Adrián

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Redzik90

Re: Adrián

Post autor: Redzik90 »

Brawo Adrian! Należało się za tego babola sędziny. Brawo. Brawo. Brawo!

Paviola

Post autor: Paviola »

Duch Stambułu jest w nim silna!

MILF

Post autor: MILF »

Czuję jakiś sentyment do tego gościa.
Brawo! Teraz będzie tylko pewniejszy.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Awatar użytkownika
pearlfc

Post autor: pearlfc »

Świetny występ w finale Superpucharu. Zasłużył na tego obronionego karnego.

Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

Ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego, że Adrian ma większe umiejętności od Mignoleta? Bardzo dobry mecz w wykonaniu Adriana, co prawda gra nogami jest na dużo niższym poziomir niż u Alissona, ale jeśli chodzi o bronienie dostępu do bramki, to oprócz sprokurowania karnego za bardzo nic nie można mu zarzucić, szczególnie, że Adrian jakikolwiek mecz o stawke rozegrał bardzo dawno temu. Bardzo podobał mi się jego występ.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Adrian MVP za superpuchar bez zadnych niedomówień. Coś czuję że ten bramkarz da nam jeszcze wiele radości. Kilka interwencji dziś to majstersztyk. Oceny nie powinien psuć rzut karny który został podyktowany nieslusznie, gdyż Adrian nie miał kontaktu z Abrahamem.

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Ale jaka to fantastyczna historia! Gościu miesiąc temu jeszcze nie był pewny czy w ogóle w jakimś klubie będzie grał, a tutaj nie dość że zostaje sprowadzony przez Liverpool to na dodatek ma szansę się pokazać I zostaje bohaterem finału:) Brawo Adrian, oby tak dalej!

Awatar użytkownika
hoster1

Post autor: hoster1 »

Tak ogólnie to nie darzyłem go sympatią nigdy tym bardziej jak spowodował kłótnie z Balo, kiedy parę dni temu zastąpił Simona powiedziałem sobie "OK niech będzie", No ale dzisiaj to mieliśmy retrospekcje z 2005r, strzał z karnego w środek i obrona chyba nogą, szacun. Dzisiejszy mecz jak najbardziej na plus kilka udanych interwencji, myślę że na parę meczy godnie zastąpi Alissona.

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

DudekLFC21 pisze:Ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego, że Adrian ma większe umiejętności od Mignoleta? Bardzo dobry mecz w wykonaniu Adriana, co prawda gra nogami jest na dużo niższym poziomir niż u Alissona, ale jeśli chodzi o bronienie dostępu do bramki, to oprócz sprokurowania karnego za bardzo nic nie można mu zarzucić, szczególnie, że Adrian jakikolwiek mecz o stawke rozegrał bardzo dawno temu. Bardzo podobał mi się jego występ.
Oczywiście, że nie ma większych umiejętności niż Mignolet. To są po prostu dwaj solidni bramkarze o bardzo zbliżonych możliwościach - żaden z nich nie powinien nigdy być jedynką w klubie takim jak Liverpool, natomiast możliwości idealne do tego, żeby być pewnym zmiennikiem dla jakiejś bramkarskiej tuzy. Poziom gwarantujący stabilność w awaryjnych sytuacjach. Ale proszę bardzo o nie umniejszanie umiejętności Simona, gdyż jest to totalnie niesprawiedliwe.

Pitrus71

Post autor: Pitrus71 »

Redzik90 pisze:
DudekLFC21 pisze:Ale proszę bardzo o nie umniejszanie umiejętności Simona, gdyż jest to totalnie niesprawiedliwe.
Przecież Mingnolet to była porażka przez cały okres gry u nas, poza jakimiś przebłyskami to trudno policzyć ile on spotkań zawalił.

Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

Nie wiem czy po tak niepewnym presezonie w wykonaniu Simona tak spokojnie oglądałbym ten mecz gdyby to on był na bramce. Przecież ja nigdzie nie powiedziałem, że Adrian nadaje się na jedynkę, ale bardzo dobrze nadaje się na dwójkę. Masz racje, trochę źle to ująłem, może nie ma wielkiej różnicy między nimi jeśli chodzi o same umiejętności, bo te Simona na pewno nie są małe, ale Adrian wydaje mi się dużo pewniejszym bramkarzem. Nie wiem czy to kwestia pewności siebie, podejmowania lepszych i szybszych decyzji, czy może radzenia sobie z presją, ale naprawdę widząc go w bramce po takim rozbracie z oficjalnymi spotkaniami nie czułem niepokoju, bo nie dawał do tego podstaw. Weźmy też pod uwagę, że Adrian trenuje z nami dopiero kilka dni i został rzucony na bardzo głęboką wodę, nie wiem czy Simon w takiej sytuacji by podołał.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Bardzo dobrze, że po sprzedaży Simona zatrudnili kogoś takiego, jak Adrian. Bardzo "bezpieczny" bramkarz w razie W, do pucharów myszki miki czy pierwszych rund Pucharu Anglii (albo może wszystkich, w których wystąpi, by też sobie mógł pograć), mimo wieku i rywala do gry w 1szym składzie, pokazuje, że jest dobrym bramkarzem i myślę, że Alisson może spokojnie się leczyć, bo Adrian po lekko niepewnym pierwszym spotkaniu pokazuje, że wraz z dalszą grą czuje się coraz pewniej, co przekłada się na jego lepszą grę (na pewno obrona 5ego karnego bardzo mu pomoże mentalnie). Fakt faktem nie jest tak świetny w grze nogami i lekko nas ogranicza w rozegraniu od tyłu, ale nie można mieć na ławce bramkarz prawie tak drogiego, jak nasz Brazylijczyk.

Fanlive94

Post autor: Fanlive94 »

Mignolet to był taki Lovren, potrafił wybronic genialne strzały, aby chwilę potem zrobić totalnego babola. To ja wolę takiego Adriana, bezpiecznego bramkarza, jak ktoś go ładnie nazwał. Chociaż pełną opinię wyrobię po tych kilku meczach, ale na razie jest dobrze

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Adrian czyli 7 sezonow w kadrze pierwszego zespolu(Betis,WHU) ZERO sukcesow i
7 dni(mniej wiecej) w LFC i juz JEDEN puchar.
Iscie hollywoodzki scenariusz-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Awatar użytkownika
donte

Post autor: donte »

Adrian kontuzjowany przez fana, który wbiegł na boisko po triumfie w Superpucharze Europy! Oficjalnie zostajemy z Lonerganem i Kelleherem na kolejne mecze :D

Historia tego sezonu jest coraz lepsza.

ODPOWIEDZ