Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Edamskiser

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: Edamskiser »

Jesli to prawda to chyba mozna powoli chlodzic szampany :D Gosc jest swietny, oby do nas przyszedl, ale bedzie ogien z przodu!

firo9

Post autor: firo9 »

Edamskiser pisze:Jesli to prawda to chyba mozna powoli chlodzic szampany :D Gosc jest swietny, oby do nas przyszedl, ale bedzie ogien z przodu!
Nie napalałbym się, bo możesz się rozczarować. Podobno w gre mocno weszły Inter i Juventus. Miejmy nadzieję, że Klopp przemówi rodakowi do rozsądku :roll:

kijuss

Post autor: kijuss »

Oprocz Wernera dokupią Mbappe , Sancho później Haalanda i komplet z przodu :D Wtedy będzie mozna na Carling cup wystawić takiego Salaha albo Mane jako trzeci skład :D

mkb22

Post autor: mkb22 »

https://www.mirror.co.uk/sport/football ... r-21960456

Czyli znowu bez żadnych dużych transferów bo ponoć nie ma pieniędzy w kasie, jest ktoś mi w stanie wytłumaczyć jakim cudem oni nie mają pieniędzy an transfery skoro w ostatnim letnim okienku nie kupiliśmy nikogo, a wygraliśmy LM i dostaliśmy ogromne pieniądze za prawa transmisji do PL + mamy nowy kontrakt sponsorski? Jeśli ten news okaże się prawdziwy i znowu nikogo nie kupimy to mam nadzieje że kibice wywiozą F$G z czerwonej części Liverpoolu na taczkach.

Gagarin

Post autor: Gagarin »

Kolego to Mirror. Równie dobrze mógłbyś zacytować Mietka spod biedronki
Obrazek

Awatar użytkownika
dzondzo

Post autor: dzondzo »

mkb22 pisze:https://www.mirror.co.uk/sport/football ... r-21960456

Czyli znowu bez żadnych dużych transferów bo ponoć nie ma pieniędzy w kasie, jest ktoś mi w stanie wytłumaczyć jakim cudem oni nie mają pieniędzy an transfery skoro w ostatnim letnim okienku nie kupiliśmy nikogo, a wygraliśmy LM i dostaliśmy ogromne pieniądze za prawa transmisji do PL + mamy nowy kontrakt sponsorski? Jeśli ten news okaże się prawdziwy i znowu nikogo nie kupimy to mam nadzieje że kibice wywiozą F$G z czerwonej części Liverpoolu na taczkach.

Ktoś tu widzę nie pamięta czasów sprzed FSG, polecam sobie chociaż sprawdzić jakie bajeczne transfery robiliśmy za Hicksa i Gilletta. Kasy może nie być bo nie gramy od kilku tygodni a jeśli w ogóle Premier League wznowi sezon to na pewno bez kibiców, to jest sporo kasy za każdy mecz. Jeśli rozwiązaniem będzie zakończenie/anulowanie sezonu to wszystkie kluby będą musiały zwrócić część kasy z praw do transmisji - dla niektórych klubów mogłoby to być bankructwo. FSG prowadzi tutaj biznes, każdy piłkarz to jest inwestycja i dzięki niebiosom nasze ostatnie inwestycje są bardzo dobre - chyba tylko Keita nie wniósł czegoś niesamowitego choć osobiście wciąż na niego liczę. Zarząd pokazał jasno, że Klopp decyduje o transferach - chciał Van Dijka i Alissona to na obu wydaliśmy rekordowe sumy.

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

Według "La Gazzetta dello Sport" jesteśmy faworytem w wyścigu o pozyskanie Kalidou koulibaly'ego, cena 100 mln Euro.
Wrzucam jako ciekawostkę żeby trochę tu forum żyło, nie wiem na ile gazeta jest wiarygodna, czy jest sens? Gomez w sumie podatny na kontuzje, 100 mln to jednak kupa forsy.

Anthermil

Post autor: Anthermil »

Jyuuken pisze:Według "La Gazzetta dello Sport" jesteśmy faworytem w wyścigu o pozyskanie Kalidou koulibaly'ego, cena 100 mln Euro.
Wrzucam jako ciekawostkę żeby trochę tu forum żyło, nie wiem na ile gazeta jest wiarygodna, czy jest sens? Gomez w sumie podatny na kontuzje, 100 mln to jednak kupa forsy.
Wg mnie nie. Kalidou to genialny zawodnik (mimo że obecny sezon w jego wykonaniu był lekko mówiąc średni) i na pewno by się przydał, szczególnie że prawdopodobnie LFC pożegna się latem z Lovrenem, więc tak czy siak ktoś na ŚO przyjść musi. Ale 100 mln w dobie koronakryzysu na drugiego obrońcę, który ma 29 lat, to zdecydowanie za dużo.

Szczególnie, że potrzeba zmiennika na boki obrony, kogoś do ataku i powoli trzeba też myśleć o środkowym pomocniku bo Hendo i Wijnaldum w tym roku skończą 30 lat, a Milner już znacząco przekroczył ten wiek.

IMO wystarczy, jeśli do LFC przyjdzie ŚO na poziomie mniej więcej Gomeza, tylko żeby nie był podatny na kontuzje.

