Adrián

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
diablinadali

Re: Adrián

Post autor: diablinadali »

Edamskiser pisze:
diablinadali pisze:(...) dlaczego Adriana nie można usprawiedliwiać tym samym?
Moze dlatego, ze bramkarz troche mniej intensywnie uczestniczy w meczu niz reszta zawodnikow?
\
A intensywność koncentracji i zmęczenie psychiczne bierzesz pod uwagę? Czy tylko fakt, że nie biega 12 km w 90 minut?
Poza tym jeśli z całej wypowiedzi wybrałeś akurat ten fragment, by sobie odpowiedzieć, to gratuluję pominięcia następującej po nim argumentacji.
lingo1

Post autor: lingo1 »

Jak zagrał Adrian w tym meczu, jakieś błędy czy fajne interwencje bo mogłem oglądać ostatnie 10min meczu tylko.
Obrazek
Mufi

Post autor: Mufi »

lingo1 pisze:Jak zagrał Adrian w tym meczu, jakieś błędy czy fajne interwencje bo mogłem oglądać ostatnie 10min meczu tylko.
Wybronił strzał Pepe po błędzie Hendersona i raz podał piłkę pod nogi Auby, ale ten przestrzelił. Zagrał jak z Soton tylko błąd nie kosztował bramki :).
BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Być może podpadne tutaj wielu użytkownikom... Sądzę, że Adrian będzie bramkarzem bardzo podobnym do Mignoleta. Z taka sama częstotliwością będzie popełniał błędy, a czasem wyłapie znakomite strzały. Szymon właśnie tak miał...

Jedyna plus taki, że Adrian jest u nas bramkarzem nr 2.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?
consigliere

Post autor: consigliere »

a moim zdaniem Mignolet był od niego lepszy. nie jest to opinia oparta jedynie na tych kilku występach. widziałem Adriana w akcji wielokrotnie w poprzednich klubach i w zadnym nie prezentował się tak solidnie jak Mignolet w Sunderlandzie.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
grzyb

Post autor: grzyb »

A ja czekam już na powrót Alisona.Fajnie wybronil karnego miał swoje 5 minut ale dla mnie już wystarczy.Aż szkoda że Grabara jest wypożyczony.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

Mufi pisze:
lingo1 pisze:(...)
(...) raz podał piłkę pod nogi Auby, ale ten przestrzelił.
Warto zaznaczyc, ze ten blad byl wywolany przez zle zachowanie Van Dijka, ktory majac pilke 5 m od siebie postanowil blokowac zawodnika Arsenalu i czekac, az Adrian majacy do pilki 30m podbiegnie i ja wybije :D
Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

Spoiler:
Ale bzdury kolega pisze.
To BYŁA piłka Van Dijka. Kontrolował ją. Czekał na wyjście kogoś do podania, najlepiej bramkarza. Nie chciał jej wybijać. Nie w takiej sytuacji gdy panujesz nad akcją.
To Adrian złą oceną sytuacji wprowadził zagrożenie. Pisałem już, że błędną decyzję możesz nadrobić idealnym wykonaniem.
Hiszpan wybił to fatalnie czym jeszcze pogłębił kryzys spowodowany niepotrzebnym wyjściem.

Zaznaczam również, że to bramkarz dowodzi obroną. Ma lepszy przegląd sytuacji. Widzi wszystko.
Bramkarskie "moja!" oznacza, że bierze tę piłkę. Obrońca, choćby i sam Van Dijk, ma odpuścić.
I dokładnie tak wyglądał ten moment zawahania Holendra na sekundę przed wybiciem Adriana.
Bramkarz ma być OSTATNIĄ instancją. Interweniować gdy musi, gdy nie ma innego wyjścia. Nie wychodzić przed szereg i zabierać robotę która należy do stopera.
I teraz sobie odpowiedz, czy Adrian musiał wychodzić? Czy bez tego stracilibyśmy kontrolę nad akcją?

Mamy słabego bramkarza. Bardzo często zdarzają mu się zwarcia. Takie sytuacje tylko pogłębiają nieufność obrońców. Zaburzają hierarchię dowodzenia obroną.
Następnym razem stoper nie odpuści i wykopie tę piłkę w aut razem z Adrianem.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Edamskiser

Mitchell pisze:
Spoiler:
Hmm wlasnie obejrzalem ta akcje kilka razy i chyba faktycznie tutaj Adrian byl winny. Niestety nie widac co robi bramkarz w momencie puszczenia pilki do Pepe ale Van Dijk wykonal ruch reka jakby chcial pokazac, ze pilke ma pod kontrola. W tym czasie Adrian juz byl rozpedzony wiec Van Dijk mogl tylko sie uchylic. Takze zwracam honor Virgilowi ;)
erni9292

Post autor: erni9292 »

Jak zapowiedział tak zrobił, czyste konto dzięki refleksowi w końcówce.
Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Gdyby tak go kiwał lepszy piłkarz, to pewnie byłaby bramka. Przecież Adrian za szybko się położył, tylko że Rodriguez dał mu jeszcze dosyć czasu na kolejną interwencję.
Obrazek
AlbertRiera

Post autor: AlbertRiera »

Dajcie mu spokój, gra na prawdę solidnie. Jedynie słabo gra nogami, więc wolę jak czasem wykopie na aut niż poda przeciwnikowi pod nogi...
Edamskiser

No dokladnie, ja jestem mocno zaskoczony jego poziomem majac w pamieci wystepy w WHU.
Awatar użytkownika
Sektor51

Post autor: Sektor51 »

Niech jeszcze parę takich występów, jak dziś i jak go posadzić na ławce?
MixonLFC

Post autor: MixonLFC »

Egalot pisze:Gdyby tak go kiwał lepszy piłkarz, to pewnie byłaby bramka. Przecież Adrian za szybko się położył, tylko że Rodriguez dał mu jeszcze dosyć czasu na kolejną interwencję.
A gdyby babcia miała wąsy to była by dziadkiem.
Stracił bramkę ? Nie więc o czym rozmowa.
ODPOWIEDZ