Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
michalfc8

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: michalfc8 »

kacciq pisze:
Nevermore1969 pisze:właśnie podano, że u nas wracają kibole na mecze, na stadiony! ponoć w ilości 1/4 (pojemności stadionu) - ciekawe, jak to będzie sprawdzane i regulowane w rzeczywistości - ale pożyjemy, zobaczymy :)
Ja się nie znam, ale pewnie będzie sprzedawana 1/4 biletów... :)
To nie mecze A czy B klasy :) Jak dla mnie to chyba się troche pośpieszyli z taka decyzją.

Ważne że LFC wraca do gry! 2 wygrane mecze i mamy to na co tyle lat czekają kibice The Reds.
Obrazek

MixonLFC

Post autor: MixonLFC »

michalfc8 pisze:
kacciq pisze:
Nevermore1969 pisze:właśnie podano, że u nas wracają kibole na mecze, na stadiony! ponoć w ilości 1/4 (pojemności stadionu) - ciekawe, jak to będzie sprawdzane i regulowane w rzeczywistości - ale pożyjemy, zobaczymy :)
Ja się nie znam, ale pewnie będzie sprzedawana 1/4 biletów... :)
To nie mecze A czy B klasy :) Jak dla mnie to chyba się troche pośpieszyli z taka decyzją.

Ważne że LFC wraca do gry! 2 wygrane mecze i mamy to na co tyle lat czekają kibice The Reds.
A ja trzymam 17 czerwca kciuki za Arsenal, wtedy jeśli dobrze liczę to wygrana w meczu z Evertonem zapewni nam tytuł mistrza.

bugi

Post autor: bugi »

Miło będzie zobaczyć wpierdziel Arsenalu na wznowienie rozgrywek :) Już nie mogę się doczekać.
Obrazek

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Brak pozytywnych wyników testów wykonanych w czwartek i piątek w PL.
1130 zawodników i pracowników klubów zostało przetestowanych w czwartej rundzie testów.

kamil6

Post autor: kamil6 »

bugi pisze:Miło będzie zobaczyć wpierdziel Arsenalu na wznowienie rozgrywek :) Już nie mogę się doczekać.
Zebys sie nie zdziwił...
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly

july600lfc

Post autor: july600lfc »

Chyba nigdzie o tym nie było, a Brendan Rodgers potwierdził w wywiadzie, że on i jego żona chorowali na koronawirusa. Choroba dopadła go w marcu i trwała 3 tygodnie. Na szczęście już jest wszystko dobrze i mam nadzieję, że Lisy nie spuchną po wznowieniu rozgrywek, bo chętnie zobaczyłbym ich w TOP4 ;)

https://www.theguardian.com/football/20 ... oronavirus

paranormalnY

Post autor: paranormalnY »

djdafy pisze:PANOWIE I PANIE - WRACAMY DO GRY!

Praktycznie każda stacja trąbi o tym, że ruszamy 17 czerwca meczami AV - Sheffield i City - Arsenal, cała liga ruszy w weekend 20-21 czerwca.

Link do artykułu z BBC: https://www.bbc.co.uk/sport/football/52833725

TAK JEST!
No to mamy odpowiedź na nurtujące pytanie: Co musi zrobić LFC aby zdobyć mistrzostwo?

Rozegrać mecz ligowy w lipcu :D

Jak nikt na to nie wpadł przez 20 lat ??
love the game hate the business
Obrazek

MaximusLFC

Post autor: MaximusLFC »

paranormalnY pisze:
No to mamy odpowiedź na nurtujące pytanie: Co musi zrobić LFC aby zdobyć mistrzostwo?

Rozegrać mecz ligowy w lipcu :D

Jak nikt na to nie wpadł przez 20 lat ??
Jak Arsenal wygra z City, a my z Evertonem to już w czerwcu będziemy mistrzami :wink:
Obrazek
Red born,
Red to the bone,
Red till I'm gone!

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Kiedy zostanie podany terminarz?
Ostatnio zmieniony 2 cze 2020, o 12:19 przez ScoobyDoo, łącznie zmieniany 1 raz.

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Mamy dużą przewagę w tabeli, wypracowaną na przestrzeni całego sezonu i mamy jeszcze na kogoś liczyć? Wygrać pozostałe mecze i wyniki Arsenalu czy City nas nie obchodzą.

kamil6

akhrem9 pisze:Mamy dużą przewagę w tabeli, wypracowaną na przestrzeni całego sezonu i mamy jeszcze na kogoś liczyć? Wygrać pozostałe mecze i wyniki Arsenalu czy City nas nie obchodzą.

Szczerze mówiąc ja osobiscie chcial bym klepnac majstra jak najszybciej zeby rotować druzyna, czeka nas morderczy kolejny sezon i to dosłownie, wiec lepiej zeby chłopcy zaczęli odpoczywać jak najszybciej...
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly

NavyBlue

Post autor: NavyBlue »

kamil6 pisze:
akhrem9 pisze:Mamy dużą przewagę w tabeli, wypracowaną na przestrzeni całego sezonu i mamy jeszcze na kogoś liczyć? Wygrać pozostałe mecze i wyniki Arsenalu czy City nas nie obchodzą.

