Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

MILF

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: MILF »

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

20103101

Post autor: 20103101 »

NavyBlue pisze:
18 wrz 2020, o 18:51
Panowie. Jeśli ktoś ogląda Premier League to zauważy, że Diogo Jota jest bardzo jakościowym graczem. Ktos go tu porównał go do Bernardo Silvy i wcale nie jest tu porównanie na wyrost. Jota jest teraz w tym wieku co Bernardo jak przychodził do City i tamten Bernardo był na tym samym poziomie co Jota teraz. Bernardo pod okiem Pepa się rozwinął i Jota wierzę, że rozwinie się pod okiem Jurka, abstrahując od tego, że to trochę inne pozycje.

Kto oglądał Jote to wie, że jest bardzo dobry w grze kombinacyjnej, potrafi się urwać obrońcy z piłką, super gra na małej przestrzeni, dobrze się zastawia, ma bardzo dobry strzał z prawej jak i lewej nogi i to też duży plus.

I najważniejsze, ponoć był na liście życzeń Jurka czyli musi być dobry i mieć duży margines do rozwoju.
Zgadza się ale jest cholernie podatny na kontuzje, tyle ze nie czaso chłonne, ogolem mega potencjał, kolejna dawka po Thiago technicznej, kreatywnej pilki, nadchodzi nowe, nadchodzi jeszcze większe zjawisko w angielskiej pilce. Klopp buduje mieszankę gwalcącą, niszczącą i miażdżycą...

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

NavyBlue pisze:
Panowie. Jeśli ktoś ogląda Premier League to zauważy, że Diogo Jota jest bardzo jakościowym graczem. Ktos go tu porównał go do Bernardo Silvy i wcale nie jest tu porównanie na wyrost. Jota jest teraz w tym wieku co Bernardo jak przychodził do City i tamten Bernardo był na tym samym poziomie co Jota teraz. Bernardo pod okiem Pepa się rozwinął i Jota wierzę, że rozwinie się pod okiem Jurka, abstrahując od tego, że to trochę inne pozycje.

Kto oglądał Jote to wie, że jest bardzo dobry w grze kombinacyjnej, potrafi się urwać obrońcy z piłką, super gra na małej przestrzeni, dobrze się zastawia, ma bardzo dobry strzał z prawej jak i lewej nogi i to też duży plus.

I najważniejsze, ponoć był na liście życzeń Jurka czyli musi być dobry i mieć duży margines do rozwoju.
Powiedziałbym, że coś jak Mane jak grał w Southampton. Wszyscy wiedzieli, że to dobry gracz mający świetne występy ale też często miał spotkania gdzie był niewidoczny. Jota ma dokładnie tak samo z tego co kibice Wilków piszą, więc nie widzę powodów dlaczego codzienny trening pod przewodnictwem Kloppa nie zrobi z niego naprawdę dobrego gracza.

Awatar użytkownika
Merkuryyy

Post autor: Merkuryyy »

Muszka pisze:
18 wrz 2020, o 19:16
NavyBlue pisze:

Powiedziałbym, że coś jak Mane jak grał w Southampton. Wszyscy wiedzieli, że to dobry gracz mający świetne występy ale też często miał spotkania gdzie był niewidoczny. Jota ma dokładnie tak samo z tego co kibice Wilków piszą, więc nie widzę powodów dlaczego codzienny trening pod przewodnictwem Kloppa nie zrobi z niego naprawdę dobrego gracza.
Jednym słowem wahania formy jak Mane
https://twitter.com/Watch_LFC/status/13 ... 6157357057
Nie wiem czy to jest prawda
Jota has arrived at melwood

navyblue

Post autor: navyblue »

consigliere pisze:
18 wrz 2020, o 18:29
SEB pisze:
18 wrz 2020, o 18:22
Porównałbym go z Bernando Silva, ta sama półka. Dobry, ale nigdy nie będzie robił takich statystyk co Sterling.
ty chyba żartujesz z tym porównaniem. Bernardo jest kluczowym piłkarzem rep Portugalii, Diogo nie jest nawet do niej regularnie powoływany.
Trudno, żeby był podstawowym graczem reprezentacji kiedy na jego pozycji gra Cristiano. Jota jest spokojnie na poziomie Bernardo kiedy ten był w jego wieku czyli jak przychodził do City.

everlast

Post autor: everlast »