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Anthermil pisze: IMO wystarczy, jeśli do LFC przyjdzie ŚO na poziomie mniej więcej Gomeza, tylko żeby nie był podatny na kontuzje.
Dlatego bardziej wiarygodne są informacje o zainteresowaniu młodym Benem Whitem, który robi furorę w Leeds.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

W najbliższym oknie pozbędziemy się Lallany i jak sie uda to może jeszcze Lovrena <3 Dla mnie to już sa wspaniałe informację transferowe, nawet gdyby te miejsca mieli wypełnić Curtis Jones i Sepp van der Berg. Wątek Bena White'a rzeczywiście ciekawy, choć nie jestem pewien, czy jakieś rzetelne źródło o tym informowało.

@NicoSchira
#Liverpool are in advanced talks with Timo #Werner. Nie znam się na włoskich dziennikarzach, ale typek rok temu pisał, że rozpoczęliśmy rozmowy z Tonalim
...także żurnalista raczej średni.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

PyrkaLFC pisze:W najbliższym oknie pozbędziemy się Lallany i jak sie uda to może jeszcze Lovrena <3 Dla mnie to już sa wspaniałe informację transferowe, nawet gdyby te miejsca mieli wypełnić Curtis Jones i Sepp van der Berg. Wątek Bena White'a rzeczywiście ciekawy, choć nie jestem pewien, czy jakieś rzetelne źródło o tym informowało.

Pyrka Jones ok. Natomiast rudy Sepp to jest biegająca tragedia. Wyglądał zdecydowanie najgorzej spośród wszystkich obrońców, których widzieliśmy w tym sezonie. Jak miałbym go oglądać częściej w koszulce LFC, to ja jednak wole Lovrena do 40 urodzin tutaj widzieć.

@NicoSchira
#Liverpool are in advanced talks with Timo #Werner. Nie znam się na włoskich dziennikarzach, ale typek rok temu pisał, że rozpoczęliśmy rozmowy z Tonalim
...także żurnalista raczej średni.

firo9

Post autor: firo9 »

Anthermil pisze:
Jyuuken pisze:Według "La Gazzetta dello Sport" jesteśmy faworytem w wyścigu o pozyskanie Kalidou koulibaly'ego, cena 100 mln Euro.
Wg mnie nie. Kalidou to genialny zawodnik (mimo że obecny sezon w jego wykonaniu był lekko mówiąc średni) i na pewno by się przydał, szczególnie że prawdopodobnie LFC pożegna się latem z Lovrenem, więc tak czy siak ktoś na ŚO przyjść musi. Ale 100 mln w dobie koronakryzysu na drugiego obrońcę, który ma 29 lat, to zdecydowanie za dużo.

Szczególnie, że potrzeba zmiennika na boki obrony, kogoś do ataku i powoli trzeba też myśleć o środkowym pomocniku bo Hendo i Wijnaldum w tym roku skończą 30 lat, a Milner już znacząco przekroczył ten wiek.

IMO wystarczy, jeśli do LFC przyjdzie ŚO na poziomie mniej więcej Gomeza, tylko żeby nie był podatny na kontuzje.
Kogo według Ciebie tak z czystej ciekawości moglibyśmy ściągnąć za rozsądne pieniądze na poziomie Gomeza?

ManiacK

Post autor: ManiacK »

firo9 pisze:
Anthermil pisze:

Kogo według Ciebie tak z czystej ciekawości moglibyśmy ściągnąć za rozsądne pieniądze na poziomie Gomeza?
Tu raczej chodzi o fakt, że musimy się wzmocnić o zmienników, a ciężko o to będzie, jak nadszarpiemy budżet o 100mln na Koulibaly'ego. Nie łudźmy się, Amerykanie na ten moment w miarę godzą się na transfery, które chce Jurgen, ale nie rzucą nie wiadomo jakiej kasy na transfery w dobie kryzysu z koronawirusem, a dodatkowo dla nich najwidoczniej pierwszeństwo ma rozbudowa infrastruktury klubowej, bo to najbardziej podnosi wartość klubu (dodatkowo za pieniądze samego klubu), a o to im najbardziej chodzi (czy to m.in. przyszła jego sprzedaż czy lepsza pozycja negocjacyjna ze sponsorami).

Co do zawodników, Kalidou byłby świetny, mimo że to opcja raczej na 3-4 lata max. Osobiście marzy mi się Skriniar, ale widziałbym również Gimeneza czy jako opcje do ułożenia Upamecano/Konate z Lipska. Dias z Benfici czy Kabak z Schalke to również ciekawe opcje, szczególnie Turek cenowo pewnie wszystkich powyżej biłby na głowę cenowo, jeśli chodzi o korzyść dla nas.

MILF

Post autor: MILF »

To by była istna petarda.. :badhappy: :roll:

Liverpool seriously keen on Koulibaly
https://le10sport.com/football/mercato/ ... aly-502595
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Awatar użytkownika
Negrys

Post autor: Negrys »

Raczej nie realne, wiek i cena. Ale człowiek fajnie zawsze może sie pozytywnie zaskoczyc. Czas pokaże, sezon ogórkowy trwa i pismaki będą pisać byle pisac :)

Ja tam czekam tylko i wyłącznie na info od naszych informatorów z Melwood np. Jeames Pearce. Ale nauczeni przygodą z VVD za szybko też nic nie będą pisać zeby potem klub nie musiał przeprosin pisac :D

ODPOWIEDZ