Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

CzerwonyBartek

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: CzerwonyBartek »

[email protected] dokładnie, z perspektywy czasu (powrót po puchar sezon później gdzie udowodniliśmy po raz drugi kto tu rozdaje w europie karty i po kupnie Alissona) nie mam do Kariusa żadnych pretensji za tamten finał. Może byśmy się bujali z nim na bramce do dzisiaj gdyby nie to :D
The world is yours

grzyb

Post autor: grzyb »

rici pisze:
kijuss pisze:Taka jest prawda , nigdy mu nie zapomne tego przegranego finału Ligi mistrzów. I tej celebracji później...
Ja jakoś nie żałuje tego finału. Myśle, że i tak byśmy nie wygrali tamtego meczu, Real był bardziej doświadczony i wyrachowany. Szczęście jest takie, że wróciliśmy po puchar.
A ja mam, ponieważ mogliśmy przgrać mecz po walce pieknej bramce to bym przebolał ale nie po 2 babolach tego gościa. Szkoda Besiktasu stać ich na lepszego bramkarza.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

grzyb pisze:
rici pisze:
kijuss pisze:Taka jest prawda , nigdy mu nie zapomne tego przegranego finału Ligi mistrzów. I tej celebracji później...
Ja jakoś nie żałuje tego finału. Myśle, że i tak byśmy nie wygrali tamtego meczu, Real był bardziej doświadczony i wyrachowany. Szczęście jest takie, że wróciliśmy po puchar.
A ja mam, ponieważ mogliśmy przgrać mecz po walce pieknej bramce to bym przebolał ale nie po 2 babolach tego gościa. Szkoda Besiktasu stać ich na lepszego bramkarza.
Czy hejterzy Kariusza biorą pod uwagę fakt, że po występie u Lorisa został zdiagnozowany wstrząs mózgu? Okej spoko odchodzi, 8 banieczek wpadnie do puli na letnie zakupy, ale hejcić to się tu powinno Ramosa, a nie Kariusza. Chyba że niektórzy mają na tyle wybiórczą pamięć, że pamiętają 2 babole Kariusza, ale nie pamiętają jaką kur*ą je**ną jest Ramos i jak nam wyłączył 2 zawodników z tego meczu.

CP kręci się wokuł Brewstera (wypożyczenie)
https://www.footballinsider247.com/crys ... ol-player/
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Radbug

Post autor: Radbug »

Mertens i Callejon są na wylocie z Napoli, podobno Laurentis już nie chce ich w klubie za rzekomy "bunt". Obaj mają po 32 lata i kontrakty do czerwca przyszłego roku. Myślę, że w zimie żaden z nich nie kosztowałby ponad 10 milionów. Jak dla mnie idealni rezerwowi/zawodnicy do rotacji z naszym trio z przodu. Z Napoli uciekają tez inni zawodnicy, choćby Koulibaly. Ach, gdyby jego udało się wyciągnąć korzystając na tym zamieszaniu to przecież nasza obrona byłaby nie do przejścia. Trochę marzenia i transfery jak z FM czy fify, ale...

źródło: La gazzetta dello sport.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

No to tym bardziej Karius zagrał bardzo nieodpowiedzialnie bo powinien zmienić się z Mignoletem jeśli się źle czuł. Karius spieprzył robotę, ale racja, ku#wy Ramosa nikt nie pobije.

Nero

Post autor: Nero »

Panowie żaden Mbappe, żaden Sancho tylko jak już to ktoś pokroju De Sciglio lub inny ludzik za 10-20 milinów który zagra zarówno na PO jak LO. 1 gość na 2 pozycje który zapewni jakiś poziom w ataku/obronie. Nie zablokuje przy tym rozwoju dobrze rokukujących Wiliamsa czy Larouciego. Są tacy piłkarze na rynku. W pale mi się nie mieści jak w takim klubie jak Liverpool alternatywy na bokach obrony to nominalny SO i SP. Przecież to dramat. Dłuższa kontuzja Trenta czy Robertsona równa się dla nas kaplica. W lutym tego roku było to widać znamienicie. Nie rozumiem jak tak dobrze zarządzany klub może tak bardzo bagatelizować sprawe bocznych obrońców. Podstawy podstaw naszego systemu nie mówiąc już o tym ,że jeszcze 2-3 takie sezony i chłopcy mogą skończyć jak Johnson czy Clayne. W gipsie.

