Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Underwood

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: Underwood »

PyrkaLFC pisze:
josif pisze:https://twitter.com/indykaila/status/12 ... 07457?s=20

Agent Sandro Tonaliego był dzisiaj widziany na Anfield.
Jeszcze gdyby wiązało się to z pozbyciem się Lallany w styczniu... :roll:
Jeszcze gdyby to była prawda ? to nie jest wiarygodne źródło informacji

kijuss

Post autor: kijuss »

Niema opcji bysmy kupili Sancho. Za drogo i spoznia sie na treningi a tego wiadomo Klopp nie cierpi. Przyklad Sakho.

Flymf

Post autor: Flymf »

kijuss pisze:Niema opcji bysmy kupili Sancho. Za drogo i spoznia sie na treningi a tego wiadomo Klopp nie cierpi. Przyklad Sakho.
Może nie Sancho, ale jestem zdania że w najbliższe lato rozbijemy skarbonkę. Ten letni przestój z transferami może był głównie po to aby naładować skarbiec odpowiednią ilością pesos. Dlatego myślę że to nie cena a charakter Sancho może go zdyskwalifikować. Nie zdziwiłbym bym się też gdyby Klopp skierował swój wzrok na Maddisona,

adamne

Post autor: adamne »

Jakieś transfery muszą być bo prawdopodobnie odejdzie kilku zawodników (Milner, Shaqiri, Lallana, Clyne) a i tak mamy bardzo wąską kadrę. Ale nie spodziewałbym się "rozbicia skarbonki". FSG nie lubi szastać pieniędzmi a niedługo ma ruszyć rozbudowa Anfield, która będzie kosztować 60M+.
Pewnie wydamy kilkadziesiąt milionów na 1-2 konkretne transfery, do tego jakaś okazja, kogoś się wypromuje z U23, ktoś wróci z wypożyczenia (Wilson?).
Jestem w stanie się założyć, że nie wydamy więcej niż GBP 100M netto.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

kijuss

Post autor: kijuss »

Myślę ze jedno głosne nazwisko będzie musiało być choćby dlatego aby podnieść jeszcze sprzedaż koszulek. Tym bardziej ze zmieniamy firmę.

SEB

Post autor: SEB »

Forumowi znawcy haha o oszczędzaniu.

Gramy na czterech frontach nadal, potrzebujemy jakościowych zmiennikow których obecnie brakuje.

Na koniec dodam tylko że Nike nie pozwoli by w obecnie najlepszym i najważniejszym klubie który będzie nosił koszulki z logotypem Nike najlepszym zawodnikiem pod ich patronatem był Henderson. :-)

Jedna bomba będzie na bank pytanie Sancho czy Havertz
Obrazek

Paviola

Post autor: Paviola »

Będzie bomba czy też nie, ważne by zawodnik się sprawdził i jacyś w ogóle przyszli. Ceny nie grają, a najlepszym przykładem jest nasz klub i perły w postaci Robertsona, Mane, Salaha. Ile wydaliśmy my, a ile muły, a jaka jest różnica?

Nero

Post autor: Nero »

Tak, ale w dzisiejszych czasach za Mane Soton zawołało by 60/70 milionów. W dobrym czasie zbudowlaiśmy ekipe i tylko się cieszyć. Uważam jeszcze, że w szczególności przy wzmocnieniu ataku należy się skupić na tym żeby nowy zawodnik mógł zagrać z powodzeniem na lewym skrzydle. Mane zawsze może grać na prawym a Shakiri/Wilson czy Salah czują się tam zle noi Origi wygląda gorzej niż na szpicy. Wydaje mi się, że powinniśmy kupić już kogoś zimą, bo w lecie jak już ktoś słusznie zauważył niemal na pewno odejdzie kilku zawodników i być może Keita jeśli nie odpali. Troche zmian się szykuje. Apropo pomocy kiedyś przysnił mi się Fabinho w czerwonym trykocie i się sprawdziło, choć nic nie wskazywało na ten transfer, a dwa dni temu znowu miałem wizje Van de Baeka 8) ktoś taki też nie był by zły :)

Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

Nero pisze:(...) Uważam jeszcze, że w szczególności przy wzmocnieniu ataku należy się skupić na tym żeby nowy zawodnik mógł zagrać z powodzeniem na lewym skrzydle.(...)
Jest taki zawodnik, ktory spelnia powyzsze kryteria. Oczywiscie mowie o Vardym :)
Ostatnio zmieniony 2 gru 2019, o 17:25 przez Edamskiser, łącznie zmieniany 1 raz.

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Czy Liverpool za Kloppa interesowal sie w ogole Chiesą? Uważam ze to bardziej ekonomiczna i byc moze lepsza opcja od Sancho.

consigliere

Post autor: consigliere »

Edamskiser pisze:
Nero pisze:(...) Uważam jeszcze, że w szczególności przy wzmocnieniu ataku należy się skupić na tym żeby nowy zawodnik mógł zagrać z powodzeniem na lewym skrzydle.(...)
Jest taki zawodnik, ktory spelnia powyzsze kryteria. Oczywiscie mowie o Vardym :)
:D Vardy na lewym skrzydle radzi sobie z równie dużym powodzeniem co Gomez na prawej obronie.
O Chiesie też myślałem ..ale raczej w dłuższej perspektywie, jako następcy Salaha/Mane. zawodnik z odpowiednimi umiejętnościami i charakterem.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

Mortimer

Post autor: Mortimer »

LiverpoolIsRed pisze:Czy Liverpool za Kloppa interesowal sie w ogole Chiesą? Uważam ze to bardziej ekonomiczna i byc moze lepsza opcja od Sancho.
Czy ja wiem, czy taka bardziej ekonomiczna wersja? Koleś jest kolejną nadzieją włoskiej piłki. Fiorentina nie puści go za frytki. Pewnie z 80 baniek trzeba by rzucić. Jak za włocha to sporo. Nie pamiętam, który z nich poradził sobie ostatnio w Anglii czy ogólnie w jakieś mocniejszej lidze.

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

Jorginho 18/19? Graziano Pelle 14/15 i 15/16?

Mortimer

Post autor: Mortimer »

Bolo pisze:Jorginho 18/19? Graziano Pelle 14/15 i 15/16?
Jorginho to brazylijczyk, a Pelle to jednak nie ten poziom...

Awatar użytkownika
okruch

Post autor: okruch »

Mortimer pisze:Jorginho to brazylijczyk, a Pelle to jednak nie ten poziom...
Jorginho to Włoch brazylijskiego pochodzenia. Ale fakt faktem - rzadko kiedy Włosi robią karierę poza Serie A.
Obrazek

ODPOWIEDZ