Premier League 2011/12

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

DrGh0st

Re: Premier League 2011/12

Post autor: DrGh0st »

bugi pisze:
E. Nie wiem czy ty był dokładnie On bo mi z głowy wyleciało ale mam nadzieje że ktoś mi potwierdzi że to Sinclar nie trafił
Potwierdzam
"I wtedy Klopp rzekł:
Ty jesteś Virgil czyli opoka a na tej opoce zbuduje Liverpool mój, a przeciwnicy go nie przemogą."

Awatar użytkownika
katzuhero

Post autor: katzuhero »

Zespół Harrego Redknappa pokonał Aston Ville dwa do zera. Koguty pokazali dzisiaj jak mocnym zespołem są na chwilę obecną, zresztą wygrana ośmiu z dziewięciu ostatnich meczy o czymś musi świadczyć. Piłkarze z Villa Park nie istnieli dzisiaj w ofensywie. Tottenham dzięki tej wygranej awansuje na trzecią pozycję w tabeli z trzypunktową przewagą nad The Reds oraz jednym meczem zaległym, który rozegrają na własnym stadionie z Evertonem.
Obrazek

Awatar użytkownika
gerrard21

Post autor: gerrard21 »

Koguty nie tylko zdominowaly Aston Ville ale pokazaly tez nam jak duzo brakuje do nich. :o
Sklad maja silny,niemal na kazdej pozycji lepszych zawodnikow od nas.Nie dziwie sie,ze Rusek czy tez Muly staraly sie w lecie o Modrica.Chorwat jest wart kazdych pieniedzy.Nie zdziwie sie jak np w zimie Romek znow wyciagnie 50 baniek,tym razem na zawodnika Spurs. :lol:

Tam pilka wedruje jak po sznurku,nie sposob im jej odebrac,chyba ze sami zepsuja podanie.Alez mocna druzyne zrobil z nich Harry.A wydawac by sie moglo,ze duzo straca na LE,a oni tam graja 2-3 skladem!!
Priorytetem jest powrot do LM i uparcie do tego daza,passa 8 wygranych na 9 meczy budzi uznanie i zazdrosc.Kiedy my tak ruszymy?
Ostatnio zmieniony 22 lis 2011, o 00:21 przez gerrard21, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gerrard21

Totez wlasnie.Gdzie Carroll a gdzie Adebayor? :lol:
nie ma co nawet porownywac,mudzin nie dosc,ze bije naszego technika,szybkoscia to i jest skuteczniejszy.A w dodatku nie bedzie kosztowal 35 baniek!!! :badhappy:

Tibro

Post autor: Tibro »

Od poczatku bylo wiadomo, ze beda mocni - moze blamaz z mulami wprowadzil troche zamieszania ale potem juz bylo tylko lepiej. Mysle jednak, ze sa jak najbardziej w naszym zasiegu, jesli tylko bedziemy grali swoje jak z cfc. Naszym problemem jest zbyt male zaangazowanie z przeciwnikami z nizszej polki i tu tracimy najwiecej do czolowki. Jesli poprawimy ten element to spokojnie mozemy walczyc o pudlo.
Co do Murzyna to napewno byl to dobry ruch Harrego, chociaz z tym strzelaniem bramki za bramka bym nie przesadzal ;)

Awatar użytkownika
Przemyslav
Kontakt:

Post autor: Przemyslav »

Nie wiem jak Adebayor to robi. Tam gdzie gra to strzela. Myślałem że WBA da rade. A United remis 8)

FishBone

Post autor: FishBone »

Niewiarygodne jest to, jakie szczęście mieli dziś zawodnicy Newcastle. Karny zupełnie niesłuszny, Ferdinand wszedł czysto.
Jednak po czerwonej kartce Gutiérrez'a przewaga Manchesteru była tak ogromna, że można było być pewnym, że wreszcie ta bramka wpadnie... i wpadła, jednak Hernandez na spalonym :)
Manchester traci dziś bardzo ważne 2 punkty i ich sytuacja w tabeli się komplikuje, jednak to jeszcze nawet nie jest połowa sezonu .

Awatar użytkownika
Jazinho

Post autor: Jazinho »

Oglądałem ostatnie 10 minut meczu Manchesteru z Newcastle i widziałem więcej sytuacji podbramkowych niż w całym meczu Chelsea z Liverpoolem. Newcastle niemalże nie wychodziło z własnego pola karnego. Najważniejsze że United TRACI PUNKTY. :D

Niezwykle ważne punkty w samiutkiej końcówce urwało Sunderlandowi Wigan.

