Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

everlast

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: everlast »

U nas mial 75. Tam dostanie 110 i 4 letni kontrakt- tak sobie tylko strzelam. Bedzie mial 33 lata, wiecej kasy i moze sobie zakonczyc kariere. Albo pokopac dorywczo w jakims egzotycznym kraju

PiotrekZnawcaRzeczy

Post autor: PiotrekZnawcaRzeczy »

Mnie się wijnaldum kojarzy że świetną gra głowa. A tak szczerze to może być dobra wymiana dla wszystkich. Ewidentnie w środku Liverpoolu jest potrzebny powiew świeżości. Tam teraz jest potrzebny Thiago, bo z nim będzie można bardzo dużo. Jeśli to jest wymiana wijnaldum<=>Thiago to może być fajnie.
A Barcelona to nadal Barcelona. Uczestniczyć w nowym projekcie i chcieć zbudować coś ciekawego w tak ogromnym klubie to też super wyzwanie. Sądzę że to może wyjść na dobre wszystkim.

I niech kupią upamecano jak już napadziora nie chcą. 3 SO to ja nie wiem co tu się będzie odjaniepawlalo xd

lfc777

Post autor: lfc777 »

Nasi nie dali by mu 100 za kontrakt powiedzmy do 2023 ?
Powiedzmy nawet ze dostanie tam 150, jak sie przebije, ok super dla niego ! Jesli nie, po roku beda sie chcieli go pozbyc, jako niechciany trafi gdzies za 75-100 tygodniowo i moze bedzie sie bujal jak Coutinho. Za chwile 30, jak dla mnie spore ryzyko chlop podejmuje.

tomaslfc14

Post autor: tomaslfc14 »

PiotrekZnawcaRzeczy pisze:
2 wrz 2020, o 09:00
I niech kupią upamecano jak już napadziora nie chcą
Z całym szacunkiem, ale zejdź na ziemię. Gość właśnie przedłużył kontrakt do 2023 roku, cena za Niego to co najmniej 50-60 mln, a do tego trzeba byłoby się licytować z innymi klubami. Mokre marzenie, ale i kompletnie nierealne.

Ja najbardziej się obawiam, że mimo sprzedaży Giniego za powiedzmy te 15-20 mln, to nadal będziemy żydzić by wyłożyć 30 mln za Thiago i koniec końców zostaniemy z palcem w nocniku, za to zarząd będzie się cieszył, że okienko transferowe wyszło na + pod względem $ianka.

Nadzieje jakieś daje jeszcze ten cytat:
"I'd expect two more signings, possibly three. Centre back for sure. Midfielder and wide forward for the other. There is a long way to go in this window" (Ian Doyle)

Django

Post autor: Django »

Nodramawegotlallana pisze:
2 wrz 2020, o 07:58
Niesamowite jak nisko Barca upadła.

Z całym szacunkiem do Holendra, ale styl tego piłkarza jest kompletnym zaprzeczeniem taktyki Liverpoolu ostatnich lat. Technika użytkowa może i stoi u niego na wysokim poziomie, ale co z tego, skoro jego sztandarowym zagraniem są podania do bramkarza. Gdybym miał określić najbardziej bezpłciowego piłkarza w naszym składzie, to zdecydowanie on.

Nie widzę teraz innej możliwości niż zakontraktowanie Thiago. Podobno mamy dostać 15-20 milionów za Wijnalduma.
Jakby tak było jak piszesz, to Klopp nie kupowałby go za ciężki jak na tamten okres hajs. I nie rozpoczynałby układania składu od niego. Ale ty wiesz lepiej niż Klopp.
lfc777 pisze:
2 wrz 2020, o 09:02
Powiedzmy nawet ze dostanie tam 150, jak sie przebije, ok super dla niego ! Jesli nie, po roku beda sie chcieli go pozbyc, jako niechciany trafi gdzies za 75-100 tygodniowo i moze bedzie sie bujal jak Coutinho. Za chwile 30, jak dla mnie spore ryzyko chlop podejmuje.
Oj, to już nie nasze zmartwienie czy mu się powiedzie czy nie i ile będzie zarabiał teraz a ile za 4 lata. Chłop jest dorosły i mam nadzieję, że wie co robi. Byleby później nie oczerniał klubu, że "wypchnęli go" siłą.
Obrazek

SEB

Post autor: SEB »

Wijnaldum w Liverpoolu i Wijnaldum w reprezentacji Holandii oraz w innych klubach to zupełnie inni zawodnicy. Niestety, ale Klopp zabił potencjał ofensywny Holendra i potwierdzają to statystyki. Tutaj nie chodzi o pieniądze, tutaj chodzi o to, że Georginio nie czuje się dobrze grając w ustawieniu Jurgena.

