Transfery Premier League - lato 2008

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack92

Post autor: Jack92 »

No niezla ta lista.. Daje im szanse na to ze kupia tylko jednego z tej listy.. A poza tym to glupie tak nagle wyjawiac ze klub ktory nie jest faworytem do mistrzostwa, nagle wszystkim oglasza ze kupia gwiazdy futbolu.. Oby przez tego wlasciciela nie zrobili sie tacy jak cwelsie. :dry:
Cloudd

Post autor: Cloudd »

Kiedy MC zostal przejety przez miliardera ktory nie ma juz co robic z forsa, pomyslalem to dopiero poczatek. Obawy byly sluszne. Nie minelo kilka dni a tu juz Anil Ambani, 6 najbogatszy czlowiek swiata bardzo powaznie mysli o kupnie Newcastle. Gwarantuje 100 baniek na budowe nowego zespolu oraz zaproponowanie pracy Kevinowi Keeganowi. Jednak na przeszkodzie moze stanac nie kto inny jak wlasciciel srok Mike Ashley. Tylko czy jest tak twardy by wytrzymac protest kibicow a nawet bunt w druzynie?

Byla jedna pieprzona czelsi, bylo zle, bedzie 20 takich czelsi, bedzie tragicznie.

Nie oszukujmy sie, bez porzadnego inwestora skonczymy jak Leeds. Dlugi beda coraz wieksze, nie bedziemy w stanie zatrzymac najlepszych graczy, a na nowych nie bedziemy mogli sobie pozwolic bo za co.
DIC jest dla nas ratunkiem i powinnismy zrobic wszystko by doszlo do przejecia klubu jak najszybciej.

Pilka wkracza w nowa ere i nic nie mozna na to poradzic NIESTETY.
Awatar użytkownika
Jamie

Post autor: Jamie »

Kto by pomyslal... Gdy do Chelsea wpadl Roman pomyslalem sobie, ze to bedzie jedyny przypadek wykupienia klubu przez osobe, ktora ma kieszenie bez dna. Teraz zaczyna sie to rozprzestrzeniac. Juz niedlugo pilka nozna rzadzic beda same pieniadze. Newcastle moze byc kolejnym klubem, ktory moze dzieki wielkiej kasie powstac z popiolow niczym feniks.

Prawda jest - potrzebujemy inwestora. Jesli taki obrot rzeczy w lidze angielskiej bedzie trwal H&G nie maja tutaj czego szukac. DIC jest dla nas ratunkiem i trzeba jakos z teko skorzystac.
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2008, o 13:35 przez Jamie, łącznie zmieniany 1 raz.
xabi

Post autor: xabi »

Kolejny klub wykupowany przez Arabskiego Miliardera.......... Po Chel$ea, MC byc moze bedzie to Newcastle. Jeszcze troche i pewnie uslyszymy o Portsmouth, WHU, Sunderlandzie, Boro czy innych klubach, na ktore ostrza sobie zeby Arabowie. To zaczyna byc przerazajace. W dzisiejszym futbolu liczy sie tylko kasa. Nie liczy sie historia, nie licza sie kibice, nie licza sie nawet zawodnicy(bo ich przeciez mozna kupic). Miliarderzy znalezli sobie nowa "rozrywke". Juz nie kupuja jachtow, hoteli, kasyn, tylko kluby Premier League. Inwestuja, kupuja najlepszych, potem sadzaja dupe na trybunach, ogladaja jak ichdruzyna roznosi wszystkich i sa dumni, ze tak wspaniala druzyne zbudowali. To jest chore!

