Premier League 2020/21

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

SEB

Re: Premier League 2020/21

Post autor: SEB »

NEW 3:2 WHU - super mecz i doskonały dla nas wynik
Obrazek
grzyb

Post autor: grzyb »

Za co Everton dostał tego karnego ? Ogladalem teraz powtórke spotkania i mały zonk bo ja tam nie widzę kontaktu. Co o tym myślicie
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
bugi

Post autor: bugi »

Newcastle.. Mało nie sfrajerzyli. Prowadząc 2-0 i grając większość meczu z przewagą jednego zawodnika, mało nie stracili punktów. Fart
Obrazek
adamne

Post autor: adamne »

grzyb pisze: 17 kwie 2021, o 18:18 Za co Everton dostał tego karnego ? Ogladalem teraz powtórke spotkania i mały zonk bo ja tam nie widzę kontaktu. Co o tym myślicie
Też się zastanawiałem bo na żadnej powtórce nie było widać faulu, raczej to wyglądało jakby się potknął o murawę. Ale zawodnicy kurczaków nie protestowali zbytnio więc może coś tam było. Grunt że wynik dla nas idealny więc nie ma sobie tym co zaprzątać głowy :)
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
Awatar użytkownika
Maytman
Znaczy się Mateusz

Post autor: Maytman »

Czy dobrze rozumiem, że istnieje wariant rzeczywistości w którym zajmujemy czwarte miejsce w lidze, ale nie dostajemy się do Ligi Mistrzów?
ManiacK

Post autor: ManiacK »

Maytman pisze: 18 kwie 2021, o 17:54 Czy dobrze rozumiem, że istnieje wariant rzeczywistości w którym zajmujemy czwarte miejsce w lidze, ale nie dostajemy się do Ligi Mistrzów?
Tak, jeśli Arsenal i Chelsea wygrywają rozgrywki Europejskie i oba kluby znajdują się poza Top4 - wtedy premiowane awansem jest Top3 + te 2 kluby, bo max klubów z jednego kraju w LM to 5. Dlatego lepiej by PSG/Real wygrało LM, bo w LE wolę by wygrał Arsenal kosztem MU.
adamne

Raczej nie musimy się zbytnio przejmować takim scenariuszem, wygrana któregoś z tych klubów jest bardzo mało prawdopodobna, o obydwóch nie mówiąc. Arsenal dzisiaj pokazał z Fulham że ich kryzys się bynajmniej nie skończył, CFC gra w kratkę i na 3 frontach więc też faworytem nie jest.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
grzyb

adamne pisze: 18 kwie 2021, o 18:22 Raczej nie musimy się zbytnio przejmować takim scenariuszem, wygrana któregoś z tych klubów jest bardzo mało prawdopodobna, o obydwóch nie mówiąc. Arsenal dzisiaj pokazał z Fulham że ich kryzys się bynajmniej nie skończył, CFC gra w kratkę i na 3 frontach więc też faworytem nie jest.
CYC gra w kratkę? 16 zwycięstw 4 remisy 3 porażki od momentu przyjścia Tuchela. To, że przegrali z WBA nic nie oznacza, my też dostaliśmy 7:2 od Villi by potem kończyć rok na pozycji lidera. Arsenal tutaj się zgodzę nigdy nie wiadomo co i jak zagrają.
Mufi

Post autor: Mufi »

United klasyka - rykoszet i 3 pkt. , Oni już bite 10-15 punktów zdobyli po golach po rykoszecie i niektórzy tu mi chcą wmówić, że Oni nie mają farta w tym sezonie.

@grzyb
Na 12 meczy w lidze - 4 remisy i 1 porażka czyli wygrali niewiele więcej spotkań niż "wtopili" (punkty ofc). W lidze grają w kratkę, w pucharach im idzie świetnie, tylko, że tam trafili na Atletico w kryzysie i na najłatwiejszego rywala w 1/4 (Porto), a w FA Cup mieli szczęście, że zagrali z City, które własnie łapie zadyszkę, bo drogę do 1/2 mieli banalną.
+ w między czasie wygrali z nami na Anfield, co osobiście bym nie liczył zbytnio za osiągnięcie, bo nawet Burnley z Fulham to ogarnęli.

Ogólnie media robią z tego Chelsea 3x lepszy zespół niż rzeczywiście jest, ale ok. Jakoś się tam nimi zbytnio nie przejmuję, za rok o tej porze Tuchela zapewne już tam nie będzie.
adamne

Z Porto rewanż też im się udało przegrać. Słaby Real mogą przejść, ale z kimkolwiek będą grali w finale to ja bym na nich nie postawił.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
everlast

Post autor: everlast »

Mufi pisze: 18 kwie 2021, o 18:44 United klasyka - rykoszet i 3 pkt. , Oni już bite 10-15 punktów zdobyli po golach po rykoszecie i niektórzy tu mi chcą wmówić, że Oni nie mają farta w tym sezonie.

