Premier League 2020/21

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
grypka

Re: Premier League 2020/21

Post autor: grypka »

No niestety z sezonu na sezon są coraz mocniejsi.
Mufi

Post autor: Mufi »

grypka pisze: 11 kwie 2021, o 19:20 No niestety z sezonu na sezon są coraz mocniejsi.
Mocniejsi ?

Jak dla mnie mają mega dużo farta w tym sezonie, a szczególnie w jego I cześć, no i ciągnie ich Bruno. imo pojedynczy dobry sezon jak za Jose, jednakże mistrzostwa bym nie strawił. Już widzę jak taki Shaw albo Bruno (16B i 11A) powtarza to w przyszłym...
Deth

Post autor: Deth »

Mufi pisze: 11 kwie 2021, o 19:24
grypka pisze: 11 kwie 2021, o 19:20 No niestety z sezonu na sezon są coraz mocniejsi.
Mocniejsi ?

Jak dla mnie mają mega dużo farta w tym sezonie, a szczególnie w jego I cześć, no i ciągnie ich Bruno. imo pojedynczy dobry sezon jak za Jose, jednakże mistrzostwa bym nie strawił.
Cóż, to jest ich to popularne "DNA" ile razy ja łapałem się za głowę lata temu, jak to możliwe, że oni wygrywają... a wygrywali, i zdobywali mistrzostwa

@DOWN
Wybacz za ten błąd, pomimo tego, że piszę po kilkaset stron w tygodniu, to nadal robię takie a nie inne byki :( dziękuję za zwrócenie uwagi!
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2021, o 19:37 przez Deth, łącznie zmieniany 1 raz.
Mufi

Deth pisze: 11 kwie 2021, o 19:28
Mocniejsi ?

Jak dla mnie mają mega dużo farta w tym sezonie, a szczególnie w jego I cześć, no i ciągnie ich Bruno. imo pojedynczy dobry sezon jak za Jose, jednakże mistrzostwa bym nie strawił.
Cóż, to jest ich to popularne "DNA" ile razy ja łapałem się za głowę lata temu, jak to możliwe, że oni wygrywają... a wygrywali, i zdobywali mistrzostwa
Za czasów Fergusona, a to inna bajka. Ten zespół nie ma nic wspólnego z tamtymi. Ole to nie SAF ...

Mega dużo szczęścia (tak jak pisałem - szczególnie w I części sezonu) i słaba forma reszty stawki, nie oszukujmy się.

btw Byku, nie stawia się przecinka przed i (chyba, że się powtarza) - to kardynalny błąd interpunkcyjny. :)
grypka

Post autor: grypka »

Mocniejsi ?

Jak dla mnie mają mega dużo farta w tym sezonie, a szczególnie w jego I cześć, no i ciągnie ich Bruno. imo pojedynczy dobry sezon jak za Jose, jednakże mistrzostwa bym nie strawił. Już widzę jak taki Shaw albo Bruno (16B i 11A) powtarza to w przyszłym...
Tak, mocniejsi, jeśli tego nie widzisz to przepraszam, a fart to część gry w piłkę, nie masz farta nie wygrywasz.
Mufi

grypka pisze: 11 kwie 2021, o 20:09
Mocniejsi ?

Tak, mocniejsi, jeśli tego nie widzisz to przepraszam, a fart to część gry w piłkę, nie masz farta nie wygrywasz.
I tak samo jest zmienny. Nie są wcale mocniejsi. United, z II polówki tamtego sezonu, było lepsze niż to obecne. To obecne ma MULTUM szczęścia.

Jakby było naprawdę mocniejsze, to by nie odpadło w fazie grupowej LM albo w 1/4 FA Cup z Leicester.
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

Mocniejsi ?

Mufi przypomnieć ci jak wychwalałeś junajted pare miesięcy temu, jeszcze się chciałem z tobą zakładać że junajted bankowo nie ma szans na mistrzostwo a ty pisałeś żebym się przypadkiem nie zdziwił, tak ich wychwalałeś że aż ci pisałem od „mułów” bo wyglądało to tak, jak byś był ich fanem, zreszta wczoraj trwała tu podobna dyskusja odnośnie twojej osoby, poszperać w archiwum??? A dzisiaj piszesz całkiem co innego
Co za hipokryta.

Wracając do tematu, Bruno tam jest od tego żeby ciągnąć ten wózek, za to pobiera tygodniówkę, to raczej proste.
Nie nasza wina że próbujesz w taki smutny sposób usprawiedliwiać naszą słabą grę, osobiście również bym chciał mieć kogoś takiego w drużynie, tym bardziej że nam właśnie brakuje rasowej dziesiąteczki.
Nigdy nie zrozumiem słowa fart w piłce nożnej, poprzeczka, słupek, bramka w ostatniej minucie, to wszystko to element tego sportu, szczęście to można mieć w totku, w kasynie czy życiu znajdując walizkę pieniędzy.
Zgodzę się po części z jednym, junajted nie gra jakoś bardzo fajnie i przyjemnie dla oka, ale gra wyrachowanie co daje punkty i zwycięstwa, nie jest to drużyna która za Ole wygra ligę czy CL, tego jestem pewien prawie ze w 100%, ale ten człowiek oczyści atmosferę i zespół i postawi fundamenty pod może coś większego, oby oczywiście nie
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
everlast