Zaczynam zalowac, ze nie urodzilem sie o 20 lat wczesniej.Zaluje, ze nie dane mi bylo ogladac zawodnikow przywiazanych do swoich barw klubowych, grajacych dla kibicow, a nie dla pieniedzy. Zaluje, ze nie moglem zobaczyc triumfujacego Liverpoolu, klubu z tradycjami i historia, a w zamian musze ogladac chel$ea zbudowana na petrodolarach Wesolego Romka. Zaluje, ze ogladam pilkarzy, ktorych najbardziej obchodzi wlasna fryzura(przyklad Ronaldo, a wczesniej Beckhama) zamiast dobro zespolu. Futbol schodzi na psy :x

Edit: Ja akurat nie chce, zeby DIC byl dla Nas jak studnia bez dna. Benitez nie bedzie skupowal najdrozszych, grajkow tylko po to, zeby nie kupilo ich Man City. Dubaj jest dla Nas forma obrony i nadazania za postepujacym "nieliczeniasiezkasowizmem" A poza tym czy normalnym jest powstawanie coraz to nowych "wielkich klubow" przez arabskie inwestycje?
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2008, o 13:40 przez xabi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

No chyba czegos tu nie rozumiem.
Rozpaczliwie oczekujecie pomocy od Arabow a w nastepnym akapicie/temacie pomstujecie na takich samych inwestorow w innych klubach.
Trudno polemizowac z ludzmi o schizofrenicznej naturze. Konsekwencji szczypte poprosze.

Jakos nie wierze w swiete oburzenie na forum jesli DIC wykupi udzialy i bedzie naszym workiem bez dna. A przy pierwszej nadarzajacej sie okazji zasponsoruje ze trzech grajkow po 20 mln od lebka.
A moze chcecie ustawic limity dla nowych wlascicieli ? Powiedzmy do 30 mln funtow na okienko to jeszcze przemyslane ruchy transferowe a wszystko powyzej to juz rozpusta i psucie rynku.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Banan

Post autor: Banan »

Na Onecie pisza, ze Tottenham jest zainteresowany sprowadzeniem Fernando Morientesa...

Nie wiedza co czynia :lol:
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Awatar użytkownika
Elvis

Post autor: Elvis »

Mitchell pisze:No chyba czegos tu nie rozumiem.
Rozpaczliwie oczekujecie pomocy od Arabow a w nastepnym akapicie/temacie pomstujecie na takich samych inwestorow w innych klubach.
Trudno polemizowac z ludzmi o schizofrenicznej naturze. Konsekwencji szczypte poprosze.

Jakos nie wierze w swiete oburzenie na forum jesli DIC wykupi udzialy i bedzie naszym workiem bez dna. A przy pierwszej nadarzajacej sie okazji zasponsoruje ze trzech grajkow po 20 mln od lebka.
A moze chcecie ustawic limity dla nowych wlascicieli ? Powiedzmy do 30 mln funtow na okienko to jeszcze przemyslane ruchy transferowe a wszystko powyzej to juz rozpusta i psucie rynku.
W moim rozumieniu wlasciciel to jest ktos, kto pokrywa finansowo transfery menedzera. Nie chce takiej sytuacji, jaka jest w Chelsea i teraz w City, ze to wlasciciel sra kasa na lewo i prawo i kupuje co bardziej medialnych graczy, bo mu sie tak podoba. Za transfery powinien odpowiadac trener, wlasciciel jedynie zapewnic odpowiednie srodki. Na szczescie Benitez jest na tyle rozsadnym czlowiekiem, ze przy tzw. studni bez dna nie dostalby szalu zakupow, tylko sprowadzil by drogich, acz klasowych i potrzebnych zespolowi graczy. Inaczej mowiac, mialby mozliwosc kupienia pilkarzy z pierwszego miejsca swojej listy zyczen, a nie z konca, bo nie ma kasy.
Awatar użytkownika
yooz

Post autor: yooz »

Zastanawialem sie, czy moze lepiej do humoru nie wrzucic, ale...
To mnie zniszczylo - Nowi wlasciciele Man City chca w zamian za Gerrarda, Torresa, Mascherano i Reine w styczniu zbudowac stadion - do konca tego sezonu.

Nie mam watpliwosci, ze to sciema. Tym bardziej, ze autorzy pisza, iz Jankesi sie wstepnie zgodzili, Al-Fahim przyslal swoich architektow, wspomniana czworka juz nie moze sie doczekac stycznia, Rafa, niepocieszony, juz szuka alternatyw a Carra sie smuci, ze o nim nie pomyslano :D :D Tylko komu przyszedl taki porabany pomysl do glowy?

Zniszczyl mnie ten news aaaa!! :lol: :lol: // HM
...and he could play!