Obrazek

Georginio Wijnaldum w Liverpoolu:
187 spotkań - 19 goli - 16 asyst (Gole 10,1%/mecz, Asysty 8,5%/mecz)

Georginio Wijnaldum w reprezentacji Holandii:
62 spotkania - 18 goli - 5 asyst (Gole 29%/mecz, Asysty 8%/mecz)

Georginio Wijnaldum w PSV Eindhoven:
154 spotkania - 56 goli - 24 asyst (Gole 36,4%/mecz, Asysty 15,6%/mecz)

Georginio Wijnaldum w Feyenoord Rotterdam:
135 spotkań - 25 goli - 11 asyst (Gole 18,5%/mecz, Asysty 8,2%/mecz)

Georginio Wijnaldum w Newcastle United:

40 spotkań - 11 goli - 5 asyst (Gole 27,5%/mecz, Asysty 12,5%/mecz)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

Trzeba też pamiętać o różnych aspektach, miejsce życia, pogoda, dobrze znany trener i mimo wszystko chęć jeszcze spróbowania czegoś nowego bo u nas już conieco wygrał a wydaje mi się, że Barcelona to nadal ciekawy kierunek chociaż już bardziej na koniec kariery (zrobili tam trochę klub emeryta).

everlast

Post autor: everlast »

lfc777 pisze:
2 wrz 2020, o 09:02
Ale co ryzykuje. Jak bedzie mial kontrakt na 4 lata to nie moga go wyrzucic. Moze sobie siedziec na trybunach i tylko na trenungi chodzic

Django

Post autor: Django »

SEB pisze:
2 wrz 2020, o 10:27
Spoiler:
To tylko potwierdza jak wszechstronnym zawodnikiem jest Wijnaldum.
Obrazek

lfc777

Post autor: lfc777 »

Kto co lubi, niektorzy sie ciesza ze maja wiecej czasu na golfa ;) ale juz taki Emre wpadl w szal jak sie dowiedzial ze wypada z 18 Juve.

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Wymieniany 29letniego Wijnalduma na 29letniego Thiago? Niedługo spotka nas los Barcelony. Nam trzeba kogoś pokroju Aouara. To będzie bardzo ciężki sezon.

lfc257

Post autor: lfc257 »

cóż, jeśli do tej pory duża część kibiców na forum broniła polityki transferowej FSG to myślę, że sprzedaż Wijnalduma powinna być przebudzeniem. to jasno pokazuje jakie ambicje mają właściciele a raczej nie mają ich w ogóle

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Jezeli,poniewaz jeszcze nic konkretnego nie wiadomo,dojdzie do transferu Giniego to ma on zapewne podloze w paru sprawach.
Po pierwsze fakt,ze trenerem Barcy zostal Koeman a wiec dobrze znany Holendrowi i ceniacy go szkoleniowiec.
Po drugie chec uczestniczenia w projekcie "budujemy nowa Barcelone"
Po trzecie prawdopodobna odmienna rola na boisku niz u Jürgena cos na ksztalt tego co Wijnaldum gra w reprezentacji Ho...ee Niderlandow :P
Po czwarte chec podwyzki zarobkow majaca tez na uwadze wiek samego zainteresowanego dla ktorego bylby to przypuszczalnie ostatni "duzy kontrakt"

Dlatego w sumie nie ma co sie dziwic,ze Gini chce odejsc majac na uwadze powyzsze,choc byc moze sklonilibysmy go do pozostania proponujac odpowienie apanaze oraz dajac dlugoletnia(3 do 4 lat)umowe lecz to kloci sie moim zdaniem z nasza polityka kadrowa.

Jestem wiec ciekawy czy ten transfer dojdzie do skutku a jeszcze bardziej kto przyszedlby w zamian.Jakos przeczuwam,ze nie bylby to Thiago tylko ktos kogo juz mamy dawno na oku trzymajac to w tajemnicy.

I jeszcze jak dla mnie najwazniejsze:zaden zawodnik nie jest wazniejszy niz klub wiec chcacych odejsc nie ma co zatrzymywac na sile bo nic dobrego z tego nie wynika.
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2020, o 11:45 przez ynwa19, łącznie zmieniany 1 raz.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

MILF

Post autor: MILF »

Wijnaldum exit talks dismissed
https://twitter.com/neiljonesgoal/statu ... 11042?s=20

Zasłona dymna? :?:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

SEB pisze:
2 wrz 2020, o 07:49
Georginio Wijnaldum 'agrees terms' with Barcelona over transfer from Liverpool
Kluby negocjuja, ale Barca nie zapłaci za niego więcej niż M18€

ODPOWIEDZ