), ponieważ wole taki styl gry. Kupił Allena, Boriniego (jeszcze młodych graczy), Osame za grosze i wydaje się, że chłop ma wizję. Mając 5 razy mniej pieniędzy zrobił dobre transfery, jednak to jeszcze się okaże. (gdyż pamiętam jak wszyscy się zachwycali jakto Adam z Hendersonem i Gerrardem rozegrają piłke, podają do pierwszego skrzydłowego w Poolu od czasów McManamana, który idealnie dośrodkowuje i Carroll jako 5 metrowy gość strzela gola za golem, a jeśli trafi w słupek to już jest filigranowy Suarez, żeby dobić). Dlatego poczekajmy z oceną transferów do stycznia. Choć Allen jest narazie świetny, Borini mniej.
Po prostu musimy zapomnieć o czasach Rafy i cieszyć się z każdej wygranej, jako z zyskanych pkt, a darować sobie termin "stata pkt". Może z czasem maszyna ruszy.

Pozdrawiam

Lfciorek

Post autor: Lfciorek »

Robin Van Persie - napastnik kompletny.

Ferguson znów strzelił w dziesiątkę. Nie bał się zaryzykować wydania bajońskich 24 milionów za 29 letniego zawodnika z rocznym kontraktem. Wydawało się, że być może Holender po słabym EURO 2012 się nie wpasuje, że może nie wypali, że może na wejściu się połamie? Nic bardziej mylnego. Zdobył pięknego debiutanckiego gola na Old Trafford przeciwko Fulham, a dziś dał słynne z Arsenalu "Robin Van Persie show". Trzy bramki przeciw Southampton, i nawet spartaczony karny, nie odebrał mu pewności siebie, a pozwolił na zdobycie dwóch goli. Facet jest geniuszem i nie da mu się tego odebrać.

Pamiętam Robina parę lat temu, kiedy w Arsenalu brylowali Adebayor czy Eduardo. Był ciągle kontuzjowany, a jak wracał do gry to nie mógł odnaleźć formy, a urazy ciągnęły się za nim niemiłosiernie. Wenger jednak nie sprzedawał go i ciągle na niego stawiał, opłacając raz po raz jego leczenie. Wreszcie przyszedł sezon 2011/2012, i po odejściu wszystkich Adebayorów, Fabregasów, Nasrich itd. itp., Van Persie stał się nowym Denisem Bergkampem Arsenalu. Strzelał, strzelał, strzelał i strzelał. Omijały go kontuzje i był czołowym graczem "The Gunners", zostając królem strzelców. Teraz zgłosił się po niego Ferguson oferując bajońską tygodniówkę w zamian za wór bramek, jak na razie Robin się odwdzięcza w 100%. Ciekawy jestem co na to wszystko Rooney? Przecież to był zawsze gwiazdor w ataku United, jednym słowem "jak trwoga to do Wazzy". Teraz pozycja Wayne'a może zdecydowanie spaść, przynajmniej jeżeli Van Persie podtrzyma wysoką dyspozycję strzelecką.

Pamiętam jak parę lat temu, śmiałem się z kumplem, że ten Van Persie to taki typowy ligowy średni napastnik. Nic specjalnego, na dodatek ciągle niedostępny do gry, ależ mi Robin zagrał na nosie. :wink:
Obrazek
"Honor to stroma wyspa bez brzegów, nie można na nią wrócić, gdy ją już się opuściło."

"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech skrzydła przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami. " - Fred Jung

Awatar użytkownika
miler

Post autor: miler »

http://www.canalplus.pl/sport/liga-angielska

Klikajcie na Arsenal, odwdzięczą się chłopaki :)
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

A skąd wiesz? Gadałeś z kimś od nich? :wink:

Kliknąłem na Arsenal choć i tak obiektywnie ten mecz wydaje się najciekawszy dla mnie :)
Obrazek

Asahi

Post autor: Asahi »

Ja swój głos, już na początku ankiety oddałem na derby Londynu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Post autor: Jamie »

Arsenal - Southampton to obiektywnie najciekawsze spotkanie z tych wymienionych przez C+. Może tym razem Święci pokuszą się o komplet punktów. Napędzili już stracha klubom z Manchesteru :badhappy:

Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

Anton nie podał łapki Johnowi :D
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19585259

Ashley'owi też. // Daniel
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”

bugi

Post autor: bugi »

No i proszę Ferdinand nie podaje ręki terremu i cole'owi http://www.youtube.com/watch?v=aPL92cA01H4
I nikt sobie z tego nic nie robi. Jak Suarez nie podał ręki (zresztą yebane aktorstwo evry) to sprawa rozdmuchana była w 5 minut na cały świat...

E> No pewnie że dostrzegam. Nasz klub odstawiał lipę na każdym kroku a Ferguson jechał po nas jak po szmacie
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2012, o 22:18 przez bugi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Justicefor96

Post autor: Justicefor96 »

bugi pisze:No i proszę Ferdinand nie podaje ręki terremu i cole'owi http://www.youtube.com/watch?v=aPL92cA01H4
I nikt sobie z tego nic nie robi. Jak Suarez nie podał ręki (zresztą yebane aktorstwo evry) to sprawa rozdmuchana była w 5 minut na cały świat...
Na prawdę nie dostrzegasz żadnej różnicy między sytuacją Suareza i Evry, a tą dotyczącej wspomnianej wyżej dwójki, a właściwie trójki? Nie mam na myśli kto miał rację, a kto nie. Chodzi mi o sam gest i przez kogo został wykonany.
''If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win.'' - Bill Shankly

dymos

Post autor: dymos »

Ladnie wyglada gra Spurs. Ogladalem cala druga polowe. Gylfi zagubiony. Dempsey szukal pozycji, ladnie sie wystawial, ale koledzy wybierali Defoe, majac do Niego wieksze zaufanie (co sie dziwic, skoro gosc zaladowal dzis 2 bramy?:)). Podobala mi sie zwlaszcza gra w obronie. w grze Kogutow byl widoczny wysoki pressing, ktory ma sie pojawic rowniez w Naszej gre.

I tak juz poza meczem, uwielbiam ekspresyjnosc AVB przy linii i celebracje bramki:)). widac, ze gosc pasjonat niesamowity:))

bols

Post autor: bols »

Ferdinand nie podał ręki jako ofiara, Suarez jako osoba winna, ale co tam to tylko drobna, nic nieznacząca różnica.

Khazim

Post autor: Khazim »

bols pisze:

Ferdinand nie podał ręki jako ofiara, Suarez jako osoba winna, ale co tam to tylko drobna, nic nieznacząca różnica.
Dokładnie tak, są to jednak dwie różne sytuacje. Poza tym konflikt na linii Suarez-Evra był trochę bardziej nagłośniony, niepotrzebnie z resztą.
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek

raniLFC

Post autor: raniLFC »

Wiecie Terry to anglik w poprzednim sezonie było Euro więc chyba przyznacie rację, że jest różnica pomiędzy rasistą Anglikiem i rasistą Urugwajczykiem.

A wiecie jak Suarez załatwia gosci którrzy nie podaja mu reki?
http://www.youtube.com/watch?v=xlbNZxDh3xs
1:06 8)
Nie ma większych drani od nawróconych na cynizm idealistów.

Zablokowany