Always proud to be a RED
----------------
Bez pół litra da się żyć!
YNWA

Post autor: YNWA »

o KUR*A!!!!! ten news niszczy wszystko!!!!! :lol: :lol: :lol:

czytalem tez ze w styczniu city beda chcieli kupic Terrego z chelsea :lol:
smiech na sali :lol:
ÂŻywy

Post autor: ÂŻywy »

Jednak ta "informacja" powinna sie znalezc w dziale humor , bo mnie rozje*al ten artykul , no i ten stadion wspanialy na zdjeciu :lol:
Awatar użytkownika
LfcManiak
Kontakt:

Post autor: LfcManiak »

A nie chca Voro, Keane'a, Itandje i Lucasa? :D :lol: Arabowie to maja dopiero dobry humor :)
Up the Irons! \o/
http://www.lastfm.pl/user/Edentrail
http://www.filmweb.pl/user/edentrail
https://twitter.com/Edentrail

"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
helcus

Post autor: helcus »

LfcManiak pisze:A nie chca Voro, Keane'a, Itandje i Lucasa? :D :lol: Arabowie to maja dopiero dobry humor :)
Nie no co ty! Voro jest za dobry ma Manchester City, chlopak by tylko marnowal swoj talent :lol: :lol: :lol:
You'll never walk alone!
Awatar użytkownika
icerox

Post autor: icerox »

Elvis pisze:
Za transfery powinien odpowiadac trener, wlasciciel jedynie zapewnic odpowiednie srodki.
Mhm.. Hassan otwieraj portfel i nie pytaj na co ?? Niema takich arabow.. kto placi ten wymaga.. trener co najwyzej moze swoja sila przekonywania postarac sie o zgode na transfer..
,
Elvis pisze: Na szczescie Benitez jest na tyle rozsadnym czlowiekiem, ze przy tzw. studni bez dna nie dostalby szalu zakupow, tylko sprowadzil by drogich, acz klasowych i potrzebnych zespolowi graczy.
No.. jeszcze paru Keanow.. z jego celnoscia transferow to na 10 sprawdziloby sie 2.. az strach pomyslec ile by to kosztowalo.. a dzieci w Afryce glodne..
Awatar użytkownika
carlsberg

Post autor: carlsberg »

Gdyby ten caly DIC w koncu Nas przejal to ja chcialbym aby byl takim WORKIEM BEZ DNA! o taak! Tyle ze nie na zasadzie takiej jak w Chelsea czy jaka ma byc w City , czyli kupywaniu byle kupywac , ale po to aby wzmocnic to co potrzebujemy .

Ile niby DIC ma Nam dac kasy ? 50 mln ? Prawdopodobnie kupilibysmy jednego goscia za 20 baniek i kilku sredniakow.

Ja bym wolal zeby to wygladalo tak :

- Te DICzek sluchaj Benayoun i Pennnant sa do dupy na skrzydlach , sypnij mi parenascie baniek na jakiegos zajebistego skrzydlowego!

- Ty DICzek sluchaj Keane daje dupy , nie , nie nie w tym sensie. Slabo gra po prostu . Daj mnie kolejne banki na X!

- Ty DICzek Dossena to chyba bedzie niewypal , Insua za mlody a Aurelio kontuzjogenny , daj mnie kolejne banki!

- Ty DICzek , zonka chce nowy samochod , moglbys ?

Czyli po prostu , Benitez szuka pilkarzy BEZ jakiejkolwiek okreslonej puli na transfery , wynajduje to co chce i wtedy prosi DIC o kase i niewazne czy w okienku wyda 100 mln czy 10 , wazne aby po prostu mial wsparcie w tym czego potrzebujemy. Bo pozniej sie okaze ze kupilimsmy kogos zajebistego , kilku srednich i raptem Joe Cole i Ribery sa do oddania ale brakuje nam kilku baniek , tak wiec nie mamy na nich szans...

Co z tego ze dostaniemy te powiedzmy 60 mln F na transfery. Myslicie ze Rafa kupi 3 po 20 mln ? Nie ma szans ....
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL
ODPOWIEDZ