Bo oni probuja strzalow, a my chcemy wjechac do bramki. I to jest problem
Mufi

Post autor: Mufi »

Jose Mourinho ZWOLNIONY z Tottenhamu!

Co więcej - został zwolniony, ponieważ odmówił treningu z zespołem po tym jak Spurs dołączyli do SL. (tak przynajmniej podaje parę portali, jednak te rzetelne mówią o słabych wynikach, ale dziwi trochę, bo finał pucharu ligi jest za tydzień).
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2021, o 11:49 przez Mufi, łącznie zmieniany 3 razy.
grzyb

Ten poniedziałek przejdzie do historii ! Kto za niego ?
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Po zawirowaniach zwiazanych z "shitliga" wrocmy do powaznych spraw czyli walki w PL o top4 a wiec LM.

Pojawialy sie juz dosc czesto glosy na forum czy tez na glownej,ze na nia nie zasluzylismy bo gramy "piach,kupe" itd
A w czym tak bardzo lepsze sa Chelsea i WHU majace zaledwie 2 punkty wiecej albo Spurs majacy aktualnie tyle samo oczek co my a nawet Leicester bedacy 3 punkty przed nami i majacy jeden mecz zalegly?
Oni tez graja bardzo nierowno w tym sezonie,maja swoje wzloty i upadki.Dla mnie ten kto zajmie 3 oraz 4 lokate w koncowej tabeli(druga pozycja przypadnie MU-tak sadze i oni tez naturalnie zasluza na wystepy w Europie) zasluzyl rownoczesnie na gre w LM bo.....po prostu zajal miejsce,ktore to gwarantuje.

Inna sprawa jest styl w jakim tego dokonano ale za wymeczone 1:0 daja tak samo 3 punkty jak i za piekne 5:0 wiec w sumie to taka akademicka dyskusja.

Czy mamy szanse aby byc w tabeli po 38 kolejkach przynamniej na pozycji numer 4?W moim przekonaniu,jezeli zagramy tak jak w 1 polowie z Leeds z poprawiona skutecznoscia,to oczywiscie tak.
Prawodopodobnie jednak musimy na mozliwe jeszcze do zdobycia 18 oczek ugrac 16-to powinno przy terminarzu pozostalych kandydatow wystarczyc.

Tak wiec od soboty pelna koncentracja,wspieramy naszych i ruszamy z pozytywnym zakonczeniem po Lige Mistrzow w sezonie 21/22.

Come on LFC! :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
navyblue

Post autor: navyblue »

ynwa19 pisze: 22 kwie 2021, o 06:49 Po zawirowaniach zwiazanych z "shitliga" wrocmy do powaznych spraw czyli walki w PL o top4 a wiec LM.

Pojawialy sie juz dosc czesto glosy na forum czy tez na glownej,ze na nia nie zasluzylismy bo gramy "piach,kupe" itd
A w czym tak bardzo lepsze sa Chelsea i WHU majace zaledwie 2 punkty wiecej albo Spurs majacy aktualnie tyle samo oczek co my a nawet Leicester bedacy 3 punkty przed nami i majacy jeden mecz zalegly?
Oni tez graja bardzo nierowno w tym sezonie,maja swoje wzloty i upadki.Dla mnie ten kto zajmie 3 oraz 4 lokate w koncowej tabeli(druga pozycja przypadnie MU-tak sadze i oni tez naturalnie zasluza na wystepy w Europie) zasluzyl rownoczesnie na gre w LM bo.....po prostu zajal miejsce,ktore to gwarantuje.

Inna sprawa jest styl w jakim tego dokonano ale za wymeczone 1:0 daja tak samo 3 punkty jak i za piekne 5:0 wiec w sumie to taka akademicka dyskusja.

Czy mamy szanse aby byc w tabeli po 38 kolejkach przynamniej na pozycji numer 4?W moim przekonaniu,jezeli zagramy tak jak w 1 polowie z Leeds z poprawiona skutecznoscia,to oczywiscie tak.
Prawodopodobnie jednak musimy na mozliwe jeszcze do zdobycia 18 oczek ugrac 16-to powinno przy terminarzu pozostalych kandydatow wystarczyc.

Tak wiec od soboty pelna koncentracja,wspieramy naszych i ruszamy z pozytywnym zakonczeniem po Lige Mistrzow w sezonie 21/22.

Come on LFC! :D

Według mnie by zająć miejsce w top4 wystarczy zdobyć jeszcze 13< punktów, więc na te 6 meczów 4 zwycięstwa i remis dadzą przepustkę. Chelsea ciężki terminarz, Leicester tak samo. West Ham myślę, że też pogubi pogubi pkt. Trzeba wygrać mecz z Newcastle a po nim patrzeć jak Chelsea i WHU remisują:) Takie jest moje zdanie.
ODPOWIEDZ