Takumi Minamino

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

RedMen

Re: Takumi Minamino

Post autor: RedMen »

Klopp confirms Minamino not eligible until the FA Cup Third Round.
"Does anyone know why?" he ask...

Śmieszna sprawa tym bardziej , że czytałem że jutro też nie może grać.

Redi

Post autor: Redi »

Jutro nie moze grac, poniewaz okno transferowe otwiera sie 1 stycznia, ale jeszcze wtedy urzedy w Anglii nie pracuja

kuba07

Post autor: kuba07 »

Jak się spisał nowy nabytek?
„You don't choose to be Liverpool fan. You get chosen!”.

mayro78

Post autor: mayro78 »

Nie miał z kim grać

grypka

Post autor: grypka »

Bardzo średnio, starał się, był widoczny ale widać że nie jest jeszcze w swojej formie, mecz był ogólnie super, a najlepsi, Jones, Eliot, Lallana i Adrian, bardzo dobrze wszedł Ox, i cała reszta też nienajgorzej, nawet zaskoczenie... chirivella, jak dla mnie najgorszy Brewster ale on jest chyba myślami już w innym zespole, dobry jest, ale to typ gwiazdeczki, nie pracusia, wygląda mi na to że ma focha że tak mało grywał, zauważyłem już to w meczu z Arsenalem , więc nie zdziwię się gdy u kloopa za wiele nie pogra nigdy

Bartek84

Post autor: Bartek84 »

Minamino i Phillips byli dzisiaj chyba najsłabsi. Raczej naszego Japończyka czeka droga podobna do tej Robertsona i Fabinho, aniżeli Virgila czy Alissona. Myślę, że gdzieś tak za 7 miesięcy, po okresie aklimatyzacji i po przepracowanym w pełni presezonie, będziemy mieli grajka gotowego do rywalizacji o pierwszy skład. Odnośnie Phillipsa, to jeżeli Matip i Lovren mają niedługo wrócić do treningów, to myślę że nie ma sensu zostawiać go w Liverpoolu. Szans i tak raczej nie dostanie, chyba że w kolejnej rundzie Pucharu Anglii, ale jak będziemy mieli już wszystkich zdrowych środkowych to pewnie i w Pucharze sobie już nie pogra. Chociaż mogę się mylić. Zobaczymy co Klopp postanowi.

michall

Post autor: michall »

grypka pisze:Bardzo średnio, starał się, był widoczny ale widać że nie jest jeszcze w swojej formie, mecz był ogólnie super, a najlepsi, Jones, Eliot, Lallana i Adrian, bardzo dobrze wszedł Ox, i cała reszta też nienajgorzej, nawet zaskoczenie... chirivella, jak dla mnie najgorszy Brewster ale on jest chyba myślami już w innym zespole, dobry jest, ale to typ gwiazdeczki, nie pracusia, wygląda mi na to że ma focha że tak mało grywał, zauważyłem już to w meczu z Arsenalem , więc nie zdziwię się gdy u kloopa za wiele nie pogra nigdy
Przecież Brewster jak wszedł to biegał najwięcej z całego ataku :lol:

grypka

Post autor: grypka »

A ja się nie zdziwię jeśli juz zagra w końcówce kolejnego meczu , jesli Milner wypada to mamy Hendo, Giniego , Lallanę jego i Oxa w pomocy z czego OX tez nie będzie grał na razie od początku

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Wszyscy wiemy, jak duża jest Rosja. Państwo dwóch kontynentów, Europy i Azji. Popatrzcie potem sobie na Japonię, jaka to mała na mapie wyspa. Ludność Rosji -144 mln, ludność Japonii - 126 mln. Patrząc też na PKB kraju, które jest trzykrotnie większe niż Rosji widzę duży sens w tym zakupie. Zwłaszcza, że cena to mega promocja a i umiejętnościami się broni. Marketingowo to duży strzał w 10tkę. Żyła złota.
W Korei Południowej panuje szaleństwo popularności Sona. Azjaci nie mają zbyt wielu popularnych piłkarzy, nie produkują ich masowo. Są obecni w Europie, ale obecność w topowym klubie choćby jednego z nich samo napędzi maszynę a wakacyjne tourne zwiększy zainteresowanie. Wystarczą takie sporadyczne występy jakie ma Origi a Liverpool zyska na popularności i koszulkach w tym kraju.
Jestem pewny, że dlatego Anglicy poświęcą mu sporo czasu by wpasował się w drużynę. Oznacza to też, że Shaqiri i Wilson nie mają tu już miejsca. Narazie niech się oswaja, poznaje kolegów i filozofię Kloppa.

bugi

Post autor: bugi »

Występ średni to fakt ale nie spodziewałem się cudów. Dzisiaj japończyk dostał prawdziwą lekcję brytyjskiego futbolu. Emocje na trybunach, walka o każdą piłkę na boisku, doskok, pressing, walki w powietrzu, szybkie tempo. Rzucony na głęboką wodę nie podołał ale to jego pierwszy mecz więc trzeba wstrzymać się z oceną tym bardziej, ze dzisiaj ofensywa była odcięta od gry kombinacyjnej a skazana na jakieś lagi i przypadkowe pilkii na walkę.
Obrazek

Mortimer

Post autor: Mortimer »

grypka pisze:Bardzo średnio, starał się, był widoczny ale widać że nie jest jeszcze w swojej formie, mecz był ogólnie super, a najlepsi, Jones, Eliot, Lallana i Adrian, bardzo dobrze wszedł Ox, i cała reszta też nienajgorzej, nawet zaskoczenie... chirivella, jak dla mnie najgorszy Brewster ale on jest chyba myślami już w innym zespole, dobry jest, ale to typ gwiazdeczki, nie pracusia, wygląda mi na to że ma focha że tak mało grywał, zauważyłem już to w meczu z Arsenalem , więc nie zdziwię się gdy u kloopa za wiele nie pogra nigdy
Brewster wszedł na końcówkę, kiedy już w zasadzie myśleliśmy o obronie wyniku. Do tego nie na swoją pozycję, tylko na prawe skrzydło. Nie widzę powodu, żeby się go czepiać...

wicked93

Post autor: wicked93 »

Niezbyt uważnie oglądałem wczorajszy mecz, dlatego obejrzałem dzisiaj highlightsy i występ Minamino. Wniosek mój jest taki, że nie zgodzę się z tym, że "był najsłabszy/słabo". Chłop po kilku dniach od dołączenia do zespołu nie pękał, pressował, starał się grać kombinacyjnie z Elliottem, Origim czy Lallaną. Uważam, że pożytek będziemy mieli z niego niemały. Występ w skali szkolnej oceniam na 4-

Kirkbyboy

Post autor: Kirkbyboy »

Czytam i nie daje wiary w to co widzę?
Wam słonko świeci cały dzień w oczy czy jak (pytam tych znafców rodem że studia mundialowego TVP którzy marudzę na Japończyka)
Oceniacie gościa który tyle co wsiadł z samolotu i dali mu pokopać z juniorami.....
Same fachowce

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Mimo, że zagrał 70 minut, to nie próbowałbym oceniać Jego występu. Gra z juniorami a gra z całą pierwsza jedenastka, to dwie różne sprawy.

Jak już mam coś pisać o Jego występie, to rzuciło mi się w oczy, jak wychodzi na pozycję. Kiedy nasi prowadzili grę w środkowej części boiska, dość często wchodził ładnie na wolne pole (do piłki prostopadłej) lecz ostatecznie tych piłek nikt mu nie grał.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

ODPOWIEDZ