Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

MyLFC

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: MyLFC »

[quote="kamil6"]
Sadio na kazdyn kroku sie wypowiada nt tego, ze w Liverpoolu czuje sie doskonale, ze mogl by tu zakonczyc takze kariere, nie bez powodu rok temu przedluzyl umowe, prawda? /quote]
Może mnie pamięć myli, ale czy pewien Filipek nie mówił kiedyś podobnie?

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

wymagacie od piłkarzy lojalności, a nawet Gerrard nie skończył u nas kariery
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

Wlodar

Post autor: Wlodar »

Nie rozumiem dlaczego większość z was nie widzi u nas w drużynie miejsca dla Timo Wernera. Jest to bardzo uniwersalny zawodnik, który jest szybki, ma dobrą technikę oraz potrafi znaleźć się tam gdzie spada piłka. Bardzo lubię i szanuję Firmino, ale jak dla mnie Werner jest jeszcze lepszym piłkarzem. Mimo wszystko uważam, że miejsce znajdzie się dla obu z nich. Kolejna sprawa: ktoś rzucił, że Werner marnuje dużo okazji...hmmm.. Lewandowski oddaje 4.6 strzału na mecz, Werner 3.9. Timo strzelił 3 gole mniej (czyli wypada lepiej niż Lewy). Dodatkowo Lewandowski strzelał gole tylko i wyłącznie z pozycji napastnika, a Werner trafiał z 4 różnych pozycji na boisku. Chcemy iść dalej? Lewy 5 asyst w 35 meczach, a Werner 7 tylko w Lidze Niemieckiej. (Statystyki z whoscored) Dodatkowo kiedyś widziałem sytuacje 100% zamienione na gola i Werner był tylko za Immobile. Według mnie transfer Niemca będzie strzałem w 10.

Kolejna sprawa. Mamy kilku zawodników na sprzedaż, co kilka razy było tutaj mówione. Koulibaly wcale nie jest poza zasięgiem. Myślę, że wraz ze zdobyciem mistrzostwa Liverpool rozbije bank i pójdzie za ciosem. Coś mi tak mówi podświadomość.
Co do Sadio, wątpie w jego odejście. Jest zbyt ważny i on również czuje się potrzebny tej drużynie. Pamiętajmy, że Kloop chciał go jeszcze w Borussi. Ale.. jeżeli udałoby nam się sprzedać Salaha i za tą kasę + coś dopłacić do Sancho... Biorę w ciemno.

kamil6

Post autor: kamil6 »

MyLFC pisze:
kamil6 pisze: Sadio na kazdyn kroku sie wypowiada nt tego, ze w Liverpoolu czuje sie doskonale, ze mogl by tu zakonczyc takze kariere, nie bez powodu rok temu przedluzyl umowe, prawda? /quote]
Może mnie pamięć myli, ale czy pewien Filipek nie mówił kiedyś podobnie?

Serio, znajac Sadio uwazasz ze postapil by podobnie?
Klub go nie zechce puscic wiec zostaje wymuszanie, wierzysz to?
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly

MyLFC

Post autor: MyLFC »

Nie wierze, ale kto wie, co komu w głowie siedzi. Piłkarzom, ich WAGom i managerom.

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Panowie,Wy tak na powaznie wzieliscie "informacje" pewnego forumowego oszoloma?
Przeciez on po raz kolejny wypisuje bzdury!
Jego "rewelacje" to opowiastki typu "kuzynka od szwagra mojego kolegi....."

Pewne jest natomiast to,ze w dzisiejszych czasach wiernosc barwom klubowym w 99% zanikla a wiec kazdy transfer jest mozliwy.
Lecz co innego cytowanie jakis powaznych zrodel a zupelnie odmienna sprawa to plotki wyssane z palca.
Powinniscie juz byc na tego typu teksty tego kogos wyczuleni i po prostu je ignorowac.

Pozdrawiam Czerwonych Braci :D ale nie oszolomow
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

kamil6

ynwa19 pisze:Panowie,Wy tak na powaznie wzieliscie "informacje" pewnego forumowego oszoloma?
Przeciez on po raz kolejny wypisuje bzdury!
Jego "rewelacje" to opowiastki typu "kuzynka od szwagra mojego kolegi....."

Pewne jest natomiast to,ze w dzisiejszych czasach wiernosc barwom klubowym w 99% zanikla a wiec kazdy transfer jest mozliwy.
Lecz co innego cytowanie jakis powaznych zrodel a zupelnie odmienna sprawa to plotki wyssane z palca.
Powinniscie juz byc na tego typu teksty tego kogos wyczuleni i po prostu je ignorowac.