Awatar użytkownika
gerrard21

Przemyslav pisze:Nie wiem jak Adebayor to robi. Tam gdzie gra to strzela. Myślałem że WBA da rade. A United remis 8)
A nie pomyslales,ze po prostu Adebayor jest dobrym zawodnikiem? 8)
Jestem ciekaw jak dlugo potrwa ta dobra passa Tottenhamu-w koncu ilez mozna wygrywac z rzedu?
Jednak trzeba przyznac,ze graja bardzo ladny ofensywny futbol.W LE wystawiaja rezerwy i pelna para skupiaja sie na lidze,sa jednym z faworytow do zajecia miejsc 1-4.Do tego maja jeszcze mecz zalegly :badhappy:

U Scumow widac maly kryzys formy,graja bardzo slabo.Ich sila mimo wszystko jest defensywa,bynajmniej w lidze.
A na te 1-0 do tej pory udalo im sie strzelac(byly scum Brown nawet),czy tydzien temu Meksykaniec,dzis skrzywdzil ich sedzia bo karny dla Srok sie nie nalezal.
Chelsea gladko 3-0,myslalem,ze jednak Wilki powalcza.Ciekawe co zrobi Arsenal tzn czy van Persie znow strzeli bramke/ :x
A jutro hit kolejki.Nie mozemy przegrac w zadnym wypadku,bo raz ze mozemy spasc na 7 miejsce,a dwa czolowka nieco nam odskoczy.
My musimy wyjsc i zagrac na 150 % swoich mozliwosci!Czas odrabiac straty,juz zbyt wiele pkt pogubilismy z nizej notowanymi rywalami.Za duzo pkt stracilismy na Anfield.

Witz

Post autor: Witz »

sytuacja właściwie z innej planety - z reguły jest tak, że stwarzają jedną sytuację i wykorzystują 100%, a nie 100 z 1%ową skutecznością... być może to wniosek idący o wiele zbyt daleko, ale.. czy united się psują w tym sezonie (bardzo powoli rzecz jasna)? ciekaw jestem ich reakcji na to.

Awatar użytkownika
Jazinho

Witz pisze:ale.. czy united się psują w tym sezonie (bardzo powoli rzecz jasna)? ciekaw jestem ich reakcji na to.
Też się nad tym zastanawiałem. Po piorunującym początku sezonu, ostatnio United znacznie obniżyli loty. Od remisu z nami grają przeciętnie. Poza dwoma zwycięstwami w LM z Otelutem, czy jak to się tam pisze, i skromnych zwycięstwach z Sunderlandem i Swansea, remis u siebie z Benficą, porażka z Evertonem no i bramek jakoś mniej wpada. Mnie osobiście to bardzo cieszy. Odczuwam jakąś wewnętrzną satysfakcję, gdy kamera chwyta twarz sir Alexa Gumożuja, a w lewym górnym rogu widnieje wynik niekorzystny dla United :lol: Ale myślę, że nie tylko ja tak mam... :wink:

bugi

Post autor: bugi »

Do czego to doszło, zeby kibice z devilpage trzymali jutro kciuki za Liverpool.
"pomimo szczerej nienawiści do liverpoolu jutro 3 punkty muszą zostać na anfield !"
"Jutro po raz pierwszy w życiu będę trzymać kciuki za Liverpool"
"Trzeba liczyc teraz na liverpool zeby ostudzil m city"

To tylko niektóre komentarze ;) Jutro trzeba wygrać ale jeśli przegramy to nasza sytuacja nie będzie jeszcze taka dramatyczna, 4 punkty straty do 4 miejsca. Jeśli wygramy, będzie wspaniale, będziemy tracić już tylko punkt do Newcastle, które prędzej czy później pęknie, tak samo jak Tottenham, Arsenal. Nie wiem jak Chelsea ale myślę że Boas nie podoła bo jest za cienki i smerfy mogą skończyć jeszcze za nami (czyt. 4 miejsce) :D
Bardzo optymistyczna wersja :)

E. Prosze bardzo, potknięcie Arsenalu :)
Obrazek

Babu
Kontakt:

Post autor: Babu »

porażka z Evertonem
Z Evertonem wygrali 0-1 na Goodison. Hernandez strzelił.

Awatar użytkownika
Jazinho

Rzeczywiście. Najmocniej przepraszam. Na http://www.mufc.pl widocznie mają błąd. Przy meczu z Evertonem pisze W ( wyjazd) a wynik to 0:1. Zero profesjonalizmu. Nie to co Nasze lfc.pl.

Pardon za Off Topa ;P

E: Chodziło mi o to, co napisał użytkownik poniżej.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2011, o 10:39 przez Jazinho, łącznie zmieniany 1 raz.

elug

Post autor: elug »

Jazinho pisze:Rzeczywiście. Najmocniej przepraszam. Na http://www.mufc.pl widocznie mają błąd. Przy meczu z Evertonem pisze W ( wyjazd) a wynik to 0:1. Zero profesjonalizmu. Nie to co Nasze lfc.pl.

Pardon za Off Topa ;P
Czyli pisze dobrze ;p

Everton -ManU 0:1

to to samo co

Everton 0:1 ManU
:?

E: sprawdziłem u nich jest napisany wynik 1:0, nie jak napisałeś 0:1 czyli faktycznie błąd.

Strasznie podobała mi się dziś gra Fulham, grali na spokojnie(dawno nie widziałem żeby ktos tak grał), nei biegali tyle co Arsenal a potrafili utrzymywać się przy piłce. Świetnie poukładał ich trener. Jestem pod wrażeniem, a strata punktów Arsenalu bardzo cieszy i aż prosi się aby jutro wygrać.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2011, o 23:15 przez elug, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"

Zablokowany