Awatar użytkownika
Montes

Post autor: Montes »

Nero pisze:Panowie żaden Mbappe, żaden Sancho tylko jak już to ktoś pokroju De Sciglio lub inny ludzik za 10-20 milinów który zagra zarówno na PO jak LO.
A co do transferu Mbappe bądź Sancho ma wzmocnienie PO i LO bo jakoś nie bardzo łapę ? Chyba, że chciałeś grać 'żólwikiem' na wyżej wymienionych pozycjach to w takim wypadku proponuje zmienić leki i specjalistę :lol:

Peace :D
"Lecą mydlane bańki, piękne niczym sen, lecą do nieba, wysoko tak jak trzeba, jak marzenie, żyją oka mgnieniem, szczęście mnie omija, szukałem go Tu i Tam, lecą mydlane bańki, a ja ciągle jestem sam."

Django

Post autor: Django »

Niektórzy wciąż myślą, że w klubie są finanse jak za Beniteza, czyli żeby kogoś kupić to najpierw musisz kogoś (drogo) sprzedać.
Obrazek

Nero

Post autor: Nero »

Montes pisze:
Nero pisze:Panowie żaden Mbappe, żaden Sancho tylko jak już to ktoś pokroju De Sciglio lub inny ludzik za 10-20 milinów który zagra zarówno na PO jak LO.
A co do transferu Mbappe bądź Sancho ma wzmocnienie PO i LO bo jakoś nie bardzo łapę ? Chyba, że chciałeś grać 'żólwikiem' na wyżej wymienionych pozycjach to w takim wypadku proponuje zmienić leki i specjalistę :lol:

Peace :D
Nie wiem czego nie rozumiesz. Lub może ja zle to napisałem. Chodzi mi o to ,że w najbliższe zimowe okienko priorytetem powinien być jakiś boczny obrońca aby odciążyć Trenta I Robertsona. Taki ktoś był już potrzebny sezon temu. Sancho to byłby miły dodatek do ataku, ale dziury na już mamy do załatania gdzie indziej.

Spejson

Post autor: Spejson »

Nie dla Sancho. Widzicie jakie on cyrki robi w BVB? Mbappe to sie szanujmy. Wybierze Real a nie nas. Mimo ze jesteśmy mocniejsi od nich to Madryt splendor itd. Jeśli chcemy kogoś do przodu to można zaatakować Wernera. Zgadzam sie że trzeba nam głębi na bokach obrony
- Najlepszy obrońca, z którym grałem w Liverpoolu i najgorszy strzelec, z jakim kiedykolwiek grałem! - Stevie Gerrard na temat Carraghera

SEB

Post autor: SEB »

Hipokryci z forum. A co robił Virgil gdy przychodził do nas? Zachował się w stosunku do Świętych gorzej niż wobec nas Sterling.

Sancho jest nasz i musimy się z tym liczyć. W Liverpoolu mówi się głośno o tym że Nike i Nivea napierają mocno na transfer i są w stanie pomóc. Sancho będzie nasza angielska perełka marketingową.

Wszystko w rękach naszych przedstawicieli i Sancho, zależy jak się dogadają z BVB w sprawie odejścia Anglika. Możliwe że potrzebne będą akcje jak w przypadku każdego ostatniego transferu. Pozostaje pytanie czy przyjdzie już zima czy dopiero latem.
Obrazek

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Nike daje Anglikom 80mln za koszulki i wymaga, żeby kupili za 100 Sancho? Tak właśnie United wpadlo w ogromne długi i tak działał kiedyś Real oparty na transferowym marketingu. Liverpool jest na fali popularności i doszedł do tego bez takich zabiegów.

Django

Post autor: Django »

SEB pisze: Sancho jest nasz
Jakiś link czy co?
Obrazek

josif

Post autor: josif »

https://twitter.com/indykaila/status/12 ... 07457?s=20

Agent Sandro Tonaliego był dzisiaj widziany na Anfield.
War. War never changes

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

josif pisze:https://twitter.com/indykaila/status/12 ... 07457?s=20

Agent Sandro Tonaliego był dzisiaj widziany na Anfield.
Jeszcze gdyby wiązało się to z pozbyciem się Lallany w styczniu... :roll:
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

ODPOWIEDZ