Takumi Minamino

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

calcexe

Takumi Minamino

Post autor: calcexe »

Już oficjalnie, z początkiem roku 2020 Takumi Minamino zostanie piłkarzem Liverpoolu.

Obrazek

Awatar użytkownika
ynwa19

Re: Takumi Minamino

Post autor: ynwa19 »

Witamy na czerwonym pokładzie! :D
Oby jak najczęściej po jego występach rywale myśleli o....harakiri-;)

Sądzę,że bezboleśnie i odrazu wkomponuje się w zespół.

Styl w jakim ostatnio wykonujemy transfery można określić jednym słowem:perfekcja.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2019, o 13:10 przez ynwa19, łącznie zmieniany 1 raz.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Redi

Post autor: Redi »

Mozna zauwazyc, ze prawie caly nasz sklad opiera sie na "team player'ach", mocno wybieganych i potrafiacych w sytuacji "awaryjnej" przelamac schemat mijajac przeciwnika 1 na 1. Cala nasza druzyna ma niesamowita technike uzytkowa (tak, nawet Szwagier, z tym ze on nie potrafi jej wykorzystywac), wiec nasz nowy nabytek idealnie wpasowuje sie w ideologie tworzenia tej druzyny.

Nic tylko trzymac kciuki za debiut z Evertonem

Gerres
Kontakt:

Post autor: Gerres »

Będzie grał z 18 na plecach, mam nadzieję, że będzie zasuwał jak swego czasu Dirk Kuyt?

dzemek

Post autor: dzemek »

Świetny transfer za nieduże pieniądze, Japończyk ma duży potencjał, nie umiem doczekać się pierwszego występu tego zawodnika.
Czy w pierwszym zespole Liverpoolu był kiedyś obywatel Japonii? Jakoś nie umiem nikogo skojarzyć ;)

expert6

Post autor: expert6 »

Z tego, co czytałem to nie było nigdy w naszym zespole Azjaty.
Obrazek
" Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia" (Flp 4,13)

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

Yossi Benayoun
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

Miki92

Post autor: Miki92 »

Rozumiem ze geografia ma swoje prawa i w ogóle ale to spore uogólnienie nazwać kogoś pochodzącego z Izraela azjatą ;]

Mortimer

Post autor: Mortimer »

Miki92 pisze:Rozumiem ze geografia ma swoje prawa i w ogóle ale to spore uogólnienie nazwać kogoś pochodzącego z Izraela azjatą ;]
To nie uogolnienie, tylko stwierdzenie faktu.

Eruanno

Post autor: Eruanno »

Miki92 pisze:Rozumiem ze geografia ma swoje prawa i w ogóle ale to spore uogólnienie nazwać kogoś pochodzącego z Izraela azjatą ;]
Izrael – państwo na Bliskim Wschodzie, położone w AZJI ZACHODNIEJ na wschodnim brzegu Morza Śródziemnego :)

n3ar

Post autor: n3ar »

Wszyscy wiemy, że Izreal geograficznie leży w Azji, to nie jest wiedza tajemna. Ale "Azjatą" powszechnie określa się również (czy może raczej - przede wszystkim) przedstawicieli rasy mongoidalnej, z którymi Izraelczycy nie mają nic wspólnego.
Nie wiem z resztą po co to czepialstwo, wszyscy doskonale wiedzieli o co koledze expertowi chodziło.

Awatar użytkownika
Szmuggler

Post autor: Szmuggler »

Moim zdaniem jest dużym niedopatrzeniem nazywanie kogoś z Izraela europejczykiem. Izrael leży w Azji więc mieszkają tam azjaci. Wy mówicie o kolokwialnym podejściu do słowa "azjata", które jest błędne.

Awatar użytkownika
rafalqu

Post autor: rafalqu »

Szmuggler pisze:
Moim zdaniem jest dużym niedopatrzeniem nazywanie kogoś z Izraela europejczykiem. Izrael leży w Azji więc mieszkają tam azjaci. Wy mówicie o kolokwialnym podejściu do słowa "azjata", które jest błędne.
Czy Nuri Sahin to azjata?
Obrazek

Miki92

Post autor: Miki92 »

Geograficzne rekiny poslaly mnie z powrotem do szkoly. Jestem wdzieczny niemniej gdyby przeczytac na spokoknie moja wczesniejsza wypowiedz mozna latwo wywnioskowac co mam na mysli.

tak wiec: panowie, piszac ze rozumiem ze geografia ma swoje prawa wydawalo mi sie ze wyrazilem klarownie zgode na to ze wedle pewnych kryteriow panstwo izrael lezy na terenie AZJI (ale dziekuje raz jeszcze za subtelne przypomnienie)
Tak czy inaczej slowo "azjata" zdaje sie niesc ze soba okreslony komunikat kulturowy czy wrecz rasowy ktorego mieszkancy Izraela chyba nie sa najszczesliwszym przykladem NAWET jesli urodzili sie na terenie kraju polozonego w AZJI ZACHODNIEJ

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Trzeba jeszcze dodać do tego, że taki Izrael gra na mistrzostwach Europy, a nie w w azjatyckich ;)
Raczej to określenie kulturowe bo takiego Rosjanina też nie nazywamy Azjatą.

ODPOWIEDZ