Thiago Alcantara

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kodi

Thiago Alcantara

Post autor: Kodi »

Liverpool will pay £20m guaranteed plus £5m in bonuses to Bayern for Thiago Alcantara. Player will sign a four year deal and wear the No6 jersey.
@_pauljoyce

Numer już wybrany, kwota dogadana :D
W końcu doczekaliśmy się tego transferu, witamy na pokładzie :!:

Obrazek
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Re: Thiago Alcantara

Post autor: PyrkaLFC »

Zatem Trent będzie miał poważną konkurencję w kategorii "Podanie sezonu" :)
https://twitter.com/johnhalbitting/stat ... 4963521539

Najpierw kilka lat czekania za DMem z prawdziwego zdarzenia aż pojawił się Fabinho. Teraz rozgrywający, którego brakowało tutaj w zasadzie od opuszczenia zespołu przez Xabiego Alonso, długo czekałem na taki środek pola. Ciekawe czy będzie grał jako typowy rozgrywający w parze z box-to-box przed Fabinho, czy raczej docelowo Fabinho jako 4CB, Thiago jako cofnięty rogrywający + dwa przecinaki przed nim. W każdym razie piękna wiadomość, oby szybko się wkomponował do zespołu. Można powiedzieć że luka po Lallanie niemal wypełniona xD
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2020, o 14:26 przez PyrkaLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

To juz pewne czy tylko kolejne doniesienia ala "Milik w Romie/Juventusie"? Chce byc pewny bo te ostatnie szopki z naszymi transferami strasznie sie dluza i gdy wydaje sie ze juz wszystko jasne konczy sie fiaskiem patrz Werner. Czy mozna juz pic szampana?

Awatar użytkownika
Merkuryyy

Post autor: Merkuryyy »

LiverpoolIsRed pisze:
17 wrz 2020, o 12:05
To juz pewne czy tylko kolejne doniesienia ala "Milik w Romie/Juventusie"? Chce byc pewny bo te ostatnie szopki z naszymi transferami strasznie sie dluza i gdy wydaje sie ze juz wszystko jasne konczy sie fiaskiem patrz Werner. Czy mozna juz pic szampana?
Pewne na 99% potwierdzają wszyscy dziennikarze związani z LFC ale z tematem na forum bym poczekał zeby nie było jak z fekirem

Django

Post autor: Django »

Póki nie zobaczę oficjalki i Thiago z koszulką w ręku to nie uwierzę w ten transfer.
Obrazek

Cha3ek

Post autor: Cha3ek »

Halo admin?
Co się dzieje z tym forum? Co to za tematy bez oficjalki? Proszę o natychmiastowe skasowanie tematu, jeszcze ta obrzydliwa fake fotka na gorze.

Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

Cha3ek pisze:
17 wrz 2020, o 15:21
Halo admin?
Co się dzieje z tym forum? Co to za tematy bez oficjalki? Proszę o natychmiastowe skasowanie tematu, jeszcze ta obrzydliwa fake fotka na gorze.
Daj spokój, już nawet dyrektor Bayernu czy trener pogratulowali Liverpoolowi nowego nabytku, oficjalka to kwestia czasu w tym wypadku

adamne

Post autor: adamne »

Jeśli nie przejdzie testów medycznych tak jak Fekir to wtedy się skasuje :)
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Nodramawegotlallana

Post autor: Nodramawegotlallana »

Mam ciary za każdym razem kiedy uzmysławiam sobie jaką staliśmy się potęgą. Co za wspaniałych czasów dożyliśmy. Cała jedenastka to gwiazdy światowego formatu - kiedyś rzecz absolutnie nie do pomyślenia. Co ja mówię, jakie kiedyś... Jeszcze kilka lat temu w składzie było może maksymalnie trzech topowych graczy. Coś pięknego.

20103101

Post autor: 20103101 »

adamne pisze:
17 wrz 2020, o 17:45
Chyba masz slabe info, Fekir przeszedł testy medyczne a nad wszystkim zaważyło prawdopodobieństwo jego powrotu do ciężkiej kontuzji. Chyba zerwania więzadeł, co do jego sprawności podczas transferu to wszystko było cacy

Flymf

Post autor: Flymf »

Wreszcie nasza podstawowa trójka będzie miała dobrego zmiennika.