Szczerze mówiąc ja osobiscie chcial bym klepnac majstra jak najszybciej zeby rotować druzyna, czeka nas morderczy kolejny sezon i to dosłownie, wiec lepiej zeby chłopcy zaczęli odpoczywać jak najszybciej...
Panowie jeden i drugi ma rację. Wiadomo, fajnie by było jak najszybciej zapewnić sobie mistrza ale i zdobywać punkty w kolejnych meczach.
Następny sezon rozpocznie się na pewno nie wcześniej niż w połowie września, jak na ironię to odpadnięcie z LM może nam wyjść na dobre. Sezon ligowy skończy się pod koniec lipca, cały sierpień wolny tak więc prawie dwa miesiące będziemy mieć przerwy. Ogólnie myślę, że Jurgen i tak coś porotuje składem by nie zajechać przez ten miesiąc pierwszej jedenastki.

Liczę, że swoje szanse dostaną Curtis, Harvey i Neco.

Po naszym odpadnięciu z LM osobiście myślę, że dość daleko zajdzie Man City, w LE myślę, że dość daleko zajdzie MU, do tego jeszcze mają dodatkowe mecze w FA cup, tak więc te drużyny będą mieć więcej meczów w nogach przed nowym sezonem i mniej odpoczynku.

Co do transferów na nowy sezon w związku z pandemią dalej mocno wierzę w transfer Timo Wernera. Myślę, że w związku z pandemią Edwards nie będzie dokonywał cudów ze sprzedażą jak przy Ibe, Solanke, Ingsie, itp, ale i tak swoje zarobi na Wilsonie (koło 20 mln), Shaqirim (koło 10-15), Karius (7-10), Grujić (koło 15). Wiem, że strzelam teraz z cenami ale myślę, że klub spokojnie na tej czwórce może zarobić 50-60 mln funtów w czasie pandemii. Klauzula Timo wynosi 52 mln więc klub nie musiałby niczego dokładać. A Timo w ofensywie może grać i jako napastnik i jako schodzący z lewej strony, więc może obskoczyć 2 pozycje.

Do pierwszego zespołu wchodzą na zmienników tak jak napisałem wyżej Elliot, Jones i Williams i będzie to dobrze wyglądać.
Milner jeszcze obskoczy jeden sezon na back upie LO.

Jakoś jestem dobrej myśli przed nowym sezonem :-)

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

Ja też liczę na szybkie przyklepanie zwycięstwa i powoli przygotowywanie się na kolejny sezon, danie niektórym młodym szansę (wyżej wymienionym przez kolegę) i żeby również Minamino zdążył się wkomponować do drużyny, chociaż tez nie chce być odebranym, że przyklepujemy mistrza i gramy na odpierdziel.

kamil6

Jyuuken pisze:Ja też liczę na szybkie przyklepanie zwycięstwa i powoli przygotowywanie się na kolejny sezon, danie niektórym młodym szansę (wyżej wymienionym przez kolegę) i żeby również Minamino zdążył się wkomponować do drużyny, chociaż tez nie chce być odebranym, że przyklepujemy mistrza i gramy na odpierdziel.
A ja przyznam szczerze ze możemy bo klepnieciu majstra grac calkiem lawka nawet kosztem słabszej gry i wynikow, jeżeli mamy sie spinać i bic jakies rekordy punktowej kosztem braku sily w kolejnej kampanii, to pieprze to. Wole wygrac dwa sezony z rzędu z I tak fajna liczba 90 punktow, niż teraz sie zarzynac dla jakis rekordów i miec jednego mistrza mniej, chociaż znajac ambicje naszej ławki i tak przewiduje bańkę oczek po 38 kolejkach...
W kazdym badz razie jesteśmy obecnie w fantastycznej sytuacji i piwko juz sie chłodzi na koniec czerwca/początek lipca...

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Ja mam nadzieję, że chłopaki są głodni gry i będą walczyć na maxa w każdym meczu, a Klopp nie odpuści żadnego meczu. Wiadomo, później będzie można coś mocniej rotować, ale bez podchodzenia na pół gwizdka. Zostały nam do rozegrania tylko spotkania ligowe, w pucharach nie gramy. A jest o co walczyć prócz samego przypieczętowania mistrzostwa.

Mamy szansę przejść do historii w wielu kwestiach. Możemy zdobyć ponad 100 punktów w Premier League. Nikt okrągłej setki nie przekroczył. Możemy wygrać wszystkie 19 domowych spotkań w jednym sezonie. Mam nadzieję, że puste trybuny nie będą miały tak wielkiego wpływu, choć niewątpliwie wielka szkoda, że tak trzeba będzie grać. Najwięcej dubletów można ugrać w jednej kampanii. I pewnie jest wiele innych statystyk, o których nawet możemy nie mieć pojęcia czy takich mniej istotnych.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

ODPOWIEDZ