Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Nero

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: Nero »

Nie ma co nawet marzyć o Mbappe no chyba ,że Mane odejdzie za 200 milionów to wtedy tak. Obecnie to nawet na Wernera nas nie stać, bo już nie dostaniemy 60 milionów za Wilsona i Shakiriego przez kryzys. Właściciele też jak zwykle nic do transferu nie dołożą. Nasi dziennikarze już zaczynają swoją szopke jak rok temu o bazie, krzesełkach, genialnej kadrze i leją wode ,że Jonsy i Elioty będą jakimiś opcjami a Milner zagra na 10 pozycjach. Dziś też już Bild pisze , że Liverpool ma wątpliwości ble ble ble.

Ja się żadnych ruchów nie spodziewam. Licze jak zawsze na Kloppa że coś jeszcze z tego wykrzesze i Boga żeby omijały nas kontuzje :D

josif

Post autor: josif »

Przez ten kryzys sporo klubów będzie musiało się pożegnać ze swoimi gwiazdami. Może Liverpool wyciągnie kogoś ciekawego.
War. War never changes

Mufi

Post autor: Mufi »

Nero pisze:Nie ma co nawet marzyć o Mbappe no chyba ,że Mane odejdzie za 200 milionów to wtedy tak. Obecnie to nawet na Wernera nas nie stać, bo już nie dostaniemy 60 milionów za Wilsona i Shakiriego przez kryzys. Właściciele też jak zwykle nic do transferu nie dołożą. Nasi dziennikarze już zaczynają swoją szopke jak rok temu o bazie, krzesełkach, genialnej kadrze i leją wode ,że Jonsy i Elioty będą jakimiś opcjami a Milner zagra na 10 pozycjach. Dziś też już Bild pisze , że Liverpool ma wątpliwości ble ble ble.

Ja się żadnych ruchów nie spodziewam. Licze jak zawsze na Kloppa że coś jeszcze z tego wykrzesze i Boga żeby omijały nas kontuzje :D
Tu nie chodzi o to okienko ...

kamil6

Post autor: kamil6 »

Panowie mam takie pytanko, czy ktos jest w stanie wygrzebac gdzies jak wyglada nasz roczny dochod, ogolem, caloksztalt, a mianowicie Premiership, Champions League, sponsorzy i cala reszta, bo szukam i nic nie moge znalezc, chodzi mi o to ze chcialbym pozniej odliczyc od tego gaze, kwoty na transfery itp, chodzi mi o ten i ubiegly sezon. Zastanawiam sie czy naprawde nie ma ma kasy czy wlasciciele najzwyczajniej cos kreca, bo jezeli rok temu nic nie wydalismy to pula powinna przejsc na to lato, rozumiem ze w tym roku moze byc ubogi budzet bo wirus, chociaz szczerze mowiac wiele nie stracimy jezeli sezon zostanie dokonczony, a przypuszczam ze zostanie. Bo do jasnej cholery gdzie kasa z tamtego roku, co wsiakla, przepadla w kasynie czy oddalismy na cele charytatywne, a pamietam ze wszedzie pisali o tym, ze osiagnelismy rekordowe zyski po opodatkowaniu. Bede wdzieczny za pomoc w rozwiklaniu zagadki, zwykla ciekawosc...
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Nie wiem czy znajdziesz gdzieś dokładne informacje no i trzeba być ogarnięty by liczyć takie rzeczy ale może Ci się uda :P
http://www.lfc.pl/75378/wyniki-finansowe-liverpool-fc
https://beta.companieshouse.gov.uk/comp ... ng-history

poszukaj w tych linkach.

To jest oczywiście wynik 31 maja 2018 do 31 maja 2019, na następne wyniki musisz poczekać rok.

"gdzie kasa z tamtego roku"
Na razie pewnie nie policzysz ale w ostatnim roku rozliczeniowym 05-2018 - 05 2019 wydaliśmy na samych zawodników, aż 223 mln funtów. (nie licząc innych wydatków)

kamil6

Szpieg1 pisze:Nie wiem czy znajdziesz gdzieś dokładne informacje no i trzeba być ogarnięty by liczyć takie rzeczy ale może Ci się uda :P
http://www.lfc.pl/75378/wyniki-finansowe-liverpool-fc
https://beta.companieshouse.gov.uk/comp ... ng-history

poszukaj w tych linkach.

To jest oczywiście wynik 31 maja 2018 do 31 maja 2019, na następne wyniki musisz poczekać rok.

"gdzie kasa z tamtego roku"
Na razie pewnie nie policzysz ale w ostatnim roku rozliczeniowym 05-2018 - 05 2019 wydaliśmy na samych zawodników, aż 223 mln funtów. (nie licząc innych wydatków)

Ciężko to wszystko dokładnie wyliczyć ale wychodzi ze kasa musi byc choć by z tamtego sezonu, bo przecież jak pisalem nie zniknęła tak o, uwazam osobiscie ze bedziemy działali na rynku tego lata i to najaktywniej w Anglii...
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly

kamil6

Tekst przetlumaczony przez aplikacje oczywiscie wiec moze sie lekko roznic, aczy kolwiek glowne mysli sa jasne. Co myślicie o takim ruchu z naszej strony, coraz więcej mozna o tym przeczytać we wszelkiego rodzaju mediach...