Post autor: everlast »

Brighton z lepszym napastnikiem to mogliby byc spokojnie w gornej czesci tabeli. Bissouma widzialem pare spotkan, jakos nie wyroznial sie zbytnio, ale dzis bardzo fajnie gra.
adamne

Post autor: adamne »

Kolejna dobra dla nas kolejka, u nas komplet punktów a Leicester, Spurs i - co mnie najbardziej cieszy - neverton potraciły. Jeszcze 7 podobnych i TOP4 będzie nasz :) Do zrobienia tylko musimy poprawić naszą grę i to szybko bo przed nami 2 z najbliższych 3 meczów z najwyżej notowanymi zespołami z tych które nam zostały.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Widzę, że od dawna nikt nic nie pisał, a wczoraj odbył się bardzo ważny dla naszej pozycji w tabeli. Everton zremisował z Tottenhamem 2:2 i nie dogonił nas nikt w tabeli. Totki mają jeden mecz więcej, więc tylko od naszej gry (bez porażki do końca) i dwóch potknięć Chelsea lub West Hamu pozwoli nas wskoczyć do TOP4. Jest to możliwe z uwagi na fakt, że oba zespoły grają ze sobą już za tydzień. Chelsea ma po drodze City, Arsenal i Lisy w maju, więc są szanse na wskoczenie do topu. Ale to wszystko będzie możliwe przy naszej bezbłędnej i skutecznej grze, remisy nie wchodzą w rachube.
Awatar użytkownika
Radbug

Post autor: Radbug »

Ja mam jakieś przeczucie, że to jednak Lisy wypadną z top 4. Mają najtrudniejszy terminarz z czołówki według mnie. Do tego Chelsea ma jeszcze Ligę Mistrzów, która na pewno trochę im uszczupli siły na PL i też ciężkich przeciwników. West Hamowi co prawda nie ufam, bo będąc średniakiem od wielu sezonów, trudno wymagać od nich stabilnej formy i wysokiego poziomu, ale mam nadzieję, że to ugrają jakimiś remisami i razem z nami będą grać za rok w Champions League. Piękna historia dla Fabiańskiego na koniec kariery. Byłoby szkoda, gdyby to na finiszu wypuścili po takim sezonie, który zdarza im się raz na 20 lat.

@down

Twój komentarz nie zestarzał sie najlepiej...
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2021, o 14:51 przez Radbug, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Dlaczego superliga to gówno: https://imgur.com/9iXgtPj
FanatykLfc2011

Radbug pisze: 17 kwie 2021, o 12:11 Ja mam jakieś przeczucie, że to jednak Lisy wypadną z top 4. Mają najtrudniejszy terminarz z czołówki według mnie. Do tego Chelsea ma jeszcze Ligę Mistrzów, która na pewno trochę im uszczupli siły na PL i też ciężkich przeciwników. West Hamowi co prawda nie ufam, bo będąc średniakiem od wielu sezonów, trudno wymagać od nich stabilnej formy i wysokiego poziomu, ale mam nadzieję, że to ugrają jakimiś remisami i razem z nami będą grać za rok w Champions League. Piękna historia dla Fabiańskiego na koniec kariery. Byłoby szkoda, gdyby to na finiszu wypuścili po takim sezonie, który zdarza im się raz na 20 lat.
No ja niedawno pisałem ze „Lisy” i „Młoty” się wymiksują finalnie z top 4, co do tych pierwszych nadal jestem przekonany, ale WHU bardzo mocno się broni przed moja opinia i uważam ze dzisiaj również wypunktują Newcastle
Bill Shankly
SEB

Post autor: SEB »

Obrazek

Tutaj ciekawa analiza. Nasze szanse na TOP4 są największe spośród wszystkich kandydatów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Takie analizy to wiecie gdzie sobie możecie wsadzić. Ja osobiście w żadne analizy, w żadną historię nie wierzę. Wszystko weryfikuje boisko. Możemy mieć 80% szans na zwycięstwo, jeden głupi faul naszego zawodnika, czerwona kartka i już procenty wyraźnie spadają. Tak naprawdę na przestrzeni całego sezonu, to nie zasługujemy na TOP 4, ale futbol bywa okrutny, i może jakoś się wepchniemy - aczkolwiek nie nastawiałbym się. Mimo że mamy no chyba najłatwiejszy terminarz, to ten sezon pokazał że granie z takimi drużynami jak Fulham, West Brom czy Brighton jest o wiele cięższe niż mecze wyjazdowe z Tottenhamem, West Hamem czy Arsenalem. Jeżeli będziemy grać na swoim poziomie, to wierzcie mi czy nie, ale rywale nas nie będą obchodzić. A już w poniedziałek uważam że mamy dużo cięższy mecz niż z drużynami pokroju Arsenal czy właśnie Tottenham.
FanatykLfc2011

WHU 37 min, przegrywa 1:0 i dostało czerwoną kartkę, oby się tak skończyło

Edit: 2:0
Bill Shankly
ODPOWIEDZ