Transfery Premier League - Zima 2012

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Jose

Re: Transfery Premier League - Zima 2012

Post autor: Jose »

bayer pisze:Nie wiem dlaczego ale ten Hazard jest w moim odczuciu przereklamowany. Na pewno jednak lepiej dac za niego 30 baniek niż za Carrolla 35, ale ta saga transferowa i jego żałosne dyskusje w których co chwile moił co innego sprawiła że nie chciał bym go u Nas za darmo nawet. To zawodnik który za rok pójdzie do Anży jeśli tylko dadzą mu o funta więcej tygodniowo. Won z takimi!
Nie , Hazard nie jest przereklamowany. Media zgromadziły się wokół niego i to jest normalne. Wiadomo, że telewizja , internet, gazety zawsze będą wszystko wymyślać, aby być w centrum uwagi.

Hazard to ekstra piłkarz. Imponował mi bardzo i imponuję dalej, wieć zazdroszczę Chelsea tego transferu i to bardzo. Cóż wybrał ,,The Blues'', jednak sądzę , że lepszą drogą byłaby gra dla City czu United.

Chelsea się zbroi, pewnie lada dzień będzie Hulk w Londynie, a my nawet nie mamy człowieka, który za transfery jest odpowiedzialny. Co najważniejsze, nie mamy trenera.

Prawda boli i to bardzo. Szkoda, że Chelsea pozysuję takiego piłkarza, a my będziemy się bić o Poulsenów i innych Rasiaków.
Obrazek

Merseyside United!
impiii

Post autor: impiii »

Ja tu nie widzę, żeby Hazard oficjalnie ogłosił, że będzie grał w Londynie. Napisał, że zagra w zespole, który zdobył puchar Europy, a jak wszyscy dobrze wiemy United też ten puchar kiedyś zdobyło. Eden lubi sobie jaja robić z mediów. Jeśli przejdzie do Chelsea to nasze szanse na TOP4 w przyszłym sezonie poważnie zmaleją.
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.
Awatar użytkownika
DWT-Adas
Przyjaciel Żubra

Post autor: DWT-Adas »

Obrazek

Ja nie wiem jak koleś to robi, ale jeszcze jednego meczu na wyspach nie zagrał a już wszyscy mają go dość :).
Awatar użytkownika
Kostuch

Post autor: Kostuch »

Dajcie spokój z tym Hazardem niby piłkarz dobry ale tym swoim ciągłym gadaniem tak mnie zniechęcił do siebie, że masakra. Gdzie to on nie zagra.
W LFC, City, Chelsea,Utd, Arsenalu, Tottenhamie, Realu, Barcelonie, PSG.

Szczerze powiedziawszy mam nadzieje, że przejdzie gdzieś i będzie gó##o grał. Zachowuje się jak idiota!!
Zablokowany