Muszka pisze:
18 wrz 2020, o 18:28
Szkoda, że Hoever i Brewster zostaną sprzedani by zyskać fundusze na ten transfer, ale niestety Klopp nas wybił na taki poziom, że nie wszyscy młodzi będą mieli przyszłość w pierwszej drużynie.
Brewster to mam nadzieje,ze zapewnimy sobie prawo odkupu, jesli odpali to za 2 lata bedzie jak znalazl.
Hoever natomiast to chyba dobra deal, jesli pojdzie za 10. Na CB jakos go nie widze, a na prawej mamy dwoch na najblizsze 10lat, wiec za bardzo nie ma dla niego miejsca.
A co do Joty, to widzialem kilka spotkan Wolves ale jakos sie mu nie przygladalem, rzeczywiscie jest wolny? Bo to mnie martwi troche,ze z szybkich to mamy tylko Salaha i Mane, a wczesniej to w ogole nikogo szybkiego nie mielismy jak Jurek zaczynal.

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Obrazek

Porównanie statów Mane i Joty.

keinnasenhasen

Post autor: keinnasenhasen »

Niesamowicie szanuję takie ruchy jak ten z Jotą. Żadnego przecieku wcześniej, żadnej plotki, że idziemy po niego, żadnych spekulacji, mielenia w prasie, kiedy wpłynie oferta i analizowania dzień po dniu postępów w negocjacjach. Trzy godziny temu pierwsze info i wszystko wskazuje na to, że jeszcze dziś zostanie oficjalnie klepnięty.
Ostatni taki ruch to Fabinho.

olobolo

Post autor: olobolo »

everlast pisze:
18 wrz 2020, o 19:28
Muszka pisze:
Szkoda, że Hoever i Brewster zostaną sprzedani by zyskać fundusze na ten transfer, ale niestety Klopp nas wybił na taki poziom, że nie wszyscy młodzi będą mieli przyszłość w pierwszej drużynie.
Brewster to mam nadzieje,ze zapewnimy sobie prawo odkupu, jesli odpali to za 2 lata bedzie jak znalazl.
Hoever natomiast to chyba dobra deal, jesli pojdzie za 10. Na CB jakos go nie widze, a na prawej mamy dwoch na najblizsze 10lat, wiec za bardzo nie ma dla niego miejsca.
A co do Joty, to widzialem kilka spotkan Wolves ale jakos sie mu nie przygladalem, rzeczywiscie jest wolny? Bo to mnie martwi troche,ze z szybkich to mamy tylko Salaha i Mane, a wczesniej to w ogole nikogo szybkiego nie mielismy jak Jurek zaczynal.
Jest kompilacja na youtube,to taki wolny to on nie jest,wręcz przeciwnie.

navyblue

Post autor: navyblue »

Panowie administratorzy proszę o upomnienie użytkownika SEB, wchodzi taki troll i wypisuje bzdury. Trwa to już długo. Proszę chociaż o zwrócenie uwagi.

mkb22

Post autor: mkb22 »

Zdaje się że Henry w końcu przypomniał sobie hasło do konta bankowego, Thiago, Jota, jeszcze tylko środkowy obrońca i kadra będzie kompletna

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Tylko jedno chce powiedziec na ten moment. Panowie z FSG przepraszam za chwile zwatpienia i wscieklosci. Juz w was nie zwatpie.

lfc257

Post autor: lfc257 »

cieszę się, że się myliłem a FSG jednak zdecydowało się uruchomić środki na transfery. sezon długi, przez pandemię i opóźniony start mecze będą bardzo często więc szeroka ławka bardzo potrzebna

ManiacK

Post autor: ManiacK »

olobolo pisze:
18 wrz 2020, o 19:37
everlast pisze:
18 wrz 2020, o 19:28
Muszka pisze:
Jest kompilacja na youtube,to taki wolny to on nie jest,wręcz przeciwnie.
Jak na moje, choć ekspertem nie jestem i mogłem źle ocenić kompilację (jeśli w ogóle można kogokolwiek oceniać po kompilacjach, gdzie z Kucharczyka można zrobić wspaniałego zawodnika), to Jota nie jest demonem prędkości, natomiast ma świetny start na paru metrach oraz balans ciałem, dzięki któremu potrafi mijać zawodników w odróżnieniu od Mane i Salaha, którzy częściej bazują na szybkości.

laukas

Post autor: laukas »

Z gry bardziej podobał mi się Sarr (szybkość, technika, siła, bardziej atletyczny, do tego 22 lata), ale widocznie Jurgen widzi w Jocie większy potencjał. Choć najchętniej widziałbym kogoś z dwójki Werner/Traore. Obaj to europejski top - tacy zawodnicy powinni trafiać do Liverpoolu. Traore jest młody, więc może jeszcze trafi.

ODPOWIEDZ