Pozdrawiam Czerwonych Braci :D ale nie oszolomow
Mordo czy on jest oszolomem to nie wiem, powoluje sie na slowa rzetelnego komentatora, tyle ze tych slow za cholere nigdzie nie moge znalezc, z tego tez powodu prosilem o jakiegos linka jednak odpowiedzi jak narazie nie uzyskalem zadnej. Nie ma co go odrazu besztac z blotem bo jak by doszlo do takiego transferu, nie daj Boze, choc mysle ze ze te 200 mln bysmy madrze i tak zainwestowali, to jednak bylo by pozniej wypominanie, aczy kolwiek masz prawo okreslac go jak chcesz, nic nie narzucam. Zreszta jak sam pisales, teraz z zawodnikami bywa roznie i taka sytuacja moze miec miejsce, wiec lepiej sie wstrzymac z tego typu opiniami bo suma sumaru, chlopak moze miec racje w co ja osobiscie nie wierze...
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly

Awatar użytkownika
ynwa19

W sumie to nic bym nie napisał gdyby nie to,że ten jegomość po raz enty wypisuje te banialuki.
I chociaż mam go zablokowanego to Waszych cytatów nie da się ominąć i w ten sposób (niestety)znów zapoznałem się z tą "twórczością".
A jak dotychczas jego "newsy" mają zerowy poziom wiarygodności.

SEB

Post autor: SEB »

Są to słowa wypowiedziane przez Tomka Cwiekala w najnowszym odcinku Piłkarzyki.
https://youtu.be/LH8whqOtw3Y

Co jak co, ale Tomasz jest bardzo dobrze obeznany w tematach związanych z La Liga i nigdy nie rzuca słów na wiatr. Jeden z lepszych i najbardziej rzetelnych dziennikarzy w Polsce.

Polecam od 20:50 min
Obrazek

Awatar użytkownika
Montes

Post autor: Montes »

SEB pisze:...Polecam od 20:50 min
Znam osobę która działa na rynku transferowym, a ona zna drugą, trzecia osobę która SŁYSZAŁA, że Sadio Mane rozmawiam z Realem... To jest jeszcze lepsza historia, aniżeli wymoślona przez the s*n, marce i mundo razem wzięte. Puenty nie będzie, radze zacząć myśleć.
"Lecą mydlane bańki, piękne niczym sen, lecą do nieba, wysoko tak jak trzeba, jak marzenie, żyją oka mgnieniem, szczęście mnie omija, szukałem go Tu i Tam, lecą mydlane bańki, a ja ciągle jestem sam."

Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

Pewnie mineli sie gdzies na bazarze i bylo

Przedstawiciel Realu: czesc Sadio, gdzie idziesz?
Mane: Do warzywniaka, kupic ziemniaki na obiad

Media: Mane rozmawia z Realem.

Awatar użytkownika
ynwa19

Podobno rodzina Sadio wysłała go na zakupy do....Realu.
To nasz napastnik pojechał i nawet z kasjerką porozmawiał :D

Mufi

Post autor: Mufi »

Nie wiem z czego wy macie beke ?

Mane ma 28 lat i 3letni kontrakt. Wiadome, że w tym okienku nie odejdzie, ale za rok/dwa ? Nie tacy jak on potrafili z topowych ang zespołów przechodzić do Hiszpanii (Henry, Ronaldo).

Myślę jednak, że Klopp sprowadzi kogoś lepsze na Jego miejsce, mianowicie Mbappe z PSG. Za rok będzie miał rok do końca umowy, mega drogi już nie będzie, a w ostatnim czasie cały czas wspomina coś o Liverpool, np. wczoraj powiedział, że LFC sprawił, że wygrywanie stało się łatwe. W dodatku media trąbiły o rzekomym spotkaniu JK z ojcem Mbappe.

imo Chłopak chcę pójść taka drogą jak Henry.

kamil6

Mufi pisze:Nie wiem z czego wy macie beke ?

Mane ma 28 lat i 3letni kontrakt. Wiadome, że w tym okienku nie odejdzie, ale za rok/dwa ? Nie tacy jak on potrafili z topowych ang zespołów przechodzić do Hiszpanii (Henry, Ronaldo).

Myślę jednak, że Klopp sprowadzi kogoś lepsze na Jego miejsce, mianowicie Mbappe z PSG. Za rok będzie miał rok do końca umowy, mega drogi już nie będzie, a w ostatnim czasie cały czas wspomina coś o Liverpool, np. wczoraj powiedział, że LFC sprawił, że wygrywanie stało się łatwe. W dodatku media trąbiły o rzekomym spotkaniu JK z ojcem Mbappe.

Mbappe od samego poczatku swojej wielkiej kariery mowi jasno ze jego marzenie to Madryt, ja osboscie uwazam ze jego kolejny przystanek to bedzie Hiszpania, bez dwoch zdan...

Mufi

Post autor: Mufi »

kamil6 pisze:
Mufi pisze:Nie wiem z czego wy macie beke ?

Mbappe od samego poczatku swojej wielkiej kariery mowi jasno ze jego marzenie to Madryt, ja osboscie uwazam ze jego kolejny przystanek to bedzie Hiszpania, bez dwoch zdan...
I pewnie koniec końcow zagra w tym Madrycie, ale nie od razu.

ODPOWIEDZ