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

20103101 pisze:
17 wrz 2020, o 18:43
adamne pisze:
Chyba masz slabe info, Fekir przeszedł testy medyczne a nad wszystkim zaważyło prawdopodobieństwo jego powrotu do ciężkiej kontuzji. Chyba zerwania więzadeł, co do jego sprawności podczas transferu to wszystko było cacy
Z tego co dokładniej pamiętam to po testach medycznych nasz zarząd stwierdził, że cena za niego jest zbyt wygórowana przy tak średnim stanie jego kolana i nasz zarząd chciał zejść sporo z ceny na co Lyon się nie zgodził.
Powtórzę raz jeszcze co do Thiago, jestem mega zajarany i naprawdę brakowało nam kogoś takiego w środku pola, możemy również często rotować co na kilku frontach tylko nam pomoże.

Redi

Post autor: Redi »

Jyuuken pisze:
17 wrz 2020, o 20:25
20103101 pisze:
adamne pisze:
Z tego co dokładniej pamiętam to po testach medycznych nasz zarząd stwierdził, że cena za niego jest zbyt wygórowana przy tak średnim stanie jego kolana i nasz zarząd chciał zejść sporo z ceny na co Lyon się nie zgodził.
Powtórzę raz jeszcze co do Thiago, jestem mega zajarany i naprawdę brakowało nam kogoś takiego w środku pola, możemy również często rotować co na kilku frontach tylko nam pomoże.
W internecie można jeszcze przeczytać o tym, że testy medyczne przebiegły spoko, negocjacje przebiegły spoko, z kolei problem pojawił się w momencie gdy do gry wkroczył brat Fekir'a, który zarządał niebotycznych prowizji i zarobków - podobno dopiero po tym fakcie zarząd zdecydował się odpuścić.

Przy obecnej polityce klubu ciężko w 100% potwierdzić jakąkolwiek z wersji, pewnie nigdy nie dowiemy się jak na prawdę było.

Mariusz9

Post autor: Mariusz9 »

Przyznam szczerze, że nie oglądałem do tej pory wielu meczów Thiago, ale jak obejrzałem półfinał i finał Ligi Mistrzów w wykonaniu Bayernu to moim zdaniem ten zawodnik był cichym bohaterem. Świetny balans ciałem, dużo widzi i doskonale czyta grę. Cieszę się, że do nas trafił. Moim zdaniem będzie stanowił wartość dodaną dla naszego klubu :)

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

Redi pisze:
17 wrz 2020, o 23:43
Jyuuken pisze:
17 wrz 2020, o 20:25
20103101 pisze:

W internecie można jeszcze przeczytać o tym, że testy medyczne przebiegły spoko, negocjacje przebiegły spoko, z kolei problem pojawił się w momencie gdy do gry wkroczył brat Fekir'a, który zarządał niebotycznych prowizji i zarobków - podobno dopiero po tym fakcie zarząd zdecydował się odpuścić.

Przy obecnej polityce klubu ciężko w 100% potwierdzić jakąkolwiek z wersji, pewnie nigdy nie dowiemy się jak na prawdę było.
To co dodałeś jest akurat prawdą (umknęło mi to) bo pamiętam, że w jednym z wywiadów Klopp również wspomniał coś o otoczeniu zawodnika, generalnie kilka czynników zapewne wpłyneło na fiasko z transferu i jak widać w tej chwili klub miał rację, nikt się o Fekira nie zabijał a gość za niewielką kwotę wylądował w Hiszpańskim średniaku.
Zajebiste jest to, że mamy Edwardsa na tym stanowisku bo gość jak przeprowadza transfery to nie mam pytań.
Nie mogę się już doczekać oficjalki Thiago.
PS. już nie offtopuję na temat innych transferów w tym wątku, czekam na prezentacje!

ODPOWIEDZ