Premier League 2008/09

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Re: Premier League 2008/09

Post autor: Daniel »

Nastał koniec sezonu 2008/09. Do ostatniej kolejki o utrzymanie walczyło Newcastle United. Nieskutecznie. Kto w sierpniu, gdy rozpoczynały się rozgrywki przypuszczał, że Sroki czekać będzie degradacja do Championship. Mnie to bardzo zaskoczyło, ale niespecjalnie zmartwiło. Szacunek do ekipy United mam, ale złe prowadzenie klubu już od kilku lat w końcu znalazło swoje odzwierciedlenie w realiach.

Ten sam los spotkał Boro. Jeszcze niedawno walczyli o Puchar UEFA, teraz ich celem będzie awans do Premier League. Totalna loteria ta piłka nożna... Szczęśliwie uratowały się Tygrysy z Hull, które po świetnej pierwszej części sezonu, w drugiej systematycznie pikowali w dół.

ManU do końca zwycięsko, podobnie jak Liverpool, Chelsea i Arsenal. Sezon z mojej perspektywy piękny, na pewno przełomowy. Czas na wakacje i przygotowania do następnych rozgrywek z nowymi nadziejami.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Awatar użytkownika
Angool

Post autor: Angool »

Szkoda mi troche Newcastle Utd,ze spadli do The Championship.....klub jakby nie patrzec z duzymi ambicjami co sezon,ba....nawet niejednokrotnie byl wymienianym klubem ,ktory moze zagrozic wielkiej czworce,a tu taki KLOPS!
Mam nadzieje ,ze szybko powroca do Premier League.

PS:Wczoraj poznym wieczorem na TVP1 wyswietlali "GOL1" ....ale trafili...tyle ze,nie w pore :D tam o europejskie puchary ,a w rzeczywistosci spadek do zaplecza.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Coke

Newcastle United

Post autor: Coke »

A ja boję się, że Newcastle skończy jak chociażby Leeds czy Nottingham Forest.
Obym się, mylił bo ten klub darzę sympatią i z bólem serca patrzę teraz na ligową tabelę. To, co przeżywa Damien Duff musi być straszne. To dla niego niewątpliwie wielki dramat - jego samobójcze trafienie przesądziło o spadku Srok do Championship.
Chciałbym, żeby już w przyszłym sezonie Newcastle było jedną z 20 drużyn, które rywalizować będę w Premier League.
Napisałem, przeczytaliście, znacie sprawę, wydajcie wyrok.
Awatar użytkownika
ladyinred

Post autor: ladyinred »

Angool pisze:PS:Wczoraj poznym wieczorem na TVP1 wyswietlali "GOL1" ....ale trafili...tyle ze,nie w pore tam o europejskie puchary ,a w rzeczywistosci spadek do zaplecza.
hah, też wczoraj oglądając ten film, tak sobie pomyślałam, że chyba ktoś w zarządzie kibicuje Newcastle utd i stąd taki hołd;)
A i w końcówce oczywiście musieli z nami wygrać ;/

Szkoda,że spadają, ale oby szybko wrócili, choć będzie ciężko - gwiazdy odejdą, a kasy będzie dużo mniej.
Let me take you down, cause Im going to
Strawberry fields
Nothing is real
And nothing to get hung about
Strawberry fields forever
Awatar użytkownika
guziec100

Post autor: guziec100 »

Szkoda,że spadają, ale oby szybko wrócili, choć będzie ciężko - gwiazdy odejdą, a kasy będzie dużo mniej.
Nie tak pesymistycznie. Według mnie to klub zbyt dużym zapleczem zarówno ogólno finansowym oraz kibicowskim żeby ta drużyna wszystkich rozprzedała a na ich miejsce wzięła jakiś przeciętnych grajków. Na pewno zatrzymają najważniejszych zawodników jeśli przejmie ich ktoś w miarę majętny. Sądzę, że będzie podobnie jak z Birmingham City, jeden sezon w Championship, który skutkuje pięknym powrotem.
Mam nadzieję, że się nie mylę bo jeśli nie uporają się w jeden sezon to później będzie coraz trudniej.
Obrazek
Banan

Post autor: Banan »

Czy ktoś może mi przedstawić tabelę PL z tego sezonu, ale uwzględniającą tylko jego drugą część, a wiec mecze rewanżowe :?: :sleep:
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Awatar użytkownika
BarLiv

Post autor: BarLiv »

Ma może ktoś wyniki wszystkich meczów Premier Leaque 08/09?
Awatar użytkownika
Coke

Post autor: Coke »

BarLiv, łap, ale musisz sobie "cofnąć" terminarz sam. :)
http://www.premierleague.com/page/FixturesResults
Napisałem, przeczytaliście, znacie sprawę, wydajcie wyrok.
ODPOWIEDZ