Nathaniel Phillips

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Redzik90

Nathaniel Phillips

Post autor: Redzik90 »

Bardzo obiecująco wygląda 21 latek w okresie przygotowawczym. Myślę, że warto dać mu szansę w pucharowych spotkaniach.

andrzej000

Re: Nathaniel Phillips

Post autor: andrzej000 »

wczoraj zagral po powrocie ze Stuttgartu po raz pierwszy od poczatku. pierwsza polowa slabo, po przerwie juz bylo zdecydowanie lepiej

adamne

Post autor: adamne »

Wydaje mi się że jeśli Matip i Lovren się wykurują, to Phillips wróci do Stuttgartu pod koniec stycznia, bo jako czwarty czy piąty wybór na pozycji szans na grę za bardzo nie będzie miał.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

nexetpl

Post autor: nexetpl »

adamne pisze:Wydaje mi się że jeśli Matip i Lovren się wykurują, to Phillips wróci do Stuttgartu pod koniec stycznia, bo jako czwarty czy piąty wybór na pozycji szans na grę za bardzo nie będzie miał.
też mi się tak wydaje, gdyby Jurgen miał go w planach na ten sezon to po prostu by go nie wypożyczał. Phillips został ściągnięty spowrotem jako zapchajdziura "na wypadek"
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Panowie jaj sobie nie róbcie z tym powrotem do Stuttgartu. To nie jest football manager. :)

Redi

Post autor: Redi »

Redzik90 pisze:Panowie jaj sobie nie róbcie z tym powrotem do Stuttgartu. To nie jest football manager. :)
Też wątpie, że znowu Stuttgart, ale Klopp jasno dał do zrozumienia, że zaraz znowu idzie na wypożyczenie i wrócił tylko pomóc w kilku meczach.

PS. Właściwie to powiedział to dosłownie, a nie dał do zrozumienia :D

adamne

Post autor: adamne »

With their squad currently stretched by injuries and a busy schedule, Liverpool asked to recall the centre-back from his loan spell. The two clubs have agreed, however, to look into the possibility of Phillips going back to Stuttgart at the end of the German winter break.
Źródło: https://www.vfb.de/en/vfb/latest/news/c ... g-beendet/
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

everlast

Post autor: everlast »

Redzik90 pisze:Panowie jaj sobie nie róbcie z tym powrotem do Stuttgartu. To nie jest football manager. :)
a to sa slowa Kloppa - chyba ,ze sobie jaja robil

“Now we have the situation that we have and we thought ‘what can we do to help us a little bit?’ and we asked Stuttgart if they would be ready to give him back to us for a while and they said ‘OK’.

ODPOWIEDZ