" Relacja hiszpańskiej ojczyzny Adama Traoré, skrzydłowego Wolves, jest bardzo podekscytowana perspektywą przybycia 24-latka do liderów Premier League.

HITC powołuje się na Todofichajesa, który deklaruje, że Liverpool prowadzi obecnie „zaawansowane rozmowy”, by sprowadzić byłego zawodnika Barcelony na Anfield.

Artykuł dodaje, że Jurgen Klopp osobiście rozmawiał z 60 milionami funtów, którzy ocenili Traore na temat roli, jaką odegrałby w Merseyside.

Jeśli The Reds podobno wyciągają wtyczkę z Timo Werner z powodu zaciśnięcia pasa przez koronawirusa, to nie jest jasne, skąd pochodzą środki na tę proponowaną umowę."

Zrodlo: Liverpool Echo

kamil6

Nicolo Schira a także Fabrizio Romano zgodnie informują, ze Timo Werner nie zdecyduje się na zaden ruch do momentu ostatecznej decyzji naszego zarządu, Niemiec jest zdecydowany w pełni na Liverpool a inne kluby sa alternatywą tylko wtedy, kiedy spasujemy...
Tak podali wczoraj na Twiterze...

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

A pamiętacie czasy, kiedy to Liverpool był alternatywą? :D
Obrazek

Turek

Post autor: Turek »

Mario17 pisze:Firo9 ale Ty jesteś groteskowy. Wyskakujesz z Haalandem w temacie gdzie bądź co bądż przewijają się wzmianki o Wernerze. To tak jakbym wymienił sobie każdego innego zawodnika na świecie. Odstaw managara. Do tego argument o postawieniu pieniędzy. W takim razie Ty to zrób bo w Twoją stronę też to działa skoro masz takie przypuszczenia. July600lfc ma absolutną rację. Haaland po tym sezonie nie odejdzie czy to będzie Real czy to będzie PSG czy inny United. Borussia to nie jest Hansa Rostock. Niektórzy naprawdę nie wiedzą jak działa rynek. Tu nawet wiedzy nie trzeba tylko trochę rozumu
Nie wiem czy mnie pamięć nie myli (w sumie niewiele się bundesligą interesuje) ale czy Dembele nie spędził jednego sezonu w Borusii??

kamil6

Turek pisze:
Mario17 pisze:Firo9 ale Ty jesteś groteskowy. Wyskakujesz z Haalandem w temacie gdzie bądź co bądż przewijają się wzmianki o Wernerze. To tak jakbym wymienił sobie każdego innego zawodnika na świecie. Odstaw managara. Do tego argument o postawieniu pieniędzy. W takim razie Ty to zrób bo w Twoją stronę też to działa skoro masz takie przypuszczenia. July600lfc ma absolutną rację. Haaland po tym sezonie nie odejdzie czy to będzie Real czy to będzie PSG czy inny United. Borussia to nie jest Hansa Rostock. Niektórzy naprawdę nie wiedzą jak działa rynek. Tu nawet wiedzy nie trzeba tylko trochę rozumu
Nie wiem czy mnie pamięć nie myli (w sumie niewiele się bundesligą interesuje) ale czy Dembele nie spędził jednego sezonu w Borusii??
Też mi sie wydaje ze pograł jeden sezon i odszedl do Barcelony...

MixonLFC

Post autor: MixonLFC »

kamil6 pisze:
Turek pisze:
Też mi sie wydaje ze pograł jeden sezon i odszedl do Barcelony...
Dokładnie to
Liga: 32 Mecze
6 Gol
12 Asyst
LM: 10 Mecze
2 Gol

Więc wiele czasu z BVB nie spędził.

july600lfc

Post autor: july600lfc »

Ale to jednak był rok, a nie pół roku. Dodatkowo rynek w ogóle będzie inaczej funkcjonował przez pandemie tego lata, z BVB głośniej jest o odejściu Sancho niż Haalanda (a dwójki ich się nie pozbędą), do tego Werner lepiej pasuje do naszego stylu, Klopp gdyby chciał Haalanda to wyciągałby go już z Salzburga, a wolał sięgnąć po Minamino z tamtej ekipy + nie ma żadnych rzeczowych źródeł mówiących o zainteresowaniu Haalandem. Stąd transfer ten jest uznawany za bardzo, bardzo mało prawdopodobny i nie rozumiem po co dyskutować, nawet potencjalnie, o czymś o czym nie wspomina żadne poważne źródło

Mufi

Post autor: Mufi »

BILD własnie podał, że Werner jest już praktycznie piłkarzem Chelsea.

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Zakładając ziszczenie się wyżej wspomnianej plotki, oznacza to z naszej strony kompletny brak profesjonalizmu i skąpienie drobniaków na taki transfer, czy też mamy gotowe zastępstwo (czyt. lepszą opcję)?
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

ODPOWIEDZ